-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A te dzieci, wygladają na małe?.......... Nie męczą suni?[/QUOTE] Chłopak jest super, rozsądny i bardzo konkretny :) Dziewczynka - jeszcze mała i nakręcona jak katarynka, ale na 100% krzywdy Sisi nie zrobi :) Poza tym Sisiolec uwielbia dzieciaki :D -
[quote name='Figafiga']Andzike Ty też należysz do wielbicieli niskopodłogowców ;-)[/QUOTE] Nooo ;) i szorściaki też uwielbiam ;) Dlatego mam od Was "jamniczka szorstkowłosego" ;)
-
[quote name='Paula03']Ciekawe czy to będzie dobry domek. Mam nadzieję, że tak![/QUOTE] Oooo, ale wieści... Też mam nadzieję, że domek będzie super !!!
-
[quote name='mshume']Melba, to aż niemożliwe, taka słodka sunia :( Nie miałam przez burzę netu dwa dni a tu takie wieści... I jeszcze Madallene zbanowali :([/QUOTE] Wieści okropne... :( A Madallena wraca 10go czerwca... [url]http://www.bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=172[/url]
-
Niezły numer :D :D :D Cudności :)
-
Skoro tak sobie gawędzimy o szafach przesuwanych i o tym co można w nich zrobić to skopiuje od siebie OBRZYDLIWE zachowanie mojego kota... Cieszcie się, że u Was tak nie było... ;) Na szczęście chamidło zrobiło to tylko raz (odpukać...) na znak protestu, że Nela jezdzila przez cały tydzień do mojej mamy a on zostawał sam... [quote name='Andzike'] Mam większy problem :( Wasz rudy ulubieniec ostatnio strasznie manifestuje swoje niezadowolenie z faktu, ze sam siedzi w domu (Nelka przez ten tydzien jezdzila do mamy jak bylam w pracy). Od środy regularnie włazi do garderoby (szumna nazwa przesuwanej szafy...;) ) ściąga ciuchy z półek... i sika :((( Nigdy wcześniej mu się to nie zdarzalo !!! :( nie zmieniłam mu żwirku na nowy, kuweta stoi tam gdzie stała, żwirek czysty, a ten skubaniec robi mi złość :/ w czwartek robiłam pranie i obok pralki leżały ciuchy do wyprania... oczywiscie na nie nalał - mimo, że chwile wcześniej był w kuwecie :( A dziś już przebił sam siebie... kręcił się kręcił i naszczal na poduszki na narożniku (te rude...) myslalam, ze go zabije :( wylądowal na karnym jeżyku na balkonie :( Cholera, nie wiem, co mam z nim zrobić, chyba zaopatrze się w jakieś preparaty odstraszające, ale z tego co czytałam na niektóre koty to zupełnie nie działa :( A najgorsze jest to, że on mi to robi na złość... :( :( :([/QUOTE]
-
TOLA odmieniona doczekała się swojego domu!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']czemu te zdjęcia czasowo niedostępne ?[/QUOTE] Coś była u Jamora na głównym, że zdjęcia są na dogo niewidoczne :( Chyba po przekroczeniu jakiegoś limitu trzeba płacić.. :( -
[quote name='becia66']Taki cudny niskopodwoziowiec. Mam do nich słabość.....[/QUOTE] Cudny niskopodłogowiec z cudnymi łapinkami :D
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Heniu mam zgryza ...........musze znalezc osobe do ktorej przesle pieniadze.............Ania pojechala na wakacje.......[/QUOTE] Szarotka, pw... -
[quote name='EVA2406']ano niestety, i żeby nie było przypadkiem drugiej osoby to pies zostałby :-([/QUOTE] O fack... po raz kolejny dziś napiszę, że ja to chyba kocham to forum wielką nieodwzajemnioną miłością...
