Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Spóźnione ale jak najbardziej szczere :new-bday::new-bday::new-bday:
  2. [quote name='Nutusia']O mój boże... Oby tych dni było jak najwięcej - byle bez cierpienia...[/QUOTE] Życzę tego samego,jak najwięcej dni razem bez cierpienia,bo jak już cierpieć zacznie to znowu trudna decyzja czeka :( Za szybko :(
  3. [quote name='tobciu']Hej, nie zapomnijcie dziewczyny proszę potwierdzić tutaj i na bazarku, że oddałam pieniądze. :)[/QUOTE] Oczywiście pieniążki już do naszych zwierzaczków dotarły,dziękujemy serdecznie :loveu:
  4. Kurczaczku dawno mnie strasznie u as nie było,zresztą jak wszędzie :( muszę narobić zaległości,zdrówka Alu dla ciebie i dla Ozulka :)
  5. Bidny Wigorek,bidna Ola,u was musi być wiecznie pod górkę-trzymajcie się :glaszcze:
  6. I pytanie do cioteczek mających sunie wysterylizowane:Moja ruda co jakieś kilka miesięcy łysieje po bokach,jak by miała wcięcie w pasie to by to było na wysokości wcięcia właśnie,są to symetryczne okrągłe placki po obu stronach kręgosłupa.Wetka stwierdziła,że to zaburzenia hormonalne.Nie swędzi,nie ma wysypki,nic nie przeszkadza,po prostu dwa razy w roku chodzi z takimi placami łysymi przez kilka tygodni.Czy któraś z waszych suk też tak ma? Od tyłu jak siedzi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/693/95ec935df494dfacmed.jpg[/IMG][/URL] Od góry jak stoi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/693/57425bb3bc45561bmed.jpg[/IMG][/URL] teraz ma akurat z jednej strony bardziej,z drugiej mniej łyse,ale na to samo wychodzi :( Nie wygląda to fajnie :(
  7. Zdjęcia z dzisiejszego spacerku,sorry za jakość,ale z telefonu ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/691/8f899b83622adf1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/692/0f2ef5a1921b89aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/694/edf546f913731427med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/693/5e5d878624a7eebamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/691/65cfbd9fb292bf1amed.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='tobciu']Zrobiłam rozliczenie powyższego bazarku : [SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#0000ff][B]Dzięki Waszej pomocy i zakupom podopieczni TOZ Police uzbierali :[/B][/COLOR] [B]OGONKI : 18,58 zł [/B] [B]FANTY : 499 zł [/B] [COLOR=#ff0000][B]RAZEM : 517,58 zł = 520 zł[/B][/COLOR][/COLOR] :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw:[COLOR=#000000][B]BARDZO, BARDZO WAM DZIĘKUJEMY [/B][/COLOR]:bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw: Jak przekażę Wam pieniążki (w tygodniu lub w następny weekend przyjadę do Was), proszę o potwierdzenie i tu i na wątku bazarku. [/SIZE][/QUOTE] Kochana jesteś :loveu: Jak tylko dostanę potwierdzenie od dziewczyn o wpłacie to zaraz dodam do rozliczenia :) [SIZE=3][B]A ja zapraszam na swój bazarek z ogromną ilością książek historycznych,na studia jak znalazł,zabombałam w końcu mężusiowi :)[/B][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251174-MASA-KSI%C4%84%C5%BBEK-HISTORYCZNYCH-i-inne-na-Toz-Police-i-d%C5%82ug-po-KINGu-do-17-03-2014[/url]
  9. [quote name='Nutusia']Hura! Hura! Hura!!!!! :)[/QUOTE] Nic dodać,nic ująć :)
  10. Kiniu pewnie z góry się uśmiecha,że pomagacie kolejnym bidom :) Jesteście kochani:loveu:
  11. Fajna ta twoja ropuszka,już ją na fb podziwiałam :)
