Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. prawdopodobnie jest transport z katowic do warszawy zerknijcie na wątek, jaki założyłam na transportowym, link wyżej
  2. zapisuję się a fotki bez oczu zmrużonych są jakieś?
  3. złe wieści kizi miziz byłą wczoraj w schronie i szukałą Flapa i nie ma go na kwa i nie ma dgo na łądnych domkach więc chyba jest na ogólnym :( kizi napisz, gdzie go szukałąs dokłądnie
  4. sprawdziłąm konto: mam wpłatę od : agat21 50zł! dziękuję!!! :) bea_204 30zł ! dziękuję!! :) Gruba Berta 20zł! dziękuję!! :)
  5. trzymay, trzymamy :) p.s. kiedy wychodzi nowy okres rozliczeniowy? kiedy ja mam płacić, bo nie pamiętam
  6. Livka super! dziękujemy :) nr wyśle kizimizi
  7. zrobiłam wątek na tramnsportowym http://www.dogomania.pl/threads/182996-szukam-katowice-warszawa-na-po-A-wiAE-tach-pies-w-bA-lu-maA-y?p=14410795#post14410795 ciotki jest sporo wątków o transe z okolic śląska lub warszawy, za zwrot kosztów paliwa
  8. Czyli mama jest namawiana na Barneya? ale super!!! będzie mozna lepszy tekst do ogłoszen robić, gdy charakter będzie znany już czerda, a wizyty przead robisz, jak psy klientom oddajecie? światełko nadzieji dla Barneya :)
  9. oj to przesadziłam z tym kolanem. póżniej odszukam i edytuję
  10. słuchajcie, bo dosoboty miałąm dzwonić do pana Tomka, żeby ew na transport umówić Bulinka po świętach. ale teraz jeszcze nie może jechać? Blood zrobiłaś ten wątejk? dawaj linka, pomożemy
  11. proszę bardzo :) czasem dawałam maila na siebie, bo ten podany nie chciał wejść, pokazywało, że błędny adres w 3 chyba pisałam w tytule, że uciekł przd eutanazją, takie coś może bardziej kogoś ruszy dawałam zawsze tylko ten pierwszy nr komórki aha i jaki on wysokością? pisałąm, że do kolan
  12. zrobiłam wczoraj allegro Dziś u nas śnieg, więc Aron w domu. Wczoraj byłam u weta, wzięłam wreszcie tabletki na odrobaczenie. Wet oglądał jego strupy na zadku, mówi, że ma suchy łupież i jeśli po odrobaczeniu nie przestane się drapać (bo też od tego może go skóa swędzieć) to mam go znów wykąpać w Nizoralu. A najlepiej Fiprex psikany działa, że ten w kroplach mógł nie zadziałać. A w jedzeniu może mieć alergię na wszystko i z tym ciężko będzie dojść. Grzybicy nie ma, ne chciał brac wymazu, bo to tylko na grzyba albo świerzba, a tego na jego oko Aron nie ma. Mam już w okolicy ze 2 psy, na które Aron rzuca się z daleka na smyczy, ale to one pierwsze go nie polubiły i on dłużny nie pozostaje. Niektóe psy, któe chcą go zjeść, on olewa i chętnie by się pobawił. Mojemu TZ wczoraj nie chciał oddać swojej zabawki, w ogrodzie. Ale on w ogóle mojego TZ z wzajemnością nie lubi :(
  13. dobrze więc jutro kupię z konta 10 pkt w pakiecie chociaż nie wiem, czy jest sens, aż tyle, bo inne psy do oddania tam mają po 1-3 pkt tylko te do sprzedaży mają po 30pkt to może mniej, bo też będzie wyróżniony na 1 wtedy to może sms 3 pkt marta kupi i mi wyśle ten sms kod albo dołąduję jutro komórkę i sama mu te 3 pkt kupię jutro pomyślę, co uda się zrobić. dziś już wysiadam. pa :)
  14. no to zrobiłam: morusek auto giełda cafe animal \adopcje org adopcja psa ojej ale gratka
