Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
to na pewno, ja miałam jakiś czas niewidomą kotką, też świetnie się odnalazła w naszym domu - niewidome zwierzaki lepiej sobie radzą, niż niejeden człowiek. Przy zaćmie przy podawaniu kropelek - chłopaka oczka nie bolą prawda?? I kto wymyśli dla niego jakieś fajne imie?? -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Emma, będzie dobrze :) coś ostatnio mamy "szczęście" do chorych psiaków z przytuliska.Najpierw pogryziony Kubuś u mnie, potem zagłodzona Kali,potem Luna, Tina po wypadku, teraz u mnie Czili z nużycą i teraz znów chory sznupek... -
[quote name='HelloKally']Zrobić jakiś bannerek do podpisu?[/QUOTE] jakbyś mogła, to byłoby super :)
-
też przyszłam dopytać jak Lunka po sylwestrowych szaleństwach się czuje :) A przy okazji chciałam Was cioteczki i wujkowie zaprosić do chorego sznaucerka z tego samego przytuliska co była Luna,jutro zabieramy chłopaka pod naszą opiekę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220234-Chory-stary-wi%C4%99c-mo%C5%BCna-wyrzuci%C4%87-...-ma%C5%82y-sznaucerek-w-schronisku-nie-prze%C5%BCyje.[/URL]
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaguska']Biedactwo, czy już wiadomo kto będzie skarbnikiem psiolka? Na dobry początek mogę dać ale tylko 50zł, miało być na zakupy dla mojej drużyny ale krzywdy nie mają więc mogą się podzielić z bidulkiem, proszę o pw z danymi do przelewu i może jakieś imię dla psiaka?[/QUOTE] kochana, dziekuje. PW do osób, które na początku zadeklarowało pomoc będzie wysyłała Pyrdka - bo to ona będzie tym razem skarbnikiem :) Dziękuję, że jesteście tu z nami. Miejmy nadzieję, że chłopak wygrzebie się z tego zapalenia płuc. -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
o, widzę że Cleopatrax już napisała co i jak :) Jeszcze zapomniałaś dodać, że ma jakiegoś guzka koło odbytu, ale póki co to nie jest operacyjne. Tak jak Kasia napisała - jutro można malucha zabrać, ale warunkowo z uwagi na fakt iż chłopak powinien jeszcze tydzień być na kwarantannie. Ale z uwagi na jego stan i to, że będziemy blisko i cały czas pod telefonem w razie co, warunkowo chłopaka dostaniemy. Więc jutro po niego jedziemy. W tym miejscu chciałam podziękować Romanowi za to, że powalczył o chłopaka, że dał jemu i nam szanse - domyślam się że niejeden kierownik schronu postawiłby już na chłopaku krzyżyk. Teraz ciotki, będziemy potrzebować wsparcia na dalsze leczenie. Bo pewnie nie skończy się tylko na tym, co teraz dostanie. Jak myślicie - czy oprócz gotowanego kurczaka z warzywami i ryżem chłopak powinien dostawać jakąś specjalistyczną karmę? -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[B]Konto Diany uzupełniła właśnie wpłata 409 zł z bazarku ogłoszeniowego:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219040-ZAKO%C5%83CZONY%21-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-do-30.12.-zapraszam%21?p=18151196#post18151196"]http://www.dogomania.pl/threads/219040-ZAKO%C5%83CZONY!-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-do-30.12.-zapraszam!?p=18151196#post18151196[/URL] dziękuję wszystkim, którzy zamówili u nas ogłoszenia :) jak się wyrobimy z aktualnymi pakiecikami, zorganizuje kolejny bazaruś na Diankę :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Haha - Maćku - miałeś co sprzątać po takiej zabawie z piórami :) Dianka chciała może uczcić jakoś nowy rok, a może chciała pokazać jaka jest szcześliwa i radosna i że chce się bawić? :evil_lol: Ja chcę do Dianki... ciotki, jedziemy w weekend? robimy nalot na hotelik? :loveu: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
jestem i ja i czekoladki :) Bardzo się cieszę, że udało się ją złapać, że akcja przebiegła tak sprawnie :) -
nira13 - witaj na wątku naszej Dorci :) Dzięki, że jako SOS Husky, wzięliście Dorę pod swoje skrzydła. Jestem ciekawa czy po ogłoszeniu w gazecie właściciel się znajdzie? A co jeśli właściciel okaże się pseudo hodowcom? czy w świetle nowej ustawy mającej na celu likwidację wszystkich pseudo - macie prawo jako organizacja nie oddać psa właścicielowi jeśli nie zobowiąże się jej wysterylizować?
-
kochana, za sterylkę płacimy my - jak zawsze gdy psiak jest pod naszą opieką (robimy zbiórkę), a później prosimy o zwrot od DS, często się udaje, czasami jednak nie każdy może od razu wyłożyć i oddać. Sambula jak przyjechała to od razu dostała 3 tablety aniprazolu, dlatego wyszły z niej już martwe robale.