-
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
Andzike replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
[quote name='zeberka4']Hop niech cie ktos zobaczy, może i ty znajdziesz domeczek tak jak Boluś[/QUOTE] Azorku, znajdz domek !! :D -
[quote name='karolina_g_k']Ech... A mozna zglosić do zabanowania kogos kto kogos innego zlosil bez sensu? :razz: Bo ten ban to tylko na niekorzysc psiaków dziala, a chyba nie o to tui chodzi co?[/QUOTE] No właśnie to jakaś pomyłka ... Ale co poradzić... Reguły dogo. Wszystkie kochamy to forum wielką nieodwzajemnioną miłością ;) Nie martw się :) Madallena czuwa nad wszystkim :)
-
[quote name='Wisełka']Ja już mam blokadę po tamtych akcjach, już szafy nie otworzy :) ale szafa przesuwana zamiast mieć lustro na środku to ma po prawej stronie, inaczej nie dało się blokady założyć, Bugi też powinien taką blokadę mieć jak dla dzieci :)[/QUOTE] Ja mam blokade dla dzieci na kota ;) niszczycielskich zapędów co prawda nie ma, ale jak mi co noc regularnie zaczął wyciągac z szuflady wszystkie koraliki, łańcuszki, pierścionki i kolczyki (z pudełka, które też sobie otworzył) i biegać z tym po sypialni to szybko popędziłam do Smyka;) w samą porę - po powrocie znalazłam staniki, majtki i skarpetki pracowicie rozlozone na łóżku... Fetyszysta ;)
-
[quote name='leni356']Mój jamnik robił to samo.. No urwisy z nich, ale kochane[/QUOTE] Moja była pseudo jamniczka "przeczytala" mi kilka rewersów z biblioteki, zdjęła okleinę z drzwi (widocznie nie przypasowal jej kolor) i powyciągała listewki przypodłogowe jak Docent. Więcej jej grzechów nie pamietam ;) Nawet nie wiecie, jak ja teraz odpoczywam z Nelką.... ;) a przecież to też "jamniczek szorstkowłosy" ;) Tylko trochę większy ;)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='argusiowa']może ktoś chce adoptować sfrustrowaną nadmiarem obowiązków trzydziestolatkę? spokojna, ułożona, lubi dzieci i nie gryzie!!!!! reaguje na imię Aguś ;) echhhh....ma wydłużoną dobę do 48godzin i ciągle jej czasu brakuje. Przy odrobinie cierpliwości jednak da się ją odpowiednio zdyscyplinować....padam....miłej nocy :)[/QUOTE] Hehe, chętniej adoptowałabym niesfrustrowanego trzydziestolatka, ale uprzedzam, że kastracja nie wchodzi w grę ;) Trzymaj się Aguś :D -
[quote name='malagos']Zadzwoniła jakaś kobieta z Lublina, dwoje dzieci, mąż w Anglii, głos...no, chyba pijana była... Powiedziałam, że sunia jest do adopcji od mnie bezpośrednio, trzeba po nią przyjechać. Nie, za daleko, zresztą nie ma samochodu. no i super.[/QUOTE] No super :( Malagos, grunt, że ogłoszenia widać, w końcu ktoś się w Nince zakocha odpowiedni :)
-
[quote name='nika28']Madallena, odpowiedz mi szybko czy wiesz kiedy Melba miała sterylizację ? Właśnie się dowiedziałam że nie żyje, bo były komplikacje po sterylizacji... Ale ona przecież miała sterylkę już wcześniej... Cholera, to nie chodzi o nią, nie, to nie ona, tak nie miało być... :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] Normalnie wszystko mi opadło... :( To nie może być prawda... :( :( :( Madallena Ci nie odpowie, bo dostała bana:/ szczegóły na wątku Fibi. Zaraz się jej podpytam co wie i dam znać. :( :( :( :( :( :( Może ktoś się pomylił??? Melb było chyba ze trzy... :( Ale w sumie nieważne, która - ważne, że któraś ... :(
-
I jeszcze trochę fatalnych warunków do jakich czasem trafia pies... [URL=http://img571.imageshack.us/i/p5315463.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/686/p5315463.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img404.imageshack.us/i/p5315466.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/110/p5315466.jpg[/IMG][/URL] Ale ten ząb to w fatalnym stanie... [URL=http://img695.imageshack.us/i/p5315469.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8391/p5315469.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='E-S']Madallena została zgłoszona przez Meggi1 do moda za to, że się dopytywała - po historiach: zagłodzeniu bernardynki Meli (do 36 kg), odchudzeniu Kręcioła, historii o ucieczce psa, który rzekomo przegryzł stalowe pręty w kojcu - co jadła Mysia ... Ale spox, pewna wiewiórka będzie regularnie donosić co u Fibi ;)[/QUOTE] Prawda w oczy kole... Ręce opadają... A póki wiewiórka się nie pojawi... ;) [URL=http://img192.imageshack.us/i/p5315451.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9891/p5315451.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/p5315453.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7088/p5315453.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img576.imageshack.us/i/p5315455.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/1861/p5315455.jpg[/IMG][/URL] Zdecydowanie zasługujący na bana sposób Madalleny na oswajanie przestraszonych psiaków... ;) [URL=http://img185.imageshack.us/i/p5315462.jpg/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/3374/p5315462.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='aikowo']śliczny Rudolf w mleczykach :) lepsza obróżka niż czip, nie każdy kto znajdzie kota może wpaść na pomysł skanowania kocura:) poza tym obróżka jest bardzie twarzowa :) stawiam na czerwoną :)[/QUOTE] No właśnie, czerwień do Fridka pasuje super :) Jakby miał chipa (ale to trzeba się czaić na te darmowe) to można jeszcze na obróżce, od wewnątrz napisać "mam chipa" :) Jak się Rudolf swojego doczeka, to też mu umieszcze taką adnotację ;)