Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Wczoraj znów strzelały petardy :angryy: Kropka i Pestka - masakra, muszę je na rękach wynosić na dwór, żeby siku zrobiły... Na szczęście Czili póki co takie pojedyncze wystrzały znosi dzielnie, nawet na dworze wczoraj była jak strzeliło, podkuliła tylko ogonek, ale nie uciekała. Zobaczymy jak to będzie w sylwestra... Ogólnie Czili zarasta, wczoraj byłam u weta, powiedział że za dwa tygodnie można by ponownie pobrać zeskrobiny, by zobaczyć skuteczność leczenia. Czili ma coraz większy apetyt, bo coraz więcej energii też ma, którą skutecznie rozładowuje na zabawach z Borkiem i Kropką :multi: Wczoraj jak kładłam się spać, to Czili zajęła miejsce Borka na mojej poduszce - biedak nie wiedział za bardzo co się stało, dlaczego tak i gdzie w takim razie on ma się położyć. W rezultacie zasnął na moim brzuchu - a klops z niego niezły jest :evil_lol: -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
W końcu miałam czas, żeby na wątek dotrzeć. Kasiu - czekamy na wieści z dzisiejszej wizyty w przytulisku i na nowe zdjęcia. -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
dzisiaj nalot - w odwiedziny do ciebie przyjeżdża Pyrdka, Emma53 i Juldanowie :) -
Nata, ja od wczoraj też mam problem - muszę Kropkę moją na rękach wynosić na podwórko na siku - najpierw gonitwa po całym domu, żeby ją wziąć na ręce, potem znoszenie po schodach (Kropka się wtedy panicznie wyrywa), jak już mi się uda dotrzeć na dwór, to modle się by petarda nie strzeliła, szybkie siku i spieprza do domu. To samo mam z Pestką - tylko Pestka jak się boi to potrafi cały dzień wstrzymywać i dopiero późno w nocy iść siku. Ten cholerny okres petard...
-
Sambulek wczoraj wieczorem dostała od razu tabletki aniprazol i advantix tak na wszelki wypadek. Miałam nadzieję, że od razu po sylwestrze na sterylkę ją umówimy, ale Sambulek musi jednak znów poczekać by ciałka nabrać :roll: Wydatki jakie od wczoraj na Sambę doszły, to: odrobaczenie i odpchlenie: 25 zł transport: 50 zł :multi: zakup karmy w puszkach: 35 zł razem: 110 zł Tak, Sambusia już u nas i jeśli w przeciągu dwóch tygodni nie przytyje (dziwi mnie ta jej chudość :roll:), to zrobimy badania krwi, swoją drogą sierść też nie za fajnie wygląda. Może karma, którą dostawała jej nie służyła? nie mam pojęcia. [B]yucca[/B] - nie wiem jak dziękować za darmowy transport, kochana kobieta z Ciebie :loveu::loveu::loveu: szkoda, że nie miałam możliwości Cię wczoraj poznać, ale gdy Pyrdka zadzwoniła że właśnie wyjeżdżają na stację benzynową po odbiór Samby, ja męczyłam się z moją Kropką, by wypchnąć ją na dwór na siku - cholerne fajerwerki :angryy::angryy::angryy: [IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/174/174163fholpr8kun.gif[/IMG] [B]sylwiaso[/B] - dziękujemy za opiekę nad Sambą przez ten czas, co u Ciebie była :) za spacerki, szaleństwa na podwórku i tańce. [IMG]http://img1.obrazkyanimace.com/oa/092/099.gif[/IMG]
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianko kochana, ty się szykuj bo po nowym roku sterylizacja cię czeka :roll: A swoją drogą - ciekawe czy głośno będzie u ciebie słychać fajerwerki sylwestrowe - mam nadzieję, że się nie będziesz bała. -
Gwiazdko - już nikt więcej się tobą nie zainteresował? nie było telefonów? Tak podczytuje wątek i sama zaczynam się denerwować - moja tymczasowiczka ma około 5-6 miesięcy, jak skończymy leczenie na nużycę, to od razu biegnę do weta umawiać sterylkę, co by zdążyć przed pierwszą cieczką.
