-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Mimo, że prognozy pogody nie nastrajały optymistycznie, w sobotę spakowaliśmy 4 futra i pojechaliśmy na działkę :) I bardzo dobrze - deszcz odwiedzil nas dopiero dzis jak zbieraliśmy sie do wyjazdu :) Zwierzaki były przeszczęśliwe, Rudolf zachwyca coraz bardziej - dziś...poszedł z nami na spacer :D wyszlysmy za bramę, odeszłyśmy kilka matrów, odwracam się a za nami biegnie Rudolf :D Bardzo był dzielny, doszedł z nami nad łąki, ale wszystko było tak podtopione, że zaniechałysmy spaceru. Oczywiscie z tego nie mam zdjęc, za bardzo byłyśmy zachwycone tym jak się pilnuje;) A zdjęcia mam... mocno... hmmm statyczne. Co nie znaczy, ze zwierzaki tak spędziły caly wyjazd. Jakoś nie mój aparat byl w użyciu na wyjezdzie, ale zdjęc tradycyjnie jest mnóstwo (i zero ludzi na nich...;) wiec jak dostanę "bardziej działkowe" to wrzucę ;) [URL=http://img8.imageshack.us/i/dzialkaz.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/8027/dzialkaz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img37.imageshack.us/i/dzialka3.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4190/dzialka3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/dzialka2.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1589/dzialka2.jpg[/IMG][/URL] Teraz oczywiście padły... ;) Tydzień będą odsypiać ten wypad ;) W sumie to trzeci pod rząd weekend, kiedy byłam gdzieś z Nelą i Rudolfem ;) Muszę coś wymyśleć na następny, bo Rudolf zachwycony grillowaniem;) [URL=http://img413.imageshack.us/i/rudyv.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7676/rudyv.jpg[/IMG][/URL]
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Rico, co u Was i Fiziuli?:) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Qrde ja bez kaloszy bym nie wyrobiła... mam piękne, fioletowe idealnie nadające się na spacerzy w błocie, śniegu (3 pary grubych skarpet...) i w deszczu ;) -
[quote name='Malwi']uwaga uwaga "filmik" o ile tak można nazwać zlepkę kilkunastu zdjęć właśnie wgrywa się na YT ....[/QUOTE] Czekam!!! :D :D :D
-
[quote name='AnnaA']Fakt, zostały już tylko dwie panienki. Marysia dzisiaj pojechała do W-wy i zamieszka na Ochocie ze swoją nową przemiłą panią. Miałam telefon w trakcie drogi powrotnej; po stresie związanym z podróżą mała już rozgladała się po nowej siedzinie. Myślę, że szybko się zadomowi.[/QUOTE] Aaaaa !!!! Kolejna na Ochocie ??? :D :D :D Tak jak Kasia u której robiłam wizytę i mieszka 3min. ode mnie ;) Aniu prześlij mi na PW adres i telefon do Pani Marysi - mogę się z nią umówić kiedyś na poadopcyjny spacer ;)
-
Steve ja się tak bardzo cieszę, ze Fridek znajdzie u Was przystań... Musicie wrzucać fotki i relacjonować wszystko z domku, bo Aikowo się zapłacze ;) (w tajemnicy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wam powiem, że Aikowo będzie za Fridkiem baaaardzo tęsknić ...) bo to super kocur jest :) I wlaśnie dlatego zasługuje na taki dom jaki Wy mu chcecie zapewnić :)
-
A ja już Madallenie pisałam, ze cofnełam się kilka (naście, dziesiąt ;) ) stron na wątku, żeby pocytować E-S jak się od początku nad Bugim rozpływała i jak resztkami sił broniła się przed zostawieniem Bugiego u siebie, bo jej zdaniem zasługiwał na coś więcej (dom z ogrodem, wielogodzinne spacery itp) i.... popłynęłam ;) czytam sobie wątek jeszcze raz - jak dobrą komedie romantyczną - gdzie od początku wiadomo jak to się skończy, że widać, że są dla siebie stworzeni, a jednak coś im stawało na przeszkodzie ;) Ale najważniejsze, że mamy HAPPY END ;)
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']i ..uciekla, ale nie do siebie na swoje poslanie, moje lozko, tylko na swoje poslanie do dziecinnych lozek. Co za wiesniara :D:D[/QUOTE] Burak, nie księzniczka ;) -
[quote name='E-S']Nie przestała ... jest w samolocie lecącym z Moskwy do Pekinu i nic nie wie :oops:[/QUOTE] Uuuuu.... a może tak w głębi siebie to on już wie? ;)
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta67']popieram :D a moja "księniczka" zamiast zjesć to wytarzała się w LUDZKIEJ kupie! :O śmierdzii teraz ;)[/QUOTE] Bosh... w stolicy państwa UE tyle ludzkich kup na trawnikach ;) -
[quote name='leni356']W porozumieniu z Ewą niniejszym ogłaszam przeniesienie wątku Bugiego do działu MAJĄ DOM :BIG: To co, oblewamy? :knajpa: Ja się bardzo cieszę :multi:[/QUOTE] Nie, żebym była zdziwiona ... :D :D :D Baaardzo się cieszę !!! Piątek wieczorem, trzeba to oblać !!! :chlup::chlup::chlup: Zdrowie E-S, Bugiego, Zdrapki i TZ E-S, którego żywiołowość Bugiego przestała przerażać ;)
-
No właśnie czytam, czytam...
