Jump to content
Dogomania

mshume

Members
  • Posts

    6121
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mshume

  1. Są też takie kuwety z daszkiem, wyglądają jak kontenerki do transportu, sądząc po jej reakcji ;), może taką miała?
  2. A ten york na stronie waszego schroniska to pies? Znalażł się właściciel?
  3. A ta 'rodzina' nie dostarczyła jego książeczki zdrowia? Wtedy byłoby jasnae, ile ma lat. Tak mi go szkoda :(
  4. Cudowne te Mańki, zapisuję wątek :)
  5. Proponuje,zeby zmienic tytul wątku na np. 'Akcja odebrania psow, potrzebujemy funduszy' , bo potem czyta sie 'nie wiemy jak pomoc' , ludzie proponują pomoc, która jest odrzucana, bo plan działania jest inny. I zrobić aktualizację w pierwszym poście, że akcję przeprowadzi fundacja, wtedy temat będzie przedstawiony całościowo.
  6. Nakaz prokuratorski można uzyskać w kilka godzin, uwierz mi. Mam nadzieję,że te psiaczki są dokarmiane i jakoś przetrwają do następnego terminu...
  7. Już wiem,że dogomaniacy nie przypłyną na ten wątek strumieniem, bo nikt nie lubi być traktowany przedmiotowo "daj kasę i dalej nic ci do tego'. Ludzie chcą mieć coś do powiedzenia, współdecydowania w sprawie losu zwierząt, które wspierają.
  8. Dlatego też napisalam,ze w przypadku zwierząt, w mysl KC, przepisy o rzeczach ruchomych stosuje się odpowiednio.
  9. To nie będzie dużo ,tylko 20 zł :( Podaj mi konto Funi
  10. Bozsz, nawet nie wiedzialam, że psy mogą mieć wszy :( Podajcie mi nr konta na pw, podeślę cosik. ps. Cieszę się,ze Kudłacz czarno biały się objawił, chociaż miałam nadzieję,ze znalazł domek.
  11. Pytanie, jak zaopiekować? Dla psa nie ma lepszej opcji niz domowy, darmowy DT...
  12. Weronika1, to co piszesz to stanowisko Emira?
  13. Toffik, będzie dobrze, już masz swojego Ludzia :)
  14. Oba domy mają duże doświadczenie w wyprowadzaniu piesków na prostą, wy rozumiem macie jakieś zaplecze w postaci darmowych DT?
  15. W takim razie czekamy na informacje o pcłi psiaków. Naprawdę wspaniałe, domowe DT zgłosiły chęć pomocy małym suniom.
  16. Grzywacz chinski to mikropies a wazy z 7 kg ;)
  17. Akurat Funia jest dobrze sprawdzona
  18. A to byłaby Musztarda z niespodzianką. Może to tylko jakieś zaburzenia hormonalne...
  19. Tak, według KC, zwierzę jest rzeczą,przepisy obowiązują odpowiednio. ma też zastosowanie ustawa o prawach zwierząt.
  20. A napisanie takiej prosby zajmuje wiecej niz 1 godzinę?
  21. tak zwana Cwana Gapa ;)
  22. najlepsze wyjscie to DS :)
  23. Cioteczki, kolejny dramat białych piesków i nie tylko :( [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3528/gniewczyna26022010034.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180834-Dramat-nie-wiemy-jak-pomA-c-ratunku-Laszczany-Podkarpacie[/URL]
  24. A tu kolejny dramat :( http://www.dogomania.pl/threads/180834-Dramat-nie-wiemy-jak-pomA-c-ratunku-Laszczany-Podkarpacie
×
×
  • Create New...