Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. nie ma kudlacza..... tak mi powiedziano poszedl chyba do adopcji do starszych ludzi. dokladnie nie pamietano, w papiery nie patrzono, nie wiem,czy one istnieja plec nieznana, wiekiem juz byl starszy tam nie cicchaja psow. jest z 15, jak mowil poprzedni pan w tel. psy i suki staraja sie trzymac osobno. adopcje sa, ale malo. okoliczni wiedza,ze oni ta "przechowalnie" prowadza, jak sam pan mowil. kudlacza zadnego nie ma na te chwile. ale jakis bialy piesek jest, jest taki bialy, ma foto w budzie, na 1 sronie. imie cos na R ma nadane. ale nie wiem,czy to ten sam bylo niedawno 6 szczylkow i wydane sa. jak sie komus poies znudzi to nie rzyjmuja, tylko od hycla, gmina wylawia i do nich trafiaja. kojcow jest 6
  2. wspaniala :)))))))))))) jest jakis odzew juz z ogloszen? czy poszla do fundacji bokserzych? dlaczego mi nikt nie odpowiada?
  3. odebral pan, mowil,ze wrocil ledwo z urlopu i nie wie,czy on jest. ale przed urlopem raczej byl. plec i wiek mi sprawdza w papierach i mam zadzwonic za godzinke. mowil,ze najlepiej przyjechac i zobaczyc. ja mowie,ze z poznania jestem i nie moge tak jezdzic. ma sie zapytac pana, co sie nimi opiekuje psow jest w tej chwili okolo 15stu czy mam potem mowic, o dt, o hotelu, itp? oni sa zyczliwi do tego?
  4. 63 24 11 102 nr do przytuliska czynne od 7 do 15stej dzwonie dzieki martka :)
  5. martka, czy masz moze ten nr tel? ja nie moge w google znalezc nic o przytulisku tam... o jakies info bym sie dowiedziala i chociaz go pooglaszala
  6. chodzi mi o kudatego w kazimierzu biskupim ide szukac nr tel gdzes dalej na sronie byl, z numeami, tam mial nr 9. dlatego tak spytalam, nie widzialam 1 posta, bo link z kudlaczy byl od razu na ktoras dalsza strone
  7. fotki sa u gory albo na poprzedniej stronie :) a nastepne jutro :)
  8. nie straszcie mnie, ze to ten sam pudlowaty, co byl kiedys juz kilka miesiecy temu, w jakims pomieszczeniu, w jakims kojcu do uspienia, z 4 kolegami? tamten cbyha poszedl na jakis dt, czy to ten sam? biedny piesek :(
  9. u kogo z walbrzycha on jest?? jestem w szoku, ze ktos z Wcha dziala tutaj... dt jest w tytule, anic we aidomosciach na watku nie ma. dajcie kontakt do ciotki z Wcha, moze polaczymy sily na pszyszlosc :)
  10. co za cisza? specjalnie nie pisza, tajemnice trzymaja!
  11. oj, wiekszy, widac na pierwzzy rzut oka. nie o wiele wiekszy, ale wiekszy. rumek jest drobniutki, ciut wiekszy, niz sznaucio mini,a Anik juz tak w okolicy kolan najlepiej, niech zuziaM go zmierzy i juz :)
  12. a dzis, jak wiem od Sylwi Bilbo rano wylatal sie w tych szuwarach, w zarosnietym jeziorku u Sulwii i potem odpoczywal w cieniu,w swoim kojcu, z jezorem na wierzchu ;) Bilbo! jak wszystko bedzie ok to za 10 dni jedziesz w podroz do nowego domku!! 10 dni 10 dni 10 dni
  13. w gore wateczek! jakie psiaki jeszcze bez domkow??
  14. ja moge jutro zadzwonic w sprawie pieska kudlatego nr9 czy juz to ktos robil i mam nie macic? to schron w koninie, jak rozumiem??
