-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Właśnie o to chodzi,że mróz trzyma,tylko śniegu nie ma,wczoraj tak ładnie było,słoneczko wyszło,to bez czapki wylazłam a dzisiaj zdycham :( A takie spacerki mamy codziennie,bo 20 metrów od lasu mieszkamy :)
-
No i tak szukamy,że cisza na wątku i cisza w telefonie :(
-
I ostatnie już,bo późno z ponad 100 zdjęć tylko z dzisiejszego spacerku :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/674/c67132eb65f715bcmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/682/21aacec6c78d8aeemed.jpg[/IMG][/URL] Tu przytrzymuje sobie kijaszka przy gryzieniu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/644/36d79b4877fb1919med.jpg[/IMG][/URL] Cała moja zgraja,weź tu je wszystkie ogarnij,każda w inną stronę i innym tempem idzie :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/498/bc03d59b74d7a97dmed.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze rudzielec sam: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/682/697a88f64cbbbf55med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/664/3470e79b786cf803med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/676/29345de2a7ec0199med.jpg[/IMG][/URL] Zabawa z kolegą Zeusem :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/636/8672ee9b0b97c017med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/682/760989fb41f0f383med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/498/4d7e5eb7eafadf95med.jpg[/IMG][/URL] Dawaj tego kija : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/498/b45922acf2fb31femed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/681/dc67641b99ff31e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/674/664698bff1901845med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/664/d9dff1c1e4285dddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/682/17654299297858b9med.jpg[/IMG][/URL] No i buziaki i przytulaki z najmłodszą : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/664/9b7f9d22341556bdmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[b]No ci powiem-nie narzekał :) [/b] hopsanko do kijaszka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/676/85491f4c699a02dbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/682/ce680a5490b7a43bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/683/0c713db3596fbabamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/683/668ecbd9525e8c0bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/644/4d83693e8d9ab325med.jpg[/IMG][/URL]
-
No imprezka się udała,ja dostałam aparacik,a mężuś króliczka :):):) : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/635/75f7e9d473a2698emed.jpg[/IMG][/URL] Moje bliźniaczki-ta sama kategoria wagowa: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/681/43fef4135f93f55dmed.jpg[/IMG][/URL] Na swoim tronie,a reszta gości na kanapach się gnieździ: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/676/aa8d945a90304c1bmed.jpg[/IMG][/URL] Padnięta po imprezie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/663/0a0700fcf1ad4448med.jpg[/IMG][/URL] Na dzisiejszym spacerku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/643/82a626a445cd49aamed.jpg[/IMG][/URL] Więcej zdjęć ze spacerku popołudniowego jak wrócę z wieczornego :):):)
-
Twoja Yana na tym zdjęciu przypomina mi moją Nikitę staruszkę,śliczna mordeczka.A szczeniaki rozmiękczają na maxa :)
-
Przelałam przed chwilą pieniądze na konto TTBS z bazarku tatankas i Agata Dymer-[B]210zł [/B]Do realizacji na jutro,dla ułatwienia Marcie,wklejam z którego bazarku,by potwierdziła: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201539-ZAKO%C5%83CZONY-Srebro-ciuch-gry-Xbox360-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie/page4[/url] Bazarki jeszcze trzy do rozliczenia,więc jeszcze pieniążki dojdą następne :)
-
No to ok,to szukamy :)
-
my suczki sterylizujemy z własnych pieniędzy tozowskich,bo by ludzie nie byli tak chętni na adopcję,to jest bez dwóch zdań,niestety na kastrowanie psów nas już nie stać jako toz Police,a sama wiesz jaka jest jeszcze facecia mentalność,że jak można psiakowi uciąć blebleble.Jeżeli się sami zdecydują to super,niestety my nie kastrujemy i nie możemy do tego zmusić,suki nie wypuścimy,ale psa....
-
Ja też je dałam już na stronkę na nk i na forum polickim,ale z zaznaczeniem,że zgoda na kontrolę przedadopcyjną,poadopcyjną,podpisanie umowy adopcyjnej i jeżeli chodzi o suczkę to sterylizacja w odpowiednim wieku.Można podawać mój numer telefonu Ada:502-350-461
-
Dzięki za przybycie,mam nadzieję,że nie tylko domki,ale wspaniałe domki :)