Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. a nie jest, że małe i średnie 250, a duże 300? to pomieszałam w takim razie nic dowozić nikt nie może
  2. nowe foty na 1 stronie.zapraszam
  3. ciotki, czy zbieramy kasę na hotel dla Bulisia? jest miejsce u Paji, niedaleko od nas,to trans będzie tani on spełnia wymogi do tego hotelu. 250zł za miesiąc dom z ogrodem, zielona trawka, bez kojców, miejsce na 2-3 psiaki plus 3 psy właścicielki. Buli luzem by sobie żył... deklaracje poprzednie poszły na inną sunię. trzeba nowych osób szukać by było co robić?
  4. ach teraz doczytałąm, bo mi 2 strony z życia uciekły wcześniej :) sorki
  5. roznica- pies teraz a pies na pierwszej fotce w watku, robionej w dniu przybycia do schronu :(
  6. i co nic nie chwalisz, jak pieknie wyczesany i ostrzyzony??????? i jaki piekny w trawce zielonej!! mi sięga w kłębie do kolan, a z głową ciut powyżej. muszę zmierzyć sobie nogę i będziemy mieć wysokośc idealna. ale nie próowałam go podnieść, by wagę mieć. nie pomyślałam trzeba mu ogłoszenia kupić na takie piękne fotki!!!! ciotki, kto da???
  7. to co pisalam kiedys. pani A mowila,ze ma cos na nodze i smaruje czyms tam i juz zeszlo. ma ciutke ranke, na 2 mm i lyse wokolo jeszcze. on ma czarna skore w ogole wszedzie chyba
  8. Dogo podaj tekst do ogłoszeń i fotki to nas tamtych portalach go pooglaszam
  9. ten bialy jest tam z miesiac, moze ciut dluzej. krociutko oni sie niby ppogryzli razem ale przeciez reks byl z astra a bialy w domku d. t pies ok. wysle maila dzis
  10. NIE jest kastratem osoba d konataktu jest w 1 poscie, rtam tez wiek, itp fotki jak widac te najlepsze. na 1 stronie sa tez ale gorsze dziekujemy slicznie!!!!
  11. [URL=http://img32.imageshack.us/i/1009552.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1338/1009552.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img153.imageshack.us/i/1009547.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3103/1009547.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. [URL=http://img404.imageshack.us/i/1009557.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6397/1009557.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/1009555u.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9835/1009555u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/1009553c.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7797/1009553c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. [URL=http://img28.imageshack.us/i/1009565.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8391/1009565.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img294.imageshack.us/i/1009564.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9631/1009564.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img576.imageshack.us/i/1009563.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/6984/1009563.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. nie mam żadnego posta na 1 stronie, bo wtedy wątek przegapiłam,więc fotki dam tu. a kizi jak chesz to daj do 1-2 posta [URL=http://img153.imageshack.us/i/1009580t.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7811/1009580t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img710.imageshack.us/i/1009578.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1282/1009578.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img63.imageshack.us/i/1009576s.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3598/1009576s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. [URL=http://img534.imageshack.us/i/1009638.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9254/1009638.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/1009626b.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6157/1009626b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/1009628x.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3199/1009628x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. na 1 stronie lekko niżej, 2 nowe fotki a tutaj reszta, tzn kilka z tych, co mam. wczorajsze [URL=http://img25.imageshack.us/i/1009644.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1883/1009644.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/1009642h.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9956/1009642h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. [url]http://img291.imageshack.us/img291/3441/img0713z.jpg[/url]
  18. [URL=http://img294.imageshack.us/i/1009700.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4980/1009700.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img98.imageshack.us/i/1009705.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6350/1009705.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] wbrew pozorom, jak był skołtuniony to mi się bardziej podobał, a nie taki ulizany :) [URL=http://img641.imageshack.us/i/1009707.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/111/1009707.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. częściowo wyczesany na spacerku pierwszym od tylu lat :) [URL=http://img687.imageshack.us/i/1009665.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9732/1009665.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] i uśmiech dla ciotek [URL=http://img64.imageshack.us/i/1009682.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7007/1009682.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. [URL=http://img697.imageshack.us/i/1009375.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/9056/1009375.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/1009365.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5078/1009365.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  21. na 1 strone daje jakies foto i tutaj kilka [URL=http://img408.imageshack.us/i/1009368.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3452/1009368.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. tak, Bianka bierze wszystkie na dt Blood jakby co to już z bianką się kontaktuj, bo tojej świnki będą a jaka klatka? jakie ma wymiary? a trans by się znalazł, jak zawsze od brata Ingrid44 Blood ma od nas psa na dt
  23. smutasy są tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180104-dwa-Smutasy-czarne-szorściaki-w-jednym-schronie-proszą-o-ogłoszenia[/url] i dodaję: pudelkowata sunią wyadotpwana wczoraj i Foksik, lisek z jej bosku też wyadoptowany
  24. ja czekam teraz na tel od dziewczyny, co ma je na dt brać i aż koleś mi poda swój nr kom, wieczorem dziś może odpowie na maila. mam z nim tylko kontakt mailowy, jak do tej pory sorki za Nią, a nie Niego :) Facet pisał, że może przed zajęciami je w pt podrzucić do centrum. wczoraj tak pisał, nie doczytałam tego wcześniej
×
×
  • Create New...