Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Akrum replied to dronka's topic in Już w nowym domu
śliczne te szczylki - miejmy nadzieję, że szybko znajdą swoje nowe domki i mamusia też. -
bardzo bym chciała pomóc i przesłać więcej pieniążków niz jestem tu zadeklarowana, ale nie dam rady, mamy tylu swoich podopiecznych, 3 suki w hoteliku bez deklaracji, szczeniora z nużycą i wczoraj dostałam info o sznaucerku w przytulisku z ropiejącymi oczami, uszami i fatalnym stanem zębów, eh...
-
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
bo większość ludzi jednak jeszcze nie traktuje psa jako członka rodziny... ale na szczęście malutkimi krokami mam nadzieję, że to się zaczyna zmieniać. -
moja kochana mordusia :) To jest cudo nie pies :) Juldanowa - teraz wiesz, dlaczego Samba od samego początku zagościła w moim sercu, od pierwszego dnia gdy ją ujrzałam w przytulisku - zabrała cząstkę mojego serca. Dlatego tak przeżywałam gdy zniknęła z przytuliska, jak wróciła z wyciągniętymi cycuchami - serce mi krwawiło. Samba jest tak kochana, taka wspaniała i jedyna w swoim rodzaju. Ma w sobie coś takiego, czym przyciąga do siebie ludzi, dlatego nie rozumiem jak "właściciel" mógł ją wtedy zostawić razem z Biszkoptem... Sambulek przed tobą nowe wspaniałe życie, najpierw jednak musimy cię wysterylizować, pomieszkasz sobie trochę w hoteliku terier, a potem zobaczymy co los przyniesie.
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
wow, Dianka jest coraz piękniejsza :) dziękuję Juldanowa za piękne zdjęcia, za spacerek z Dianką :loveu: Tak sobie myślę, że może by trzeba Diance szelki dać, może wtedy nauczy się ładniej chodzić na smyczy? może nie będzie tak ciągnęła? Co myślicie? Diankę zaczynamy już ogłaszać - dzisiaj leci do gazety - zobaczymy czy wydrukują. Po sylwestrze umawiamy się na sterylkę by jak się DS znalazł, mogła od razu do niego pójść :loveu::loveu::loveu: -
ja już marzę by było gdzieś z 4 styczeń, wtedy już się uspokaja u nas, bo po sylwestrze jeszcze te kilka dni ludzie strzelają tym co im zostało po sylwku... szkoda, że nie mam gdzie na sylwestra z psiakami wyjechać...
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Ściągnę tu cioteczki od bernardynów, może wspólnie coś poradzimy... -
podesłałam Panu nr do Ajlii i jej TZ i maila.
-
Jestem i ja u Dory. Kochani, musimy coś poradzić - nie raz już udawało się zdziałać na dogo cuda. Wiem, że były święta, każdy liczy teraz każdą złotówkę... nie proszę więc o deklaracje stałe - chociaż jednorazowe - bardzo prosimy o pomoc. Mamy w hoteliku już na utrzymaniu dwie suki, na które też nie mamy stałych deklaracji, trzeci pies w hoteliku bez deklaracji - nie jesteśmy w stanie go utrzymać same. A w zaufanym przytulisku nie ma miejsca, by ją umieścić, zresztą tam czekają dwa psy w pilnej potrzebie, chore które też musimy zadecydować czy leczymy czy usypiamy... POMOCY!!!
-
ajlii skontaktował się ze mną jakiś Pan zainteresowany adopcją Gwiazdki - skierowałam Pana do Ciebie.
-
konto Samby zasiliły pieniążki od cioteczki: megi_winters - 60 zł ślicznie dziękujemy :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/1190207275-120.gif[/IMG]
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
ja chcę zdjęcia, ja chcę zdjęcia [IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0015.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0015.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0015.gif[/IMG] -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wpłynęły pieniążki na konto Szarika od: martini77 - 10 zł za styczeń megi_winters i TZ - 160 zł za styczeń ślicznie dziękujemy :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
ciotka, nie obijaj się tylko zdjęcia dawaj :mad::mad::mad: -
[quote name='Juldan']Chudziutka jest bardzo:shake: żeberka widać, dupka koścista:shake: [/QUOTE] kurde... szkoda sylwiaso, że nie dałaś wcześniej znać, że coś się z Sambą dzieje, że chudnie... zadziałały byśmy wcześniej, może karmę było trzeba zmienić, może większą dawkę jej podawać, albo do weta zabrać na badania... nas na miejscu nie było, więc skąd miałyśmy wiedzieć że coś jest nie tak. Gdybyś dała tylko znać, że coś jest nie tak, to byśmy podesłały bądź inną karmę, bądź kasę na wizytę u weta... no nic, trudno... najważniejsze, że teraz zadziałamy.
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Ah cioteczki, jak Wam zazdroszczę, że byłyście odwiedzić Diankę... Kochana suńka, musi trafić do cudownego domku, gdzie będzie doceniana i skąd już nigdy nikt jej nie wygoni. Zdjęć się doczekać nie mogę, już przebieram nogami z niecierpliwości :) Haha, no proszę Dianka psem pociągowym :) -
Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...
Akrum replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Moniko cudowne zdjęcia - jak zwykle :) Ogromnie cieszy taki wątek jak ten :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Akrum replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
przyszłam tu z bazarku... jestem w pracy, więc połowicznie przeczytałam wątek. Poryczałam się i tak... zabrana od jakiegoś debila, potem kilka razy zmieniała DT, doszło do tragedii na skutek czego musiała opuścić DT, zamieszkała u funi... tyle zmian... niestety do utrzymania dołożyć się nie mogę, sama mam na cito do umieszczenia mix husky w jakimś hoteliku i zero deklaracji, ale chociaż będę tutaj zaglądać. -
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
czekam na zdjęcia sznaucera - koleżanka miała jechać dzisiaj i zrobić i dowiedzieć się o leczenie. w przytulisku pęka w szwach - przez kilka dni przybyło mnóstwo psów, eh... -
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Kropcia już w swoim DS :) Niech już w końcu będzie szczęśliwa :) A ja szukam DT dla bernardynki, która miała zostać uśpiona, aktualnie w małym kojczyku w przytulisku, dla sznaucerka,młodej labradorki i suki mix husky - jakieś pomysły? bo ja już padam z bezsilności...:shake::shake::shake: -
eh, szkoda że to wszystko się szybciej nie wyjaśniło, bo wczoraj z Warszawy jechała yucca i przywoziła do nas do Nowego Tomyśla sunie z Łowicza - Odi mógłby się też zabrać, a do Gorzowa to już nie jest przecież daleko...
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Akrum replied to dronka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dronka']Wczoraj, prosto z przytuliska, Nestor pojechał do domu tymczasowego. Psiak nie odstępuje swojej nowej opiekunki na krok i cały czas macha ogonem.[/QUOTE] bardzo się cieszę, że psiak w końcu znalazł DT i już nie siedzi w przytuliskowym kojcu :)