kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
niee ja już dziś nie robię idę zaraz spać jutro popróbuję nie można też robić na odwal się. musi być pogrubione to,co bardziej chwyta za serce, a przy pogrubianiu mi właśnie wysiada dziś już za późno na mnie
-
prosze o ogłoszenia dla Arona, bo do tamtego domu on raczej nie pójdzie napiszę więcej jutro proszę o ogłoszenia edit nie przesadzajcie, że wysłąnie sms chwilę przed czasem wizyty przesądza, czy osoba da dobry dom psu. To za duże uproszczenie, o wiele
-
i trzeci raz mam dość na dziś martta, może Ty jedna zrobisz?
-
2 razy próbowałąm i opera mi wysada w tym samym momencie i wszystko lecie w szambo szlag mnie trafia o to allegro chodzi wyróżnione
-
Kacedy, czyli co? Robić wizytę u pana? bo koniecznie chciał wiedzieć miasto i przyjechać ją zobaczyć, czy sobie do gustu właśnie przypadną. Nastawiać się mocno na pana, czy czekać na odzew z tej msay ogłoszeń, jaką narobiłaś? Miałam dziś dzwonić do niego i totalnie zapomniałam, wiosna mi do głowy dziś uderzyła. Szukać na wizytę?
-
może dziś zrobię dam znać od razu
-
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
rany nie ma żadnej boli go tak przy samych palcach czasem biegnie normalnie,ale gdy idzie spokojnie to utyka i ją odciąża -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
dziewczynmy, proszę możecie go pooffować???? nikogo nowego nie mamy. musi się pojawić ktoś, bo brakuje te 40zl stalych -
odnośnie postu 329 sprzed okołóo 3 ęcistron. na stronie schronu identyko psiak w dziale:zaginione. imieniem Shila, zamieszkała w okolicach schronu i z datą 2 dni później w dziale znalezione w schronie przebywające. Identyko suka. po szczeniakach, małę już wydane. dzwoniłąm do kolesia, któy zgłąszał zaginięcie, zdzwiwiony i mówił,że to rozwiąże, bo pies brata. sprawdzi w schronie, jemu też z małymi zginęłą. POtem mój tel do schronu i pani mói,że jeszce nikt nie dzwonił o tę sunię, że ja mu zgłąszałąm,że ona w schronie. Suka z małymi podrzuconymi w torbie pod sxhron w nocy. dziwne,co? sam podpiął pod schron i zgłąsza w schronie zaginięcie? bzdura a z kolei puszcza sukę z małymi, żeby ktoś ukradł, pobawił się i oddał do schronu?
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam mamy go zarezerwowanego, czyli, że na bank nie do uśpienia. bo mamy 3 chętne domki, któe sprawdzamy Jutro będę dzwonić, czy ten z wrocka dom bierze i sam przyjedzie. Czy któryś z tych dalszych i bierzemy go, jak zawsze i transport kołujemy Psiak czeka Był maila do schronu z pytaniem o psiaka, z ogłoszenia z allegro. Czy na allegro jest adres mailowy schronu podany???? -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
kora78 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za Tibusia. ja zaglądam,ale nie mam, co pisać... -
nie mówię,że bez wizyty. Zle napisałąm powyżej. Powinny być kropki, a nie przecinki. Czy w ogóle dawac tam psa. Czy teraz szukać nadal na wizytę, czy czekać na tel od babki kosu mogła w wekend
-
nie bronię może sama sobie jakoś to próbuję wytłumaczyć można gdybać do czasu, kiedy ona sama się wytłumaczy fakt, że zrobiłą bardzo, bardzo niełądnie, gorszego słowa użyć nie mogę. no kiczowato tak myślę i myślę. na tym przeglądzie jakaś usterka wyszła,ale wcale nie musiałą chyba robić tego tak od razu, mogła dać znać wczoraj. mogłą sama się nie oferować z przyjazdem, to po pierwsze zobaczę, co odpowie, jaka będzie jej reakcja,ale samo nieodbieranie tel też źle wróży nie wiem,co myśleć, czy słać tam psa, czy szukac dalej na wizytę
