Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Nie ,telefon do naszej prezeski Izy,ale ona teraz prcuje od 10.00-19.00 i nie może w tych godzinach odbierać telefonu :(
  2. W każdy wtorek od 17.00 do 19.00 ja a do 20.00 dziewczyny inne czasami
  3. Jak dojdzie to oczywiście potwierdzę na bazarku i tutaj i przekażę dziewczynom ;)
  4. Pięknie dziękuję z góry za zaglądnięcie,podrzucanie. Pierwszy bazarek na bokserkę Lunę i Toz Police,a na nim ciuchy,buty,książki,torebki na prezenty: http://www.dogomania.com/forum/topic/146036-ciuchyksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-od-2z%C5%82kt-4z%C5%82-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-12042015/ I drugi bazarek na Toz Police,a na nim fanty tozowe,kocie,psie,biżuteria,książki,monety i banknoty nie tylko polskie i wele innych ciekawych rzeczy: http://www.dogomania.com/forum/topic/146057-fanty-tozowepsiekociebi%C5%BCuteria-i-inne-na-toz-police-do-12042015/ Jak zawsze wysyłka z moich bazarków wspólna,jest również możliwość wysyłki połączonej z bazarkiem tobciu. Jeszcze raz dziękuję :)
  5. Potwierdzam,że doszło do mnie na Toz Police 332zł Rozliczenie tu post #2: Toz Oddział w Policach
  6. Moje głosy poszły na Alfę-piękna siwa mordka,takie lubię najbardziej i Largo-cudny błękitek :wub: Choć wszystkie cudne i bardzo trudny wybór ;)
  7. Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 Dziękuję pięknie :wub:
  8. Pięknie dziękuję z góry za zaglądnięcie,podrzucanie. Pierwszy bazarek na bokserkę Lunę i Toz Police,a na nim ciuchy,buty,książki,torebki na prezenty: http://www.dogomania.com/forum/topic/146036-ciuchyksi%C4%85%C5%BCki-i-inne-od-2z%C5%82kt-4z%C5%82-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-12042015/ I drugi bazarek na Toz Police,a na nim fanty tozowe,kocie,psie,biżuteria,książki,monety i banknoty nie tylko polskie i wele innych ciekawych rzeczy: http://www.dogomania.com/forum/topic/146057-fanty-tozowepsiekociebi%C5%BCuteria-i-inne-na-toz-police-do-12042015/ Jak zawsze wysyłka z moich bazarków wspólna,jest również możliwość wysyłki połączonej z bazarkiem tobciu. Jeszcze raz dziękuję :)
  9. Kochana podasz mi na pw kiedy i z jakim tytułem przelew poszedł i poproszę dziewczyny o potwierdzenie na telefon ;) Ger potwierdziła mi,że pieniążki wpłynęły za bazarek 18.03.2015 na konto fundacji w kwocie 200zł i pięknie dziękuje <3
  10. Potwierdzenia przyjścia przelewów na konto fundacji dostaję smsem od Germaine,zrobiłam zdjęcia telefonu z smsami,na których widać z jakiego numeru i jakie kwoty,niestety nie ma nikogo innego na dogo z fundacji,kto mógłby potwierdzić,że pieniążki doszły : [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  11. 04.03.2015 Luna była w sobotę w lecznicy na badaniach kontrolnych. Pobraliśmy krew do badań, dziś dostaliśmy wyniki. Bokserka dostała kolejną dawkę erytropoetyny. Wyniki poprawiają się, morfologia się podnosi a parametry wydolności nerek spadają, co niezmiernie nas cieszy. :))))))))))) !!! BARDZO PROSIMY O KOLEJNE DAWKI ARANESPU w dawce 30 mikrogramów na 0,3 mililitra DLA NASZEJ PODOPIECZNEJ. Fundacja "SOS bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  12. Każda złotóweczka na wagę złota,a więc pięknie dziękuję w imieniu fundacji :wub: Z moich trzech bazarków uzbierało się