kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no i raz pies był zarezerwowany na konkretną datę i i tak został wydany. Więc tak generalnie to rezwerwacji nie ma :( -
no to fotki bez krat trzeba konicznie i ogłąszamy go :)
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
dzięki Asiu :) -
super wieści!! i jaka ona śliczna puszsta i wyczesana :) kizi widzę, że się wzięłaś za kontrole poadopcyjne :) ja straciłam maila do ludzi od jamnika. chyb a muszę przez psich ratowników. ale o tym na tamtym wątlu
-
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
uprzedzałąm jakieś 2-3 tyg temu, że ma dom potencjalny i transport dogrywamy -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Ciotki, nie dzwoniąc do schronu, pojechałam po buliego. A jego nie było. Został wydany kilka dni temu W papiery spojrzeć nie dadzą, bo to bezprawne. Blood dzięki za chęci, ale cóż. Piesek ma dom już inny. A z Twojej oferty kiedyś jeszcze pewnie skorzystamy :) Deklarowiczom dziękuję, wysyłam pm Temat zakończony, każdemu wyślę pm o deklaracjach. Pies ma dom. Szkoda, że sprzed nosa, a tyle starań było Blood już wie, Wielki Brat też wie szok dla mnie, trzeba się cieszyć :) i oby nigdy nie wrócił z adopcji znó do schronu -
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
i ja pamiętam -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no to super widomo, że wet nie tak od razu, jeśli ma być tylk ozwykła kontrola po wyjściu ze schroniska. Fajnie z aparatem, to i fotki do ogłoszeń będą. Ja też mu coś cyknę A jutro na 7 rano umówieni jesteśmy z bratem Ingrid, więc wyjeżdżamy koło 6 :( -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
to z przeliczeniem, ile wydałaś na wyżywienie będziemy mysleć później. za weta rachunek jakoś. skanem. ale Ty aparatu nie masz. hmmm mądre ciotki niech doradzą -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
muszę ponagliś osoby deklarujące pomoc finasową do wpłat, mam od bei i agat i grubej Berty. z Marta sięlicze osobiście i z kizimizi nie wpłąciła jeszcze Ladymonia, nie wiem czemu. i Zofija miała w poł m-ca Blood kasę Tobie wyślę jutro najwcześniej. Najpierw psa trzeba zabrać i przewieźć. To wysłać te 100zł umawiane, czy więcej od razu na weta? Ale co do grosza tak na oko się nie rozliczymy przy jednej wpłącie, bo nie wiadomo, ile za weta będzie. czy przelać już po wecie całą sumę, a Ty na razie dasz ze swoich? Czy teraz np 130zł a wyrównamy jakieś końcówki w przyszłym miesiącu? Wolałabym raz przelewać, bo nienawidze tego robić, pamiętać, logować się,itp Ja już naszykowana, tylko obrozę mi wcięło :( Albo znajdę, albo kupię. Do czarnuszka takiego jaki kolor ładny? Zielony albo niebieski, taki męski będzie, co? Bo ta, jaką mam jest wściekło różowa :) mój kolor niegdyś ulubiony ;P -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
a to cwaniak, kołnierz rozwalił... poprosze o zmianę w tytule i 1 poście, że szukamy kasy na leki po kastracji :) ja niestety ani groszą dołożyć nie mogę w tym m-cu :( ja uważam, że na to spotkanie ze szkoleniowcem warto iśc już teraz, za kilka dni. A na dodatkowe spotkanie tej koleżanki ,która się zastanawia nad psem iść po jej adopcji, w chwili adopcji. Przecież mamy dzięki wspaniałomyślności to szkolenie i porady za darmo. Nie ma co więc odkłądać tego, by zaoszczędzić koszta na tym. Bo kosztów nie ma. A i teraz w jego dt trzeba się spotkać i dowiedzieć, czy stosowane metpody są dobre, czy coś trzeba zmienić, coś dodać. Przecież, jeśli znajoma się zdecyduje spotkanie można zrobić ponownie. A zapewne osoba, która będzie chciała wziąść psa na ds musi liczyć się i tak z wizytami u szkoleniowca, z kosztami na to. A dodatkowo ta osoba jest niepewna, więc nie ma co, od niej uzależniać spotkania spaniela ze szkoleniowcem. On nam tam lepiej powie, jakie ds mu szukać, więc trzeba tę wizytę przed szukaniem ds zrobić. proszę kasiafiona umów się z naszym szkoleniowcem z wątku, jak tylko spaniel będzie już sprawny fizycznie po zabiegu -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ok. mam bo będę musiałą w schronie podac, a bałam się, że Cię już nie złapie, zanim pojadę -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
daj mi swój nr kom na gg koniecznie teraz! -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
karma nie, bo pani pisałą, że sama wykarmi -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Blood nie wiem,czy się będzie opłacać. Pogadamy o tym później. Może niech koleżanka weźmie Twoją smycz ze sobą i Wielki Brat ją u siebie zostawi, a potem się kiedyś odbierze przy okazji? Ile kosztuje wysyłką pocztą smyczy? z 5 zł? Ingrid wciąż, regularnie coś na dogo działają. Ledwo się człowiek przyzwyczai, a już zmiany:( U nnas dziś znó mgła i deszcz non stop Wyjazd z WB jutro o 7 rano, przełożone o pół godz wcześniej. To pobudka o świcie :( A raczej o świcie wyjazd od nas :( uhhhhhh -
i co? dzwoniłaś już?
-
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
kora78 replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Wczoraj o różnych porach dnia się dodzwonić do chętnych dać ds nie mogłąm. Dziś rano się udało. Ale zwrot akcji. Sigma zostałą już obiecana komuś innemu, pani zła, bo to już drugi, czy trzeci pies, jakiego chciałą, a nie dostanie. Córka ją namawia na kupno szczeniaka bezkłopotliwe, a nie czekanie i "proszenie się" co 3 dni. Namawiałąm panią, by się nie dała i czekaa na adopcję. W sob miała odebrać inną sunię, ale po mojej rozmowie z nią nie wiadomo, czy dostaną. Bo warunki mają wspaniałę, na wsi, duży dom i ogromny ogród solidnie ogrodzony. Dzieci już dorosłe, małżeństwo na zmiany pracuje, pies większość dnia były w ogrodzie. Jest już jeden pies samiec ze schronu, uciekinier. Dlatego państwo chcą sukę, by nie uciekała.... Ale żywienie- karmią gotowanym specjalnie z dużą ilością warzyw i tym, co ze stołu niestety i wykorzenić się tego nie da... Więc nie wiem. Decyzje już idą odgórnie. Dodam, że pani ma grypę w tej chwili, więc moja wizyta odpada na maxa, kaszlała bardzo w tel, a w dodatku pracuje w szpitalu i różyczka panuje,a ja mam małę dziecko i nie będę zarazkó do domu wlekła. Mogę zrobić tam wizytę poadopocyjną za min miesiąc, jeśli jakiegoś psa dostaną. To tyle Sigma ma więc już dom jakiś pewny, a tu się nikt nie chwali -
Nochal,duży pies w typie teriera już w nowym domu! ;) :)
kora78 replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
napisałąm dziś do Klaudii to czekam na fotki i szczegółóowe info o charakkterku, no wobec psó. Bo w kojcu wg pracowników trochę rządził, a ja go tam nidg yw akcji nie widziałąm -
Buli, odrobinę astowaty, w schronie- wyadoptowany
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
jest na wątku w głowie go nie mam. poszukaj