Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='majuska']Jakby tak nikt nie chciał czekoaldy ani czarnucha to wiesz gdzie są dwie fajne " biszkopciary" ??[/QUOTE] oczywiscie,ze wiem :)
  2. [quote name='wiosenka']Jestem u Lucyferka. No to przed nimi trzeba pilnować bazarkowych pluszaków ;).[/QUOTE] Pluszaki na bazarki na szczęscie mam u siebie, ukryte przed Nelką i Szirą, w weekend zawiozę labradorskiej bandzie kilka sztuk ostałych z dostawy łowickiej ;) Ale zapasy wkrótce będzie trzeba uzupełnić ;) [quote name='majuska']Widziałam, wiele rzeczy widziałam i morda mi się sama śmiała, nawet mi sie wydawało, że głaskam te dwa uchachane łby labradorze..ech... Edgar ( ??) ma zdolną matkę[/QUOTE] Bardzo zdolną! Po Nuri są już pierwsze telefony, próby opchnięcia jej razem z Luckiem na razie nie przynoszą rezultatu, ale kto wie, może nasze filmowe wyobrażenie stanie się rzeczywistością... ;) [quote name='Dzika_Figa']Zaglądam do Lucka[/QUOTE] Witamy, witamy ;) Nie chcesz [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224440-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-ZA-GROSZE-dla-Lucka-w-BDT-i-Mikrops%C3%B3w-do-31.03-g.20."]książeczki dla siostrzeńca?[/URL] ;)
  3. [quote name='mamanabank']Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina!!! Wzięłam ze swojej komórki, a miałam tylko ten. Przepraszam bardzo, bardzo.[/QUOTE] Luuuz - już wyprostowane ;) [B]Ogromne dzięki za ogłoszenia! :) [/B] I na dwa podane dziś numery telefonów były już trzy zapytania: Pan nr 1 - małżeństwo, dwoje dzieci (5 i 9lat), mieszkanie 40m w Warszawie, dom się buduje. Niestety Nuri byłaby sama w domu przez około 9h, trochę się obawiam czy Nuri wytrzyma tyle zarówno pod względem fizjologicznym jak i niszczycielskim... Z Panem przemiło się rozmawiało, poleciłam mu strony labradory.org i labradory.info - może tam znajdzie przyjaciela dla siebie :) Pani nr 2 - para, biszkoptowy labek, który potrzebuje towarzystwa, bo państwo pracują po 8h dziennie (obawa ta sama co powyżej, ale przynajmniej Nuri miałaby towarzystwo), Państwo są chętni podjechać w weekend do aikowo i poznać Nurka osobiście - zobaczymy czy się jeszcze odezwą. Pani nr 3 - małżeństwo, dwoje dzieci (9 i 16lat), dom z ogrodem (!) pod Warszawą, czekoladowy labek do towarzystwa ;) Nie ukrywam, że to mój faworyt :D Obawa jest ze strony Pani, że jej labek zdominuje Nuri (podobno to u niego standard). Poza tym Państwo mogą wziąć Nuri dopiero za 3tyg - rozbierają obecnie szklarnie na posesji i chcą dokładnie uprzątnąć teren, żeby mieć pewność, że żadna psia łapa nie ulegnie uszkodzeniu. Aha - psy oczywiście domowe, ale jak chcą mogą siedzieć na dworze ;) Zobaczymy, co z tego wyjdzie, fajnie, że jest już odzew. Oczywiście za każdym razem w pakiecie proponuje Lucka, ale na razie bez rezultatu ;)
  4. [quote name='majuska']Dziewczyny sory, ale po prostu czytałam ten drugi tekst i smiałam się w głos...boski:loveu:[/QUOTE] A widziałaś oczami wyobraźni trailer komedii romantycznej z labradorami w rolach głównych i oczywiście romantyczny motyw muzyczny w tle? ;)
  5. [quote name='AniaiJanek']Andzike, kupiłam wczoraj dla Sziry opakowanie przysmaków (kurze łapki, uszy, tchawica itd ;)) w trosce o Twój narożnik oraz z miłości do psa, którego adoptowałabym już parę dni temu gdybym mogla :D Dam w możliwie najbliższym terminie :)[/QUOTE] Super, wielkie dzięki w imieniu Sziry i narożnika ;)
  6. Aaaa!!! Dostałam ogłoszenie Nuri do aktywacji - jest podany zły numer - mój służbowy, z którego nie odbieram numerów zastrzeżonych :( Czy może to jeszcze wyedytować i podać numery [B]519730279[/B] lub [B]792063636[/B]??? EDIT: Juz się skontaktowałam z Akrum - zmieni w ogloszeniach :)
  7. [quote name='Florentynka']Ojej, chcesz jeszcze jeden tekścik reklamowy dla dwóch suczek w pakiecie, tym razem ;) ?[/QUOTE] Bardzo chętnie ;) dorzucimy to zdjęcie do ogłoszeń i nie opędzę się od telefonów ;)
  8. [quote name='jostel5']Ale faaajnie!:evil_lol::p Podusię jakąś wypatroszyły czy...? Co to jest?:crazyeye:[/QUOTE] Poducha z narożnika...:angryy: Widzę tu pełną współpracę - "ktoś" wygryzł suwaczek, "ktoś" wypatroszył poduszkę... :mad:
