Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
kochani, cieszę się że się odezwaliście i przynieśliście wieści od naszego maleństwa :) hihihi a może nawet i zdjęcia jakieś wkleicie, co?? My również składamy Wam najlepsze życzenia noworoczne, przede wszystkim zdrowia bo to najważniejsze, a później - by Nowy Rok nie był gorszy od starego :) -
Sylwiuś czy już się z Sambusią pożegnałaś?? Nie zapomnij proszę dać ksiażeczki Sambusiolka :) Obróżkę i smyczkę ma praawda, bo przyjechała ze swoim asortymentem.
-
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
wow, ale się cieszę, że tak szybko Kropeczka znalazła domek :) marzy mi się tak cudowny domek dla mojej Czili, ciekawe jaki będzie odzew z ogłoszeń... Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie dużo fajnych domków dla psiaków czekających na nie :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
ja też robię ogłoszenia, ale pakieciki z bazarku :) -
Konto Samby uzupełniła wpłata od: Emma53 - 20 zł ślicznie dziękujemy [IMG]http://katimoor.za.pl/kwiaty/czerwone_roza0.gif[/IMG]
-
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Andzike - nigdy nie wiesz, czy na 100% domek będzie ok, niestety czasami czujemy że to będzie to, a okazuje się jednak zupełnie inaczej i nie mamy na to wpływu, więc nie ma się co dołować i obwiniać, tylko działać dalej :):):) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Czili ślicznie dziękuje za wpłaty: Emma53 - 20 zł NataZG - 50 zł ślicznie cioteczkom dziękujemy :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://katimoor.za.pl/-neu/kwiat-czerwona.gif[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianki konto zasiliły wpłaty od: NataZG - 100 zł :loveu: bela51 - bazarek Cantadorry - 150 zł ślicznie dziękujemy :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://katimoor.za.pl/0.anowe/kwiaty/roz_roze.gif[/IMG] -
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
hahaha, czyli jednak Andzike za długo bez tymczasa nie wytrzymałaś :) -
Nelsonową też bym z chęcią zobaczyła jak się w prawdziwego kudłacza zamienia :)
-
Jej, Julianko co z tobą kochana? może ona się boi, że znów się przywiąże i znów gdzieś pojedzie, zmieni domek? Na pewno potrzeba czasu, dużo panna przeszła, pobyt w schronie, potem pobyt u Pyrdki, to znów lot samolotem i nowe miejsce, ludzie, ten wybuch fajerwerków. Potrzebuje panna czasu, oj potrzebuje. poczekamy jeszcze co ciotka Pyrdka napisze.
-
Dlaczego los jest tak okrutny dla Agatki? Miała już być od teraz szczęśliwa, radosna, a nie co chwilkę na coś chorować... już tak wiele w życiu doświadczyła... a tu jeszcze los jej dokłada coraz to gorsze dolegliwości. Trzymaj się Agatko!!! czarna anda - dziękuję, że się tak troskliwie Agatką zajmujesz i dużo sił życzę!
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szariku może w Nowy Rok i dla ciebie kochany nowy domek przyniesie? -
Aaaa jakie cudowne wieści od rana czytam :) Dziękuję Irek że pojawiliście się na wątku Lunki i informacje o Lunce przynieśliście, a jeszcze lepiej - nawet i zdjęcia, które cieszą oko, oj cieszą :) A szczególnie te na dworze, na podwórku, gdy Luna biegnie do swojej pańci - boskie :) Teraz przy Ali widzę jak Luna urosła przez ten czas, który spędziła u Saruni - piękny doberman się już z Lunki robi, postawa cudowna, uszyska zabójcze :) Teren do biegania i wspólnych zabaw z Paksem ma cudowny, do tego zaraz za domem las do długich spacerków, miłość ludzi - czego chcieć więcej :) Cieszę się, bardzo się cieszę że to się wszystko tak ułożyło :) Luna szczęśliwa, Korcia Saruni wróciła z "dalekiej podróży" i znów jest radosna i szczęśliwa :) O to chodziło, by wszystkie psy były szczęśliwe :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Czili mi dzisiaj w nocy wyspać się nie dała... co chwilkę wskakiwała na łózko, to zmieniała miejsce, to za blisko Pestki podeszła i było warczenie, to znów na buzie mi kolejny raz się położyła, to piszczała bo pod kołdrę chciała wejść... Co chwilkę coś, a ja... przydałyby mi się zapałki do podtrzymywania powiek, bo zamiast pracować, spać mi się chce ;) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Maćku dziękujemy za tak śliczną niespodziankę :) Dianka wypiękniała, jakie ma śliczne spojrzenie, radośniejsze :) Kochana nasza :) -
Kochana, my też to zawsze przeżywamy :) Ja mam od tygodnia tymczasowiczkę, a już na myśl, że kiedyś przyjdzie się rozstać - żal ściska serce, ale taki nasz los kochana :) Odchuchamy, wypieścimy i pozwalamy by odeszły by cieszyć się lepszym życiem :) Zobaczymy, jak się będzie Sambusiolek sprawować, jak zniesie sterylkę, jak się zaaklimatyzuje ten miesiąc w nowym miejscu.
-
:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz: jaki cudowny prezent świąteczny :) Jak się nie mogłam doczekać wieści i zdjęć Dusi kochanej, a tu proszę :) Cudowne rozpoczęcie dnia :) Szczęśliwa, zadowolona mordeczka Dusi, jakie piękne te zdjęcia, i w piachu mordka wybrudzona i w wodzie pływająca z kijkiem i zadowolona przy swoim braciszku :) Kochani - dziękuję za cudowny domek, za szczęście, bezpieczeństwo jakie daliście Dusi :) Normalnie nie ten sam pies, jaki siedział w przytuliskowym kojcu zeszłej zimy. Nie potrafię nawet wyrazić słowami szczęścia jakie teraz czuje patrząc na piękne zdjęcia Dusi :)
-
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane, sunia jest śliczna i trzeba jej pomóc - to pewne. Ale ja się boję tego, że jeśli tak jak Andzike pisze - ma widoczne cycuchy, to mogła gdzieś urodzić i jeśli ją nawet złapiecie na usypiacz, to co z ewentualnymi młodymi?? Nie wiadomo czy są, jakie są duże... Ja wiem, że to czasochłonne i perspektywa teraz fajerwerków za kilka dni, ale przemyślcie proszę sprawę, czy może by nie sypać jej kilka dni karmę i potem za nią podążać w jakiejś odległości i obserwować chociaż czy gdzieś idzie, może by Was doprowadziła na miejsce, gdzie ma młode. Może być też tak, że urodziła jakiś czas temu młode, "właściciel" sobie młodzież zostawił, a niepotrzebną matkę sruuu... -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
prześliczne zdjęcia - kochana nasza Kora :) jak się cieszę, że święta spędziła w swoim nowym kochającym ją domku :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
kochana cioteczko, dziękuję ślicznie za ogłoszenia dla mojej małpiatki :) może świąteczny cud sprawi, że pojawi się niedługo cudowny domek, który będzie chciał spędzić długie, długie lata z tą kochaną psinką, która da dużo radości swoim ludziom :)