kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
jestesmy, jestesmy zbieramy sie do odwiedzin i sie zebrac nie mozemy. mi wychodziz,e moglam dzis, ale za pozno sie zreflektowalam, nie wiedzialam,ze sie dzien tak potoczy...
-
nie, nie! on chce wizyte! jak najbardziej! ale nikt jeszcze nie dzwonil, by sie umowic na nia. tzn sekkmet, a wyslalam Jej nr i info wszelkie na pm pan dzis do 19stej jest w domu, potem wyjezdza. czeka na wizyte niecierpliwie. sluchajcie, a moze jakby co z deklaracji damy na benzyne i pojedzie autem Bilando z Wykrywka?? jesli to Ten Dom dla Bilbo to masa kasy zostaje do zwrotow przeciez te 60km w 1 strone, daje 120km osoby z dogo- transporterzy, biora okolo 40-60gr za 1km. wychodzi srednio 50gr za 1km, wiec.... 50zl za 100km, wiec jakies 50-70zl za benzyne dla dziewczyn, jesli maja auto i czas, auto srednio palące
-
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
rozkurcz... to on juz ma, zwieraczkow. i leci ciurkiem po nogach, jak bez pampersa lata. najpierw ja bylam chora, przed urlopem, w zeszlym tyg tz, teraz maly. jakas cholera tu siedzi chyba u nas. nie wiem,co mu dac... jutro lekarz :( ogladalam obrozki na bazarku, ale to dlugo potrwa z wysylkami, z zakonczeniami bazarku. lepiej kupc od razu. ale jak szelki to bez delikwenta ciezko przeciez. czy Szela wymaga szelek? ciagnie na smyczy? -
pan oddzwonil. o wizycie nic nie wie dostal faotke mmsem bllbusia i sie podoba. pan sam chce jechac po niego ale nikt nie dzwonil sie na wizyte umowic ludzie,zeby oni innego nie znalezli, bo tyle to trwa!! co robic??
-
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
no i nie wiem, jak dzis bedzie bo moj maly ma chory brzuszek i chyba do popoludnia nie zdazy wydobrzec, by go na wycieczki wozic do pieskow. ale zobaczymy. schron czynny do 16stej... teraz maly spi. -
dzwonie do pana, by sie dowiedziec, czy ma dzis wizyte, a jego tel jest nieosiagalny. tak mi mowi jakas pani w telefonie :D ktos cos wie od sekkemt?? jest dzis wizyta????? prosze o nr kom do sekkmet, jak mnie nie bedzie na dogo, to na nr 506 636 242
-
szefowo, hehe ;P ciotki i wujkowie!![B][SIZE="5"] kim jest Adam i kim jest Zaneta?[/SIZE][/B]? kto placil??? probuje 1 post rozszyfrowac z wplatami, cos poradzicie? niech ktos za mnie podliczy, bo moze cos tam namieszlam??? kase trzeba jasno rozliczac Kapsleku, od kogo mialo isc Twoje dodatkowe pieniazki na transport?? jak ta osoba miala sie podpisac? moze to ta Anna??
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
sunka wracaj do gory wstawilam jej oferte w jakies 2 ogloszenia w przygarne psa -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
hehehehe sprawowac to sie tez dobrze musi ten drugi :D -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
jeszcze cala noc przede mna, prawda? :D no to ja ide... spac ;) hahah -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
zapewne dopiero rano bede ustalac plan dnia. ale powyzszy plan mam bardzo na uwadze. oby sie tz dal skusic ;) -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
a pewno :) kocham boksiaki wszelkie, ale ta juz mi w pamiec wpadla. ciotki, czy ktos Szelke wysylal juz do fundacji boksiowej, zeby ja wstawili w ogloszenia? czy za wczesnie? ale moze niech sie juz ludziska interesuja, komu bedzie zalezalo, ten poczeka na wszystko. ja marze, by tza namowic, bysmy ja odwiedzili, to tak blisko od nas!! juz sie wlasnie pordukuje, bo niedaleko jest jeziorko, a pogoda ma byc piekna, to niby nad wode, a po drodze bysmy zajechali... a do czwartku tak daleko, na sam werdykt, na decyzje... a potem jeszcze ta kwarantanna. ehh -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
dokumenty jeszcze nie doszly blood wyslalas zwyklym listem? kiedy?? -
co taka cisza u Bilbusia? chcemy fotek! chcemy fotek!
