Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. ma sie ok. wczoraj rozmawialam przez tel dzis skapa ciotki, jutro wiecej, bo na sekunde tu jestesm jutro napisze wszystko,ale jest fajnie :) nie ma sie co martwic
  2. Czaczi dostal jeszcze autogielde, top ogloszenia, adopcja psa, morusek i adopcje.org mial wczesniej, dzis, 2 dni temu
  3. kizi przypominam o tel :) bo wiem,ze tu zajrzysz zaraz na pewno w wekend, ok?
  4. dalabym wiecej wymogow do dziecka, bo on do schronu wracal, bo pogryzl dzieci. pamietajmy, zeby brac pod uwage typowa polska rodzine, a nie psich specjalistow, ktorzy psa ulozyc potrafia kazdego. dalabym dziecko od 14-15 lat on poszarpal reke 10ciolatkowi. takie dzieci rzadko potrafia sie odpowiednio zachowac wobec nowego, doroslego psa z przeszloscia nieciekawa
  5. ciotki godzine gadalam z Sylwia przez tel :) ale to fajowa babka, mowilam Wam juz? :) Sylwii po burzy neta odcielo, az sie trzesie,ze nic napisac nie moze, bo w nalog wpadla i tz juz jej zaczal tez o to glowe suszyc ;) dzis dojechala do Sylwii inna nasza sunia, jeszze sie z nia Bilbo nie zna. nie bylo czasu, bo Sylia byla na pogrzebie pol dnia. przyjechal tez jeden kolega z lodzkiego schronu, niezbyt mily dla psow, a dla ludzi przytulak to tez ma czas na aklimatyzacje, zanim sie zapoznaja. poki co pieski chodza na spacerki osobno co sie dowiedzialam, staw Sylwii jest zarosniety po powodzi i wejscie jest zabagnione, przed oczyszczaniem jeszcze, dlatego tam z psiakami sie teraz nie chodzi, bo upapraja sie cale. Bilbo lubi zabawy pilkami, zabawkami, patykami. Na koty u sasiadow w ogole uwagi nie zwraca, a byla ich tam masa. Jak do domu wszedl wtedy to nie chcial podejsc a wolania Suywii, zziajany lezal tylko na kaflach. Ale jutro pojdzie do domciu na probe :) i fotki domowe beda Z suniami poznanymi Bilbo sie super dogaduje, bawic sie by tylko z nimi chcial. A najardziej kocha ten sznur swoj ulubiony, szarpie go i mocuje sie z nim. Czeka go kapiel i wizyta u weta kontrolna, po wekendzie. Zazwyczaj czysciutki, nie zalatwia sie w kojcu, tylko raz sie zdarzylo. co by tu jeszcze.... no Sylwia zakochana w psiaku, a dziewczyna ma serce na dloni :D
  6. no to juz teraz na koniec mca sie scignie faflok o przepisanie z siebie prosto na pana z dt. z pominieciem kasiafiony, b juz u niej pies nie jest a kim jest ten pan? moze sie zalogowac i nam pisac na biezaco? skoro ma gg to neta ma chyba. jakie warunki ma u niego pies? tak tylko informacyjnie pytam, wielkosc domu, stan rodziny, czynnosc zawodowa czy uczelaniania, wiek
  7. ooo no to fajnie :) a namiary masz dokladne? przepisanie umowy o tymczas? trzeba szukac kogos do ogloszen? calej serii dla spanielka, do domu bez dzieci
  8. dziekujemy za ogloszenie :) tylko ta ugodowosc mnie w oczy zaklula ;) bo w schronie on zawsze rzadzil w kojcu ;) wiadomo,ze schron zmienia, ale to jak dla mnie typowo boksiowy temperament :) odziewdzilam bazarek i niestety ja nic nie wybiore :( a kto ma synka osmiolatka? :)
  9. nie ma tej odpowiedzi od dlugiego czasu. czyli pies przepadl... samowola na maxa tak sie nie robi!
  10. no i dojechala sunia nasza :) relacje dostane pozniej
  11. u mnie leje, jak z cebra :( dobrze, ze bilbo juz tu nie ma ;) sylwia bedzie tu dzis popoludniu najwczesniej wieczorem
  12. z suka, z ktora jest od jesieni w boksie- od jesieni zaczelam chodzic do schronu- jest ok, dogaduja sie. suka gruba na maxa. ale zawsze oni sa sami, nigdy innego psa nie mieli w boksie. raz widzialam, jak warczeli na siebie, o cos tam im poszlo. a tak to zawsze spokoj jest ale jak n weszlam do kojca z ich opiekunem to czaczi uciekal i biegal wkolo, nie chcial dac sie zlapac. podchodzil na chwile, dwa glasniecia i juz uciekal. nie wiem,czy stres i radosc, czy nieusluchanie. boi sie podniesionej nagle reki, moze sie wlasnie opiekuna boi, bo dostal kiedys. czort wie
  13. czaczi jest na pewno kastrowany, nugat... nie kojarze czeczi to mlodszy bardziej mix sznaucia
  14. oby :) oby mial domek fajny juz :)
  15. dalam tekst do 1 posta i zrobilam mu na razie morusek.pl reszte wieczorem
  16. mizianko od cioci kory :) mialam niedawno jakis tel o adopcje astry, ale mowilam,ze nieaktualne, w dysusje sie nie wdawalam a kiedy wielki dzien wyjazdu do nowego domciu??
  17. niepokojaca ta cisza...... kasiafiona daj namiary na osobe, ktorej oddalas psa
  18. oglaszac mozna i bez wiedzy o charakterze. skoro nie ma wolontariatu to nigdy sie nic o nim nie dowiecie i przez to nigdy nie bedziecie oglaszac? to po co ten watek? oglaszajcie, piesek w typie rasy juz jakis tam charakter ma bardziej typowy dla rasy, to cos juz o nim wiadomo :) milosnicy foksiow sie zainteresuja, jesli foksia szukaja piszcie krotki tekst i oglaszajcie
  19. marta pytaj tez kizimizi, co oni tam mowili. piasek sie wyplukuje przy laniu woda i sie teraz glowia... kladli bez maszyny chyba,ale moze mlotkiem dobijali? tyle zrobione, piekne, a puste stoi :(
  20. super :) fajnie tez,ze ma zdjecia przy czlowieku, ozemy je do ogloszen wykorzystac Sylwia? :) jeszcze ze 2 dni, bedziemy wiedziec, jak Bilbo w domu sie zachowuje i mozemy zaczynac oglaszac porzadnie druga sunia od nas juz jest w drodze :)
  21. wchodzi,ze w sob wyjezdzam. wroce i do chlopakow polece znow ich przekladanie w schronie se przeciaga, bo w kojcu nugata m.in wylozyli kostke i tam piasek ucieka spomiedzy kostek i siedza panowie i nie wiedza, co maja poczac... dlatego prace ustaly i psy trwaja
  22. u nugata jest w miare ok ten tekst. mozna go tylko bardziej patetycznie przerobic. teraz nie am glowy, uciekam juz praktycznie ciotki sprobojcie same moze? wszystko sie liczy! co wyjdzie, to wyjdzie i nie bedzie zle na pewno :)
  23. zagladam do mailusia, cisze sie, ze juz w domowych warunkach wreszcie :) choc dlugo nie czekal. szybka akcja ciotki ale calkiem inny pies do strzyzeniu, nie do poznania!
  24. Sylwia odbierz telefon. jutro masz goscia nastepnego!
×
×
  • Create New...