-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Choć jest dopiero wrzesień a przez cały rok fundusze z gminy wspierałyśmy bazarkami to pieniążki niestety jak co roku już się skończyły :( Do adopcji poszedł w tym miesiącu Florian,Fabian,Lenka,Nika i Bella-wszystkie zwierzaki odkarmione,wyleczone,a na ich miejsce przyszły kolejne: Trikolorka-Kotka, która do nas trafiła 8 września, jest w dużo gorszym stanie niż myślałyśmy. Koteczka miała mieć resekcję główki kości udowej, ale została zdiagnozowana w drugim gabinecie. Na szczęście! Ten zabieg mógłby kotce zaszkodzić, ponieważ koteczka ma połamaną miednicę z odłamami kostnymi, z których prawdopodobnie jeden uciska na nerw, co powoduje brak czucia głębokiego w łapce. To bardzo zła wiadomość. Jeśli leczenie Nivalinem nie przyniesie skutku i przewodnictwo nerwowe nie zostanie przywrócone, w niedalekiej przyszłości konieczna będzie amputacja. Póki co jakikolwiek zabieg jest niemożliwy- kotka jest wycieńczona, waży tyle co nic, ma wysoką temperaturę. Niedawno urodziła kocięta, które są pod troskliwą opieką osoby, która zajęła się kotką nim trafiła do nas. Jej stan to prawdopodobnie wynik celowego działania człowieka lub wypadek samochodowy. Na razie kotka jest karmiona Convalescence, musi się wzmocnić. Kciuki bardzo wskazane. Przed kotką w najlepszym wypadku kilka tygodni w klatce, aby ograniczyć ruch i umożliwić miednicy prawidłowe zrośnięcie się. 13 września-Mała jakoś daje radę. Kasia codziennie rano podaje jej Convelescence, a potem śniadanie. Codziennie też odwiedza Panią Doktor. Wczoraj trochę pociągała nosem, dlatego dodatkowo dostała Lydium na odporność. Zdjęcia są słabe, bo nie chciałyśmy jej denerwować w gabinecie. 21 września-Nasza Trikolorka miewa się całkiem znośnie. Pierwszego dnia pobytu u nas dostała materiałową budkę, w której cały czas śpi. Ruch ma znacznie ograniczony. Po zastrzykach z Nivalinu, wg. Kasi, jest jakaś malutka poprawa- jakby kotka zaczynała mieć czucie w łapce. Jednak i to niczego nie przesądza, najbliższe tygodnie będą decydujące. Wygląda na to, że Trikolorka będzie szukała domu, bo jest bardzo pocieszna. Przy pierwszym kontakcie, zaskoczona, zaczyna syczeć, więc aby jej nie stresować, zaczynamy się anonsować długo przed otwarciem klatki. Drapanie pod bródką sprawia, że zapomina po co syczała. Kciuki są nadal bardzo potrzebne. Mamusia z maluchami trafiła do nas 1 września-ma się świetnie,maluchy rosną jak na drożdżach,oczka dostają już właściwego zielonego kolorku po mamusi :) Mamusia okazała się wielką pieszczochą,ona również będzie szukała domku po odchowaniu maluszków,tak więc zapraszamy do adopcji. Mamusia i maluchy 1 września:
-
Zapraszam na zakupy na kolejny mój bazarek,link w podpisie ;)
-
