Jump to content
Dogomania

kora78

Members
  • Posts

    26249
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kora78

  1. no nie wpadli. bo ma przeciez te kartke i tam pisze, ze szczepiony mowilam pani, jak sie psa odrobacza, ile kosztuje, ona mowila,ze sie drapie kolo ucha, to ja,ze grzybice, ze tez wet i kropelki za 20zl- zanizylam specjalnie,zeby tego weta nie omijala szerokim lukiem w domu sa dzieci 14 i 16 lat. mopik dla nich grzeczny mieszka w domu 2rodzinnym, ma ogrod, w okolicy super hiper marketu, gdzie sa pola na spacery. blisko glownej ulicy tez niestety. z rozmowy wyszlo, ze z 5 razy byl puszczony samopas, taka odp dostalam na pyt, czy chodzi na smyczy, czy bez. chodzi ze smycza, bez smyczy przy nodze i samopas pare razy latal, ale wracal wytarzany w qpie i go nie chca tak puszczac. psow w okolicy malo, ale spiec nie bylo z zadnym. spo pod lozkiem u panstwa, lub u dziewczyn na lozku czasem. pani codziennie zamiata siersc po nim. czesac sie daje grzecznie je puszki i suche fajny, bezproblemowy, bardzo go lubia i sie ciesza, itp no, ludzie nie wymarzeni przeze mnie, ale wazne, ze ma dom, a nie schron
  2. ale przeciez zdjecia dalam. mam dac wiecej? po co? jak sie ktos zainteresuje to sie doda. jak chcesz do ogloszen to ci na maila wysle orginaly przeciez. co mam zmienic?
  3. no ja tez chcialam pytac, jak i co on jada biedak. takie nieszcescie wyroznia Go sposrod innych psow, boksiow ciotki, moze zrobimy im obu wyroznione allegro? komplet, duet, do koloru, do wyboru. wybieraj piesek, czy suczka. dla kazdego cos dobrego.. jakos tak :D
  4. na pewno nie dotarly czy wiec na pewno zostaly wyslane?? zaraz wszystko napisze
  5. ok. Kaja i Havia :) i Zoja- to ja wymyslilam, mnie pasuje do niej. ona chyba nie ma schroniskowego imienia dobre fotki one juz maja! to najpiekniejsze fotki bez krat. lepszych sie pewnie nigdy nie uda, w kojcu, gdzie inne psy sie wpychaja pod obiektywm, zamazy w ruchu poprosze o jakies pomysly tekstow do ogloszen i o oglaszanie oczywiscie :) ja na kilku portalach moge porobic, ale w gumtree nigdy mi sie foty nie udalo wstawic, a to najwazniejsze moze ktos allegro zasponsoruje dla ktorejs suni? ES i co z tym dt? nic sie nie odzywasz :D a skad jestes? wyslalam linka do leni, ale nie odpowiada. na pewno na watek kudlaczy trafia, jak tam sie ruszac cos zacznie, bo watek zastygl
  6. dzwonilam do mopika wszystko dobrze u niego mieszka u prostych, dobrych ludzi szczegoly wieczorem u weta nie byl na kontorli,bo nie wiedzieli,ze trzeba
  7. a co robil? jutro wyniki skory??
  8. ES skad jestes? sunia jaks moze poczekac na Ciebie, jak tylko sie obluzuje u Ciebie to ja wezmiesz. taka rezerwa, ok? :) a jakie paputy masz? ja mam w tej chwili 3 gatunki, ale sredniaki w woirze ogrodowej. u Gai jestem :) oby sunia pierwsza tez sie taka okazala :D co z tymi imionami? ja sama nie wiem.. niech ktos powie- tak i juz
  9. juz jutro wyniki... ach....