  9. [quote name='jostel5']...to i dla Bezia jest szansa!:)[/QUOTE] Dokładnie! :)
  10. [quote name='Andzike'][B]Nelka jest łowicka, miała to w pakiecie ;) A dzięki niej tymczasowicze też są grzeczni[/B] ;)[/QUOTE] W złą godzinę to napisałam...:mad: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/img00043201203121752.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3139/img00043201203121752.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='jostel5']Wyglądają jak rodzeństwo! Z domku Neski jakoś szczególnie się cieszę.:)[/QUOTE] Oj ja też. I zawsze sobie z aikowo powtarzamy, że skoro Neska znalazla taki fajny dom, to dla każdego psa jest szansa ;) [SIZE=1]No i skoro Biszkopt znalazł taki dom jak znalazł...:roll:[/SIZE]
  12. Drapichrusty w ogrodzie ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/zdjcie082e.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/8249/zdjcie082e.jpg[/IMG][/URL] Jesteśmy z aikowo umówione wiosenny spacer i odwiedziny u Neski :) Tylko niech ta wiosna w końcu przyjdzie!!!:modla:
  13. Florentynka, aż mnie dreszcze przeszły, nie mogłam się doczekać dalszego ciągu i znów żałowałam, że się skończyło... No to działamy na trzy fronty - Nuri pojedyńczo, Lucek pojedyńczo, Nuri i Lucek razem :) Aikowo, dasz radę porobić jakieś romantyczne domowe fotki? ;)
  14. Rzutem na taśmę zadzwonię do Pani jutro, postaram się od razu podjechać i ogarnąć wizytę.
  15. Jestem kompletnie w innym wymiarze - labradorowo-bazarkowym-mikropsiejskim, a ostatnio połączonym z dzieciakowo-karierowym :mdleje: Dopiero dziś skontaktowałam się z potencjalnym domem, wizyta w środę po południu. Dom przez telefon brzmi bardzo fajnie. A ja na spokojnie przeczytam wątek i dowiem się czegoś więcej nt Iryska ;)
  16. Dla mnie bomba :D Jak zawsze jestem pod wrażeniem Twojego pióra :) Z dwupakiem można by spróbować - ktoś miałby podwójne szczęście ;)
  17. Link do wydarzenia Niuni na Facebooku [url]http://www.facebook.com/events/170217346430932/[/url]
  18. [quote name='Agucha']Kradnę banerek ;)[/QUOTE] Kradnij, kradnij :) Zanim zrobię wątek Niuni, do którego ciężko mi się zebrać - jeszcze trochę dobrych wieści. [CENTER][COLOR=purple][B] [SIZE=2]Wczoraj Chmurka zamieszkała na warszawskim Ursynowie :) Będzie miała do towarzystwa labradora i dwoje swoich własnych prywatnych ludziów :D [/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=purple] [/COLOR][/SIZE][COLOR=purple][B][SIZE=2] Szczęscia mopsiku! ;)[/SIZE] [/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/chmurka1.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/1218/chmurka1.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.329336197103427.66919.167056143331434&type=3[/url] [/CENTER]
  19. [quote name='aikowo']Niedługo utonę w labkach :)[/QUOTE] Brakuje Ci biszkoptowego do kompletu :siara: Tfu, tfu, odpukać...
  20. Lucek podobno uczy się bardzo szybko, jak przystało na labradora ;) Ma totalnego świra na punkcie aportu, po okresie przyśnięcia Nuri tez przypomniała sobie, że to jej hobby, więc obydwoje męczą aikowo o rzucanie pluszaków ;)
  21. [quote name='Agucha']JESTEM! ...i nie rozumiem dlaczego nikt nie wkleił linku na wątku Śląskich Mikrusów :mad: :)[/QUOTE] Niezwłocznie naprawię ten błąd ;)
  22. [quote name='Figafiga']Niunia....jakie cudo!!!Lecę na bazarek.[/QUOTE] Cudna jest maleńka... wieczorem założe jej wątek to poznacie całą jej smutną historię :(
  23. [quote name='Figafiga']oj Lucku Lucku nie mogłeś trafić lepiej![/QUOTE] Prawdziwy farciarz :)
  24. [quote name='majuska']Mogę póki póki co zaoferować ..obecność na wątku i zakupy na bazarku, oraz kciuki za dom, chociaż tych kciuków to już mi kurna brak ostatnio:shake:[/QUOTE] Wszystko co oferujesz jest niesamowicie ważne :)
  25. Lucek Luckiem, ale Nuri ma swojego ulubieńca ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/p3085829kopia.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4227/p3085829kopia.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...