-
ja nie wiem,co robić. czekam na wyjaśnienia od pani jak wiem, miała jakąś awarię w aucie do naprawienia przed podróżą daleką, bo wczoraj auto na przegląd dawałą specjalnie więc je pewnie dziś do tej naprawy przed podróżą dała auto jeździ,ale tylko na podróż coś tam trzeba podreperować. nie pomyślałam, że to może być powodem odwołąnia dziś wizyty, tak nagle i nieprzewidzianie. Wychodzi,że szybk oauto oddałą, bo szybko chciałą przyjechać. Ale teraz tel nie odbiera. wysłałam sms i bez odp nie wiem już nic. czekam
-
miałąm tel od pana z bolesławca pan w wieku emerytalnym, 2 cóki dorosłe. mieszkają w domu jednorodzinnym, pan, pani i 1 córka. i pies akita w potrzebie. adoptowany pół roku temu zaraz id ę na stron ę akit szukac tego psa, bo jest tam w dziel-zlalazłąy dom Amisz, czy jakoś podobnie piesw wykastrowany pan najpierw chce przyjechać i na psa spojrzeć, jak się spodoba to weźmie od razu amisz psó nie toleruje,ale suki tak psy mieszkajć będą w domu, na ogró wychodzą, gdy brama jest zamknięta. amisz ma 2-3 godzinne spacery. pan wolałby astrę wysterylizowaną, bo tak widnieje w ogłoszeniu czy sam to zrob? nie odpowiedział wizyty nie miał robionej, bo amisza wziął z rąk prywatnych znalazłąm- Anshin Kacedy wiesz coś o tej adopcji? o właścicielu nowym? robimy wizytę? mam popołudniu do pana dzwonić i uzgadniac coś
-
|No i wizyta się nie odbyła, bo babka chwilę przed umówioną godziną powiedziała, że nie może, nie ma czasu teraz. a mshume już byłą naszykowana, a łatwo jej nie było. teraz babka tel nie odbiera czekam
-
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
nic nowego :( a na łąpkę nadal kulał. co to może byc? jak myślicie? -
no więc trzeba poczekać Skoro już po wizycie i wszystko załatwione, to trzeba się na ten dom nastawić, a nie szukac innego i wszystko od początku zaczynać. Jak załóżmym, tydzień się nie odezwie to wtedy tel i szukanie innego domu. Bo w nieskończoność czekać nie można Ja tych ludzi nie rozumiem, tak samo, jak z Bunią. Zamawiają, a potem wciąż odkłądają i jakieś podchody robią....
-
Julek, 2letni, piękny jamnik JUŻ WE WŁASNYM DOMKU!
kora78 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, schron może to czytać nie wolno tak pisać tutaj pójdziemy po psa,a jego nie będzie weźcie to edytujcie Z Wrocka Do Chorzowa jeździ co tydzień brat Ingrid. Może mógłby zabrać jamniora. A dalej piszecie,że też ktoś jeździ. To trans można skołować darmowy -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
kizi dobrze usunęłaś :) jeśli dom we wrocku nie wypali i laska sama nie orzyjhedzie po psa, to ja już co innego kołuję,ale to na pm -
zwykły kundel szuka niezwykłego domku ZAWIESZONY
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ciesze sie bardzo :) fotki on ma ladne nowe, sprzed kilku dni, tylko jeszcze kizimizi ich tutaj nie dodała moze wysle na maila,wiekszy wybor i najlepsze sobie wybierzesz do allegro :) dziekujemy za checi :) na pewno sie przydadza a watkow mamy kilka lub kilkanascie naszych psiakow i jeden bardziej ogolny, schroniskowych slicznot -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
my bierzemy inaczej. nie można tego pisac publicznie. napiszę pm. źle zrozumiałaś. kizi weź to edytuj