  10. szczerze mowiac, Bruna to mi sie wydaje dla duzego psa, bo jest takie twarde imie.a ona malusia i krucha. nie jest szkieletorem, ale pod sierscia to drobny piesek, szczuplutka modelka :) moze runa.... Bona? przeksztalcajac mshume, dowieziemy do Wawy przeciez jakos. daj sie na dt namowic :) one ladniuchne, dlugo w dt nie zabawia. wczoraj w schronie, w ciagu godz pobytu, 3 grupki ludzi byly szukajace pieskow :) jedni wzieli tak przecietna dojrzala sunke, ze az dziw, a opiekunka ich namawiala, by podrostka wzieli. namowilysmy ludzi,by wzieli te starszawa :) inni zarezerwowali sobie onka z kwarantanny inni upatrzyli szczeniaka onka, ale ten juz byl zamowiony i nie wzieli nic piekne i mlode ida raz dwa, nie zdaza zabawic dlugo w schronie. a te Burki, zwlaszcza od kolan wzyw maja najgorzej :( jeden na milion, ze dom znajda, zapewne dozywocie maja w schronie :( ja sama mysle o dt dla jednej z kudlaczek- jedna najpiekniejsza na kw siedzi i mlodziutka- ale tylko po to, by nie trafily byle gdzie. choc z drugiej strony one tak szybko pojda, ze wole dac dt jakiemus sponiewieranemu. ale z kolei nie moge miec psa pol roku na dt. adz tu czlowieku madrym... mshume jedyneczka bedzie miala troche gorzej przez to, ze jest dzikawa i nie lepi sie do czlowieka. ona musi sie najpierw otworzyc, przekonac. w schronie moze to dlug potrwac, albo nie stac sie nigdy :( poczatkowo siedziala tylko w domku, wyjsc nawet nie chciala, dlatego jej fot wczesniejszych nie mialam. teraz juz przynajmniej wychodzi na sloneczko koniecznie musza ja ostrzyc. tylko, jak?? sedalin? czy ktos ma ochote wyslac kaganiec, zebysmy potem odeslaly po strzyzeniu?? tylko rozm nie znam. lato, cieplo, koltuny ja grzeja jak sie teraz ostrzyze to jesienia poobrasta znow, na zime bedzie jej cieplo w nowej szacie :) o ile sie nie ufafla znow i nie skoltuni w schronie :(
  11. sluchajcie, jednak jest jeszcze inaczej. pan wyjechal teraz na ten tydzien, czy tam 10 dni. sekkmet umowila sie z nim na wizyte, zaraz jak on wroci, czyli kolo wlasnie 2-3 wrzesnia. i jak bedzie ok, to na drugi dzien od razu moze pan przyjechac po Bilbo :) Goldenek, p.s. a labkami sie tez zajmujecie? mamy na kwarantannie czekoladowego psiaka, do 3 lat max. ale zabki potrafi psom pokazac
  12. to bierzcie je wszystkie :D ciotki, jakie imiona im pasuja? u gory, przy suni nr 1 podalam kilka imion, wybierajcie, jakie damy jedyneczce, a jakie dwojeczce jedyneczka jest nieufna, boi sie czlowieka, glaskanie jej przyjemnosci nie sprawia. gdy jest luzem w kojcu, ucieka gdy czlowiek sie zbliza. dwojeczka wczoraj w nocy przywieziona. przestraszona. bardzo przymilna trojeczka, Zojka taka dziarska dziewucha ktos chce jakas na dt, by nie trafila do byle kogo? one szybko domki znajda, dwojeczka pojdzie najszybciej wg mnie a mysle, jak tu ostrzyc jedyneczke. nie mam szans na kaganiec maly. to moze sedalin??
