kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
taki popyt na jamniki?? woow nie przypuszczałąbym... to idę zmieniań na Bulim jak tam liczę to nie wiem,ile na weta pójdzie, jak też na te uszy to kasy z tym 20parę do Cioebie będzie na styk jeju kizi tylko niech ten nimer nie zginie na zawsze w tej komórce bo w czarnej d.. będziemy
-
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
już jutro :) -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
piątek idę kasę liczyć, jak z transportem do tej miejscowości, do p. Tomka... Blood jutro już zacznij ustalać jakoś odbiór u siebie psiaka. Muszę pamiętać, by wziąść kaganiec, muszę obrożę i smycz kupić. Czy Blood masz smycze wolne, czy on osobną potrzebuje? Może p.Tomek ma już jakąś zapasową tylko na transport? Ja mam jedną zapasową nieco podniszczoną, ale dość długą i wytrzymałą, w sumie mogę ją dać, ale potem do następnego psa musiałąbym kupować. Obrożę mam po moim dt różową :D parcianą na klamrę pastikową zapinaną Buli będzie jak Barbie :D No dobra, obrożę mam, smycz mogę dać, ale wolałąbym nie. Blood masz szampon do kąpieli dla krókowłosego psa? Może kupi się obrożę przeciwpchelną, ale to się okaże dopioero u Blood. Może mieć grzybicę w uszach i to 35zł lek kosztuje u weta. A wstępnie o któej p.Tomek wyjeżdża? ah było coś, że z samego rana. To Buli wychodzi ze schronu w czwartek i idzie do Marty. -
tak, można spokojnie od Buliego. Wiele kłopotów by odeszło, gdyby babka wreszcie powiedziała, że ją bierze za kilka dni. Ale trudno, ważne ze Bunia ma życie normalniejsze i z szansami A co wiadomo z ogłoszeniami wykupionymi? w pn kizi dzwonisz? to dobrze. Bo tydzień po świętach to bardzo długo
-
dojrzaly jamniś jedzie do nowego domku!szybka akcja fundacji :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
nie mam no,ale ruszę sprawę. ok -
jakie nowe fotki? skąd je wziąść? trzeba takie poza boksem załatwić
-
pan z bolesłąwca si ę nie odzywał jeszcze chyba dziś zadzwonię i się dopytam, co się stało dostałam maila od pani z niedaleka, któa chce wziąć Astrę na dt. potrzeba tylko transportu. Ma 4 letnie dziecki o dużo czas, jeszcze nie wiem,jak warunki mieszkanie, ale jak się domyślalam rozmawiała już z Kacedy u suni jakiś czas temu. Czy trzeba u niej wizytę robić przed dowiezieniem jej Astry, jeśli pan z bolesłąwca się rozmyślił? Kacedy kojarzysz dziewczynę? nazwisko mogę pdoać na pm
-
no i dzwoniłam wieczorem.\ ludzie zadowoleni. pies szcz ęśliwy. relacja była szczegolowa. aron upodobal sobie nastoletnia corke, wcisaz sie z nia bawi, zaczepia, podgryza, spokoju nie daje. na lozko jej wlazl i zwalic sie nie dal, dopiero jak pani powiedzial raz- zejdz to od razu posluchal\aron lata tam po lozkach rozscielonych. u mnire nie bylo o tym mowy ciagnie na smyczy wg pani dosc mocno dzieci male takie cos lubia chciala go na probe samego zostawic i isc na zakuopy,ale on tak sie cieszyl, jak ona buty wkladala,ze nie szlo go zostawic jedynie,gdy przyniosla mu swinkskie ucho i on je objadal, i pani przechodzila sobie obok to aron zawarcza, porwal ucho i pod stol z nim uciekl. to powiedzxiala,ze tak sobien nie da i specjalnie duzo chodzila kolo niego,zeby pokazac,ze nic zlego mu zrobic nie chce, czy zabrac ucha byli dzis u weta i zsostal zaszczepiony, ma ksiazeczke i dostali krople znow na pchly. grzeczny i poslyszny wszystko ok\niebawem dzwonie znow, a ptem juz po dluzszym czasie czas sie cieszyc :) a ja dzis nie mialam czasu sie smucic... niestety
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
chipem się nie martwcie\ nasz schron wpisuje do rejestru dane osoby biorąścej psa ze schronu po jakiś 2-3 miesiącach od adopcj ize schronu. Bo dają czas jeszcze na rozmyślenie się, bo mogą tylko raz właściciela podać. Tak to bruno miałby już limit domów dawno wyczeroan i byłby wciąz zarejestrowany na pierwszy, nieznany nam dom pójdzie więc na faflok za kikla miesięc-tygodni. potem ds sobie sam dane przerobi. kizimizi to pewnie pominęła podczas rozmów przedadopcyjnych -