  15. bojusek sie sprawuje, bo dobrze zsocjalizowany :) dobra robota Anja :) o to w tym wszystkim chodzilo :) zeby byl normalnym psem i nie bal sie ludzi! ciesze sie,ze Bojus juz w domku docelowym, oby szczesliwie zyl w nim do konca
  16. niestety, nie dalam dzis rady :( maly dlugo spal, do 15stej az. a schron do 16stej ale musze ja odwiedzic w tym tygodniu koniecznie giselka, jak z ta obroza? jaka dlugosc i czy ciagnie na smyczy i szelek wymaga? pisalas, ze z nia na spacerki nie chodzilas wczesniej. szlas wiec juz? Szela siedzi na kwarantannie sama w kojcu? i codziennie jeden raz chodzi na spacer? biedniusia malusia a czy wysylamy ja do jakiejs fundacji boksiowej??
  17. dzwonilam do pana pan dzis wyjezdza wieczorem. w srode jakos wraca, wiec bylby na srode na ye wizyte a potem znow wyjezdza! i bilbunia moglby odebrac 2-3 wrzesien, juz wtedy by wrocil na stale i nie wyjezdzal piesek poprzedni jakis wilk cos tam, zyl u nich 14lat, potem ten boksiu 4 lata. pieski jedza suche i gotowane na zmiane po osiedlu na smyczy, wsadza pan psa do auta i jada na te lotnisko, tam pas startowy 7km i tam piesek lata. albo jezdzi z pieskiem na rowerze :D t bilbo sie wyzyje porzadnie i wybiega
  18. dzieki kizi :D mam wiadomosc od sekkmet, wieczorkiem da panu znac i umowi sie na wt lub srode co Wy na to? czy nie za dlugo bedzie? a moze oddac Bilbucha bez wizyty i zrobic ja jako poadopcyjna? jakby an przyjechal to sylwiaso go oceni.
  19. mam juz fotki od kierowniczki Sylwii :) wyslalam do kizimizi, moze wstawi dosc szybko, bo mi to mase casu zajmuje. teraz juz uciekam. najpozniej po 20stej dodam foteczki, jak kizi szybciej nie wysle. chyba,ze ktos da maila i szybko wysle :)
  20. malawaszka nie ma pomyslu zadnego, zadnych mozliwosci :( ja teraz uciekam. wieczorem napisze do tej figi na cafe animal jestem zalogowana. to moge sie tam poudzialac zmienie 1 post i tytul dzis wieczorem
  21. poszukujemy kogos z wtykami do metro lub gazety innej, chyba do wyborczej za free sie tez daje? ja na dt nie moge, one sa za duze, nieznane, ja mam male dziecko i tz z fochami. borysus tylko suczki male przyjmuje kikou staruszki, ale tez platne, jak za hotel jakis tan dt, platny za wyzywienie samo... moze malawaszka ma cs w rekawie?? zaraz do niej napisze...
  22. nie wiadomo wlasnie. oferowala sie sekkmet, na dzis labo przyszly tydzien. dzwonie dzis do pana i do niego nikt nie dzwonil sie umowic. wiec teraz szybko zalatwiamy plan awaryjny, bo szkoda czasu i checi ludzi, by sie ni rozmyslili. masz swiezy opis post wyzej. moze sie uda sekkmet, jak nie to trzeba kogos z zielonej wyslac, bo tam chyba nie ma dogomanika zadnego a domek, emerycie, 2, dzieci wydane, mieszkanie 2 pokoje. w licu om boksiu z adopcji umarl. maja tez dom na wsi. w okolicach mieszkania maja super tereny na spacery. ich poprzedni pies tez byl ciety na psy
  23. ja nie mam zielonego pojecia... moze ktos sypnie kaska na bazarek ogloszeniowy nowy? albo te soby, co wczesniej sie zglaszamy do ogloszen, teraz tu przywrocic. ale to odnosnie samych ogloszen
  24. rozmawialam z Wykrywka. Ona dzis nie moze, bo jest w schronie caly dzien. ale jest tam tez dzis sekkmet. pogadaja i za godz dadza mi znac telefonicznie, czy dzis sekkmet zdazy. bo nie wiadomo, czy jedzie dzis do Boleslawca
×
×
  • Create New...