Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. śliczne te szczylki - miejmy nadzieję, że szybko znajdą swoje nowe domki i mamusia też.
  2. bardzo bym chciała pomóc i przesłać więcej pieniążków niz jestem tu zadeklarowana, ale nie dam rady, mamy tylu swoich podopiecznych, 3 suki w hoteliku bez deklaracji, szczeniora z nużycą i wczoraj dostałam info o sznaucerku w przytulisku z ropiejącymi oczami, uszami i fatalnym stanem zębów, eh...
  3. kochana, jak się cieszę że jest odzew :) trzymam zatem kciuki by domek okazał się super.
  4. bo większość ludzi jednak jeszcze nie traktuje psa jako członka rodziny... ale na szczęście malutkimi krokami mam nadzieję, że to się zaczyna zmieniać.
  5. moja kochana mordusia :) To jest cudo nie pies :) Juldanowa - teraz wiesz, dlaczego Samba od samego początku zagościła w moim sercu, od pierwszego dnia gdy ją ujrzałam w przytulisku - zabrała cząstkę mojego serca. Dlatego tak przeżywałam gdy zniknęła z przytuliska, jak wróciła z wyciągniętymi cycuchami - serce mi krwawiło. Samba jest tak kochana, taka wspaniała i jedyna w swoim rodzaju. Ma w sobie coś takiego, czym przyciąga do siebie ludzi, dlatego nie rozumiem jak "właściciel" mógł ją wtedy zostawić razem z Biszkoptem... Sambulek przed tobą nowe wspaniałe życie, najpierw jednak musimy cię wysterylizować, pomieszkasz sobie trochę w hoteliku terier, a potem zobaczymy co los przyniesie.
  6. Irek, Ala - nie macie gdzieś swoich klonów? Bo ja potrzebuję na cito kilku takich domków!!! Już razem koło siebie nućkały smakołyki? O matusiu, szybko się do siebie przyzwyczaiły :) A jak spacerki, jak się Lunka na nich zachowuje? Pewnie uwielbia spacerować :)
  7. wow, Dianka jest coraz piękniejsza :) dziękuję Juldanowa za piękne zdjęcia, za spacerek z Dianką :loveu: Tak sobie myślę, że może by trzeba Diance szelki dać, może wtedy nauczy się ładniej chodzić na smyczy? może nie będzie tak ciągnęła? Co myślicie? Diankę zaczynamy już ogłaszać - dzisiaj leci do gazety - zobaczymy czy wydrukują. Po sylwestrze umawiamy się na sterylkę by jak się DS znalazł, mogła od razu do niego pójść :loveu::loveu::loveu:
  8. ja już marzę by było gdzieś z 4 styczeń, wtedy już się uspokaja u nas, bo po sylwestrze jeszcze te kilka dni ludzie strzelają tym co im zostało po sylwku... szkoda, że nie mam gdzie na sylwestra z psiakami wyjechać...
  9. Ściągnę tu cioteczki od bernardynów, może wspólnie coś poradzimy...
  10. podesłałam Panu nr do Ajlii i jej TZ i maila.
  11. Jestem i ja u Dory. Kochani, musimy coś poradzić - nie raz już udawało się zdziałać na dogo cuda. Wiem, że były święta, każdy liczy teraz każdą złotówkę... nie proszę więc o deklaracje stałe - chociaż jednorazowe - bardzo prosimy o pomoc. Mamy w hoteliku już na utrzymaniu dwie suki, na które też nie mamy stałych deklaracji, trzeci pies w hoteliku bez deklaracji - nie jesteśmy w stanie go utrzymać same. A w zaufanym przytulisku nie ma miejsca, by ją umieścić, zresztą tam czekają dwa psy w pilnej potrzebie, chore które też musimy zadecydować czy leczymy czy usypiamy... POMOCY!!!
  12. ajlii skontaktował się ze mną jakiś Pan zainteresowany adopcją Gwiazdki - skierowałam Pana do Ciebie.
