Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. mari nie jestes sama ja tu zawsze jestem,ale nie pisze, gdy nie mam co.... :( jak to, czemu on musial opuscic oborniki???????? u Ciebie jest, na zawsze?? to super!!! i pisalyscie,ze on widzi, to jak to znow slepy????????
  2. alez ja znam tego pana osobiscie :) nie moge wspomoc stalymi, poki cos z moich psiakow ds nie znajdzie... przykro mi
  3. nie wiemy, kim jest Adam i Zaneta?? prosimy o podanie nikow do mnie na pm :) poza tym, w pierwszej turze, papryka podala 2 razy osobe imieniem Anna. deklarowala sie Anna, moze te 2 razy wymienione Anny to 2 Anny, tylko jedna nie jako nik anna, a jako imie, bo ono w koncu bardzo polurne prosimy o wyjasnienie :) brakuje jeszcze okolo 100zl wplywow, ze calosci deklaracji wysylam pm do nowej Olutki555 , dziekujemy :):) 1 post juz dziala
  4. ciotki wrocilam juz robie jako takie porzadki w 1 poscie dziekujemy za foto fakturki. papryka juz przelala, wiec odejmujemy od naszego konta papryka zaplacic trzeba tylko te 60zl za przejazd. te 34 ode mnie jest jako moja jednorazowa. moge bilet pkp tez foto wkleic, ale po co to komu. bilety specjalnie trzymam. ale ja bilbo do wrocka dwiozlam i to moj wklad w niego zaraz dodam, jakie wplaty doszly, do 1 posta wiescie o bilbusiu super :) czekamy na te fotki :) samego psa, bez ludzia juz, ok? sylwia zgadzasz sie na wstawianie fot ze swoja osoba do roznych stron z ogloszeniami?? citoki, na kogo kontakt do adopcji?? na mnie, czy sylwie, bo ona psa zna?? moze pierwszy ontakt na mnie, a ja bede kierowac dalszych chetnych do sylwii, na 1 telefon w cel pogadania o piesku. a potem powrot do mnie, by wizyty juz uzgadniac?? sylwia umowa jeszcze. kto komu ma wyslac? ja Tobie wysylalam wzor umowy o hotel. wypelnij ja i wyslij na moj adres, zaraz podam na pm. a zreszta na umowie bilbo jest moj adres zamieszkania, prawda?
  5. super!!!! 2 kosmetyczne poprawki- nie starsi ludzi tylko slowko- dojrzali. starosc sie zle kojarzy, nikt nie chce byc stary, stary to dziadek i babcia. my szukamy ludzi po 40stce, jeszcz nie dziadkow :) "jeśli nie dbasz o wygląd psa a o jego miłość i oddanie to nei przechodź obojętnie koło naszego Buniaczka!", taki zlepek- a o. zle sie czyta, ja sie pomylilam czytajac to ierwszy raz i calkiem inaczej sens zdania zrozumialam. wiec- jesli nie dbasz o wyglad psa, tylko o jego milosc i oddanie. lub- jesli nie dbasz o wyglad psa. jesli dbasz o jego milosc i oddanie ja bym tez moze nie uzyla odnosnie bnui stwierdzenia o tym oddaniu i milosci, bo po niej chyba tego oczekiwac zbyt wiele nie mozna... bunia to w ogol albo pies dla kogos mega zapsionego, co jej wiele czasu posiweci, tylko jej, a nie gromadzie, a w tym jej chwile w ciagu dnia. i ja wyciagnie z tej melancholii. albo dla kogos, kto szuka psa takiego zawsze z boku. kazdy sobie rzepke skrobie. ja osobiscie lubie psy, co nie leza mi wciaz pod nogami i piszcza, zeby je glaskac non stop, co wciaz zwracaja na sebie uwage i sie naprzykrzaja wiec tacy ludzie tez sa i moze takiego trzeba szukac ale mysl o zmianie tekstu jest kizi dobra trzeba sie za oglaszanie wziasc kameralna ;ubi pomagac oglaszajac za free
  6. tez poprosmy o szczegoly!! wlascicielu odezwij sie wreszcie!!
  7. Sledze gaje rzetelnie, tutaj. Ale dziwy... A co oznacza skrot zk? Cla mnie to, jak, zaklad karny...pierwsze skojarzenie. Czli co wychodzi z jej przeszloscia?? Ile ma lat, jak wet ocenil?? To tez wazne w szukzniu jej historii
