Jak by mnie było stać na to kosztowne leczenie to bym ją adoptowała już dzisiaj :(, ale ja chwilowo na wychowawczym siedzę i mogę dać psu czas, miłość,dobrą karmę, witaminy, ale około 1200 zl nie wyjmę na operację :(.
Bianca, moja tymczaska, też miała takie wielkie uczulenie na pchły, teraz nie ma już śladu. Robiłam jej kąpiele lecznicze, dobre jedzonko, dermafit i sunka ma piękną sierść.Przeszła też podobną operację i już lata jak fryga. Z tą maleńką też będzie dobrze, głęboko w to wierzę :)
Sunia wygląda jak bolonczyk, moj pies to bolonczyk i wazy 6 kilo. Ona ma te włoski takie jakby afro? Ogonek zakręcony jak świnka? Podobna do tego Pana? ;) Postaram się wyżebrać kaskę na sunię od bolonomaniaków ;)
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5b85afe6b12003b2.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/234/5b85afe6b12003b2.jpg[/IMG][/URL]