Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. Mężuś :) Ruda zapatrzona w piłkę piszczącą :) Ja niewinny :P Bawimy się z panciem :) No daj tą piłeczkę ;)
  2. Wycieramy się porządnie :) Rambulec :) I Nikita na straży :) Moja druga połówka :) Taka ja :P
  3. Po kąpieli dzieci wycierają pieska,żeby nie zmarzł,a ona im dziękuje soczyście ;)
  4. Eliza :) Wypatrujemy :)
  5. Gonitwa za łabędziami :) Nie udało się złapać ;) Nocne kompanko :) Wygrzewamy się na słonku :)
  6. Rambo w krzaczkach :) I kolejne zdjęcie z serii żebraki :P Wieczorne wyjście nad jeziorko :) I goście :)
  7. Buzi,buzi z Amelką :) Medytują :P Nawet jedno moje zdjęcie się znalazło z moim przydupaskiem :) I mężulek na straży :P Karinka :)
  8. Karinka :) Eliza z Nikitą :)
  9. Psy padły :) Żebraki :) Wygodnisia :)
  10. Najstarsza córcia Karina :) Siostrzeniec Roland :) I leniwce :)
  11. Ruda pływa i to całkiem nieźle :) A tu na straży :) Moje trzy serduszka :) I z siostry synkiem :
  12. Najmłodsza już trochę wymęczona u tatusia na barana :) Nasz obrońca i strażnik Rambo :) Eliza :) Kolejny zachód słońca :) Szwagierek :)
  13. Dla ludzi woda nie za czysta,ale psy nie narzekały :) Nasza prywatna plaża zaraz za płotkiem :) I nasze codzienne widoki zachodów słońca :) Psy polują na kaczki :)
  14. Dalej zdjęcia z wakacji 2014: Marianowo-Wiechowo Najmłodsza Amelka z tatusiem :) moja średnia Eliza :) Najmłodsza z tatusiem :)
  15. Boże tyle braków w naszej galerii.Dopiero w połowie zeszłych wakacji jesteśmy :/ To mi się zebrało do nadrabiania :) No ale jak wiecznie czasu brak,to co zrobić ;) Dalsza relacja z Wakacji 2014:Marianowo-Wiechowo
  16. A wczoraj do adopcji poszedł Wojtuś: I Maurycy(ten malutki) choć do kontenerka jak zwykle wpakował się Fryderyk,który już od roku szuka domku: A Benio pozdrawia uśmiechem :)
  17. I mniej przyjemne wiadomości,czyli wydatki: Wyjazd na interwencje sobotnie,dowóz budek dla wolno żyjących kotek i jedzonka,niestety nie jesteśmy w stanie wykonać tych wszystkich rzeczy bez auta i tu przydaje się auto naszej wolontariuszki,koszta paliwa pokrywamy my: Paliwo 21.11.2015-29,98zł Środki czystości to też rzecz konieczna do zakupienia,gdy ma się taką zgraję zwierzątek,jak u nas: Środki czystości 21.11.2015-36,29zł Żwirek dla kotów 18.11.2015-149,90zł Karma dla wolno żyjących kotów 16.11.2015-5,97zł Musimy mieć numer kontaktowy w sprawie interwencji,gdy musimy umówić się z wetami,czy zadzwonić w sprawie adoptowanych zwierzaków: Karty telefoniczne 02.11.2015-60zł
  18. 21.11.2015-Wolna sobota-niestety nie dla nas.Od południa do wieczora rozwoziłyśmy budki dla wolno żyjących kotów,jedzonko po miejscach,gdzie bytują,niestety nie są to miejsca ani ładne,ani łatwo dostępne,czy pogoda czy nie to trzeba to zrobić,ktoś musi i tym kimś niestety zawsze musimy być My.Na pierwszych czterech zdjęciach kotki i budka,którą wczoraj dla nich postawiłyśmy,na kolejnych dwóch buda dla suni,której panu spaliła się altanka,zostawione jedzonko dla kotków.Kolejne cztery zdjęcia to kolejne miejsca bytowania kotów,jak tylko podjechałyśmy to koty już czekały na nas na dachu,jak odeszłyśmy to od razu zlazły by się zajadać :) A ostatnie dwa zdjęcia to słynny Maksiu ze Skolwina,jego historia znana wielu mieszkańcom okolic.Od trzech lat mieszka u dobrych ludzi,którzy adoptowali go z Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Szczecinie,odwiedzony przy okazji interwencji w sprawie pewnej kotki.
  19. Ale on ogromny przy tobie :o :o :o :o :o :o :o :o
  20. Piękny psiak :) Jak można było go doprowadzić do takiego stanu :( dr.Słodki leczył naszego Kinia,naprawdę super specjalista,więc będzie dobrze i z tym psiakiem,trzymam kciuki ;)
  21. Dziękuję pięknie za szybką odpowiedź :) Mam konto na fb,ale koleżanka też,więc przekazuję linka i niech sama kupuje na fb ;)
×
×
  • Create New...