kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
URL=http://img821.imageshack.us/i/1011638.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4379/1011638.jpg[/IMG][/URL] lece dzis z nugatem, ciotki patrzcie, on krawata nie ma [URL=http://img269.imageshack.us/i/1011633e.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9054/1011633e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
popueram akcje oglaszania
-
juz dorzucam, juz juz [URL=http://img228.imageshack.us/i/1011639.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7255/1011639.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
pozmienialam 1 post :) konti bede rozsylac w wekend dzieki ciotki szarotka i kapsel za rozsylanie bilbo, dzieki jeszcze raz!!
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
nic nie trzeba uzganiac. wrzucac trzeba, gdzie tylk osie da kazdego psa :) ja tam bylam na watku, a choroba o rufciu nie pomyslalam....... glupia ja czy jest na kudlaczach to ja nie wiem, moze kizimizi go wysylala... -
no to juz chyba nie bedzie nigdy sama zostawala. jak mamie sie podoba i jak mania juz nie wyje pod drzwiami za toba i tyle czasu juz tak wam leci to niech tak zostanie :)
-
dziekujemy rowniez za oglaszanie :) to tez jest potrzebne :)
-
wiem :) i co? pomoglo? :)
-
no to bach. macie fote :) [URL=http://img265.imageshack.us/i/1011510.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4439/1011510.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
dziekujemy za wiesci! myslalysmy o Mani, ale wiemy, ze ma jak w raju u Ciebie :) z guzkami bedzie dobrze :) musi byc!
-
ja mam nr konta papryki jeszcze nic nie rozsylalam dzis juz ide spac powysylam wiec jutro koniecznie, ok?
-
no to jeden Nugacik na dzis i ide spac. reszta jutro [URL=http://img62.imageshack.us/i/1011515k.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8628/1011515k.jpg[/IMG][/URL]
-
i jeszcze ten wyraz szczescia na pysiaku... uszy wciaz do tylu, najezona siersc, ciagla gotowosc URL=http://img844.imageshack.us/i/1011537.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6052/1011537.jpg[/IMG][/URL]
-
a taki "kolega" w kojcu Bilka. kochaja sie, jak pies z kotem :( [URL=http://img411.imageshack.us/i/1011532.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4128/1011532.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] dziekujemy tez za banerek! na pewno kiedys uda mi sie zmienic stary :)
-
to rycz dalej :) a masz: [URL=http://img843.imageshack.us/i/1011539.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/5818/1011539.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
daty mi sie ustawiac nie chcialo, bo sie zresetowala przy wyciaganiu karty pamieci :) a roznice sa takie, ze nugat ma biale kreseczki n pysku, a czaczi ma krawat ostatnia fotka, jaka dodaje, buziaczek dla kochajacych go ciotek! [URL=http://img225.imageshack.us/i/1011599.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6929/1011599.jpg[/IMG][/URL]
-
ostatnie robione mu foto [URL=http://img827.imageshack.us/i/1011608.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3166/1011608.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img51.imageshack.us/i/1011589.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8483/1011589.jpg[/IMG][/URL] probowal sie ewakuowac, ale se nie udalo. buda tajnego przejscia nie ma :)
-
na samym poczatku, zanim weszlam do czacziego [URL=http://img341.imageshack.us/i/1011569.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3995/1011569.jpg[/IMG][/URL
-
taki zmeczony bieganiem juz byl czaczi [URL=http://img716.imageshack.us/i/1011593.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1201/1011593.jpg[/IMG][/URL
-
URL=http://img266.imageshack.us/i/1011577t.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7863/1011577t.jpg[/IMG][/URL] seria czacziego. on jest w kojcu
-
no ich trzeba chocby na kilku portalach odswiezac co jakis czas. moze trzeba tekst nowy zrobic? bo te, co ja aktywowalam to byly z tym dlugim tekstem. krotkiego nie ma w 1 poscie od Ciebie ciociu kochana :( mysle,ze lepiej zrobic tekst sredni, bo za krotki niewiele o psie mowi i czlowiek mniejsza ma motywacje, by sie zainteresowac i zadzwonic w jego sprawie. a jak sie naisze cos, co za serce ujmie to czlowiek go zapamieta z tych milionow psow oferowanych do oddania
-
dzieki kochane ciotki nastepne!! dzieki kapsel za takie rozsylanie!! ja cie krece..... dzis nie edytuje 1 posta, bo mi komp muli, ale jak kojarze to stalych brakuje teraz.... 110zl i jednorazowo doszlo 40, czyli jest 200.... z 250? o ja!!
-
bo Twoje sa dobrze wychowane :) a wszelkie psy zazwyczaj wiedza, co znaczy kici kici, lub kota kota. tzn wiekszosc ludzi wie. a nie wiadomo przeciez u kogo smutasy zyly przed schronem