Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Znalazły już swój domek: Pies z łańcucha Maksiu również znalazł swój kąt: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Do adopcji poszedł również czarny młody kociak z Zakładów Chemicznych: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Oraz rodzeństwo,które spędziło u nas kilka miesięcy: Greta,Pele i znów zapomniałam jak miał trzeci: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Po kilku miesiącach u nas do adopcji poszedł również Kubuś ze zniekształconym oczkiem po kocim katarze: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Ale naszym największym sukcesem było oddanie do adopcji Cecylkę,która była starszą ,schorowaną kotką(jakich to ona chorób nie przeszła :( ) Spędziła u nas ponad 2 lata: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Mogę tak wymieniać jeszcze kupę zwierzaków,ale dla naszych dobrych dusz cały czas na bieżąco jest prowadzony FB: https://www.facebook.com/tozkolo.police Niestety nie jestem w stanie kilku stron na raz prowadzić systematycznie,za co bardzo przepraszam cioteczki z dogo
  2. Trochę opuściłam się z aktualizacją naszego tematu,ale wciąż za mało czasu,a za dużo roboty.Ostatnie miesiące obfitowały u nas w zwierzaki: Znalazły już swój domek: Pod naszą opieką była również Rysia,córeczka Soni,kotki z portów: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] i jej trzy siostry,już teraz nie pamiętam imion: [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] [url=http://www.fotosik.pl][/URL] Do adopcji poszedł również ten oto miziasty jak diabli gentelmen: [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
  3. poszedł przelew przed chwilą: +251zł z bazarku tatankas buty i inne styczeń 2015 http://www.dogomania.com/forum/topic/144299-zako%C5%84czonybutytorebkiwe%C5%82naciuchyksi%C4%85%C5%BCki-na-toz-police-i-boksia-kinga-do-30122014/ Kiniu w kilka miesięcy po odejściu w końcu ma czyste konto,fundacyjne psiaki dziękują za wsparcie,gdyż pieniążki z ostatnich bazarków zostały co do złotówki przelane na konto fundacji Sos Bokserom.Dziękuję fundacji za zabranie go i pomoc w leczeniu,Oli za przyjęcie go do siebie i stworzenie mu wspaniałego domku.Mam nadzieję,że będziemy mogły wspólnie jeszcze kiedyś pomóc jakiejś kochanej faflastej mordce :)
  4. Jak zwykle piękny :)
  5. Kciukasy mocno zaciśnięte :)
  6. Piękna bidulka,już ją na FB widziałam,zatłukłabym byłych właścicieli :(
  7. Dziękuję kochana cioteczko boksiowa :)
  8. Autko nie musi być duże,to bagażnik musi być duży,a myślisz ile rzeczy zabierają ze sobą trzy nastolatki i ja na wakacje,my musimy mieć duży bagażnik hahaha,u nas ze trzy 40kg psy się mieszczą(sprawdzone),więc i dog się zmieści,a jak pozbędę się córek to i dwa :)
  9. Pewnie masz rację,ale 8 piętro w bloku nie sprzyja dogom(gdyby winda zaniemogła) do tego trójka uczących się dziewczynek to też spory koszt,5 osób na 63 metrach+bokserka i już się nie mieścimy,wiecznie mi miejsca brakuje.Dodajmy jeszcze,że dogi do najtańszych w utrzymaniu nie należą,a już koszty ewentualnego leczenia są ogromniaste,nie chcę brać sobie psa na głowę wiedząc,że w razie czego nie miałabym na leczenie,najpierw pozbyć się muszę choć części kosztów,jakie ponoszę(może któreś dziecko sobie pójdzie z domu,czy choćby do pracy ;) ) albo dalej zbieram na domek lub większe mieszkanko na parterze ;)
  10. Piękne psiaki,a ja oglądając wasze zdjęcia utwierdzam się w przekonaniu,że dog to jest psiak dla mnie,boksie już coś takie za maleńkie :) Jeszcze tylko maleńki problem-muszę uzbierać na domek :P
  11. Ja na fb widziałam,więc jestem na bieżąco :) Co do Jacusia to niedługo będzie miał tak jak mój Maciuś,tylko jeszcze o trzecią Ola musi się córeczkę postarać hahaha Olu tak sobie właśnie pomyślałam,że jakbyśmy się znowu spotkały,to może byłoby o jednego boksia mniej [*],ale za to o dwie dziewczynki więcej :)
  12. Dziękuję pięknie za życzenia :calus:
  13. Ale to jeszcze na starej siedzibie,to teraz pora nasze nowe lokum zobaczyć,zapraszamy w każdy wtorek od 17-19 mamy dyżur,ul:Bankowa 11 f/g/h,nowy budynek,stary już zburzyli,więc można się zagubić ,ale niedaleko gdzie była stara siedziba.
