Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. URL=http://img821.imageshack.us/i/1011638.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4379/1011638.jpg[/IMG][/URL] lece dzis z nugatem, ciotki patrzcie, on krawata nie ma [URL=http://img269.imageshack.us/i/1011633e.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9054/1011633e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. popueram akcje oglaszania
  3. juz dorzucam, juz juz [URL=http://img228.imageshack.us/i/1011639.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7255/1011639.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. pozmienialam 1 post :) konti bede rozsylac w wekend dzieki ciotki szarotka i kapsel za rozsylanie bilbo, dzieki jeszcze raz!!
  5. nic nie trzeba uzganiac. wrzucac trzeba, gdzie tylk osie da kazdego psa :) ja tam bylam na watku, a choroba o rufciu nie pomyslalam....... glupia ja czy jest na kudlaczach to ja nie wiem, moze kizimizi go wysylala...
  6. no to juz chyba nie bedzie nigdy sama zostawala. jak mamie sie podoba i jak mania juz nie wyje pod drzwiami za toba i tyle czasu juz tak wam leci to niech tak zostanie :)
  7. dziekujemy rowniez za oglaszanie :) to tez jest potrzebne :)
  8. wiem :) i co? pomoglo? :)
  9. no to bach. macie fote :) [URL=http://img265.imageshack.us/i/1011510.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4439/1011510.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. dziekujemy za wiesci! myslalysmy o Mani, ale wiemy, ze ma jak w raju u Ciebie :) z guzkami bedzie dobrze :) musi byc!
  11. ja mam nr konta papryki jeszcze nic nie rozsylalam dzis juz ide spac powysylam wiec jutro koniecznie, ok?
  12. no to jeden Nugacik na dzis i ide spac. reszta jutro [URL=http://img62.imageshack.us/i/1011515k.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8628/1011515k.jpg[/IMG][/URL]
  13. i jeszcze ten wyraz szczescia na pysiaku... uszy wciaz do tylu, najezona siersc, ciagla gotowosc URL=http://img844.imageshack.us/i/1011537.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6052/1011537.jpg[/IMG][/URL]
  14. a taki "kolega" w kojcu Bilka. kochaja sie, jak pies z kotem :( [URL=http://img411.imageshack.us/i/1011532.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4128/1011532.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] dziekujemy tez za banerek! na pewno kiedys uda mi sie zmienic stary :)
  15. to rycz dalej :) a masz: [URL=http://img843.imageshack.us/i/1011539.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/5818/1011539.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. daty mi sie ustawiac nie chcialo, bo sie zresetowala przy wyciaganiu karty pamieci :) a roznice sa takie, ze nugat ma biale kreseczki n pysku, a czaczi ma krawat ostatnia fotka, jaka dodaje, buziaczek dla kochajacych go ciotek! [URL=http://img225.imageshack.us/i/1011599.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6929/1011599.jpg[/IMG][/URL]
  17. ostatnie robione mu foto [URL=http://img827.imageshack.us/i/1011608.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3166/1011608.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://img51.imageshack.us/i/1011589.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8483/1011589.jpg[/IMG][/URL] probowal sie ewakuowac, ale se nie udalo. buda tajnego przejscia nie ma :)
  19. na samym poczatku, zanim weszlam do czacziego [URL=http://img341.imageshack.us/i/1011569.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3995/1011569.jpg[/IMG][/URL
  20. taki zmeczony bieganiem juz byl czaczi [URL=http://img716.imageshack.us/i/1011593.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1201/1011593.jpg[/IMG][/URL
  21. URL=http://img266.imageshack.us/i/1011577t.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7863/1011577t.jpg[/IMG][/URL] seria czacziego. on jest w kojcu
  22. no ich trzeba chocby na kilku portalach odswiezac co jakis czas. moze trzeba tekst nowy zrobic? bo te, co ja aktywowalam to byly z tym dlugim tekstem. krotkiego nie ma w 1 poscie od Ciebie ciociu kochana :( mysle,ze lepiej zrobic tekst sredni, bo za krotki niewiele o psie mowi i czlowiek mniejsza ma motywacje, by sie zainteresowac i zadzwonic w jego sprawie. a jak sie naisze cos, co za serce ujmie to czlowiek go zapamieta z tych milionow psow oferowanych do oddania
  23. dzieki kochane ciotki nastepne!! dzieki kapsel za takie rozsylanie!! ja cie krece..... dzis nie edytuje 1 posta, bo mi komp muli, ale jak kojarze to stalych brakuje teraz.... 110zl i jednorazowo doszlo 40, czyli jest 200.... z 250? o ja!!
  24. ja mam jeszcze inne fotki kaski. ona zawsze stoi lapkami na kracie i patrzy na czlowieka. bardzo grzeczna i zgodna z psami. kochana. szorstkowlosa lekko, przynajmniej z wygladu
  25. bo Twoje sa dobrze wychowane :) a wszelkie psy zazwyczaj wiedza, co znaczy kici kici, lub kota kota. tzn wiekszosc ludzi wie. a nie wiadomo przeciez u kogo smutasy zyly przed schronem
×
×
  • Create New...