-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[quote name='Esfly']Ada, przepraszam że na tozowym forum nie odpowiedziałam na apel o wizytę przedadopcyjną, ale mam na głowie przez 8 godzin dziennie szczeniora z parwowirozą i powoli nie wyrabiam już, zawalając przy okazji studia, bo zdrowie potwora najważniejsze. Kiedy ogarniemy z Agnieszką sprawę jego leczenia i naukę zostawania samemu w domu, będę mogła na te wizyty po Szczecinie jeździć :P[/QUOTE] Spokojnie,mam nadzieję,że się uda cholerce załatwić sprawę,to w weekend jeden będzie już w domku.Mnie to już szlag trafia z właścicielką,prosi o pomoc,a jak chciałam się z nią umówić na zabranie psiaków do weta,to jutro nie może c gdzieś jedzie,może będzie mogła z rana,ale nie wiem jak nasz wet znowu,po południu bym mogła,ale znowu ona nie wie czy będzie w domu.I masz tu babo placek.Miała dać znać,czy w czwartek mogę przyjechać i cisza.Będę ją nękać w czwartek od rana,kurcze to ona powinna się do nas dostosować,bo to ona prosiła o pomoc,a teraz zachowuje się,jakby nam łaskę robiła,że nam psy da.Zrozum człowieka.
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='some']Marta wziac aparat? na wszelki wypadek wezme.. strasznie to przezywam, Kiruszka jest taka ufna- ten dom musi byc wspanialy i TEN jedyny, bo inaczej jej z auta nie wypuszcze ;) no coz skradla mi dziewczyna sreducho..[/QUOTE] Oj nie tylko twoje serce skradła.Żebyś widziała jak ja z nią z byłego domu zwiewałam-oczywiście ona przodem.Mam nadzieję,że już z żadnego domu nigdy nie będę musiała jej więcej odbierać :)Niech ma życie na jakie sobie zasłużyła :) -
[quote name='tatankas']To jest sunia, jest wysoko ciężarna, ma 11 lat i jest chora na padaczkę. Zabieg jest wyznaczony na czwartek 24 lutego. Koszt zabiegu to 370 zł : A to jest nasza sunia zabrana z wysypiska śmieci. Jest ciężarna i ma kaszaka na grzbiecie, którego też trzeba usunąć operacyjnie. Tylko skąd brać pieniądze na to wszystko ??? Sunia staruszka szczęśliwie przeszła zabieg sterylizacji i powróciła do swoich właścicieli. Sunia z wysypiska została wysterylizowana,kaszak na plecach został usunięty.Dziś 08.03.2011 sunia została przejęta przez Toz Szczecin,jest w DT,a stamtąd pojedzie na adopcję zagraniczną.Powodzenia suniu. Szczeniaczki Husky zostaną przeze mnie zabrane do weta na odrobaczenie i założenie książeczek,może już w ten weekend pierwszy szczeniak z czwórki zamieszka na Osowie :)
-
[quote name='tatankas']Właśnie wróciłam ze spacerku ze swoim rudzielcem,piesek latał po dworze,dostał ode mnie znów paróweczkę,którą zawsze w małych kawałeczkach mam w kieszeni i resztę spaceru nie odstępował mnie na krok.Co jakiś czas popiskiwał,by zwrócić na siebie uwagę.Jest wyższy od mojej,ma około 60-65cm w kłębie.Nie chciał się z moją bawić,a jak go zaczepiała to powarkiwał,ale na moje eee od razu się uspokajał i patrzał niewinnymi oczkami.Raczej te jego warkoty oznaczały,że nie chce się bawić po prostu,nie był agresywny.Bardzo wpatrzony w człowieka i pilnujący się,więc raczej został wyrzucony,niż się zgubił :( .Tak mi szkoda było go zostawiać pod blokiem,zobaczcie jakie cudo: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/556/64472451f02ca6f9med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]Piesek został przez TOZ Police odrobaczony,zaszczepiony i pojechał na adopcję zagraniczną 08.03.2011:)-koszt szczepień-60zł kolejne[/B]
-
choleraa ma już do pani telefon i adres,mam nadzieję,że uda jej się przeprowadzić wizytę i będzie super.Pani wyjedzie po nią na końcowy autobusu,żeby nie błądziła.Ja się postaram na dniach zabrać wszystkie psiaki do weta i założyć im książeczki i odrobaczyć,żeby do domków nowych chociaż robactwa nie zaniosły.I może pierwszy szczeniak już na weekend będzie już u siebie.Trzymajcie kciuki :)
-
I do was wpadłam kobitki,to dla was: [INDENT] [SIZE=6][COLOR=blue][B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]Dziś dzień kobiet,więc biusty w górę i odrzucamy z twarzy gradową chmurę.Niech żyje celullit i kurze łapki,bo i tak jesteśmy fajowe babki [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE] [/INDENT]