  8. Kim jest ten reno?? Kama, ty to psycholozka istna!!
  9. Nie ma tekstu. Ciotki zrobcie, plisss Jak bilbo?? W domku. A focie nowe?? Prosze, by sie ktos ogloszeniami zajal. Bazarkiem i info z ta ciotka, co sie sama zglaszala kiedys Oplata za bazar to do papryki Niech ktos paleczke przejmie, plisss
  10. Droga katarzyna starkiewicz Okres rozliczeniowy wypada zawsze od 23go kazdego miesiaca. Nie place od 1szego do 1szego Za zyczliwosc pani juz podziekujemy
  11. Ciotki wysylajcie go. Ja mam slaby net i nie moge. Podworko z buda jest ok. Bez lancucha, kojca. Zero odzewu dotad..... Nowa kolezanke ma tylko nugat, na wyniegu. Czaczi mieszka w kojcu. Oni sa osobno. Nie znaja sie
  12. Ja urlopowo i slaby net, wiec migiem Sylwia, jak bilbo domowo? Fotki masz? Nawet jutro ruszamy z ogloszeniami. On szybko ds znajdzie, jak taki grzeczny. Ciotki poszukajcie bazarku ogloszeniowego, niech papryka zaplaci. K to robi ladne allegro wyroznione?? Kto sie iferowal z ogloszeniami? Trzeba zaczac dziakac kochane Kaski chwilowo nie zbierajmy, mysle, ze starczy z jednorazowych na doplaty do tych stalych. Bilbo tam dlugo nie zabawi przecie! Sylwia fakture do sos wyslalas? Kapsiu lub agneziu pomozcie sylwii znalezc maila do so s, by fakture wyslala
  13. Blood nie masz kasy odsylac, tylko ja tobie dosle te50zl za okres od konca lipca do 08.08 jakos. Bo placilam ostatnio za czerwiec zalegly, a za lipiec czekalam na wplaty, a potem juz bylo o domku wiadomo i nie placilam specjalnie. No chyba, ze dlug nam podarujesz :) Fistaszku poczekaj kilka dni, bo teraz na urlopie jestem od dzis i tutaj zdjec nie wgram. Ide wysylac umowe, bo juz mam.i adres
  14. zabij mnie, 5 min temu myslalam,zeby sie tu odezwac dalam ciala i nie zadzwonilam. zapomnialam totalnie.wczoraj dzien na maxa zalatany miala, a dzis domowo i o tym nawet nie pomyslalam :( raczej ich nie podtopilo, bo oni za wroclawiem mieszkaja, na polnoc, jak sie jedzie na poznan. a nie w strone poludniowa ale w sumie, sami sie mieli odezwac... jutro wyjezdzam, rano sie pakuje, jak w drodze bede miala glowe to zadzwonie do nich, tyle,ze on ipracuja nie wiem,jak bede z netem stala to nie wiem,czy napisze Wam od razu, wiec cierpliwosci jeszcze :)
  15. dzis wysle blood wzor umowy o ds na maila. to blood wypelnij a od siebie i wyslij na dares, jaki dostaniesz w mailu. tamci ludzie juz sobie sami wypelnia i tobie odesla kopie, jesli chcesz?? u belli wszystko ok. je ladnie, na spacerki grzecznie chodzi na smyczy. w podrozy bardzo grzeczna byla. ludzi sie nie boi, grzecznie sama zostaje. jak wroce z urlpou- jade jutro- tp wkleje fotki z domku belli. bo dostane lada dzien. na jakas znajoma suczke warczala tylko, ale zaraz sie uspokoila, suczka jej wielkosci byla. bardzo sie ludziom belcia podoba ide poprawiac 2 post. blood wez w opcji- zaawansowana edycja zmien 1 post no i teraz sie musimy rozliczyc. dzis jest 8.08, sunia wyjechala w pt, czyli 6.08. placone mamy od 23ciego do 23ciego. wiec byla na dt za ten miesiac jeszcze.... czyli od 34ciego do 05.08, bo rano wyjechala i juz tego proponuje nie liczyc wychodzi 14 dni. niespelna polowa miesiaca czyli 50zl zwracamy za przelom lipca i sierpnia? tak blood?? zmienie w 2 poscie, ze ladymonia06 nie placi juz w ogole od czerwca, a deklarowala 30zl i biore jej deklaracje z jednorazowych do reszty ludzi, czyli Zofiji i bea2-4 wysylam pm z wiadomoscia o stanie konta suni koszta transprtu jeszcze nie znam. pan sie nie odzywa
  16. zuzi nie ma na dogo w ogole chyba? widzial ja ktos ?? ogladalam wiadomsoci, bogatynia zalana, a tam tez hotelik byl, z jakiego ostatnio ciotki psy zabieraly, bo sie warunki pogorszyly. ta cisza od zuzi jest niepokojaca.... ale pewnie tylko problemy z netem maja... zyciu to nie zagraza. gorzej z pradem :(
  17. ja rozumiem. proponuje wiec jakies spawdzenie tego. bo koles mogl sie wystraszyc i dlatego zeznania zmienil. moze maja astiego, jako ukradzionego i boja sie przyznac zakladam tez,ze to glupi zart kogos z obornik, by sprawdzic, jak zareagujemy dlatego jakos podstepem trzeba wyciagnac, w jakich okolicach on mieszka i tam krazyc i szukac astiego, na podworka chylkiem zagladac, czy on sie tam nie kreci mozna zadzwonic, jako jakas zwykla akwizycja poprosic o podanie adresu lub okolicy, jakies badania niby rynku, czy cos. czy mieszka przy ulicy, jaki ma dom duzy, czy ma garaz, czy ma jezioro obok, rzeke, duzo drzew. takie strategiczne punkty, ktore wskaza na okolice. czy ma bar obok, albo jak daleko ma do sklepu spozywczego. do kosciola, itp ?? jakas cwana, wygadana ciotka by sie przydala, z niezla :nawijka"
  18. zarezerwowany :)
  19. nie, czy znow pies jest, tylko gdzie on mieszka. i wtedy tam pojechac, poszukac w jakich okolicach widxil tego psa, popytac, albo jakos inaczej...
  20. bogatynia zalana, to pare km od zuzi. u zuzi jest plasko, na gorce nie mieszks, tam gorek nie ma w ogole, lekkie wzniesienia tylko. ale gdzie tam rzeka???....
  21. super!!!!! brawa wielke kto by pomyslal, ze tak latwo da sie zlapac tym paniom... smycz zna, czlowieka zna. to nie jest dzika, tylko przerazona czlowiekiem... a te panie wiedza o dogomanii, o hotelach, ze zabierane sa pieski, ratowane z schronow?
  22. to dla mnie byl puchacz, a nie kudlacxz :lol: ale teraz grzywke dostl, to niech mu bedzie, ze kudlacz juz jest :lol:
  23. witamy bilbunia i bellunie
×
×
  • Create New...