  13. jamnik dlugowlosy samiec potulny, wystraszony, bo w kojcu z kasajacym psem i dzika do ludzi sunia. nowy, niespelna miesiac w schronie wiek do sprawdzenia mam kilka fot wiecej [URL=http://img836.imageshack.us/i/1012145.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5326/1012145.jpg[/IMG][/URL parowka, ma 8 lat. taki maly na kojcu ogolnym z wiekszymi psami, bo niezly gosc z niego. pokazywal zabki maluchom i dostal delegacje do wiekszych. odkad go znam to siedzi na ogolnym. w schronie ladnych pare lat, mam gdzies zapisane dzis Bohater stanal w obronie naszego Reksia, gdy wiekszy pies zlapal go za kark. Bohater wylecial z budy, stanal miedzy nimi, lypal oczmi na wiekszego i warczal imie mu BOHATER albo HERO URL=http://img835.imageshack.us/i/1012261.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9158/1012261.jpg[/IMG][/URL] Dziadzio, staruszek niewielki bardzo, ciut wiekszy od sarenek. pyszczek mocno siwy, oczka zaropiale, uszka brudne. bardzo biedny piesek. dzis trafil z kwarantanny na domki. tam juz kolesie sie nim zainteresowali, ale nie gryzli go bardzo spokojny [URL=http://img835.imageshack.us/i/1012062.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4830/1012062.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. watek kudlatkow naszych [url]www.dogomania.pl/threads/191503-kudłatki-spod-wrocłąwskiej-miejscowości-wątek-zbiorczy?p=15251224#post15251224[/url]
  15. [B]6. Mop. Mopik, Mopsiu[/B] [B]adopcja schroniskowa, pozniej chcec zwrocenia psa[/B], jednak tak sie sytuacja poukladala, ze jednak tam zostaje. chc ludzie niestabilni, za chwile znow moga chciec go oddac... [url]www.dogomania.pl/threads/174178-Mop-12-godz.-spędza-sam-zamkniety-w-komórce!-Pomóź-go-zabrać-i-znaleźć-mu-dom[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/338/6d225f1711742ca5med.jpg[/IMG][/URL]
  16. [B]sunia nr 5. popielata sunia 05.10.10 wydana do Niemiec na ds z ramienia fundacji[/B] okolo roku, siwa sunia. zadziora okropna. ustawia nawet wielka suke w kojcu, malymi rzadzi, jak chce. ruchliwa bardzo, biega, ujada, wciaz w ruchu. bardzo lgnie do czlowieka, chce wyjsc bardzo z kojca, drapie, lize, piszczy. wyglada, jak pies z lekiem separacyjnym. po skonczeniu kw zostala umieszczona na izolatce ale byly tam zadymy, wiec przeniesiono ja na domek. za chwile jakims cudem sie wydostala i biegiem poleciala na tamta izolatke. woli tam mieszkac. i ustawuac biedne, chore pieski :( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/308/f47c7d66f19bf701med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/194/d688df78879d601fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/332/df399d474de4b8d4med.jpg[/IMG][/URL]
  17. koniec jeszcze cos by sie znalazlo, ale czacziego takie zawsze przez kraty i nie chce on pozowac a nugat ma juz z zeszlej zimy takie foty w kojcu... :(
  18. nugat [URL=http://img265.imageshack.us/i/1012208.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/8801/1012208.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img832.imageshack.us/i/1012200.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3410/1012200.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. nugat [URL=http://img651.imageshack.us/i/1012209.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2374/1012209.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img837.imageshack.us/i/1012203.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/3480/1012203.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. nugat [URL=http://img709.imageshack.us/i/1012235.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2084/1012235.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img835.imageshack.us/i/1012207.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6813/1012207.jpg[/IMG][/URL]
  21. czaczi gonitwy za domkiem, latalam z aparatem wzdluz siatki, zeby go ustrzelic przodem [URL=http://img709.imageshack.us/i/1012188.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1143/1012188.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] URL=http://img202.imageshack.us/i/1012183.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8909/1012183.jpg[/IMG][/URL]
  22. czaczi [URL=http://img830.imageshack.us/i/1012167.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/861/1012167.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/1012181.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6195/1012181.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. czaczi [URL=http://img831.imageshack.us/i/1012213.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9076/1012213.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img651.imageshack.us/i/1012172.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1115/1012172.jpg[/IMG][/URL
  24. czaczi [URL=http://img831.imageshack.us/i/1012241.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/7269/1012241.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img831.imageshack.us/i/1012212.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/7260/1012212.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  25. czy kogos obchodzi taki rudy, sredni pies? on wcaz czeka i taki smutny jest juz :(
×
×
  • Create New...