Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. A ja przyszłam zawiadomić,że z kolejnego bazarku właśnie puściłam przelew do Fundacji Sos Bokserom w imieniu Kinga: http://www.dogomania.pl/forum/threads/253381-ZAKO%C5%83CZONY!!!-ksi%C4%85%C5%BCki-kocie-historyczne-i-inne-na-boksia-Kinga-i-Toz-Police-do-23-06?p=22266372#top Poszło 113zł :) Olu potwierdź jak dojdą ;)
  2. [quote name='Fundacja Medor'][TABLE="align: center"] [TR] [TD="colspan: 2"][CENTER][B]CZACZA[/B][B], nr 413[/B] [/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 530, colspan: 2"] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99368673.jpg[/IMG] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 530, colspan: 2"][CENTER] [TABLE="align: center"] [TR] [TD] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99368673.jpg[/IMG][/TD] [TD] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99368671.jpg[/IMG][/TD] [TD] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99368672.jpg[/IMG][/TD] [/TR] [/TABLE] [HR][/HR] [/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 290"] numer: 413 numer chip: 967000009645209 imię: Czacza płeć: suka[/TD] [TD="width: 290"] wiek: ok. 6 lat wielkość: srednia rasa: mix boksera data przyjęcia: 2014-05-25 przebywa w boksie: kojec między III i IV pawilonem [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"] opis: Czacza trafiła do nas z ul. Milionowej. To wesoła, ufna sunia w typie boksera, jest w trakcie cieczki. [/TD] [/TR] [/TABLE] [URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=10386[/URL] [COLOR=#ff0000][B]SCHRONISKO MARMUROWA 4 W ŁODZI 42 656-78-42[/B][/COLOR][/QUOTE] Miejmy nadzieję,że właściciele ją szukają,ona zapewne ma więcej jak 6 lat,moja ma 5 latek,a ma tylko tyćkę siwych włosków na mordce,tak wyglądają co najmniej 8-9 latki ;)
  3. [quote name='AnkaG']Mam pytanie czy dalej potrzebujecie pościel, ręczniki itp?[/QUOTE] Zawsze takie rzeczy nam się przydadzą,a szczególnie teraz,bo wszystko się powoli kończy,z góry dziękujemy :)
  4. :placz::placz::placz: Nosz ty Olu to masz zajebistą zdolność do doprowadzania mnie do łez :eviltong:
  5. Do wszystkich cioteczek bazarkowych: [B][B][B][SIZE=4]Jest [COLOR=#ff0000]nowa opcja wysyłki przez PP[/COLOR],a mianowicie [COLOR=#ff0000]MINI PACZKA[/COLOR].Do wysyłki tym sposobem potrzeba maila i telefonu kupującego.Koszt całkowity wysyłki takiej paczki to [COLOR=#ff0000]8,50zł[/COLOR].Jest to cena za kartonik o wymiarach: 33cm długości,21cm wysokości,5cm głębokości.Paczuszka może ważyć do 2kg,więc jak ktoś bierze kilka rzeczy(książeczek),które są dość ciężkie,a są niewielkie,to jest to cena atrakcyjna,wygląda to tak: [/SIZE][/B][/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images61.fotosik.pl/1023/ddee944880efeb65med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images65.fotosik.pl/1025/4c07186be0ddd722med.jpg[/IMG][/URL][/B]
  6. Jest cudny i ogromny :)
  7. Nie wiem,jak można oddać psiaka po miesiącu,a co dopiero po trzech latach :shake:
  8. Jak ktoś ma FB to może również tu sprawdzić,że przelewy doszły: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=676602589073105&set=a.111622505571119.11996.111619225571447&type=1&theater pozycja nr 6 i nr 32 ;) Prosimy również o wpłaty na fundacyjne konto bezpośrednio,fundacja kiepsko stoi i trzeba ją ratować !!!
  9. Dzięki kochana,to dla mnie sama przyjemność wspomóc fundację bazarkami :loveu:
  10. I z bazarku książkowego leci 50zł na konto Fundacji w imieniu Kinia : http://www.dogomania.pl/forum/threads/252733-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-ciuchy-damskie-m%C4%99skie-i-dzieci%C4%99ce-wszystko-od-Z%C5%81OT%C3%93WKI-do-12-05-2014 i też proszę o potwierdzenie odbioru :)
  11. [quote name='olly']brak już sił, nadzieja wygasa :( byliśmy dziś u weta, w mordce Wigora coś się pojawiło, dla mnie wyglądało jak krwiak, zauważyłam to kilka dni temu i do dziś sporo urosło. Prawdopodobnie to nowotwór- mięsak :( Na razie nie operujemy, mam obserwować, czy rośnie. Wigi już prawie nie widzi, więc myślałam, że może w coś wszedł. Poza tym od kilku dni jest całkowicie głuchy. Wcześniej słyszał nasz nadjeżdżający samochód, nawet jak były zamknięte okna w wmieszkaniu, teraz jak Jacek wchodzi do domu, on nadal leży, Luna szczeka, Zuzia krzyczy, dopiero jak się podejdzie do Wigora i pokaże mu, że ktoś wszedł zaczyna się cieszyć. Guz na udzie zmniejszył się, nie ruszamy go- chociaż tu coś pozytywnego. Do dupy to wszystko :([/QUOTE] Niestety życie jest brutalne,ci,których kochamy odchodzą w pierwszej kolejności :(
  12. Z bazarku książkowego właśnie leci stówka na konto Fundacji Sos Bokserom w imieniu Kinga: http://www.dogomania.pl/forum/threads/252745-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-ksi%C4%85%C5%BCki-historyczne-przygodowe-i-inne-do-12-05-2014 Olu proszę potwierdź jak dojdą,jeśli możesz ;)
  13. [quote name='Majkowska']A ja mam inne pytanie - jako że widzę ze np na wątku "co chcecie kupić na bazarku " pojawiają się od czasu do czasu prośby o bannery, plakaty, projektowanie stron. Jak mają się bazarki "graficzne" czyli takie usługowo-twórcze ?[/QUOTE] To tak jak z bazarkami ogłoszeniowymi.Wystawiasz na sprzedaż za konkretną cenę usługę zrobienia grafiki/plakatu,banerku.Ktoś na bazarku zamawia,robi przelew,a wtedy ty wykonujesz i przesyłasz osobie,która zamówiła,ta osoba musi potwierdzić na bazarku,że usługa została wykonana i tyle.Oczywiście musi być w pierwszym poście napisane na jakiego psa idą pieniążki,do kiedy trwa i tak dalej,jak na innych bazarkach.
