-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
[B]Zapraszam na bazarek dla Polickich zwierzaków:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221449-OBNI%C5%BBKI-MINI-1z%C5%82-MAX-20z%C5%82-kup-teraz-na-TOZ-Police-do-06.02"]http://www.dogomania.pl/threads/221449-OBNI%C5%BBKI-MINI-1z%C5%82-MAX-20z%C5%82-kup-teraz-na-TOZ-Police-do-06.02[/URL] [b]I na boksia Kinga i Asta Maxa w wielkiej potrzebie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221457-Na-boksia-i-asta-w-wielkiej-potrzebie-do-06.02[/URL] Przesyłka z obu bazarków łączona :):):) [/B]
-
Zapraszam na bazarek dla Polickich zwierzaków: http://www.dogomania.pl/threads/221449-OBNI%C5%BBKI-MINI-1z%C5%82-MAX-20z%C5%82-kup-teraz-na-TOZ-Police-do-06.02 I na boksia Kinga i Asta Maxa w wielkiej potrzebie: http://www.dogomania.pl/threads/221457-Na-boksia-i-asta-w-wielkiej-potrzebie-do-06.02 Przesyłka z obu bazarków łączona :):):)
-
[B]Zapraszam na bazarek dla Polickich zwierzaków:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221449-OBNI%C5%BBKI-MINI-1z%C5%82-MAX-20z%C5%82-kup-teraz-na-TOZ-Police-do-06.02"]http://www.dogomania.pl/threads/221449-OBNI%C5%BBKI-MINI-1z%C5%82-MAX-20z%C5%82-kup-teraz-na-TOZ-Police-do-06.02[/URL] [b]I na boksia Kinga i Asta Maxa w wielkiej potrzebie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221457-Na-boksia-i-asta-w-wielkiej-potrzebie-do-06.02[/URL] Przesyłka z obu bazarków łączona :):):) [/B]
-
Kapsel a ty masz w miarę blisko do Poznania?zobacz co w schronisku w Poznaniu jest,filmik ze szczeniakami.W pierwszej minucie filmiku jak pan przechodzi do trzeciego boksu ze szczeniakami-dosłownie moja Nikita maleńka: [url]http://www.youtube.com/watch?v=HDG3dg9caZ8[/url] Tęsknisz za Karmelkiem,a może uratujecie tego szczyla,jak możecie,mnie to się kraja serce jak widzę szczeniaki w klatkach,a boksie w szczególności.Ich minki smutne rozbrajają.
-
[quote name='Paulina87'][url]http://www.youtube.com/watch?v=HDG3dg9caZ8[/url] - 1:04 chyba szczeniak boksia.[/QUOTE] Pewnie,że boksio szczylek,trzeci boks.Moja ruda wyciągnięta z pseudo dokładnie tak samo wyglądała.Muszę poszukać ciotek boksiowych z Poznania.
-
Zdjęcie śpioszków cudne:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='dzodzo']tatankas, z kim mozna sie kontaktowac w sprawie psa? jest osoba potencjalnie zainteresowana adopcja ale chcialaby wiedziec coś o nim wiecej;)[/QUOTE] Jutro dam odpowiedź,bo dziś już śpią dziewczyny.Nie wiem,która ma lepszy kontakt.
-
[quote name='onga']Przyjmuję nową funkcję z wielką uciechą i pełną odpowiedzialnością:lol: Domek jest boksioznały, bo już mieszkał z nimi biały zbój, więc wszelakie fafluniaste numery nie zdziwią ich wielce, ewentualnie pamięć odświeżą. Zdradzę dzisiejszą nasza rozmowę z Wisien :D Opowiadała dialog z TZ: Tadek: - Karmel to takie trochę dziwne imię. Ewa: - Karmel to dobre imię bo po nim będzie jeszcze czekolada i ciastko :diabloti: I ja wiem, że nie kłamała, bo podejrzewam, że jak tylko w nowym domku zamieszkają to Karmel szybko zyska czworonożnych kumpli:razz: Obiecuję częste relacje, bo codziennie widzę się z nową pańciunią maleństwa.[/QUOTE] I koniecznie zdjęcia :)
-
Zagłosowane na [B]KLEMBÓW[/B]
-
Oj szczęściara-boksiowe dziecie to najlepsze co ci się mogło zdarzyć.No a potem,jak urośnie,to wpadniesz po uszy i już potem tylko boksie :D
-
[quote name='Yana']u nas temperatura bliska zeru, ale codziennie trochę śniegu pada :-)[/QUOTE] No właśnie,a u nas dziś leje deszcz jak diabli,a zimno,jakby było poniżej zera.Masakryczna ta pogoda :(
-
Ale macie fajnie,a u nas na zadu... wczoraj wieczorem padał śnieg,a dziś na plusie 8 stopni i śniegu ni ma już :( Dzieci jeszcze w tym roku sanek nie wypróbowały,śnieg leżał u nas cienką warstwą jeden dzień.
-
No w takich maluszkach boksiowych nie idzie się nie zakochać :)
-
[quote name='Nutusia']Na środku jest ponoć Piątek :)[/QUOTE] Bliżej piątek niż poniedziałek ;)
-
[quote name='andegawenka']Kapsel w samym środku Polski mieszka...[/QUOTE] No prawie,w Koninie tak? Ja to całkowite zadu... w samym rogu lewym górnym Polski,jak patrząc na mapie,a Konin jak się uprzesz to na środku ;)
-
[quote name='YxNinaxY']A ja tak z ciekawości zapytam.. Bo pierwsza strona chyba średnio uzupełniana ;) Czy Rudzik nadal do adopcji?[/QUOTE] Niestety nie,musi w końcu wejść na neta [B]TOZ-Police[/B] i mi podać,które aktualne,a które nie.Bo ona wie najlepiej,ja dostaję i wklejam ogłoszenie,ale jak już pójdą do adopcji to wszyscy zapominają mnie zawiadomić :(
-
[quote name='Klementynkaa']a czy pan z Polic jest skłonny poczekac na znalezienie domu? jeśli będziemy wiedziec coś więcej na temat psa to będzie nam łatwiej go ogłaszać! a przy okazji - zapraszam na bazarek z mojego podpisu! im więcej kupujących tym więcej szans na uratowanie dobeczków kolejnych![/QUOTE] Z tego,co mi dziewczyny opowiadały,to on chce go wyrzucić na ulicę,mam nadzieję,że tego nie zrobi,trochę go postraszyły.Jeszcze tam wpadnę z nimi przy okazji i zobaczę jak psiak z charakteru,bo moje koleżanki z Tozu to raczej kociary i nic konkretniej się od nich nie dowiem,będę zawiadamiać na bieżąco co i jak.