Alu miałam to samo:wchodziłam do kuchni,patrzałam tam gdzie miski stały i wyk,przechodziłam tam,gdzie legowisko i wyk,wychodziłam z domu i sięgałam po smycz i wciąż wyłam,wiem,że to trochę bezduszne się będzie wydawało,ale po 8 dniach miałam już drugiego psa,nie mogłam znieść tej pustki,a mąż nie mógł znieść mnie.Wiem,że żaden nowy pies nie zastąpi starego,ale wypełni pustkę,mi pomogło,choć nie zapomnę nigdy :(
- 78403 replies
-
Aluś to była najlepsza z najgorszych decyzji,jakie musiałaś podjąć i niestety będzie boleć jeszcze kilka lat,póki nie zacznie boleć troszkę mniej.U mnie minęło 6 lat,a czasami wydaje się,jak by to było wczoraj,jak by wczoraj był ten najgorszy dzień w moim i piesia życiu :( Trzymaj się kochana,on cierpiał,a teraz nie boli go już nic,teraz biega szczęśliwy za TM i czeka tam na ciebie,tak jak czeka tam na mnie moja boksia,wiem,że to słabe pocieszenie,ale żadne nie będzie lepsze :unsure:
- 78403 replies
-
Zapraszam na kolejne bazarki z mojego podpisu ;)
-
I faktury,które musiałyśmy opłacić z pieniążków bazarkowych,bo dotacja jak co roku już się skończyła: 21.06.2015-99,80zł-Fermony dla kotów w siedzibie 30.07.2015-260zł-karma dla kotów w siedzibie 04.08.2015-437,50zł karma dla kotów wolno żyjących na terenie Polic 04.08.2015-125zł-Żwirek dla kotów w siedzibie
-
Dodatkowe: A Andzike anial andegawenka AniaN akucha AgusiaW Alicja Ajula Aldrumka Ania_Mor Ania102 ania10512 anett anetta anetek100 agasz anetaa200 AniaB ALMA2 ata aronkowa agatsu agak AiP Annaa4 Aleksa Arkadia_ Alutek anecik B black sheep brzośka bebcik baca Belcia bean13 bety bazyla Beatrx bea100 beataf barb Beat2010 betka blanka8177 basia111 C Celina12 caha Chesti cyga-fryga cytryna12345 D diana79 dzodzo dawidka5 docha dreag dorobella DONnka Dil Se Diuna B. danusiadanusia Delph Dorot131 E EVA2406 Ewa Marta emu_79 eliza_sk Ellig egradska eziek F feluska997 figo Figowy Raj fona G gameta gryf80 Glutofia gops H hugulaśny handzia I Isadora7 irysek J JOHANNALIND Jaaga JJD julqa Julica Jola i Czterołapy Jenny19 Jota67 jstk K kora78 Kajusza Kara. kaszka10 Kora Kroook kumiko kamos karina.rucinska kikou knypasek kasiadasia Kocurkotka kajzera kobix L La Componella FCI Loczka Lunna ludwa lusia99 Lotos lunarmermaid Little_My libellle Lady_Amaltea M Murka marta0731 mamamuminka magenka1 matrioszka2 Monday madzik11.80 milka74 madcat1981 maciaszek *Monia* mariusz pp milka88 markofix1 Moli@ Monika z Katowic Menrzuś malagos masza44 malawaszka Majkowska Malina R Magdalena marga3 mala_czarna N Nutusia nefesza nachwile necianeta89 O ona03 P Pollynka Pliszka Pogma plastelina pepsicola Puma1984 paros paula82 R rozi ranna S shirrrapeira sacred PIRANHA sajlana sowillo Selenga sleepingbyday Sarunia-Niunia sokal Smyku sunia2000 SzaraWiara sylwiaaa7 Sisi44 SZPiLKA23 T tucha Tianku teqquila tomcug tu_ania_tu tunelka U ulvhedinn UlaFeta W wykrywka werenn WATACHA wiolabiszop wawer willma V Vilena Z zona zuzka1601 Zosia123 zebrazebra zozola77 Y yes YxNinaxY yossariana .