  14. Dziewczyny,na FB mylący tytuł wydarzenia,ale psiak 7 miesięczny bardzo dogowaty szuka domu: https://www.facebook.com/events/1511795045707619/permalink/1600655633488226/
  15. Jeżdżę kilka razy w miesiącu do siostry na Warszewo w Szczecinie,zawsze to jakieś 15 km mniej w jedną stronę,więc jak by ci pasowało ,to możesz do niej podwieźć,adres podam na pw :) Dzięki bardzo,że pomyślałaś o naszych zwierzakach :loveu:
  16. No coś się ktoś obija ;)
  17. Jak zwykle piękny :loveu:
  18. Zapraszam na dwa bazarki: Pierwszy z butami,torebkami,ciuchami i innymi rzeczami: http://www.dogomania.com/forum/topic/144299-zapraszambutytorebkiwe%C5%82naciuchyksi%C4%85%C5%BCki-na-toz-police-i-boksia-kinga-do-30122014/ I na bazarek z fantami tozowymi i innymi: http://www.dogomania.com/forum/topic/144528-zapraszam-bazarek-z-kalendarzami-i-innymi-fantami-tozowymipsimikocimibi%C5%BCuteria-i-inne-na-toz-police-do-08012015/ Oczywiście przesyłka łączona z obu bazarków jak najbardziej możliwa :)
  19. A jak można inaczej,jeżeli tyle bid potrzebujących :nonono2:
  20. Pewnie,że się uda,z kolejnego bazarku wczoraj poszedł przelew,dziś powinien dojść na konto fundacji: http://www.dogomania.com/forum/topic/143490-zako%C5%84czony-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-dzieci-i-doros%C5%82ychtorebki-na-prezent-i-kartki-na-toz-police-i-boksia-kinga-do-20112014/ poszło 167zł,a więc do spłacenia zostało: 148,58zł :) I na kolejny bazarek zapraszam już : http://www.dogomania.com/forum/topic/144299-zapraszambutytorebkiwe%C5%82naciuchyksi%C4%85%C5%BCki-na-toz-police-i-boksia-kinga-do-30122014/
  21. Zgłaszam kasia8579 ,nie zapłaciła za ten bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/143594-zako%C5%84czony-bazarek-z-fantami-tozowymipsimi-i-kocimi-na-toz-police-do-20112014/page-20 Zakupy jej anulowałam,a bazarek rozliczyłam bez jej wpłaty.Znalazłam też wiadomość,że na bazarku taks nie zapłaciła i nie odezwała się po licytacji :(
  22. Pieniążki już przekazane dla zwierzaków-dzięki piękne :loveu: :loveu: :loveu:
  23. Współczuję wrzasków z placu zabaw,ale trzeba przyznać,że się postarali przy budowie,ja też mam taki widok z okienka,tylko,że mój bardziej szarobury ,jakaś rampa,kilka starych huśtawek i boisko,ty przynajmniej masz pięknie-kolorowo.
×
×
  • Create New...