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
jej, nie wiedziałam że Owca odszedł za TM... biedak przegrał walkę z chłoniakiem... Dziękuję chita za pamięć o naszej Diance :) -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
Akrum replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Śliczne masz te koty u siebie, Olivka wpadła mi w oko, szkoda, że nie mogę adoptować żadnego... -
Słyszałam, że Sambunia schudła ostatnio troszkę? A może jest zarobaczona? No nic, zobaczymy już dzisiaj na miejscu, bo Sambusia dzisiaj przyjeżdża :):):)
-
kochana, to widzę że miałaś tak samo udaną noc jak ja :) Czili nie dość że śmierdziała tym płynem do kąpieli, wepchała się do łóżka, wysmrodziła całą pościel, to jeszcze co chwilę się wierciła, rozpychała, przychodziła do mojej buzi, dała kilka całusów i wracała w swoje miejsce na łózku spać dalej, a ja... ja już zasnąć nie mogłam :) Eh,te tymczaski :)
-
a to dla Kubusia będę ogłoszenia robić - super, mam nadzieję, że mu szczęście przyniosą :) czekam zatem na bazarku na dane do ogłoszeń, wpłatę i ruszam z pakiecikiem :)
-
szczerze, to myślałam że cała zmiana miejsca zamieszkania, nowi ludzie, nowy psiak do towarzystwa spowodują, że Lunka się wycofa, że pewnie biegunki dostanie, że będzie płakała za Sarunią, a tu proszę - te psiaki czują, że ich los się zmienił, że to ich dom, że są kochane i już nikt ich nie skrzywdzi :) A na sylwestra jesteście zaopatrzeni w jakieś środki uspokajające? głośno u Was jest co roku, czy ludzie nie szaleją z fajerwerkami?
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Mała wczoraj znów była kąpana, tym razem wlazłam z nią pod prysznic, zamknęłyśmy się w kabinie i... do teraz czuje intensywny zapach tego płynu do kąpieli - a zatoki jak przeczyściło hehe Płyn nałożony, czekałysmy przepisowe 5 minut, masowałam, wcierałam - a Czili i tak dygotała ze strachu... Potem porządne płukanie i wyszłyśmy spod prysznica - czułam się jak na haju :) Suszenie to dla Czili największa kara... w łazience towarzyszyła nam Kropka, calusi czas gdy byłam z Czili zamknięta w kabinie - Kropka piszczała. Potem siedziała jak posążek i parzyła na suszenie... I w końcu przyszedł czas wypuszczenia psiaków z łazienki i co? Czili ze strachu siu na dywan, Kropka oczywiście ze stresu siu na dywan, eh... dobrze że TZ już spał i tego nie widział, bo znów bym się nasłuchała :):):) potem siedziała Czili na moich kolanach zawinięta w kocyk, by nie zmarzła, przy nas Kropka i Borek, który co chwilkę zaczepiał Czili i chciał ją sprowokować do zabawy, oczywiście zachęcał skutecznie i po chwili już szalały po pokojach :) Potem jeszcze szybkie siu przed nocą i poszłyśmy spać - Czili wpakowała się do łózka i tym sposobem cała pościel śmierdzi tym specyficznym zapachem ;) Ogólnie akcja zakończona sukcesem, nawet Pestka podeszła do Czili bez warczenia, obwąchiwała ją (biedna Czili przywarła do podłogi :)). Za tydzień powtórka z rozrywki... Cały czas się modlę, by mała czasami pierwszej cieczki nie dostała, choć wet powiedział podczas ostatniej wizyty, że Czili ma około 5 miesięcy i spokojnie jeszcze z miesiąc powinno być spokojnie. Mam nadzieję, że przed pierwszą cieczką uda nam się ją ciachnąć. Kochana przylepka mała, nie ma w niej cienia agresji jeśli chodzi o stosunki z psami i ludźmi :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
jutro Dianka będziesz miała odwiedziny ciotek i wujaszka :) a ja biedna w pracy będę tkwiła :(:(:( ucałujcie pyśka Dianki ode mnie :) -
trzymam cały czas kciuki za nowy domek dla Braszki, mam nadzieję,że niedługo już będzie grzała dupcię w swoim domku :)
-
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A bo ja Wam powiem, że wszystkie Kropki są niesamowite, dlatego ja z moją rozstać się nie potrafiłam i do innego domku oddać nie mogłam (nawet się taki nie zjawił ;)). -
też jestem ciekawa...