-
Lista do zaproszeń na bazarki nadziejka anica wysłane cancer43 wysłane Alla Chrzanowska wysłane Mika31 wysłane Cassi_ wysłane caryca26 wysłane juli88 wysłane Kefir wysłane Ziutka wysłane yolanovi wysłane blanka xd wysłane bric-a-brac wysłane Nicola Daniłowska wysłane aś86 wysłane Jasza wysłane korek221 wysłane annika wysłane pinczerka_i_Gizmo wysłane Monika89 wysłane jolam wysłane Paja wysłane Adriano wysłane Aimez_moi wysłane amacariel wysłane Magolek wysłane Nova77 wysłane oska1983 wysłane kasiek0502 wysłane Martika@Aischa wysłane ciapuś wysłane yucca wysłane Milla.j wysłane paula_t wysłane sharka wysłane MALWA nie wysłane radovan2 wysłane :: FiGa :: wysłane tobciu wysłane omi wysłane Marta72 wysłane bukowa wysłane terra wysłane b-b wysłane rodzice wysłane renatka_s wysłane cockermanka wysłane *zaba* wysłane Juldan wysłane Karilka wysłane arim wysłane Livka wysłane lula2010 wysłane Kama202 wysłane monika55 wysłane merryjanee wysłane pamela555 wysłane Bgra wysłane DarkWater wysłane KateBono wysłane anetaks4 wysłane motylek1007 wysłane katlis wysłane obiezyswiat75 wysłane milagros19853201 wysłane _Dunaj_ wysłane maarit wysłane GOSIEK1 wysłane Hope2 wysłane mgro wysłane Norel wysłane Marysia O. wysłane Panna Marple wysłane malwakacper wysłane asiuniab wysłane bahlsa wysłane majowa wysłane Asiaczek wysłane Raczyna wysłane Cudak wysłane Ikusia wysłane halszka wysłane Secia wysłane Niemila wysłane Maruda666 wysłane Sonek666 wysłane kolejna kobietka wysłane Saththa wysłane perełka1 wysłane bietta wysłane bakusiowa wysłane Jasmine wysłane haliza wysłane keakea wysłane mdk8 wysłane mila-ada wysłane yoshi22 wysłane bira wysłane Dabrowka wysłane Norkowa wysłane pinczerek2803 wysłane asikowska wysłane Mysza2 wysłane dziuniek wysłane Ghanima wysłane Tofikowa wysłane monika083 wysłane bakłażan wysłane kinga_kinga7 wysłane from_wonderland wysłane Caragh wysłane ranias wysłane koelka wysłane asiek.l-g wysłane ewelinajg wysłane Morusander wysłane Valeur248 wysłane Angelika2090 wysłane Maryna wysłane sonia1974 wysłane adibmama wysłane misiadg wysłane Ludwika:) wysłane jo ka wysłane psiakiGabi wysłane aida wysłane Finlora wysłane margoth137 wysłane paula91 wysłane justynka_92 wysłane dorcia2 wysłane BUDRYSEK wysłane marmosia wysłane rotek_ wysłane Advena wysłane Nette wysłane Macia wysłane Toska1 wysłane Figunia wysłane magdalenka & bona wysłane natie wysłane BORYSboxer wysłane magdyska25 wysłane zozolina wysłane _Aga_ wysłane Yoana wysłane Ewka90 wysłane Jo37 wysłane upadlyaniol86 wysłane Gufiona wysłane Lobaria wysłane 3 x wysłane mimiś wysłane edek wysłane moris1001 wysłane Myngey wysłane pumcia02 wysłane katarzyna09 wysłane Anemon wysłane danavas wysłane blackgerl wysłane doglady