Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
od 7 rano mamy dzisiaj kolejnego tymczasowicza, siedzi u teściowej na dole, bo ani nie szczepiony na wirusówki, ani nie odpchlony ani nie odrobaczony... Mój jeden kot jak go zobaczył, to uciekł w kuchni na szafę i był spanikowany - nie wiem dlaczego, nigdy tak na nowe psy nie reagował. Ze strachu zrobił na szafkę siu i kupkę :shake: Murzyn, bo takie imię ma pies - nie jest kastrowany, więc wszystko już jest obsikane :angryy: piszczy, wyje, drapie... ale nie mogę go na razie dopuścić do moich psiulków, kilka dni musi pobyć odizolowany od psiaków, a co dalej - zobaczymy jak się sprawy potoczą. eh... zawsze tak jest, że jak coś to się wali na łeb na szyję. Do siego roku drodzy dogomaniacy i dogomaniaczki :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/490/fddf9e2bfc87c1c0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/015331727b0d225cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/e823aca6cbaa4053med.jpg[/IMG] Czili sobie śpi jak petardy strzelają, zresztą z wyjściem na dwór dzisiaj też nie było problemu, bawiła się w najlepsze gdy było słychać wybuchy petard. tu właśnie było słychać wybuch petardy: [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/a5942beb97b189b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/1696b820ba465b1amed.jpg[/IMG] Za to Kropka i Pestka dygotają już dzisiaj od rana. -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/490/bbd84639a182a455med.jpg[/IMG] najadłam się [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/a5b5d102c6986db7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/489ba079c9573cf1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/68a0661f2f2d5134med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/517ed591d4e9b90amed.jpg[/IMG] -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/490/aabf0adf08f84cd6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/7a26a74e7ea40a2dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/40ed71daab7436aamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/8691c72ad462a97cmed.jpg[/IMG] -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/489/797e8833b077e221med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/489/e60b77cfadc864eemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/a4e32a744ea264aamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/ae4e83073592d098med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/490/8bb926e91a59ee6bmed.jpg[/IMG] -
super, w takim razie chłopak niedługo będzie tymczasowym Wielkopolaninem :)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
dziękuję kochani, że tak licznie tu na wątek przybywacie :) -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Jak tylko w poniedziałek się dowiemy co i jak to dam znać na wątku. eh... szkoda, że jeszcze kilka dni musi chłopak tam spędzić... -
lecznica w Bolewicach już powiadomiona - póki co nikt tam nie dał znaku, że szuka zaginionej suni. za to już wiemy, że około dwa tygodnie temu ktoś dzwonił do przytuliska i szukał zaginionej husky, może to o tą chodziło?... niestety nie mamy nr do tych ludzi, ale akcja plakaty już jest rozpoczęta.
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
do hoteliku go nie zabierzemy, bo po prostu kasy nie mamy, zresztą on musi trafić do domu tymczasowego, to mały psiak - mam nadzieję, że się dla chłopaka jakiś DT znajdzie. giselle4 - dzięki że przyszłaś na wątek i wtrącaj się ile wlezie :lol: po to Was kochani na wątek zapraszamy, im nas więcej tym więcej pomysłów i wspólnie uda się chłopakowi pomóc. -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
ja niestety możliwości nie mam, aktualnie u mnie 5 psów i dwa koty... -
no masz, tasiemiec to może być faktycznie... trzeba by pobrać kupacza do badania. Jeśli to tasiemiec - Sylwiuś, będziesz musiała wszystkie psy w hoteliku odrobaczać na tasiemca :shake: bo to dziadostwo wstrętne jest. To by tłumaczyło chudość Samby.