raptem 38zł na Lunkę: http://www.dogomania.com/forum/topic/145627-zako%C5%84czony-buty-i-ciuchy-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-26022015/ z tego 10zł http://www.dogomania.com/forum/topic/145562-zako%C5%84czony-na-boksie-z-fundacji-sos-bokserom-i-toz-police-do-26022015/ z tego 16zł http://www.dogomania.com/forum/topic/145307-zako%C5%84czony-ksi%C4%85%C5%BCki-kt-4z%C5%82-na-boksie-z-fundacji-sos-bokserom-i-toz-police-do-12022015/ z tego 12zł również mało,ale zawsze coś,jak to się mówi:"grosz do grosza" ;)
  13. I zdjęcia faktur i badań: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
  14. Na pewno się zmniejszył ten co był,czekam na wiadomość o wpłatach od Germaine,ale ostatnio miała problem z wejściem na konto,a wiadomości kolejne są takie:
  15. Dziękuję również za bazarek,ja już cosik dla męża zakupiłam ;)
  16. Ostatnio były same złe wieści,więc jak dziś wchodziłam,to myślałam o najgorszym,ale bardzo się cieszę,że idzie w końcu ku lepszemu :cool1:
  17. Bo teraz FB króluje,niestety dogo kilka razy nieźle dało popalić i wiele cioteczek zrezygnowało :(
  18. Kto ma minutkę może zagłosować na kota pod naszą opieką,może dzięki temu uda mu się wygrać nie tylko karmę kocią,ale również własny domek: http://plebiscyty.gs24.pl/plebiscyt/karta/bianka,26077,1365011,778005,t,id,kid,zid.html
  19. I kolejny bazarek -ciuchy,buty,kartki świąteczne i torebki na prezenty-wszystko w licytacji od 2zł max: http://www.dogomania.com/forum/topic/145627-wszystko-od-2z%C5%82-buty-i-ciuchy-na-toz-police-i-bokserk%C4%99-lun%C4%99-do-26022015/ Wspólna wysyłka z obu bazarków!!!
  20. Niestety masz rację,nie ma do kogo się zwrócić po prośbę,na szczęście kupujących na bazarkach nie interesuje na jakiego psa jest bazarek,najważniejsze,że się jakiejś bidzie pomaga,dlatego tez bazarki są tak ważne :)
  21. Wczoraj Luna dostała pierwszą dawkę Erytropoetyny. Wierzymy, że morfologia poprawi się co wzmocni naszą dziewczynkę :) Na widok opiekunki Germaine, ogon Luneczki szaleje z zawrotną prędkością: https://www.youtube.com/watch?v=F5XJWZKQh3U
  22. Dla Lunki z tego bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/145305-zako%C5%84czony-ksi%C4%85%C5%BCki-napisane-w-j%C4%99zyku-niemieckim-kt-4z%C5%82-na-boksie-z-fundacji-sos-bokserom-do-12022015/ przesłałam 160zł :) Zawsze to coś ;)
  23. Wyprzedaż -książki za 2zł w KT: http://www.dogomania.com/forum/topic/145562-ksi%C4%85%C5%BCki-kt-2z%C5%82-na-boksie-z-fundacji-sos-bokserom-i-toz-police-do-19022015/
  24. Z FB widzę apel:"!!! PILNE!!! BARDZO PILNIE POTRZEBNA ERYTROPOETYNA PREPARAT ARANESP 30 MIKROGRAMÓW NA 0,3 MILILITRA !!! KONTAKT GERMAINE 609 002 500 LUB ELA 608 270 633 Fundacja SOS BOKSEROM" Na stronie Fundacji jest opis: "07.02.2015 Luna wczoraj była na kolejnej wizycie kontrolnej. Pilnie potrzebny jest lek Aranesp w dawce 30 mikrogramów na 0,3 mililitra, aby podnieść ilość czerwonych krwinek. Bokserka codziennie jest kroplówkowana dożylnie w siedzibie Fundacji, nadal leki dostaje podskórnie, w celu ominięcia układu pokarmowego. Luna jest pełna sił i bardzo dzielnie walczy z chorobą. No i niestety następne koszta: [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] pomoc finansowa jak najbardziej potrzebna lub leki,które pomogą małej
×
×
  • Create New...