Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. taki popyt na jamniki?? woow nie przypuszczałąbym... to idę zmieniań na Bulim jak tam liczę to nie wiem,ile na weta pójdzie, jak też na te uszy to kasy z tym 20parę do Cioebie będzie na styk jeju kizi tylko niech ten nimer nie zginie na zawsze w tej komórce bo w czarnej d.. będziemy
  2. piątek idę kasę liczyć, jak z transportem do tej miejscowości, do p. Tomka... Blood jutro już zacznij ustalać jakoś odbiór u siebie psiaka. Muszę pamiętać, by wziąść kaganiec, muszę obrożę i smycz kupić. Czy Blood masz smycze wolne, czy on osobną potrzebuje? Może p.Tomek ma już jakąś zapasową tylko na transport? Ja mam jedną zapasową nieco podniszczoną, ale dość długą i wytrzymałą, w sumie mogę ją dać, ale potem do następnego psa musiałąbym kupować. Obrożę mam po moim dt różową :D parcianą na klamrę pastikową zapinaną Buli będzie jak Barbie :D No dobra, obrożę mam, smycz mogę dać, ale wolałąbym nie. Blood masz szampon do kąpieli dla krókowłosego psa? Może kupi się obrożę przeciwpchelną, ale to się okaże dopioero u Blood. Może mieć grzybicę w uszach i to 35zł lek kosztuje u weta. A wstępnie o któej p.Tomek wyjeżdża? ah było coś, że z samego rana. To Buli wychodzi ze schronu w czwartek i idzie do Marty.
  3. tak, można spokojnie od Buliego. Wiele kłopotów by odeszło, gdyby babka wreszcie powiedziała, że ją bierze za kilka dni. Ale trudno, ważne ze Bunia ma życie normalniejsze i z szansami A co wiadomo z ogłoszeniami wykupionymi? w pn kizi dzwonisz? to dobrze. Bo tydzień po świętach to bardzo długo
  4. nie mam no,ale ruszę sprawę. ok
  5. jakie nowe fotki? skąd je wziąść? trzeba takie poza boksem załatwić
  6. pan z bolesłąwca si ę nie odzywał jeszcze chyba dziś zadzwonię i się dopytam, co się stało dostałam maila od pani z niedaleka, któa chce wziąć Astrę na dt. potrzeba tylko transportu. Ma 4 letnie dziecki o dużo czas, jeszcze nie wiem,jak warunki mieszkanie, ale jak się domyślalam rozmawiała już z Kacedy u suni jakiś czas temu. Czy trzeba u niej wizytę robić przed dowiezieniem jej Astry, jeśli pan z bolesłąwca się rozmyślił? Kacedy kojarzysz dziewczynę? nazwisko mogę pdoać na pm
  7. no i dzwoniłam wieczorem.\ ludzie zadowoleni. pies szcz ęśliwy. relacja była szczegolowa. aron upodobal sobie nastoletnia corke, wcisaz sie z nia bawi, zaczepia, podgryza, spokoju nie daje. na lozko jej wlazl i zwalic sie nie dal, dopiero jak pani powiedzial raz- zejdz to od razu posluchal\aron lata tam po lozkach rozscielonych. u mnire nie bylo o tym mowy ciagnie na smyczy wg pani dosc mocno dzieci male takie cos lubia chciala go na probe samego zostawic i isc na zakuopy,ale on tak sie cieszyl, jak ona buty wkladala,ze nie szlo go zostawic jedynie,gdy przyniosla mu swinkskie ucho i on je objadal, i pani przechodzila sobie obok to aron zawarcza, porwal ucho i pod stol z nim uciekl. to powiedzxiala,ze tak sobien nie da i specjalnie duzo chodzila kolo niego,zeby pokazac,ze nic zlego mu zrobic nie chce, czy zabrac ucha byli dzis u weta i zsostal zaszczepiony, ma ksiazeczke i dostali krople znow na pchly. grzeczny i poslyszny wszystko ok\niebawem dzwonie znow, a ptem juz po dluzszym czasie czas sie cieszyc :) a ja dzis nie mialam czasu sie smucic... niestety
  8. chipem się nie martwcie\ nasz schron wpisuje do rejestru dane osoby biorąścej psa ze schronu po jakiś 2-3 miesiącach od adopcj ize schronu. Bo dają czas jeszcze na rozmyślenie się, bo mogą tylko raz właściciela podać. Tak to bruno miałby już limit domów dawno wyczeroan i byłby wciąz zarejestrowany na pierwszy, nieznany nam dom pójdzie więc na faflok za kikla miesięc-tygodni. potem ds sobie sam dane przerobi. kizimizi to pewnie pominęła podczas rozmów przedadopcyjnych
  9. ale fajnie. trzymam kciuki :)
  10. ocelot nie wiesz? a kto psa prowadzi? przecież Ty, więc Ty decydujesz i wszystkim się zajmujesz :)
  11. pies poszedł do adopcji. danych nie dostaniemy. wg schronu adopcja
  12. super, jeśli uda się tak tanio załatwić :) wiem, że za niewiele ponad stówkę już się da po kosztach psa ciachnąć. na pewno trzeba to zrobic, ale chyba rozsądniej będzie najpierw kasę uzbierać, przynajmniej ponad połowę, a resztę już nawet po.
