-
Posts
6121 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mshume
-
ODNALEZIONA po niemal 2 latach! Skradziona suczka West - Daga! Hurra!
mshume replied to aga34's topic in Już w nowym domu
Aga34 wyjechała, stąd chwilowy brak odzewu. Prawo jest prawem i te 3 lata są terminem zawitym, sprawdź KC.Można bardzo łatwo można udowodnić,że jest się właścicielem. Uwierz mi. :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mshume replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Migdalenko, ja absolutnie nie mam zamiaru przestać pomagać psiakom, musimy znowu obfocić Paluch ;) Energy - Pani to domek z Warszawy,który miał być zwizytowany przy adopcji Santy, ale nikt tam się nie zjawił.Pani znalazła Biance sama. [U]Proszę o zdjęcie wszystkich ogłoszeń Bianci.[/U]Wybiorę domek z obecnych 3 kandydatur. Allegro wyróżnione, które zrobiłam, podmienię na innego pieska. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mshume replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Przytaczanie tekstów z moich PW zrobiła GPooLCLD, bez kontekstu, mojej zgody i wyrwane z całości. Tak,poddawałaś w wątpliwość,czy wezmę Biancę na DT i to Ty pytałaś o moje DT, też nie wiem jakim prawem.Mam to wszystko w PW. Pytam więc drugi raz, mogę tu wrzucić co napisałaś mi na PW?Nie dałaś mi telefonu do Pani, która bierze Biance. Ona sama się do mnie zgłosiła.Tak jaki inne domy, w tym drugi z Warszawy i jeden z Hiszpanii. W sobotę będę decydować, gdzie Bianca będzie miała najlepiej.Wizyty przedadopcyjnej nie wykonałyście przy okazji szukania domu dla Santi, cofnij się klika stron to doczytasz. Sunia ma na imię BIANCA a nie BIANKA, to gwoli wyjaśnienia. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mshume replied to Energy's topic in Już w nowym domu
O co mi chodzi? O to , że zignorowałyście moje pytanie i prośbę o pomoc. Mogłaś napisać: nie damy na leczenie Bianci , bo nas nie stać. Ale nie napisałaś nic. Rozumiem,że ponieważ Bianca to mix bolonczyka i pudla ( i tak była ogłoszona na wyróżnionym allegro), to jej choćby 30 zł ze skarbonki się nie należy. Ok, powołajcie komisję do spraw pudlowatości pudli. To, że co napisałam o biciu piany, dotyczyło konkretnej sytuacji ,gdzie Energy zasugerowała ze nie wierzy,ze ja stworzę DT dla Bianci. Na moje pytanie ile psów ma lub miała na DT już się nie ustosunkowała. O jakim DT od WAS piszesz? Madgoli? Magdola z tego co widze, rozgląda się takze na innych wątkach za psiakiem, więc to chyba nie jest przesądzone? Może same stwórzcie DT? Jeszcze jedno: Bianca pójdzie na DS do Pani, która chciała adoptować Santi. Miała żal,że czekała na wizytę przeadopcyjną a nikt się nawet nie odezwał do niej. To niepoważne. OTE=GPooLCLD;14148211] Po czym Ty zaczęłaś swoje .. że my bijemy piane (swoją drogą ciekawe określenie), do tej pory nie wiem na jakiej podstawie to pisałaś. Możesz prosić o pieniądze gdzie chcesz, nie o to mi chodziło. Przedtem była to bolonka , teraz jest już pudel - ale nieważne, też nie o to mi chodzi, ktoś inny zdaje się miał zastrzeżenia, że z wątku pudli robi się wątek kudłaczy . Pisałam już na co będą przeznaczona pieniądze, więc skąd te pretensje : o to mi chodzi ! Masz "ale" tylko dlatego, że nie dołożyłyśmy się do leczenia psa, który jest akurat u Ciebie ... Trzeba mierzyć siły na zamiary - [COLOR=Red][B]nie stać nas i tyle [/B][/COLOR]! Nie wiem czy czytasz ten wątek , czy tylko przychodzisz tutaj pokłócić się i oskarżać nas (dalej nie wiem czemu i jaki masz w tym cel). Chętnie Ci przypomnę, że pojawiła się nam propozycja DT , dlatego nie wyobrażam sobie żeby to DT (które NAM zaproponowało zabranie psa) - nie otrzymało od nas pieniędzy (których i tak za dużo nie jest) na leczenie, czy na jedzenie dla psa. Przypomnę Ci jeszcze, że nie tak dawno chodziłam po wątkach i pisałam kilkukrotnie (aż było mi głupio już), że [B]sfinansujemy zabiegi pudlowatych![/B] Chcę też dołożyć się do hotelowanie jednego psa. Wątek został założony niedawno, [B]nie jesteśmy żadną fundacją! [/B]Nie mogę składać propozycji bez pokrycia, bo powtórzę to raz jeszcze - [B][COLOR=Red]nie stać nas![/COLOR][/B] dlatego pytam się (na wszystkich bogów) o co Ci tak naprawdę chodzi i dlaczego masz pretensje akurat do nas (wszystko na wątku było napisane!)? z mojej strony to wszystko . Jeżeli masz zastrzeżenia do naszych pieniędzy to zapraszam na pw.[/QUOTE] -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
mshume replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Bianca po 6 dniach aukcji Allegro ma 973 wejścia i 2 obserwujących :) Do końca aukcji jeszcze 6 dni. -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
