Sasinka, rozumiem że jesteś rozgoryczona, uwierz mi nie jesteś jedyna do której nie trafił wypatrzony piesek. Po adopcji moich tymczasowiczek było wiele pretensji " czemu nie ja".Dwa domki po pierwszym szoku wzięły inne psiaki :) Ja rozumiem,że chciałaś Fantę bo jest młoda i ładna, ale masz dobre serducho i może inny pudelek Ci w serce wpadnie. Choćby łódzka Pixi, ma tylko 5 lat.Nie zamykaj się na pieski bo zraziłaś się do ludzi.Ja w ogole nie powinnam na 'pudle' zaglądać ;)
[quote name='Sasinka']Co mam wyjaśnić, że za krótko jestem na forum, że DT ma pierwszeństwo.
Do jutra mi przejdzie, mam tylko nadzieje, że psina trafi do dobrego domu. Ale zanim drugi raz zdecyduje się na adopcje to dobrze się zastanowie.[/QUOTE]