-
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
ja jej moge czerwoniasta obrozke zasponsorowac, na juz, zeby miala w czym na te spacerki chodzic dziewucha prosze podac konto, kaske przeleje, a Wy zakupicie jej specjalnie czerwona obrozke, ok? w pon jej kupicie w sklepiku? -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Asia Ginger, prosimy o zmiany w 1 poscie i tytule ten pies juz przez tyle rak przeszedl, chwilowo0 2 adopcje schroniskowe, 3 dt od nas... przydalby mu sie wreszcie dom staly... -
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
i jak odwiedziny? jak?? -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
kiedy wyniki tych badan skory? w poniedzialek? jesli ja wezme po kw, jak ze sterylka?? -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
ciotki... ja Wam powiem wczoraj tz zgodzil sie na dt dla tehj suni u nas :) no, ale ja sie boje. musimy zobaczyc, co to za choroba, bo ja mam 2letnie dziecko, ktore nie bedzie latalo myc rak po kazdym dotkanieciu psa, bo on bardzo pieski lubi, co chwile dotyka i nierealne, zebym ze 30razy na dzien mnyla mu rece po kazdym kontakcie z psem. wiele tego dotykanie tez nie bede widziala, gdy bede zajeta. wiec jesli Szelka ma jakas chorobe zarazliwa, grzybice, to nie moge jej wziasc. jak ma AZS, jak ja ;) to oczywiscie, ze ja wezme :) ode mnie tak niedaleko, sami bysmy po nia przyjechali, tz nie bedzie sie burzyl, ze mu potem auto smierdzi, a ja w nim nigdy nie sprzatam, bla, bla bla. taka slicznota raz dwa domek znajdzie, a skoro bardzo wyjatkowo mam zgode tz na wziecie jej na dt, to glupota nie skorzystac. ja jeszcze niepracujaca jestem, ale zaczynam powoli szukac pracy. szybko mi to pewnie sie nie uda. mamy ogrod do pobiegania, ale tylko pod nadzorem, bo sasiedzi debile i mogliby ja wypuscic, na zlosc mnie. Szela by zobaczyla, co to normalny dom, zabawa i leczenie. Ona strasznie przypomina nasza dawna sunie Kore, :D dlatego tz sie zgodzil, jakby byla kundelkiem to tz by sie nigdy nie zgodzil :( no i wmowilam mu, ze przeciez Szela raz dwa domek znajdzie, bo mloda, piekna, i jak zauwazam na sos bokserom, ludzie najchetniej biora rude, mlode sunie. Ja swoja osobista bym chciala akurat staruszke miec, choc tez sunie ruda, wlasnie jak Kora. tu wszystko chodzi o chciejstwo tza. kwarantanne i tak sunia musi dokonczyc pewnie w schronie, moze i ciachniecie ja tam? choc lepiej, by chorowala w domu, jak juz zadomowiona bedzie. a moze moglibysmy ja za jakis czas na ciachanie dowiezc do weta schroniskowego? ja pieniazkow na ciachanie wylozyc nie moge :( a trzeba ja koniecznie zrobic, zeby nikomu nigdy juz do glowy nie prztyszlo jej zameczac maluchami! by tylko ta choroba nie byla grozna!!!! co Wy na to? dacie mi ja? -
ja nic nie wiem. a wiecie co, ten pan wiozl jakies konie na zawody :) ciekawe, czy wlasne koniki...mmmm marzenie
-
Bąbel,jade do domku,miec rodzinke jest bosko:)dziekuje
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
o jacie!! super!!! trzymamy kciuki ale babel ja kupi na pewno, jak i mnie kupil :) -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
kora78 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
kocham juz te sunie!!! jest wspaniala. a te opisy, jak ona skacze i buziaki rozdaje :D poryzalam sie oczywiscie na wstepie juz tz ja ogladal. bardzo przypomina nasza dawna sunie boksie, tez 2 latke brana ze schronu ciotki, jak najczesciej u psow takie problemy ze skora wygladaja? najczesciej jaka to choroba? czy sie na ludzi przenosi? jak sie leczy? -
dzieki Dogo :) morusek tak pieknie wyczesany, nie wiem,czy specjalnie do pozowania :) oby nie ta shitzu sunia to jego kolezanka domowa, ten czarny to niby husky, u rodzicow, za plotem. tam beda ogradzac we wrzesniu od tylu i tam beda latac juz wszyscy swobvodnie u mnie tez morus podkopy robil, oj... pod choinka i pod plotem :)