-
No właśnie linka otworzyć nie mogłam, ale nie odpuściłam sobie przyjemności pogrzebania na dogo i odnalezienia tego cuda ;) Sluchajcie, on chyba coś działa... [quote name='Marcin_Praga_JSI'][COLOR=Blue]Dziś chcę porobić zdjęcia suni i napisać dla niej nowe ogłoszenie[/COLOR], które Wam tu wkleję, a Wy je przeniesiecie na 1sza stronę :) Sunia teraz jest ładniejsza. Ona na dworzu lubi latać, jak musi to umie chodzić na smyczy, ale ma potrzebę biegania :) Cieszy się do ludzi, skacze, niektórym się to nie podoba. Niech się cieszą, że to nie Amstaff :) Na szczęście nikogo nie gryzie, nie lubi jak ktoś biegnie lub ucieka, bo zaraz go goni i szczeka, żeby tak szybko nie biegł, bo ona jest szybsza :) Chce oddać rzeczy, które od Was dostałem :) Sunia je tylko puszkę "Chappi", lub domowe jedzonko. [B]Zostało:[/B] Hill's Nature"s Best 1.25kg Hill's Sensitive Stomach 1kg Hill's Sensitive Stomach 1kg Hill's Puppy chicken z opakowania 3kg zostało jakieś 300gram Mera Dog Goody Snacks pudełko z ciastkami zostało 1/4 2 zabawki ładna piłeczka gumowa zielona i kosteczka piszczałka :) Te dwa posłanka wiśniowe to maluszki na nie sikały, ale nic nie czuć, i zastanawiam się czy można je uprać w pralce w 40stopniach + płyn zapachowy do płukania? Nie chcę żeby się zniszczyły :( ona lubi strasznie na tym spać i leżeć :)[/QUOTE] wątek (przyznaje, ze go nie czytałam) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/184561-Mamu%C5%9Bka-sama-z-brygady-rogala-czeka-na-swojego-pana[/url]
-
[quote name='mshume']Musisz se wstawic zdjecie Shiby do avatorka, to Cie zaprosi ;) Gustuje w kudlatych:eviltong:[/QUOTE] A Nela to nie kudłata? ;) Może kotów nie lubi... ;)
-
[quote name='mshume']O, w mamuśkach też chyba gustuje, bo mnie również zaprosił do fanklubu ;) Palec mi zadrżał, ale koniec końców odmówiłam :([/QUOTE] No nie... czuje się niedoceniona ;) mnie nie zaprosil ;)
-
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
Andzike replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
[quote name='ick']Fajne psiaki i filmiki też...[/QUOTE] To jeszcze fajnych domków potrzeba... -
[quote name='Paula03']Tytuł zmieniony! Może być? Madallena, a możesz podać link do mikro psiaków?[/QUOTE] Super :) Link jest u Madalleny w banerku :)
-
[quote name='mamanabank']Andzike, no wiesz! Dlaczego Ty mnie nazywasz bułą z pieczarkami?[/QUOTE] Hihihihi:) Bo masz bogate wnętrze ? ;)
-
Akucha, uszanuję każdą Twoją decyzję... ale wątek Pyni i Bulw to jedyny wątek, który czytałam z wypiekami do 4 nad ranem ;) Kawał historii o której nie miałam pojęcia, mając na uwadze moją krótką obecność na dogo... Niezależnie co zdecydujesz - zawsze będę myśleć ciepło o Tobie i całym Twoim zwierzyńcu :*
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka']U kogo wykupiłaś ogłoszenia dla Henia ? Bo na jednym bazarku ogłoszeniowum jakoś z ogłoszeniami cisza i Cioteczki rezygnują .[/QUOTE] U zuzi911 - wszystko jest nadal aktualne - kasa poszła, czekam aż Szarotka uporządkuje zdjęcia i opis w pierwszym poście i wtedy prześlę wszystko do ogłoszeń :) -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Andzike replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja to sobie nie wyobrażam, żeby można było ich rozdzielić... Musi się znaleźć człowiek, który zrozumie prawdziwą psią przyjazn :D -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
[quote name='argusiowa']dziewczyny nie chcę zapeszać ale ktoś naszą Gretę obserwuje na allegro :) trzymajcie kciuki aby to był ten jeden właściwy najlepszy na świecie ktoś dla Grety :)[/QUOTE] Ciii... nie oddycham i się nie napalam ... Bo czasem nic z tego obserwowania nie wychodzi... ale trzymam mocno kciuki !!! -
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
Andzike replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
[quote name='zeberka4'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=gtme7j1wrXI[/URL] koleny filmik[/QUOTE] Cudne psiaki... -
[quote name='Romka']Wysłannicy naszych znajomych są naszymi znajomymi!No to czekamy![/QUOTE] No hallooooo !!!! ;) To ja tu polecałam tą co ściąga mikropsiaki z Honolulu :D :D :D Madallena, jedz ze mna!!! Buła z pieczarkami czeka ;D