-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Pewnie w przytulisku był jakiś sznaucer .... -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Dziś w domu odbywa się nagranie psiego Big Brothera ;) Po tym jak wczoraj po otwarciu drzwi weszłam prosto na poduszki (przytargały WSZYSTKIE poduszki z całego mieszkania pod drzwi, może chciały, żebym zaległa na nich po powrocie... ) Paweł stwierdził, że trzeba zobaczyć co też dziewczyny wyprawiają w czasie naszej nieobecności... Baaardzo jestem ciekawa, co dziś wymyślą... Jak się okaże, że to Nelka jest szkodnikiem to znikam z dogo ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Adam od początku mówił że "trochę bardziej by chciał chłopca" ale wszystko jedno ;). Jak doktor powiedział że to facet, to spytałam Adama - i co, cieszysz się? A on na to: cieszę się ale [B]następna musi być dziewczynka[/B]... Co on knuje, na litość boską?[/QUOTE] U mnie było dokładnie to samo - jak z lekkim smutkiem w głosie powiedziałam Pawłowi, że będzie chłopak (płeć objawiła mi się niespodziewanie, w trakcie mierzenia czegoś innego, więc nie byliśmy razem na badaniu), na pocieszenie usłyszałam - "nie martw się, następną zrobimy sobie dziewczynkę" ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, że jakiś jest wysyp dziewczynek, a tymczasem okazuje się, że dookoła chłopcy :) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to super, teraz z każdym dniem będzie coraz lepiej :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Zepsuł się nam komputer, ostał się jeno laptok ledwie żywy, więc tylko szybciutko wpadam zameldować, że wychodzi na to, że u nas też siusiak.[/QUOTE] Gratulacje! :) To już tak na 100%? Bo u mnie nadal cień szansy na dziewczynkę, aczkolwiek Paweł już przemawia do syna ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']A to wsie nie dostają sadystko? :lol:[/QUOTE] Sprawiedliwość musi być! :) -
[quote name='Nutusia']Patent z miliardem mikrogąbeczek, którymi napychają różnego rodzaju poduszki i materace jest CHORY! Też przerabiałam sprzątanie tego świństwa - z tarasu, przy dużym... wietrze! :)[/QUOTE] Tego wiatru to współczuję, bo chyba wtedy gąbeczki są nie do ogarniecia... To cholerstwo się do wszystkiego przyczepia i elektryzuje, nawet dziś wypełzło tego sporo z pod mebli :mdleje: Oświadczam, że dziś gadzinę zatłukę, jak powtórzy niszczycielskie dzieło!
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Nie zostawiaj bucików!!! To niepedagogiczne!!! Poza tym nadgryzione są nieciekawe, buty musza być nowe, kompletne i najlepiej lubiane, żeby psu się wydały atrakcyjne.[/QUOTE] Wiem, wiem, że to niepedagogiczne, ale wolę to niż zjedzenie narożnika... a ulubione buciki chowam już pod kluczem... -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5'] A do tego,by coś mu się stało,absolutnie nie można dopuścić! Ostatecznie to wyjątkowy,kultowy wręcz i "historyczny",mebel na DGM![/QUOTE] W chwili gdy narożnik zostanie napoczęty tymczasowanie skończy się raz na zawsze, a narożnik wyląduje na bazarku ;) Dziś zostawiłam nagryzione przez Neskę czy Szagiego buciki - mam nadzieję, że zajmą Szirę bardziej niż poduszki... No i jeszcze martwię się nowym 1,5 metrowym fikusem... :roll: przestawić go nie mogę, bo dopiero co się oswoił z nowym miejscem i znów zacząłby strzelać focha i gubić liście, ale jak go wywalą to Szira kontrolnie pojedzie na jeden dzień na Paluch, żeby zastanowić się nad swoim postępowaniem :diabloti: A na serio to jeszcze dwa dni i wyjeżdżamy na przedłużony weekend na wieś do aikowo - odpocząć i zaopiekować się aikowym stadkiem na czas ich wyjazdu ;) Przypuszczam, że po powrocie Szira będzie tak padnięta, że na jakiś czas szkodnicze pomysły ulecą jej z burej główki ;) -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Mnie też to zadziwia jaki wielkolud wyrósł z małego cudeńka ;) I niesamowicie się cieszę, że trafił do Was, a nie do ludzi, którzy po kilku miesiącach zadzwoniliby z żądaniem zabrania tego psa - "bo przecież miał być mały":angryy: -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rewelacja']hmmm, coś wszystkie psy na dt to szkodniki a Nelka to ta idealna. wychodzi na to, że Nelka to anioł a Ty masz pecha do tymczasów :P ps. a mówiłam - bierz kong! tylko nie wiedziałąm, że on Nelce będzie potrzebny :D[/QUOTE] Dokładnie!!! Nelka była wyraźnie zawstydzona bałaganem w domu, wszelkie insynuacje jakoby miała coś wspólnego z tą rozpierduchą puszczam mimo uszu ;) [quote name='mamanabank']Gdyby pluszaków było za mało, proszę o cynk, u mnie jest zapas, chętnie wyślę. No, zrobiły sobie dziewczyny balety![/QUOTE] Chyba się uśmiechnę po parę pluszaczków... [quote name='MARCHEWA']Andzike,taka impra poduszkowa u ciebie była a ty nas nie zaprosiłaś?:mad::evil_lol:[/QUOTE] Spoko, wpadaj dzisiaj, przypuszczam, że będzie powtórka z rozrywki...:roll: -
Ja wrócilam pierwsza, nie sprzątając wyszłam z psami, a w międzyczasie przyszedł TZ ;) Weszlam do mieszkania, spojrzeliśmy na siebie i parsknęliśmy śmiechem ;) Na tą małą cholerę nie można się gniewać, ale lekko mnie przeraża w jakim tempie się rozwija - aż się boję, co zastanę jutro po powrocie ... :(
