Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Oj -wystarczy,że mamusię mamy,niby właścicielska,ale pani bezrobotna z dziećmi,więc nie stać jej na sterylkę suni,no i to będziemy też musiały załatwić :( bo jeszcze sunia za pół roku znowu zaciąży:shake:
  2. Ja tam swoją wezmę,wraz z całą rodzinką,bulkiem to ona nie jest,ale boksiów też się boją.Dziewczyny,a czy psiaki będą musiały mieć na mordach kagańce,bo ja dla swojej nie mam nic na plaskatą,zresztą ona w takich wynalazkach chodzi max 3 miuty :)
  3. Oj Nutusiu,to u ciebie tak samo wesoło,jak i u mnie,my mamy 4 szczeniaki Husky na stanie :( Bardzo się cieszę,że beksa poszła do tak wspaniałego domku :)
  4. Właśnie o to chodzi,że mróz trzyma,tylko śniegu nie ma,wczoraj tak ładnie było,słoneczko wyszło,to bez czapki wylazłam a dzisiaj zdycham :( A takie spacerki mamy codziennie,bo 20 metrów od lasu mieszkamy :)
  5. No i tak szukamy,że cisza na wątku i cisza w telefonie :(
  6. Domyśliłam się,dupka przy dupce,to jak 1/3 dupki twojego :)
  7. Przy twoim grubasku to wygląda jak szkieletorek,ale będzie już tylko lepiej :)
  8. I ostatnie już,bo późno z ponad 100 zdjęć tylko z dzisiejszego spacerku :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/674/c67132eb65f715bcmed.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/682/21aacec6c78d8aeemed.jpg[/IMG][/URL] Tu przytrzymuje sobie kijaszka przy gryzieniu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/644/36d79b4877fb1919med.jpg[/IMG][/URL] Cała moja zgraja,weź tu je wszystkie ogarnij,każda w inną stronę i innym tempem idzie :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/498/bc03d59b74d7a97dmed.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze rudzielec sam: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/682/697a88f64cbbbf55med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/664/3470e79b786cf803med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/676/29345de2a7ec0199med.jpg[/IMG][/URL] Zabawa z kolegą Zeusem :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/636/8672ee9b0b97c017med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/682/760989fb41f0f383med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/498/4d7e5eb7eafadf95med.jpg[/IMG][/URL] Dawaj tego kija : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/498/b45922acf2fb31femed.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/681/dc67641b99ff31e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/674/664698bff1901845med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/664/d9dff1c1e4285dddmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/682/17654299297858b9med.jpg[/IMG][/URL] No i buziaki i przytulaki z najmłodszą : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/664/9b7f9d22341556bdmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. [b]No ci powiem-nie narzekał :) [/b] hopsanko do kijaszka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/676/85491f4c699a02dbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/682/ce680a5490b7a43bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/683/0c713db3596fbabamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/683/668ecbd9525e8c0bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/644/4d83693e8d9ab325med.jpg[/IMG][/URL]
  13. No imprezka się udała,ja dostałam aparacik,a mężuś króliczka :):):) : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/635/75f7e9d473a2698emed.jpg[/IMG][/URL] Moje bliźniaczki-ta sama kategoria wagowa: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/681/43fef4135f93f55dmed.jpg[/IMG][/URL] Na swoim tronie,a reszta gości na kanapach się gnieździ: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/676/aa8d945a90304c1bmed.jpg[/IMG][/URL] Padnięta po imprezie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/663/0a0700fcf1ad4448med.jpg[/IMG][/URL] Na dzisiejszym spacerku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/643/82a626a445cd49aamed.jpg[/IMG][/URL] Więcej zdjęć ze spacerku popołudniowego jak wrócę z wieczornego :):):)
  14. Twoja Yana na tym zdjęciu przypomina mi moją Nikitę staruszkę,śliczna mordeczka.A szczeniaki rozmiękczają na maxa :)
  15. Czyli chłopak cudny do rany przyłóż.Brawa :)
  16. Mnie się najbardziej podobał pomysł żółte logo TTBS na czarnym podkoszulku takim XL,by można było na kurtkę nałożyć :)
  17. Przelałam przed chwilą pieniądze na konto TTBS z bazarku tatankas i Agata Dymer-[B]210zł [/B]Do realizacji na jutro,dla ułatwienia Marcie,wklejam z którego bazarku,by potwierdziła: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201539-ZAKO%C5%83CZONY-Srebro-ciuch-gry-Xbox360-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie/page4[/url] Bazarki jeszcze trzy do rozliczenia,więc jeszcze pieniążki dojdą następne :)
  18. A mi się podoba to: [url]http://img696.imageshack.us/img696/3914/dscf3797v.jpg[/url] oczy ten sam wyraz jak moja przy małych dzieciach-no kiedy jej tam coś skapnie,bym mógł wylizać :)
  19. [quote name='blacky764']I niech mi ktoś wmówi że to morderca... [url]http://img822.imageshack.us/img822/7681/fiodor598.jpg[/url][/QUOTE] No przecież-zaliże ją na śmierć :)
  20. Czekam jeszcze na potwierdzenie odbioru paczuszki od BUDRYSEK i dla TTBS będzie z bazarku mojego i Agaty(starego) [B][COLOR=red]210zł[/COLOR][/B]
  21. No to ok,to szukamy :)
  22. my suczki sterylizujemy z własnych pieniędzy tozowskich,bo by ludzie nie byli tak chętni na adopcję,to jest bez dwóch zdań,niestety na kastrowanie psów nas już nie stać jako toz Police,a sama wiesz jaka jest jeszcze facecia mentalność,że jak można psiakowi uciąć blebleble.Jeżeli się sami zdecydują to super,niestety my nie kastrujemy i nie możemy do tego zmusić,suki nie wypuścimy,ale psa....
  23. Ja też je dałam już na stronkę na nk i na forum polickim,ale z zaznaczeniem,że zgoda na kontrolę przedadopcyjną,poadopcyjną,podpisanie umowy adopcyjnej i jeżeli chodzi o suczkę to sterylizacja w odpowiednim wieku.Można podawać mój numer telefonu Ada:502-350-461
  24. Dzięki za przybycie,mam nadzieję,że nie tylko domki,ale wspaniałe domki :)
×
×
  • Create New...