  14. [quote name='chita']no laciaty extra i z wygladu i z charakteru :) ech..wiesz, te wszystkie procedury adopcyjne...nie przeszlabym:eviltong: ale na wakacje mozesz wpasc :cool3: Btw pozdrow od nas pana kierownika:loveu:[/QUOTE] Takego cudnego łaciatego to ma gagatek,nie raz miałam okazję się spotkać i nie raz jeszcze przede mną,za każdym razem kocham go jeszcze bardziej :) Co do adopcji to ja już z dobry rok temu proponowałam siebie :eviltong:
  15. O taką samowolkę chyba nikt nie będzie się gniewał :loveu: Dziękuję za przekazanie buziaczków naszemu królowi :loveu:
  16. Teraz wygląda pięknie,jak byłyśmy z rudą u ciebie to było z niego małe prosiątko ;)
  17. [quote name='tobciu']Z bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252132-KONIEC-ROZLICZAM-Bazarek-dla-TOZ-Police-Do-22-04-14-20-g[/URL] podopieczni TOZ Police uzbierali : * 731,00 zł (z fantów) * 30,10 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty) * 25 zł dodatkowo od MikAga --- Razem : 786,10 zł = w zaokrągleniu 787 zł !! BARDZO DZIĘKUJEMY !![/QUOTE] Dziękujemy kupującym i tobie tobciu za wspaniały bazarek :loveu:
  18. Czy te chorubska dadzą wam w końcu spokój :(
  19. [quote name='Nutusia']No to już nie muszę zapuszczać sztucznych łez... :([/QUOTE] Ja też :placz: Jacku,Olu śliczna ramka,piękne zdjęcie,ale dedykacja cudowna :loveu:
  20. [quote name='juli88']na pewno bokser, a nie jakiś bulmastif?[/QUOTE] Na pewno boksiu,bulmastify są masywniejsze i większe,inne mordki mają :) to typowy boksio :)
  21. [quote name='juli88']Czy to jest bokser? Jeżeli tak szuka pomocy lub fundacji która mogłaby go wziąć pod swoje skrzydła [/QUOTE] Jest to bokserek,juli88 najlepiej dzwonić bezpośrednio do fundacji,bo nie często siedzą na dogo ;)
  22. [quote name='olly']Jacek kończy robić ramkę dla Kinia, mamy już zalaminowane zdjęcie, wszystko docięte, jeszcze trzeba polakierować po raz drugi i złożyć. Stwierdziliśmy, że nie będziemy kupować gotowej, Jacek chciał sam dla Niutka zrobić, dlatego kupiliśmy produkty do wykonania ramki. Na ramce wypalił Jego imię. W przyszłym tygodniu pojedziemy wbić płotki, posadzę jakieś kwiatki, chcemy jeszcze kupić białe kamyczki, żeby wysypać. Będzie miał jeszcze piękniej.. bo na to zasługuje...[/QUOTE] Jesteście kochani :loveu: Już widzę piękności oczami wyobraźni i aż mi się łezka zakręciła:loveu:
  23. [quote name='andegawenka']Jakoś mi tak smutno Kinusiu:roll::candle:[/QUOTE] Dołączam się -brakuje nam ciebie :-(
  24. [quote name='Rudzia-Bianca']Czy można robić bazarki dla psów które mają wątek na dogomanii ale ich założyciel został zabanowany ? Dostałam jakiś czas temu od osoby nie będącej na dogo z prośbą o wystawienie bazarku , fanty z konkretnym przeznaczeniem, wątek istnieje jednak założycielki zostały zbanowane .Mogę czy nie ?[/QUOTE] Założycielkę wątku można zmienić,trzeba poprosić moderatora o to,tylko czy znajdzie się ktoś,kto poprowadzi wątek i rozliczenia,bo głównie o to chodzi,że założycielka wątku rozliczenia prowadzi w pierwszych postach.
  25. Dziś w imieniu Kinia na konto SOS Bokserom znów zostały wysłane pieniążki z mojego bazarku,tym razem kolejna skromna kwota 84zł z tego bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/251174-ZAKO%C5%83CZONY%21%21%21-MASA-KSI%C4%84%C5%BBEK-HISTORYCZNYCH-i-inne-na-Toz-Police-i-d%C5%82ug-po-KINGu Wpisuję w rozliczenie u Kinia,a ty Olu daj znać jak pieniążki dojdą na fundacyjne konto.Całusy i mocne przytulanko dla Ciebie,Jacka i waszej córci oraz oczywiście dla Luny i Wigorka :)
×
×
  • Create New...