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']Andzike daj namiary na pv ja w ciągu tygodnia spróbuje coś poszukać i wyślę :)[/QUOTE] Super, wielkie dzięki ;) [quote name='anetek100']może oprocz misiów, to takie twarde zabawki jakieś-sznury, kule smakule może coś takiego? ale ostra zrobiły masakre na misiach[/QUOTE] Misiów faktycznie trochę Szira przerobiła, ale misie to mnie nie martwią.. gorzej, że się dobiera do narożnikowych poduszek, a stamtąd prosta droga do narożnika:angryy: Ogłoszenia, proszę o ogłoszenia! Niech się ktoś zlituje nad moimi ostatnimi kapciami i uwolni mnie od tego szkodnika, który na dodatek rozpycha się w nocy pod kołdrą!!!:evil_lol: -
No proszę, nic nie wiedziałam, że masz takie cudeńko na DT :)
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']no ładny bałagan Ci dziewczyny zrobiły, ciekawe który wpadła na taki szalony pomysł :) Andzike czy podesłać jakieś maskotki dla dziewczyn?[/QUOTE] Nie mam wątpliwości, że gąbeczkową masakrę zrobiła Szira - gdyby Nelka miała z tym coś wspólnego - poduszka nr 2 nie miałaby suwaczka - Nelka ma tylko suwaczkowo-guziczkowy fetysz, na co dzień nie jest szkodnikiem... Ale obydwie miały zachwycone pyski jak wróciliśmy do domu:evil_lol: Chętnie przyjmę pluszaki, ew. ciepłe kapcie rozmiar 34-35:evil_lol: bo ostatnia para moich trzyma się już tylko wewnętrzną siłą i godnością osobistą :evil_lol: -
Rozum zwątpił... [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7624/p1240382.jpg[/IMG][/QUOTE] Tak kiedyś wyglądal pudelek zabawka... [URL]http://img269.imageshack.us/img269/3580/p1240095e.jpg[/URL] Teraz wygląda tak... [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/4200/p1240381.jpg[/IMG] Nie wiem co komu zawiniła różowa miseczka... [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8184/p1240377h.jpg[/IMG] Ale ewidentnie róż to nie jest kolor preferowany przez Szirę... [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4512/p1240384.jpg[/IMG] Więc miskę z wodą przybrała gustownym fioletem z poduszki z sypialni :mdleje: [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2919/p1240379h.jpg[/IMG] Pół godziny zbieraliśmy z TZem malutkie gąbeczki z całego mieszkania:angryy:
-
Przedstawiam Szirę - moją nową tymczasowiczkę, która nudzi się w czasie mrozów... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/7/p1230975.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/314/p1230975.jpg[/IMG][/URL] Słodka, prawda? ;) [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/603/p1240375.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3443/p1240378.jpg[/IMG] Narożnikowa poduszka... :angryy: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6748/p1240376.jpg[/IMG] I druga ... wyciągnięta gąbka :angryy: [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6421/p1240380.jpg[/IMG]
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Pamiętacie pudelka - zabawkę? :cool3: [URL]http://img269.imageshack.us/img269/3580/p1240095e.jpg[/URL] Teraz wygląda tak... [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/4200/p1240381.jpg[/IMG] Nie wiem co komu zawiniła różowa miseczka... [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8184/p1240377h.jpg[/IMG] Ale ewidentnie róż to nie jest kolor preferowany przez Szirę... [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4512/p1240384.jpg[/IMG] Więc miskę z wodą przybrała gustownym fioletem z poduszki z sypialni :mdleje: [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2919/p1240379h.jpg[/IMG] Pół godziny zbieraliśmy z Pawłem malutkie gąbeczki z całego mieszkania:angryy: -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
W czasie mrozu sunie się nudzą...:angryy: [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/603/p1240375.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3443/p1240378.jpg[/IMG] Narożnikowa poduszka... :angryy: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6748/p1240376.jpg[/IMG] I druga ... wyciągnięta gąbka :angryy: [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6421/p1240380.jpg[/IMG] Rozum zwątpił... [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7624/p1240382.jpg[/IMG] -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Kochany szorściaczek! :) Ile teraz waży maleństwo?:evil_lol: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka'][B]Andzike[/B] podaj/cie jeszcze numer telefonu na jaki trzeba kontaktować się w kwestii adopcji Nuri :)[/QUOTE] Ja 519730279 lub aikowo 792063636 :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']widać, że Szira jest szczęśliwa oby szybciutko znalazła domek aby zwolnić miejsce dla innych psiaków[/QUOTE] No ja DT zawieszam na kołku póki co, więc siedząc u mnie nic nikomu nie blokuje ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Ja nie aikowo, ale też co nieco wiem ;) generalnie [B]aikowo[/B] chodzi o to jak Nuri : do innych suczek? [B]super [/B] do psów psów? [B]super [/B] niszczy w domu? [B]tylko jak się chce wydostać z zamknietego pokoju... [/B] załatwia się w domu? czy nie? [B]niestety jest z tym problem, ale do nauczenia[/B] stosunek do ludzi? [B]super [/B] do dzieci? masz jak sprawdzić? [B]super [/B] jak na koty? [B]super [/B] jakaś poprawa jeśli chodzi o drapanie? [B]a tu musi aikowo się wypowiedzieć ;) [/B] oczko już widziałam MEGA POPRAWA ! [B]ale jak z nim dalej? pokażemy wetowi i zobaczymy co zdecyduje [/B]