-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
No w porównaniu do mojej rudej,która jest 10 kg lżejsza to spaślaczek :D
- 78403 replies
-
Dostałyśmy zgłoszenie wczoraj od mieszkanki Polic,że jej córka została obdarowana przez znajomych,którzy wyjechali za granicę-szczeniakiem,ale córka w ogóle nie jest odpowiedzialną osobą,mieszka w centrum Szczecina,pies nie wychodzi na dwór,nie dostaje picia,bo sika,a jak sika to dostaje po dupie.Ogólnie wcześniej matka odebrała im kota,którego rzucali po ścianach,też przejęliśmy nad nim opiekę.Miała nam dzisiaj sunię przywieźć,ale tłumaczyła się,że nie ma czym i nie może książeczki psa znaleźć.Powiedziała,że przywiezie za tydzień,bałyśmy się o życie psiaka,więc wsiadłyśmy w samochód i same po niego pojechałyśmy.Jej byli państwo podobno wzięli ją od pani,która ogłaszała szczeniaki do oddania,pani mieszka za Lidlem w Policach,a szczeniaki oddawała zainteresowanym pod Netto w Policach i to nie sama osobiście,ale wysyłała ze szczeniakami jakąś dziewczynkę.Wiemy co to za osoba,bo kilka miesięcy temu mieliśmy zgłoszenie o biegających psiakach po ulicy przed posesją i byłyśmy tam,więc szczeniaki zostały przez nas rozpoznane.Będziemy iść do tej pani na rozmowę,bo gdy proponowałyśmy jej pomoc w znalezieniu dobrych domków dla szczeniaków,to powiedziała,że nie potrzebuje pomocy.Szczeniak przebywa teraz w domu tymczasowym,będziemy robić mu ofertę adopcyjną i szukać mu dobrego i odpowiedzialnego domku stałego.Sunia jest po matce spanielce rudej,ale w ogóle nie przypomina matki,podobna jest do sznaucera,wielkości będzie do kolana gdzieś tak.Chętnych do adopcji prosimy o telefon 888-816-843 Suczka została adoptowana 10.04.2011.Domek sprawdzony i zaakceptowany.Dalej mieszka w Policach,gdzie będziemy mogły ją doglądać :)
-
Same super wiadomości,trzymamy kciuki dalej za psiaków,bo początki dotarcia są najgorsze i najtrudniejsze :)
-
Bokser Bigos. Historia jakich wiele... ♥ Już w nowym domku :)
tatankas replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
Dwa dni temu dzwonił do mnie były właściciel Bigosa z zapytaniem,czy wszystko u niego w porządku,czy nie oddali go właściciele i czy nie trafił do schroniska.Odpowiedziałam mu,że nie ma takiej opcji,by psy wydane przez nas do adopcji zostały oddane do schroniska,a pies na pewno czuje się super.Alinko,a czy ty może masz jakieś wiadomości z nowego domku i zdjęcia,bo sama jestem bardzo ciekawa :) -
No wiadomości super,a śpi z językiem na wierzchu jak moja ruda,no ale machanie językiem boskie:D
-
Bosko przy tym co było,to mało powiedziane :) A jak sprawa sądowa teraz wygląda???
-
No to przecież wątek szczyli,to gdzie umieszczać ich zdjęcia,jak nie tutaj,nie powinnaś nawet pytać-dawaj zdjęcia :) A za Klarcię trzymam kciuki mocno,moja ulubienica,aż dziw,że tak długo musi czekać na swój domek :)
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Milusińska ja nie o tobie mówiłam,tylko o właścicielach z Polic,od których pies był odebrany przeze mnie,jako współpracownika TOZu Police :) Jeżeli nie znajdziemy nikogo więcej do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej,to się skontaktujemy,napisałam ci smsa z danymi,nie wiem czy doszły??? -
No z tym cholerstwem to trzeba uważać,życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na piękne zdjęcia sunieczki :)
-
Dostaliśmy zgłoszenie 16.03.2011,że od paru dni błąka się młody piesek bez obroży po Piłsudskiego w Policach,gdy jedna pani mieszkająca przy tej ulicy wchodziła do mieszkania piesek przemknął przez otwarte drzwi,schował się pod kanapą i zasnął.Pani skontaktowała się z nami.Poprosiłyśmy,bo go przetrzymała przez noc,bo już późno było,a rano odebrała go nasza pani prezes Iza od niej i piesek jest u nas w siedzibie.Nie może tam jednak długo zostać,bo po naszym wyjściu płacze i sąsiedzi będą się .Piesek ma około 6-8 miesięcy,jest wielkości jamnika,umaszczenie jak widać,jest bardzo milutkim pieszczochem,szukamy jego właścicieli lub domku tymczasowego,lub chętnego do adopcji. Psiak został adoptowany przez moją ciocię i babcię 03.04.2011 09.04.2011 został kompletnie zaszczepiony,oraz zachipowany :) Czekamy jeszcze na dotację z gminy i psiaka wykastrujemy :)
-
Szczeniaki już po szczepieniach,dwa chłopaki wróciły do domu starego,nowa pani pojechała do domu z sunią :) Czyli został [b]Biszkopcik i Czekoladka[/b]-dwa chłopaki,sama słodycz :D Mam nadzieję,że nowa pani wpadnie na dogo pokazać nam swoją sunię niedługo :)
-
Mam kolejny domek do sprawdzenia ze Szczecina-z Emilii Plater,czy ktoś mieszka w tamtych okolicach :)
-
Dnia 11 marca w godzinach wieczornych, na parkingu przy sklepie Rossman, została znaleziona młoda około 4 miesięczna kotka. Ponieważ kotka biegała od jednego samochodu do drugiego istniało prawdopodobieństwo, ze kotka mogła wpaść pod kola samochodu, dlatego została zabrana do naszej siedziby. Na miejscu okazało się, że kotka jest brudna i zaniedbana, ale jak najbardziej domowa. Po obfitym posiłku poszła spać oczywiście na fotel, wie także do czego służy kuwetka. Kotce zostanie stworzona oferta adopcyjna. zdjęcia szczeniaczków znalezionych na klatce schodowej.Obydwa mają dobre domy,co bardzo mnie cieszy.Pozwoliłam sobie obiecac nowym właścicielom darmowe szczepienia i kastrację,kiedy będą we właściwym wieku.
-
Ja miałam szczyle boksia jakieś 10 lat temu(bo raz w życiu sunia musi mieć,jaka ja głupia byłam) to miałam 11 maluchów,nie raz człowieka szlag trafiał jak wstawał rano,a w pokoju psiaków nie było kawałka czystej podłogi,a pokój 30 metrów kwadratowych.Boksie mniejsze i ich mniej było,co dopiero z taką gromadą dogów,aż strach się bać :D
-
Gnoje,nic innego mi do głowy nie przychodzi na temat starych właścicieli,piękna Emma ,aż mam łzy w oczach :)
-
Jak zje kota ,to problem będzie z głowy:evil_lol: A co do dogów,widziałyście to:crazyeye:: [url]http://kontakt24.tvn.pl/temat,hania-urodzila-17-szczeniat,85559.html?token=174ff5a1ad5cbcbf40b6ee88dd686960[/url]