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla wszystkich kobitek: Dziś dzień kobiet,więc biusty w górę i odrzucamy z twarzy gradową chmurę.Niech żyje celullit i kurze łapki,bo i tak jesteśmy fajowe babki -
[SIZE=6][COLOR=blue][B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]Dziś dzień kobiet,więc biusty w górę i odrzucamy z twarzy gradową chmurę.Niech żyje celullit i kurze łapki,bo i tak jesteśmy fajowe babki[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE]
- 78403 replies
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aż mnie dreszcze przeszły i łzy mam w oczach,dla takich właśnie chwil człowiek po nocach nie śpi i stara się z całych sił :) -
Jutro dzwonię do pani i umawiam się na wizytę,choleraa zgodziła się ją przeprowadzić :) Do tego dzwonił pan ze Stargardu Szczecińskiego-czy zna ktoś kogoś stamtąd do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej??? Jest też pani,która jest zainteresowana psiakiem,ale nie napisała w mailu skąd jest,ani swoich danych kontaktowych,więc tylko na maila mamy kontakt,napisałam do niej,zobaczymy kiedy się odezwie :)
-
[quote name='agaga21']wątek rozliczeniowy jest w moim podpisie ale rozliczenia z lutego jeszcze nie ma. zrobię w tym tygodniu. a o które wpłaty ci chodzi?z którego bazarku? skrzynka odetkana ;)[/QUOTE] dzisiejsza wpłata,więc pewnie poczekam jeszcze troszkę,jak będzie w rozliczeniu wpłata to proszę o link.Drobna wpłata wyszła,ale zawsze cosik :)
-
[quote name='agaga21']bajka i ufo. miały się poznać i zaprzyjaźnić...póki co nie wyszło [video=youtube;FyEleSH0Qg8]http://www.youtube.com/watch?v=FyEleSH0Qg8[/video][/QUOTE] Aga a spróbujcie z nimi na spacer wyjść razem,z tego co mi wiadomo to całkiem inaczej psy się zachowują przez płot,a całkiem inaczej chodząc obok siebie na smyczkach,Bajka ewidentnie broniła swojego terenu :) I poproszę link do rozliczeń,bo muszę na wątku bazarkowym wstawić,a ty masz skrzyneczkę pełną :)
-
Tak,tak-trzymamy mocno :)
-
To pewnie z bazarku Blacky,bo z mojego nie.Ja właśnie przyleciałam się pochwalić,że bazarki zakończone-rozliczam. Z bazarku z rzeczy Agaty będzie [B]197zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/202486-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZAMY-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Ciebie-bi%C5%BCu-i-inne-na-TTB-Szczecin[/url] [/B]Z bazarku z rzeczy,które przekazała Ageralion będzie [B]108zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/202562-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZAMY-dla-dzieciaka-psiaka-do-domu-cosik-na-TTB-Szczecin-do-28.02[/url] [/B]I z wcześniejszego bazarku z rzeczy Ageralion będzie jeszcze [B]20zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-ZAKO%C5%83CZONY-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka[/url] Razem 325zł,jak dojdą wszystkie przelewy z trzech bazarków to wyślę jednym przelewem :) [/B]
-
Właśnie był pierwszy telefon od pani zainteresowanej biszkoptem z białą kropką na nosku.Kto może zrobić wizytę przedadopcyjną u pani ??? Podam numer do pani na pw,rozmowa miła-jak najbardziej pozytywnie na mnie wywarła wrażenie :)
-
Gazzy poogłaszała szczyle,dzięki-może teraz się telefon rozdzwoni. ogłoszenia są: [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,29104,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/48872/Cztery-szczeniaki-mix-husky-szukaja-domu/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/48872/Cztery-szczeniaki-mix-husky-szukaja-domu/[/URL]
-
Malenkie psie dziecko znalezione na ulicy juz w domu :)
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
hahaha-znowu Police,a jak my mamy w Policach szczeniaki,to trzeba je aż do Niemiec wywozić,bo choć ogłaszane,to nie ma dla nich domków :( -
Albin - piekny bialasek wyciagniety ze schroniska znalazl swoj dom
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
ageralion mówiła,że może Albin pojawi się dzisiaj na moim szkoleniu psim w Policach,niestety nie było go :( A tak się cieszyłam,że tego bydlaczka białego poznam osobiście :( -
No nie do poznania :)