  13. konto Samby zasiliły pieniążki od cioteczki: megi_winters - 60 zł ślicznie dziękujemy :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/1190207275-120.gif[/IMG]
  14. ja chcę zdjęcia, ja chcę zdjęcia [IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0015.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0015.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0015.gif[/IMG]
  15. wpłynęły pieniążki na konto Szarika od: martini77 - 10 zł za styczeń megi_winters i TZ - 160 zł za styczeń ślicznie dziękujemy :)
  16. ciotka, nie obijaj się tylko zdjęcia dawaj :mad::mad::mad:
  17. [quote name='Juldan']Chudziutka jest bardzo:shake: żeberka widać, dupka koścista:shake: [/QUOTE] kurde... szkoda sylwiaso, że nie dałaś wcześniej znać, że coś się z Sambą dzieje, że chudnie... zadziałały byśmy wcześniej, może karmę było trzeba zmienić, może większą dawkę jej podawać, albo do weta zabrać na badania... nas na miejscu nie było, więc skąd miałyśmy wiedzieć że coś jest nie tak. Gdybyś dała tylko znać, że coś jest nie tak, to byśmy podesłały bądź inną karmę, bądź kasę na wizytę u weta... no nic, trudno... najważniejsze, że teraz zadziałamy.
  18. Ah cioteczki, jak Wam zazdroszczę, że byłyście odwiedzić Diankę... Kochana suńka, musi trafić do cudownego domku, gdzie będzie doceniana i skąd już nigdy nikt jej nie wygoni. Zdjęć się doczekać nie mogę, już przebieram nogami z niecierpliwości :) Haha, no proszę Dianka psem pociągowym :)
  19. Moniko cudowne zdjęcia - jak zwykle :) Ogromnie cieszy taki wątek jak ten :)
  20. przyszłam tu z bazarku... jestem w pracy, więc połowicznie przeczytałam wątek. Poryczałam się i tak... zabrana od jakiegoś debila, potem kilka razy zmieniała DT, doszło do tragedii na skutek czego musiała opuścić DT, zamieszkała u funi... tyle zmian... niestety do utrzymania dołożyć się nie mogę, sama mam na cito do umieszczenia mix husky w jakimś hoteliku i zero deklaracji, ale chociaż będę tutaj zaglądać.
  21. czekam na zdjęcia sznaucera - koleżanka miała jechać dzisiaj i zrobić i dowiedzieć się o leczenie. w przytulisku pęka w szwach - przez kilka dni przybyło mnóstwo psów, eh...
  22. Bardzo się cieszę, że Kropcia już w swoim DS :) Niech już w końcu będzie szczęśliwa :) A ja szukam DT dla bernardynki, która miała zostać uśpiona, aktualnie w małym kojczyku w przytulisku, dla sznaucerka,młodej labradorki i suki mix husky - jakieś pomysły? bo ja już padam z bezsilności...:shake::shake::shake:
  23. ale o tym, że u Saruni miała super nikt nie zapomina, zdjęcia mówiły same za siebie - Lunka była kochana i szczęśliwa, bardzo chciałam by Lunki DT zmienił się w DS, jednak los chciał inaczej i dlatego tym bardziej się cieszymy, że trafiła do Ali i Irka, bo lepszego domku by nie znalazła :)
  24. eh, szkoda że to wszystko się szybciej nie wyjaśniło, bo wczoraj z Warszawy jechała yucca i przywoziła do nas do Nowego Tomyśla sunie z Łowicza - Odi mógłby się też zabrać, a do Gorzowa to już nie jest przecież daleko...
  25. [quote name='dronka']Wczoraj, prosto z przytuliska, Nestor pojechał do domu tymczasowego. Psiak nie odstępuje swojej nowej opiekunki na krok i cały czas macha ogonem.[/QUOTE] bardzo się cieszę, że psiak w końcu znalazł DT i już nie siedzi w przytuliskowym kojcu :)
×
×
  • Create New...