  15. a jednak było: Kłębek strachu owinięty rudą sierścią. Trafił do schroniska tak przerażony, że w momencie kiedy zaszył się w najdalszy kąt boksu, nie wychodził z niego przez prawie trzy miesiące. Tyle trwała jego depresja. Człowiek zawiódł go po raz kolejny. Nie potrafił zaufać ponownie. Walka o jego życie opłaciła się- Rudy zaufał znowu. Kocha swoich opiekunów, chętnie wychodzi na spacery. To nasz mały sukces-nie ma nic piękniejszego kiedy widzimy jak w tych małych stworzeniach ponownie rodzi się życie. Ale nasza walka nie dobiegła końca. Szukamy domu dla tego rudzielca. Rudy jest psem wychowanym w domu. Miał kiedyś swojego właściciela. Będzie wspaniałym towarzyszem nawet w małym mieszkaniu. Polecany dla spokojnej rodziny, najlepiej bez dzieci. Rudy ma około 6 lat i nie dla niego są zabawy z małymi członkami rodziny. Pies jest zachipowany, zaszczepiony i odrobaczony. Adopcja psa jest bezpłatna W razie potrzeby pomożemy w transporcie psa do nowego domu Kontakt z Ośrodkiem Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych w Uciechowie Os. Białe 7 tel 510 433 322, 889 137 137 [email protected]
  16. dobra, zabierta się do roboty ale na tym allegro to tekstu 3 linijki ledwie ;P muszę coś sklecić pomału swojego
  17. jak patrzę po innych ogłoszeniach w oddam psa to zaledwie 5 ma te wyróżnienia z pkt ale już w dziale sprzedam to kilka stron jest samych psó wyróznionych te,co mają więcej pkt stoją wyżej, normalne ale w dziale oddam za darmo pomiędzy tymi 5 szt z punktami przewija się kilka bez okt w goóle to brać 10pkt za około 12zł, Kapsel? czy sms? ale ja na komórce mam 2 zł
  18. dobra, zrobiłam po staremu ale ja nie wiem,jak się wyróżnia na ale gratce! jakieś kody sms 1,22 za jeden punkt i można ile pkt się chce kupić ale co za różnica ile? tego nie kumam jest pakiet 10 pkt płatne z konta, a nie z komórki, wychodzi o 1 czy 2 zł taniej za 10pkt w całości ale za ile pkt mam bilba wyróżnić? nie kumam
  19. może coś jes nie tak w ogłoszeniach.. może tytuł, może treść, może fotki, może za mało opisu charakteru może go bardzo jako boksera promować? może po świętach coś się ruszy? zero obserwatora? nic? dziś bankowo zrobię ale gratkę przysięgam mam wyrzuty sumienia jego na bank pod boksery trzeba ciągnać
  20. dziewczyny dzielnie walczą o podnoszenie chłopaka :) pogratulować :)
  21. kizi mizi była w schronie, ale ni mogła latać po boksach. to nic nowego nie wiemy o nim
  22. o matko! ale super wieści!! wg mnie najlepsza będzie jak najszybsza operacja lub chociaż leki przecowbólowe do czasu operacji codziennie dobrze działajace, by pies się już nie męczył ale super!
  23. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181912-KudA-acz-Pompon-piAE-kny-senior-czeka-na-ratunek[/url] dziewczynmy, kogo znacie z Żywca na śląsku? kudłaty psiak pilnie potrzebje operacji oka przed świętami i szukamy dt na rekonwalescencję,bo w schronie go nie dopilnują po operacji. bo święta a pies cierpi potworny ból
  24. Bielsk, czyli Bielsko Biała? Zywiec jest na śląsku czyli to śląsk? no to ja coś na śląsk poszukam, albo na wrocłąw, bo tam wspaniały okulosta na Akademii jest a tanitka z Warszawy, czyli chce go na dt tak? i nie ma transportu tam?
×
×
  • Create New...