-
W poniedziałek plakaty trafią do pobliskich lecznic, we wtorek powinien się ukazać artykuł w naszej lokalnej gazecie. schron też zostanie powiadomiony - Pyrdka dasz znać Mirce lub Pawłowi? mnie też zastanawia fakt szczeniaków, ale jak już Juldan pisała, ona się przez kilka dni z tego gospodarstwa nie ruszała. Juldanowa - odpowiedz facetowi temu namolnemu, że pies jest pod opieką fundacji i teraz do nich należy decyzja o adopcji, a nie do Ciebie - :evil_lol::evil_lol: może się odczepi :)
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
to jest biedne przytulisko, tam nie ma kasy nawet na szczepienia. jeśli zorganizujemy zbiórkę karmy, wtedy kierownik zaoszczędzi zawsze trochę kasy i może jaką sukę wysterylizować. tak to się odbywa... Jeśli oczywiście poprosimy i dalibyśmy kasę na sterylkę - nie ma problemu, ale to też jest uzależnione od tego, czy będzie akurat wolne miejsce na przetrzymanie suni po sterylce kilka dni w lecznicy, bo w przytulisku są tylko kojce zewnętrzne. mamy hotelik terier pod Tomyślem (kojce w budynku ocieplonym i ogrzewanym, każdy pies ma swój wybieg, są spacery długie,super opieka), gdzie sunia mogłaby wylądowac, ale niestety koszty 450 zł miesięcznie + 60 zł dopłata do karmy - nie możemy sobie na to w tej chwili pozwolić. Mamy tam już 3 suki bez deklaracji, sznaucerek czeka na wyciągnięcie też z tego przytuliska, bo jest chory: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18297741#post18297741"]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18297741#post18297741[/URL] kilka psiaków w BDT, które też musimy utrzymać, a jedna u mnie np. jest nużycą, leczenie kosztuje. my jej na pewno tam nie zabierzemy, bo niestety już mamy długi... -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaguska']Biedny mały, będę odwiedzać i jak dam radę dorzucę parę grosików w styczniu, trzymaj się psinko,[/QUOTE] dziękuję ślicznie, PW poleci jak tylko dowiemy się w poniedziałek co i jak :) [quote name='zerduszko']No jestem i pęka mi serducho :( To dziadziuś czy taki zaniedbany?[/QUOTE] trudno określić jego wiek, w paszczy masakra, zęby zniszczone, dziąsła ropiejące, oczy nie wiadomo dlaczego to jedno się nie otwiera. wszystko będzie wiadomo jak w poniedziałek chłopak wyląduje na stole. [quote name='paulinken']Jestem i ja. Biedne maleństwo. Też dorzucę grosza, ale po weekendzie.[/QUOTE] dzięki kochana, PW poleci jak tylko dowiemy się w poniedziałek co i jak :smile: [quote name='AniaGucio']Melduję się! Dorzucę trochę kasy...[/QUOTE] dziekie wielkie -PW poleci jak tylko dowiemy się w poniedziałek co i jak :smile: [quote name='kaskadaffik']Dziewczyny o ile dobrze kojarzę do Nowego Tomyśla przeprowadziła się nasza Asia z nowym hotelem (kiedyś Terier w Brzyściu koło Mielca). Opieka super, nie drogo, poszukajcie kontaktu do Asi i zapytajcie, Ona całe wybiegi dla staruszków miała specjalnie.[/QUOTE] jest, mamy tam już 3 sunie (bez deklaracji stałych),opieka super, ale już nie mamy kasy :( [quote name='marmosia']Ile kosztuje u niej pobyt miesięczny psiaka?[/QUOTE] 450 zł + 60 zł dopłata do karmy opieka jest tam super, kojce w budynku ocieplonym, ogrzewanym, ale nie podołamy w utrzymaniu psiaka + leczeniu Dziękuję kochani, że przyszliście do naszego chłopaka. Cieszę się że chłopak akurat do tego przytuliska trafił, bo przynajmniej o nim wiemy i będzie podjęte leczenie, jednak to jest biedne przytulisko, tam nie ma kasy na leczenie, dlatego jak tylko minie kwarantanna, musimy chłopaka zabrać. -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='farmerka63']Znalazłam Wasz bardzo piękny wiklinowy koszyczek - dajcież tylko konkretne namiary, żebym do niego wcelowała tym moim marnym groszem, cooo ?[/QUOTE] farmerka dziękuję. właśnie zrobiłam przelew z wiklinowego koszyczka na hotelik Samby i miałam nadzieję, że tam więcej zostanie, a tam raptem 150 zł się ostało, eh... :( -
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
cioteczki ja po prośbie przyszłam i nieśmiało chciałam na wątek naszego sznaucerka chorego zaprosić: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101"]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101[/URL] -
mi też wet dał sedalin dla Kropki i Pestki... ale mam jeszcze krople bacha i w razie co Kalm Aid.. zapraszam do naszej kolejnej biduliny: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101"]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101[/URL]
-
ciotki, a wpadnijcie też na wątek naszego nowego podopiecznego - starego, chorego sznaucerka. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101"]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101[/URL]
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
szukamy DT, szukamy kasy na leczenie (w przeciągu kilku dni pod nasze skrzydła trafiło kilka nowych psów, po woli nie wyrabiamy), kastrację - po zakończonej kwarantannie psiak trafia w nasze ręce, bo do kojca zewnętrznego przecież trafić nie może. poproszę o sprawdzenie czy nie ma tatuażu. -
bardzo się ciesze, że może już niedługo chłopak trafi do DT :) a ja po prośbie przychodzę - cioteczki, przyjdźcie proszę na wątek naszego sznaucerka - właśnie załozyłam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101"]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101[/URL] w przeciągu kilku dni przybyło nam kilku nowych podopiecznych, już nie wiem w co ręce wkładać i gdzie szukać pomocy.
-
Negra ma super, śpi w lózku, rozpycha się.. czego chcieć więcej :) no ale domek już by mogła znaleźć. Negra, wybacz, ale chciałam zaprezentować kolejnego naszego podopiecznego (dwie nowe mam w podpisie), a ten wymaga pilnej pomocy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.?p=18294101#post18294101[/URL]