kora78
Members-
Posts
26249 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kora78
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ma sie ok. wczoraj rozmawialam przez tel dzis skapa ciotki, jutro wiecej, bo na sekunde tu jestesm jutro napisze wszystko,ale jest fajnie :) nie ma sie co martwic -
Czaczi dostal jeszcze autogielde, top ogloszenia, adopcja psa, morusek i adopcje.org mial wczesniej, dzis, 2 dni temu
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
dalabym wiecej wymogow do dziecka, bo on do schronu wracal, bo pogryzl dzieci. pamietajmy, zeby brac pod uwage typowa polska rodzine, a nie psich specjalistow, ktorzy psa ulozyc potrafia kazdego. dalabym dziecko od 14-15 lat on poszarpal reke 10ciolatkowi. takie dzieci rzadko potrafia sie odpowiednio zachowac wobec nowego, doroslego psa z przeszloscia nieciekawa -
ciotki godzine gadalam z Sylwia przez tel :) ale to fajowa babka, mowilam Wam juz? :) Sylwii po burzy neta odcielo, az sie trzesie,ze nic napisac nie moze, bo w nalog wpadla i tz juz jej zaczal tez o to glowe suszyc ;) dzis dojechala do Sylwii inna nasza sunia, jeszze sie z nia Bilbo nie zna. nie bylo czasu, bo Sylia byla na pogrzebie pol dnia. przyjechal tez jeden kolega z lodzkiego schronu, niezbyt mily dla psow, a dla ludzi przytulak to tez ma czas na aklimatyzacje, zanim sie zapoznaja. poki co pieski chodza na spacerki osobno co sie dowiedzialam, staw Sylwii jest zarosniety po powodzi i wejscie jest zabagnione, przed oczyszczaniem jeszcze, dlatego tam z psiakami sie teraz nie chodzi, bo upapraja sie cale. Bilbo lubi zabawy pilkami, zabawkami, patykami. Na koty u sasiadow w ogole uwagi nie zwraca, a byla ich tam masa. Jak do domu wszedl wtedy to nie chcial podejsc a wolania Suywii, zziajany lezal tylko na kaflach. Ale jutro pojdzie do domciu na probe :) i fotki domowe beda Z suniami poznanymi Bilbo sie super dogaduje, bawic sie by tylko z nimi chcial. A najardziej kocha ten sznur swoj ulubiony, szarpie go i mocuje sie z nim. Czeka go kapiel i wizyta u weta kontrolna, po wekendzie. Zazwyczaj czysciutki, nie zalatwia sie w kojcu, tylko raz sie zdarzylo. co by tu jeszcze.... no Sylwia zakochana w psiaku, a dziewczyna ma serce na dloni :D
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
no to juz teraz na koniec mca sie scignie faflok o przepisanie z siebie prosto na pana z dt. z pominieciem kasiafiony, b juz u niej pies nie jest a kim jest ten pan? moze sie zalogowac i nam pisac na biezaco? skoro ma gg to neta ma chyba. jakie warunki ma u niego pies? tak tylko informacyjnie pytam, wielkosc domu, stan rodziny, czynnosc zawodowa czy uczelaniania, wiek -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ooo no to fajnie :) a namiary masz dokladne? przepisanie umowy o tymczas? trzeba szukac kogos do ogloszen? calej serii dla spanielka, do domu bez dzieci -
dziekujemy za ogloszenie :) tylko ta ugodowosc mnie w oczy zaklula ;) bo w schronie on zawsze rzadzil w kojcu ;) wiadomo,ze schron zmienia, ale to jak dla mnie typowo boksiowy temperament :) odziewdzilam bazarek i niestety ja nic nie wybiore :( a kto ma synka osmiolatka? :)
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
nie ma tej odpowiedzi od dlugiego czasu. czyli pies przepadl... samowola na maxa tak sie nie robi! -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
kora78 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
no i dojechala sunia nasza :) relacje dostane pozniej -
u mnie leje, jak z cebra :( dobrze, ze bilbo juz tu nie ma ;) sylwia bedzie tu dzis popoludniu najwczesniej wieczorem
-
z suka, z ktora jest od jesieni w boksie- od jesieni zaczelam chodzic do schronu- jest ok, dogaduja sie. suka gruba na maxa. ale zawsze oni sa sami, nigdy innego psa nie mieli w boksie. raz widzialam, jak warczeli na siebie, o cos tam im poszlo. a tak to zawsze spokoj jest ale jak n weszlam do kojca z ich opiekunem to czaczi uciekal i biegal wkolo, nie chcial dac sie zlapac. podchodzil na chwile, dwa glasniecia i juz uciekal. nie wiem,czy stres i radosc, czy nieusluchanie. boi sie podniesionej nagle reki, moze sie wlasnie opiekuna boi, bo dostal kiedys. czort wie
-
czaczi jest na pewno kastrowany, nugat... nie kojarze czeczi to mlodszy bardziej mix sznaucia
-
Piękny Foksterier Reksio czeka w schronisku na dom! REKSIO MA DOM!
kora78 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
oby :) oby mial domek fajny juz :) -
dalam tekst do 1 posta i zrobilam mu na razie morusek.pl reszte wieczorem
-
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kora78 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
niepokojaca ta cisza...... kasiafiona daj namiary na osobe, ktorej oddalas psa -
Piękny Foksterier Reksio czeka w schronisku na dom! REKSIO MA DOM!
kora78 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
oglaszac mozna i bez wiedzy o charakterze. skoro nie ma wolontariatu to nigdy sie nic o nim nie dowiecie i przez to nigdy nie bedziecie oglaszac? to po co ten watek? oglaszajcie, piesek w typie rasy juz jakis tam charakter ma bardziej typowy dla rasy, to cos juz o nim wiadomo :) milosnicy foksiow sie zainteresuja, jesli foksia szukaja piszcie krotki tekst i oglaszajcie -
marta pytaj tez kizimizi, co oni tam mowili. piasek sie wyplukuje przy laniu woda i sie teraz glowia... kladli bez maszyny chyba,ale moze mlotkiem dobijali? tyle zrobione, piekne, a puste stoi :(
-
super :) fajnie tez,ze ma zdjecia przy czlowieku, ozemy je do ogloszen wykorzystac Sylwia? :) jeszcze ze 2 dni, bedziemy wiedziec, jak Bilbo w domu sie zachowuje i mozemy zaczynac oglaszac porzadnie druga sunia od nas juz jest w drodze :)
-
wchodzi,ze w sob wyjezdzam. wroce i do chlopakow polece znow ich przekladanie w schronie se przeciaga, bo w kojcu nugata m.in wylozyli kostke i tam piasek ucieka spomiedzy kostek i siedza panowie i nie wiedza, co maja poczac... dlatego prace ustaly i psy trwaja
-
u nugata jest w miare ok ten tekst. mozna go tylko bardziej patetycznie przerobic. teraz nie am glowy, uciekam juz praktycznie ciotki sprobojcie same moze? wszystko sie liczy! co wyjdzie, to wyjdzie i nie bedzie zle na pewno :)
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
kora78 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
zagladam do mailusia, cisze sie, ze juz w domowych warunkach wreszcie :) choc dlugo nie czekal. szybka akcja ciotki ale calkiem inny pies do strzyzeniu, nie do poznania! -
Sylwia odbierz telefon. jutro masz goscia nastepnego!