Wyrwane z rak czarownicy z Bedzina,Perełka juz wDS;)
kora78 replied to Blood's topic in Już w nowym domu
ale fajnie. trzymam kciuki :) -
ocelot nie wiesz? a kto psa prowadzi? przecież Ty, więc Ty decydujesz i wszystkim się zajmujesz :)
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
super, jeśli uda się tak tanio załatwić :) wiem, że za niewiele ponad stówkę już się da po kosztach psa ciachnąć. na pewno trzeba to zrobic, ale chyba rozsądniej będzie najpierw kasę uzbierać, przynajmniej ponad połowę, a resztę już nawet po. -
kizi, a te fotki, co robiłaś ostatnio ze mną nie nadają się w ogóle? pokaż je światu. z kratami, ale zawsze otoczenie inne i słonezko było
-
czyli ma spory zapas kasy i mam się cieszyć? kiedy ja mam płacić, ja osobiście ocelot napsiz mi na pm, jak chcesz
-
wstawiłam dopiero na jednym wątku, tyle czasu trwało, ale wreszcie mi sie udało :D też w iamegshacku, ale nie przez Operę, a Mozillę przez to wszystkie problemy były odezwij sie do mnie na gg, ok? straciłam Twój nr chyba łpka banerek już usuń, bo łapka już nie ma w schronie i welcome back :) problemy jakieś miałaś? :(
-
słuchajcie, nie mam czasu kopac w wątku. Deklarowałam 5zł miesięcznie, przesłałam od razu 10 za 2 mce. W hotelu Bojus jest dopiero od niedawna i opłącany jest dopiero od kwietnia? Czyli ja teoretycznie mam z głowy na kwiecień i maj? Bo wpływy są wyszczególnione od grudnia, a hotel dopiero od kwietnia? Ma ponad tysiąc zł na koncie, a wydatkó ledwie 600zł, czyli spory zapas ma? To mam się cieszyć?
-
no właśnie jakaś cisza musze maila wysłać zaraz do kliniki tam i czekamy na odp
-
ja na dogo w ogóle spotkałam się z tz pierwszy raz. ktoś się do mnie dziwił, że nie wiem, co to znaczy, że na dogo się tego nie uzywa :)
-
[quote name='kizimizi']Te rany na głowie wyglądały na 3 maks 4 tyg. a on w nowym kojcu jest od początku marca.Tu musieli go pogryźć. Czekam na wieści od P. Stefana jak pies.[/QUOTE] to może na wejściu do nowego boksu dostał cięgi i chcieli go w szeregu ustawić, ale oni tak się nie dał i potem on rządził w tym nowym
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
no to wszystko mi się podoba :) konsultacja super oferta i trzeba skorzystać :) i może w ciągu 2 tyg? żeby nie utrwalać niechcąco złych zachowań psa lub postępowania z nim -
Zuzia czyli jak lata luzem to chodzi i wącha wciąż? a ile czasu tak sobie ma na to latanie? pół godz czy 4 godz? jakby biegała luzem dłużej to może by się gdzieś położyła. Może ma mało czasu i wszystko musi załatwić, wszystko wywąchać, psie sprawu pozałatwiać KIZI czy nie czas, by dzwonić do babki? już dawno po świętach jest ona miałą dzwonić, ale chyba z freancji? to sms jej wyślij
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
fajnie :) u mnie też Rudzik wskakiwał na mojego dt i go tak dominował, ale samemu na to samo zgodzić się nie chciałpod żadnym pozorem. Mój dt ciut większy, niż spaniel. kasiafiona pamiętaj, że u tej osoby zainteresowanej spanielem musi się odbyć wizyta przedadopcyjna, pies nie może iść tak od ręki, po sąsiedzku. To pies specyfuczny i jego sytuacja prawna też jest specyficzna, te wszystkie umowy itp To byłaby już czwarta zmianą w ciągu tak krótkiego czasu, zmiana na jaką my go narażamy. A zmian było więcej w ostatnich 2 mcach, bo ciągłę zwroty z adopcji. Pies ma wodę z mózgu już totalnie. Zainteresowanie adopcja spaniela było spore, ale to musi być naprawdę wyjątkowa osoba, żeby sobie z nim poradzić, a nie oddać znó za tydzień, czy za miesiąc, jak ją pogryzie. To nie może być osoba z ulicym której darmowy piękny spanielek się spodobał -
no właśnie dziwne bardzo, bo go to jakoś bardzo nie obleciało w ogóle! sama się zdziwiłam on czekał na dole, nie szedł ze mną, bo jego takie sprawy nie interesują :( wydać go jeszcze nie mogę, tz-a ;P