mshume replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Ja jestem bardzo mile zaskoczona, że Bianeczka, w końcu starsza już i wymagająca operacji sunia ma zainteresowanie ze strony wielu wspaniałych osób.3 domy zaoferowały że dołożą się do operacji. Będę podsuwać pozostałym domkom inne psiaki, szkoda zmarnować taki potencjał ;) -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
mshume replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Rodzice, bardzo Ci dziekuje, bedziemy cierpliwie czekac :)[quote name='rodzice']na razie za bazarek wpłynęlo mi tylko 35 zł wiec czekamy jeszcze na pieniążki[/QUOTE] -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mshume replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Nie, nie obiecywałyście nic i nie MNIE tylko choremu pudlowi. To po pierwsze. Mam prawo prosić o pomoc dla tej suni, bo proszę o nią wszędzie. A kultura wymaga odpowiedzieć: nie damy ci kasy na leczenie bo cie nie lubimy. A apropos przepraszania i bezczelności to chętnie wstawię tu cytaty z mejli Energy.Wysoka kultura z nich wyziera... Myślę,że Energy nie ma nic przeciwko temu? Jeśli chodzi o założenie wątku to oba założyła za mnie koleżanka, bo ja sobie nie radzę z tym.Spytaj Mantis, jak mnie uczyła wstawiać banerki. -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
mshume replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Zdecydowałam się na zrobienie operacji w ELWET, oni mają duże doświadczenie, przy operacji będzie ze 3 weterynarzy i stomatolog. Pójdzie sprawnie i krócej mam nadzieję.ELWET daje też zniżkę na operację Bianci (tak jak dał na badania).Denerwuję się tylko,żeby blondyna dobrze to zniosła :sadCyber: -
Mantis, to cudeńko długo u Ciebie nie posiedzi, zobaczysz :)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mshume replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Madallena, w tej chwili dla Bianci to już raczej nie istotne, jak wiesz ale nie zapeszajmy ;) Jednak należy zadać pytanie, na co zbierane są te fundusze (bo na operacje pudlowatych chyba nie) i kto decyduje jaki pies "jest godny" pomocy a który nie. To sprawa dla moda. -
Trzymam kciuki za ułożenie suńki :)
-
Świetne wieści :)
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mshume replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Taki śliczny kudłaczek jest w Klembowie Młodziutki, ok. 2-letni kudłaczek Pavarotti. Jest śliczny, garnie się do ludzi, uwielbia się przytulać, kocha ciasteczka ;) -
West terier Westlik ma dom Dziękuję za ogłoszenia .
mshume replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
To też jest pomysł. Bo zostawić go samemu sobie nie można :( -
West terier Westlik ma dom Dziękuję za ogłoszenia .
mshume replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Są różne hoteliki, także domowe. Np. takie,z gdzie pracuje się z psami i 'wyprowadza na prostą' -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mshume replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Czy ten morelowy piesek to wlasnie ta 12 letnia sunia?Już się pogubiłam... [quote name='snuszkak']hej. jestem od tej poznańskiej pudelki... nie mam niestety zdjęć, a w biurze dali nam tylko informację że ma 12 lat, chodzi na łapkach sztywno jak na szczudłach a z budy wygramoliła się dopiero jak ją pracownik pukając w budę ja wyprosił bo chciałyśmy ją zobaczyć. Może macie kogoś od pudelków z poznania kto by ja zobaczył? Bo ja nie jestem tam wolontariuszką a byłam tam ostatnio pierwszy raz :([/QUOTE] -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mshume replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za info :) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mshume replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Śliczna morelka :) Ale czy mi się wydaje,że na jednym zdjęciu szczerzy zęby na ludzi. Co wiadomo o jego charakterze? -
West terier Westlik ma dom Dziękuję za ogłoszenia .
mshume replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Tak sobie myślę,że może wyjściem z patowej sytuacji Westika byłoby oddanie go do hoteliku, gdzie jest behawiorysta. Myślę,że wielbiciele rasy i inni dogomaniacy dołożyliby się do słusznej sprawy. Bo tak, to czarno widzę możliwość znalezienia mu DS :( -
BIANCA bolonczyk/pudel toy, księżniczka już śpi na puchu w DS
mshume replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkie Ciotki :)UWAGA< UWAGA: jesteśmy na dobrej drodze do znalezienia DS dla blondyny.Co więcej potencjalny domek dołoży się do naszych uzbieranych funduszy (to co zostało plus 120 zł od Rodzice) i pokryje większą część kosztów operacji. Trzymajcie kciuki za wizytę przedadopcyjną, którą Leni odbędzie w sobotę w Warszawie :)