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Tak, DT nadal pilnie potrzebne, bo chcemy wyciągnąć chłopaka jak najprędzej się da, będę dzisiaj rozmawiać z Romanem, może się zgodzi by reszta kwarantanny odbywała się już w DT - dlatego tak się cieszę, że się udało z tym DT u Emmy :) Ale nadal szukamy jakiegoś rozwiązania, bo tu go zaczniemy na miejscy leczyć, a co dalej? Przecież nie może później wrócić do schroniskowego kojca.. Ja póki co jestem ponad program zapsiona i nie wiem jak długo potrwa taka sytuacja :( Kto się zaopiekuj sznaucerkiem staruszkiem? kto da mu odrobinę miejsca w swoim domku? -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Wczoraj jak patrzyłam na bawiącą się radośnie Czili, to mi łzy leciały ciurkiem... Gdy sobie przypomniałam te jej kwiki, tą rozpaczliwą próbę zwrócenia na siebie uwagi gdy siedziała w kojcu.. ona nie piszczała, ona się darła, wpadała w taką furię... Tak się cieszę że jest u mnie, to taka kochana istotka, jak spojrzy prosto w oczy - serce się topi z miłości :) Ja już teraz wiem, że wydanie do DS, będzie bardzo, bardzo bolesne dla mnie, to jeden z tych psów, które mocno się w moim sercu zakorzeniły... Czili tak bardzo kocha człowieka, uwielbia się przytulać, tak słodko prosi o głaskanie, całą sobą tańczy by zwrócić na siebie uwagę człowieka, buziaki rozdaje co chwile, a jak się do niej mówi, to ogonek merda jak wiatraczek :loveu: Matko, jak ja kocham tego szczyla... :loveu::loveu::loveu::oops::oops::oops: Czili jest taka zabawna, gdy ja pochowam wszystkie zabawki do koszyczka, a ona cwaniara mała idzie i wszystko skrupulatnie zaczyna wyciągać i na dywanie rozkładać i jak już wszystkie sznurki, piłki i gryzaki powyciąga, to dopiero wtedy wybiera jedną zabawkę i zaczyna się nią bawić :evil_lol: Naśladuje we wszystkim Borka - oczywiście on ją uczy samych złych rzeczy :evil_lol: Wczoraj np. patrzyła jak Borek biegnie do płota szczekać na przechodniów, to ona też musiała ruszyć, jak już ludzie przeszli, to zaczęła szczekać :) Potem drugi raz jak była na dworze - akurat sama, to pobiegła do płota i zaczęła szczekać na Beti od imperatora :evil_lol: W końcu mała dostała dużego apetytu, je 3 razy dziennie... skończyły mi się już puszki, sucha karma - dzisiaj idę na zakupy. Ale najbardziej smakuje jej kurczaczek ugotowany z warzywami i ryżem - wtedy wyliże całą miskę do czysta :lol: -
jak się mają sprawy Gwiazdki?
-
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia i jak zazdroszczę Wam tych terenów do spacerów, las, woda - cudownie :) Patrząc na Korę, gdy siedziała przerażona w kojcu jak trafiła po wypadku, było trzeba ją na siłę z budy wyciągać... a teraz super domek - nawet o takim nie śniłam :) -
aaaa super :) dziękujemy ślicznie dziewczynom z SOS Husky :):):)
-
Maćku co słychać u Sambulinki? Jak zniosła sylwestrowe wybuchy petard? Sylwiuś - jeśli to tasiemiec, to musiała go złapać dopiero w hoteliku, bo jak ją z przytuliska brałyśmy to aniprazolem ją odrobaczałyśmy solidnie, wtedy była jeszcze przez miesiąc ładnie zaokrąglona - było widać na fotkach. Więc możliwe, że któryś psiak z hoteliku ma to coś w sobie i poroznosiło się po psiakach. Więc radziłabym i tak odrobaczyć Ci całe stado czymś silnym. Niestety takie sytuacje są wpisane w ryzyko :) Nie ma co panikować. Teraz już pewnie wiemy, dlaczego tak nagle zaczęła chudnąć, a sama Sylwiuś pisałaś, że kilka psiaków jest u Ciebie chudych.
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Czili dobrze zniosła szczytową sylwestrową godzinę. Kokietowała całą sobą moją mamę, tańcowała przed nią, prosiła o głaskanko :loveu: Pestka na kroplach bacha - była bardzo spokojna, chodziła po domu, była cały czas przy mnie, ale nie denerwowała się. Na Kropkę podziałała podwójna dawka ale tylko na tyle że nie dostała ataku padaczki, ale dygotała i zipała bardzo mocno... Borek jak to Borek - leżał i kręcił główką, a potem sobie spokojnie zasnął mimo wystrzałów :evil_lol::loveu: Koty siedziały w piwnicy zakopane w koce :) A Murzyn też dygotał. Murzyn wyje i szczeka jak jest sam w pokoju, więc na zmianę ktoś z nas z nim siedzi. Jutro idziemy do weta, bo wyje z bólu jak się go dotyka za prawe biodro :shake::shake::shake: Ogólnie to super pieszczoch :) A wracając do Czili - kochana mordeczka, rozdaje budziaki na prawo i lewo :) W nocy śpi nad moją głową i się przytula :) -
nowego domku w nowym roku życzę ci Kubusiu kochany :)
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Ogłosimy małą, ale nie będziemy podawać gdzie się znajduje i będziemy pisać, że już wysterylizowana jest, co by potencjalnych pseudo odstraszyć... Może jeśli byśmy zabrały tego sznpuka, jak już będzie po zabiegu, do będa w stanie wysterylizować suńkę i w lecznicy kilka dni przetrzymać, choć wątpię, bo ona jest jednak duża... -
Juldan i Pyrdka - podałam Wasze nr do dziewczyn z SOS Husky, bo prosiły i do Joasi do hoteliku. Tyska - dzięki że nam pomagasz :loveu:
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Ciekaw jak Diana zniosła powitanie nowego roku, chociaż sądzę że w hoteliku nie było słychać fajerwerków :) -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Emma53 - jesteś kochana :) :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Jutro po pracy będę dzwoniła do Romana i zobaczymy co powie :)