wysłane HELENA5 wysłane natalau99 wysłane agucha007 wysłane J_ulia wysłane phase wysłane stepelkaa wysłane arjuna wysłane Maria1957 wysłane Becia Lublin wysłane tatankas wysłane giselle4 wysłane Rudzia-Bianca wysłane Javena wysłane eski wysłane Maciek777 wysłane Olena84 wysłane Carrie i Tequila wysłane Dżdżowniś wysłane kejciu wysłane kakadu wysłane ania68 wysłane grazia_1979 wysłane kcd wysłane Gusiaczek wysłane MartynaP wysłane ocelot wysłane KasiaT wysłane Ryjonek wysłane Lili8522 wysłane WiosnaA wysłane Makila wysłane Incia wysłane daga31081980 wysłane jola_li wysłane Kryzia wysłane konisia wysłane AMELIA64 wysłane tiggi wysłane Martuchny wysłane saraisa wysłane Ginn wysłane Harley wysłane gluchypies wysłane joanka40 wysłane Pocahontas wysłane ania shirley wysłane gosiaczek1984 wysłane bluess wysłane Jagoda1 wysłane Beatkaa wysłane free wysłane kasienka001 wysłane Ava1989 wysłane Cavi wysłane Cantadorra wysłane Avilia wysłane karolinass wysłane barbarela wysłane WIGA wysłane dexterka wysłane Laraine wysłane Pani Profesor wysłane zuzlikowa wysłane iriska111 wysłane Mortes wysłane figbast wysłane ania91sc wysłane john_rambo_tymek wysłane GatoNegro22 wysłane zebra12 wysłane danyww wysłane Natalia_C wysłane mama_Alfika wysłane devoner wysłane rutta wysłane JankaBezZiemii wysłane Robokalipsa wysłane cisowianka wysłane Doda_ wysłane kado wysłane Rubik wysłane Xibalba wysłane Havanka wysłane Sayumi wysłane wtatara wysłane beta ata wysłane Kasia.M wysłane psiamama1 wysłane Gabi79 wysłane (Ewa Gałązka ) wysłane crys wysłane iwna5702 wysłane divia-gg wysłane Kamila Proc wysłane ewunian wysłane AMIGA wysłane jazzi wysłane NikaEla wysłane dorcia01 wysłane Isabel wysłane sunnynight wysłane kejciu1-to-kejciu wysłane Bambino wysłane marako wysłane Mama Muninki wysłane Ferox wysłane Angi_ wysłane kiyoshi wysłane haw5 nie wysłane kasia1971s wysłane marta1624 wysłane polubek wysłane Katia94 wysłane aniah wysłane Mylukier wysłane esza wysłane rugitus wysłane SalmaHayek wysłane gosia7 wysłane ataK wysłane RudyKas wysłane Kalai wysłane Dobermania wysłane Aldona z Sosnowca wysłane Zagrodowy pies polski wysłane
-
Do pierwszego bazarku dodane na końcu 3 strony nowe fanty: 199.Magnes na lodówkę,jak również otwieracz do piwka ;) -mam 6szt Cena KT-5zł 200.Znaczek do przypięcia: a)biały z kotkiem i pieskiem-10szt b)z pieskiem-10szt c)z kotkiem-10szt Cena KT-5zł 201.Bransoletka Tozowa "Przyjaciel zwierząt" a)żółta-20szt b)pomarańczowa-20szt c)bordowa-17szt d)rażąca zieleń-10szt e)szara-17szt f)niebieska-16szt Cena KT-5zł
-
Zapraszam na wszystkie moje bazarki: Fanty tozowe,psie,biżuteria,stare monety i inne Wyprzedaż ciuchów i książek Ciuchy dla młodego i młodej na sterylizacje kotek Wysyłka wspólna!!!
