kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
swiete slowa kizimizi, swiete slowa :) babelek mnie zauroczyl. wciaz w ruchu, machajac ogonkiem, wyczesany przystojniak. wpada na psy i sie tym nie przejmuje :) raz widzialam zderzenie z onkiem bez lapki, prosto na zeby wpadl mu babelek, ale zaden z nich sie nie przejal, dwaj inwalidzi :) babel pieknie na imie reaguje, biegnie za glosem chyba najbardziej. wech tez ma ok, bo smakolyczki uwielbial i pochlanial bardzo chetnie :) przytulak i lasuch z niego pierwszy :) -
my w ferworze psiej radosci, poczestunkow i rozdawania glaskow, kilka psiakow w kojcach, sunie w liczbie okolo 11szt latajacych wkolo nas (plus slepy babelek( i bunia z daleka krazaca wkolo. a jak nas nie widziala i ZuzizM z okna ja zawolala, bunia szczekaniem jej odpowiedziala. pyskula jedna :)
-
to dzis pzegapilam, dzis o tym zapomnialam ale to od Agnezii to za free? błaszki sa 83km od lodzi. z lodzi wozi papatiakole, juz kiedys korzystalam i pozytywne wrazenia :) on bierze 42zl za 100km. wychodzi wiec w 2 strony okolo 70zl.to tanio, jak za barszcz. plus benzyna dla sylwiaso, nie wie, jaki koszt, do lodzi. plus dla mnie na pkp okolo 30zl w sumie powyzej 100zl. tak czy siak...
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
jutro jest darmowy transport do kepna. ale to sie kolo zatacza lekki i trzeba z kepna do lowicza znalezc, a to ponad 100km. bylo tez na jutro z pszczyny do konina i tak juz pikus do lodzi, ale to nie wypalilo, bo sie plany pozmienialy czekamy nadal -
a co sadzicie o tym transporcie w polowie sierpnia?? aha, trans wrocek lowicz wyszlo 220zl dokladnie. trzeba znalezc drugego psa i taka polowa koszta juz bedzie znosna i fajna, prawda? :) watek jest, ze szukamy dokoptowania i cisza tam...
-
ciagnijcie kizimizi o dodane fotek skubisia :) dzis go odwiedzilysmy :) na dziecko niesprawdzony, by byl w kojcu, nie wychodzil, a do srodka balam sie i nie mialam glowy dziecko wpuszczac. zreszta samo poglaskanie psa przez dziecko jest maloadekwatne. trzeba w warunkach domowych chyba sprawdzac, jak sie zachowuja w zabawie. a dziecka do obcego psa dosc duzego, z zebami na wysokosci jego twarzy, boje sie puscic w ciagu kilku minut znajomosci :( skubi kochany, acz zaborczy. uszka swojego w prezencie dostanego pilnowal zazdrosnie przed podchodzacymi do jego kraty psami. bawilam sie z nim maskotka, skubi ma ich cala mase w kojcu naznoszoa, naprawde :) szarpalismy sie, przeciagalismy zabawka, podskakiwal do niej. zero agresji, sama radosc, ale bez szalenstw i zbednego skakania po mnie :) na fotach czasem widac, jakby on oczka nie mial, a on je ma, est nieco nizej, niz to zdrowe i polprzymkniete, ale ja myslalam,ze nie ma go w ogole. nie ma wciecia w talii :) dobrze podkarmiony :) ogon ma gruby, zdziwilam sie tym. ale lasuch jest bardzo, wszelkie zmakolyki zajadal w mig, nie zwracala uwagi na bozy swiat wtedy :) wymiaziany za wszystkie ciotki :)
-
zaraz wysylam nr konta i dopisuje do 1 posta dane do allegro tez tam chyba sa... ale pm i tk wysle :) dzieki ciotki nowe za deklaracje jednorazowe!! dzieki ciotki dawne, za przelewy!!!
-
skzynke juz czyszcze allegro nie ma, tak wiec chetnie poprosimy o nie :) zawsze okolice lodzi lepsze, niz nic. bo na razie nic nie mamy :) tak, jak pisalam polowa sierpnia za free, ale to daleko bardzo. sylwia juz czeka od lipca na psa i iejsce tzrymac wiecznie nie musi
-
dziewczyna ze stowarzyszenia pomocy krolikom jedzie z okolic jeleniej gory do skierniewic i 14stego moglaby z wrocka Bilbo zabrac... szukamy szybciej i tak :)
-
ja dzis nic...
-
Sabina, nie ma problemu :) rozumiemy :) ale dzieki, ze weszlas w ogole :) YV1958 dziekujemy, to powazna kwota! konie rownie wazne, popieram Agnezia, tak, podtrzymuje transport do wrocka, ciezko bedzie, ale dam rade, bo musze
-
no i najlepiej polaczyc sie z kims, bedzie o polowe taniej ale nikt nie szuka teraz takiego transportu... tak bym chciala,zeby on juz w nadchodzacym tyg dojechal...
-
ale to jest dolny slask. trzeba kolo zatoczyc z katowic okolo 250km dodatkowo, zeby do nas dojechac ode mnie do lowicza jest okolo 300km. ale trzeba liczyc, by osoba od transportu jeszcze do domu wrocila i drugie tyle drogi robila, jak np z wrocka pojedzie, czy papatiakole z lodzi Shania, co za opis masz straszny? jak klikam to w fotosika tylko wchodze i sie logowac trzeba i nic nie widac...
-
a chcesz jednego?
-
ja im obu zrobie ogloszenia na: autogielda morusek adopcje org adopcja psa cafe animal ojej
-
dzieki Agnezia :) link do hotelu dodalam w 1 poscie i tu [url]http://hotel-dla-psow.prv.pl/onas.html[/url]
-
320 km ode mnie i 250 z wrocka. jakos nie wiem,czemu sie boje, uklady takie... a co to NMZC? :)
-
mamy 358 jednorazowo, z tego, co dobrze licze i poprawiam 1 post po kilka razy dziennie :) plus stale 140 i 1 miesiac pokryje SOS nie jest juz zle :) tylko ten transport... ja jakos osobiscie go dowioze tym pkp do wrocka, bo za transport platny to 70zl wychodzi do wrocka. a pkp wychodzi mi za okolo 30zl. roznica jest. tylko kiedy kiedy? wciaz czekam, co sie wyklaruje, watek w transportowym dziale wisi juz dawno okolo 280zl za trans z wrocka do lowicza... :(
-
jedzie ode mnie ze schronu (jakos boje sie tego wciaz pisac tak jawnie na dogo) pod lowicz na wioche :) na hotelik nowy dzieki za kaske!!!
-
dzieki kizi :) na Ciebie mozna zawsze liczyc i daj linka to podrzucac bedziemy :)
-
no nie zalamuj mnie, prosze!!
-
PROSZE WPISYWC DOPISEK;;; NA HOTEL BILBO zapomanialam to w pm pisac!!
-
a pewnie, pewnie o jednorazowe :)