  13. kizi, a te fotki, co robiłaś ostatnio ze mną nie nadają się w ogóle? pokaż je światu. z kratami, ale zawsze otoczenie inne i słonezko było
  14. czyli ma spory zapas kasy i mam się cieszyć? kiedy ja mam płacić, ja osobiście ocelot napsiz mi na pm, jak chcesz
  15. wstawiłam dopiero na jednym wątku, tyle czasu trwało, ale wreszcie mi sie udało :D też w iamegshacku, ale nie przez Operę, a Mozillę przez to wszystkie problemy były odezwij sie do mnie na gg, ok? straciłam Twój nr chyba łpka banerek już usuń, bo łapka już nie ma w schronie i welcome back :) problemy jakieś miałaś? :(
  16. słuchajcie, nie mam czasu kopac w wątku. Deklarowałam 5zł miesięcznie, przesłałam od razu 10 za 2 mce. W hotelu Bojus jest dopiero od niedawna i opłącany jest dopiero od kwietnia? Czyli ja teoretycznie mam z głowy na kwiecień i maj? Bo wpływy są wyszczególnione od grudnia, a hotel dopiero od kwietnia? Ma ponad tysiąc zł na koncie, a wydatkó ledwie 600zł, czyli spory zapas ma? To mam się cieszyć?
  17. no właśnie jakaś cisza musze maila wysłać zaraz do kliniki tam i czekamy na odp
  18. ja na dogo w ogóle spotkałam się z tz pierwszy raz. ktoś się do mnie dziwił, że nie wiem, co to znaczy, że na dogo się tego nie uzywa :)
  19. [quote name='kizimizi']Te rany na głowie wyglądały na 3 maks 4 tyg. a on w nowym kojcu jest od początku marca.Tu musieli go pogryźć. Czekam na wieści od P. Stefana jak pies.[/QUOTE] to może na wejściu do nowego boksu dostał cięgi i chcieli go w szeregu ustawić, ale oni tak się nie dał i potem on rządził w tym nowym
  20. no to wszystko mi się podoba :) konsultacja super oferta i trzeba skorzystać :) i może w ciągu 2 tyg? żeby nie utrwalać niechcąco złych zachowań psa lub postępowania z nim
  21. Zuzia czyli jak lata luzem to chodzi i wącha wciąż? a ile czasu tak sobie ma na to latanie? pół godz czy 4 godz? jakby biegała luzem dłużej to może by się gdzieś położyła. Może ma mało czasu i wszystko musi załatwić, wszystko wywąchać, psie sprawu pozałatwiać KIZI czy nie czas, by dzwonić do babki? już dawno po świętach jest ona miałą dzwonić, ale chyba z freancji? to sms jej wyślij
  22. ach to nie możesz go teraz dodać... to kiedy? jak z tydzień to poczekamy. a ono jakie było? wystarczająco dobre, czy te jak stoi bokiem są lepsze? o nadzieji mi się nie podoba. on nadzieji już nie ma coś o psim losie, że najpierw u pijaka,teraz schron. że ma ciężki życie, nie ma lekko
  23. fajnie :) u mnie też Rudzik wskakiwał na mojego dt i go tak dominował, ale samemu na to samo zgodzić się nie chciałpod żadnym pozorem. Mój dt ciut większy, niż spaniel. kasiafiona pamiętaj, że u tej osoby zainteresowanej spanielem musi się odbyć wizyta przedadopcyjna, pies nie może iść tak od ręki, po sąsiedzku. To pies specyfuczny i jego sytuacja prawna też jest specyficzna, te wszystkie umowy itp To byłaby już czwarta zmianą w ciągu tak krótkiego czasu, zmiana na jaką my go narażamy. A zmian było więcej w ostatnich 2 mcach, bo ciągłę zwroty z adopcji. Pies ma wodę z mózgu już totalnie. Zainteresowanie adopcja spaniela było spore, ale to musi być naprawdę wyjątkowa osoba, żeby sobie z nim poradzić, a nie oddać znó za tydzień, czy za miesiąc, jak ją pogryzie. To nie może być osoba z ulicym której darmowy piękny spanielek się spodobał
  24. no właśnie dziwne bardzo, bo go to jakoś bardzo nie obleciało w ogóle! sama się zdziwiłam on czekał na dole, nie szedł ze mną, bo jego takie sprawy nie interesują :( wydać go jeszcze nie mogę, tz-a ;P
×
×
  • Create New...