-
Zapraszam na mój bazarek z fantami tozowymi,psimi,biżuterią i innymi: http://www.dogomania.com/forum/topic/148195-fanty-tozowepsiebi%C5%BCuteria-i-inne-na-zwierzaki-z-toz-police-do-01092015/?p=16331803 I drugi bazarek-wyprzedaż ciuchów i książeczek: http://www.dogomania.com/forum/topic/148198-wyprzeda%C5%BC-ciuchy-max-6z%C5%82-i-ksi%C4%85%C5%BCki-max-3z%C5%82-na-zwierzaki-z-toz-police-do-01092015/?p=16332083 przesyłkę oczywiście łączoną można zrobić ;)
-
Znam ten ból niestety ;) ale jak to mówią-co się odwlecze to nie uciecze ;)
-
Luna-wychudzone psie dziecko pod opieką Sos Bokserom za TM :(
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
Dziś dopiero udało mi się rozliczyć bazarek na Lunkę,a jej już z nami nie ma :( Pieniążki w kwocie 147zł przelałam na konto fundacji Sos Bokserom,może choć w pewnym stopniu spłaci dług,który po niej pozostał,a tym samym pomoże ratować kolejne bidy :( -
Luna-wychudzone psie dziecko pod opieką Sos Bokserom za TM :(
tatankas replied to tatankas's topic in Już w nowym domu
:( :( :( Stała pod drzwiami od początku. Wiedziałyśmy o tym od dawna. W sumie zaakceptowałyśmy jej obecność ale z całych sił oddzielałyśmy się od niej zastawiając drzwi. Siedziałyśmy pod nimi i zatykałyśmy uszy by nie słyszeć jak drapie, jak wbija te swoje pazerne pazury i domaga się tego, czego i my pragnęłyśmy. Łzy płynęły, szczególnie wtedy gdy czułyśmy, że powoli zaczyna brakować sił a nasze barykady puszczają. Chciałyśmy przeżyć choć rok. Jeden rok. Czy to tak wiele? Marzyłyśmy, że uda się odgrodzić od niej na dłużej... Zagłuszałyśmy ją głośnym śmiechem wywołanym każdą pierdołą. Chciałyśmy pokonać ją miłością, nadzieją i wiarą. Nie w Boga, bo Jego starałyśmy się do tego nie mieszać a w sprawiedliwość! Tak, tu chodziło o sprawiedliwość i jej brak, bo jak to możliwe by śmierć pragnęła dziecka i do niego miała prawa. Niewinnego, słodkiego dziecka, które powinno cieszyć się życiem... Obserwowałyśmy tą, którą sobie upatrzyła. Walczyłyśmy o nią, choć wciąż słyszałyśmy wołanie śmierci. Wiedziałyśmy, że nadejdzie dzień w którym naszej Malutkiej lepiej będzie w ramionach tej za drzwiami. Ani na moment nie ucichła ta świadomość. Dziś z krwawiącymi sercami (21.05.2015) otworzyłyśmy te cholerne drzwi, zaprosiłyśmy śmierć... Znów. Tym razem jednak odebrała nam znacznie więcej... :( :( :( http://wypisz-wymaaaluj.blogspot.com/2015/05/smierc-wejdz-rozgosc-sie-zapraszam.html [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][/URL] -
Moja najmłodsza córcia na Nikitę "Tita" wołała :) A ja się pochwalę,że my urlop już zaplanowany mamy od 20-26 lipca i będziemy tu: http://wolnedni.pl/places/8101-domek-letniskowy Olu jak byście z Jackiem i dziewczynkami mieli ochotę nas odwiedzić to zapraszamy,zawsze to bliżej,jak do Szczecina o połowę,bo my będziemy się na pustkowiu odhamiać ;) Będzie 4 dorosłych,4 dzieci i 3 psy ;)
-
Faktury za karmę zakupioną w tym miesiącu za pieniążki z bazarków dla naszych podopiecznych w siedzibie,jak również dla wszystkich wolnożyjących w naszym mieście kotów : 23.04.2015-na kwotę 350zł [url=http://www.fotosik.pl][/URL] 14.04.2015-na kwotę 199,20zł [url=http://www.fotosik.pl][/URL] 23.04.2015-na kwotę 152,64zł [url=http://www.fotosik.pl][/URL] 30.04.2015-na kwotę 186,38zł [url=http://www.fotosik.pl][/URL]
-
Ucałuj Lunkę ode mnie i wygłaskaj Wigorka :) Kochane psiska i cieszę się,że mogłam je poznać :wub: