Jump to content
Dogomania

rencia42

Members
  • Posts

    1381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rencia42

  1. Czarodziejko widok staruszków niesamowity jak tak leżą spokojnie odpoczywają.Moje marzenie taki ogród i tyle w nim piechow.
  2. Czekam na fotki z dziełami Groma architekta.
  3. Super wieści oby tak dalej Wigorku.Zdrowiej szybko.
  4. Zapisze i trzymam mocno kciuki za jej zdrowie.
  5. Jest piękna,trzymam kciuki za nią.
  6. Zapisze sobie.Trzymam kciuki za małą.
  7. Cudny misiek tylko te smutne oczka.
  8. Piękny Szaman a futro jakie do zimy to on przygotowany.
  9. Mocno trzymam kciuki za zdrowie Afry.
  10. A my jak zwykle nocne marki.Podnosimy .
  11. Mam nadzieje ze badania dadzą pełny obraz co mu dolega ,wtedy leczenie łatwiejsze.trzymam kciuki żeby nic złego nie wyszło.
  12. Pięknie wygląda wykapany wyczesany nie ten sam pies.Super.
  13. Mam nadzieje ze problemy z netem znikną i czarodziejka napisze ze wszystko ok z Szarikiem i kumplami.
  14. Trzymam kciuki za Maksa szkoda ze nie załapał się na te badania trzustki.
  15. Fajnie ze się przemógł i wychodzi na spacerki.
  16. Co tu tak cicho u Daszenki.
  17. Trzymam kciuki żeby dało rade znaleźć jej jakieś cieple miejsce i leczyć malutka.
  18. Jestem i ja u smutnej Campari.
  19. Ciesze się ze kura mimo ze zdechlaczek na coś jeszcze się przydała i Doniowi piszczki taka radochę dają.Mam nadzieje ze ta woda zniknie i się więcej nie pojawi.
  20. Przykro mi bardzo,tak trzymałam kciuki ,tak bardzo pragnęłam żeby mu się udało z tego wyjść i pocieszyć się jeszcze tym światem. Nie udało się smutny ten dzień.Koronosku już nic nie boli biegaj po lakach za TM.
×
×
  • Create New...