  12. [quote name='olly']Kiedy odwiedzamy Kinia, Jacek kuca przy kamieniu, gładzi go i rozmawia z Kiniem. To jeszcze bardziej mnie rozczula i wtedy płaczemy razem. I to kłamstwo, że czas leczy rany. Może zbyt mało go jeszcze minęło...[/QUOTE] Olu moja staruszka odeszła prawie 5 lat temu,a jak o niej opowiadam to jeszcze łzy ciekną ,z Kingiem byłam mniej związana,a nadal łza w oku się kręci,to nigdy nie przestaje boleć,no bo jak ma nie boleć,jak wciąż kochamy :placz:
  13. [quote name='olly']Aduś, zmniejsz proszę dług o 50zł od Andrgawenki. Pisałam wyżej. Będę wdzięczna. A proszę bardzo,zostało 1012,58zł :smile: -50zł od andegawenki=962,58zł :) [quote name='tu_ania_tu']dziewczyny w Toruniu jest coś bokserkowatego http://schronisko-torun.oinfo.pl/index,adopcje_details,4146,ostatnio.html Już chyba nie ma :) Mam nadzieję,że się zgubiła tylko :)
  14. super,cieszymy się razem z tobą :)
  15. No pięknie ;):multi:
  16. [quote name='olly']na konto fundacji wpłyneło 100zł. Dzięki Ada. Dzięki za potwierdzenie,czyli [COLOR=red]- 1112,58zł+100zł-jeszcze do spłacenia 1012,58zł :)
  17. [quote name='tatankas']Nie zgadzam się,aby fundacja mogła dalej działać i pomagać kolejnym bidom,moim obowiązkiem jest spłacić koszta poniesione przez nią za Kinia,a to wyszło: - 1112,58zł [SIZE=2]I dopiero kiedy zostanie ta kwota spłacona uznam,że Kinio wyszedł na czystą,a i ja będę spokojniejsza.A więc całą tą kwotę będę powoli spłacać na konto fundacji,muszę tylko wybrać bokserka,na którego.Może olly wybierz jakiegoś staruszka,który najbardziej potrzebuje tej pomocy??? No i tak jak mówiłam,tak robię,zaraz idzie przelew na 100zł z bazarku,który właśnie rozliczam: http://www.dogomania.pl/forum/threads/249534-ZAKOŃCZONY!!!-Fanty-tozowe-i-inne-na-Toz-Police-i-boksia-KINGA-do-18-01-2014 ,będzie w przelewie od boksia Kinga dla boksia Boryska tatankas z dogomanii,tylko czy ktoś mógłby potwierdzić tu na wątku i na bazarku,że ten przelew doszedł do fundacji?
  18. Bardzo się cieszę z dobrych wieści :)
  19. Operacja się udała,wyciąć się udało,więc dalej też musi być dobrze,trzymam kciuki ;)
  20. [quote name='olly']Wigor jest właśnie operowany. Chryste, jak się denerwuję ;( Brzuch boli, słabo mi..[/QUOTE] Trzymamy kciuki ,musi być dobrze:happy1:
  21. Olu tak mi przykro :placz::placz::placz: Tak chciałabym,żeby mniej bolało,ale wiem,że to niemożliwe :placz::placz::placz:
  22. [quote name='Izabela124.']ick wiele razy u mnie kupowała, nawet kilka dni temu również zakupiła ubrania na bazarku. Zawsze pełna profeska, szybka wpłata, żadnych problemów nigdy nie było[/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']Potwierdzam :) ick to moja stała klientka NIGDY żadnych problemów :) mam nadzieję że dziewczyny wyjaśnią sobie między sobą to nieporozumienie z korzyścią dla psiaków :) Powodzenia :)[/QUOTE] U mnie to samo,mogę w ciągu doby podać 10 linków do bazarków moich starych,w których ick brała udział ,kupowała i zawsze wszystko było super,wczoraj zakupiła fanty na kolejnym bazarku,wczoraj było pw,dziś już pieniążki na koncie :)
  23. Trzymamy kciuki za przystojniaka ;)
  24. [quote name='Nutusia']Oj tak - przecież boksie to i tak dzieciaki do najpóźniejszej z późnych starości! ;) :)[/QUOTE] Moja staruszka właśnie taka była,mając 10 lat i chorując na białaczkę od roku,co odbiło się bardzo na jej wyglądzie(była strasznie wychudzona,choć sierść pięknie lśniła do końca i mordka nawet taka siwa nie była) to wciąż zachowywała się jak szczeniak i czasami trzeba było na nią krzyknąć,bo tak się rozbawiała,że zaczynało boleć ;) I jak była młoda ,nie była tak szalona i radosna ,jak na starość :loveu: Mam nawet filmik z jej starczego/chorowitego okresu jak mi buta obgryza i szczeka na niego,oczywiście but na mojej nodze,ale co to szkodzi :evil_lol:
×
×
  • Create New...