-
Posts
803 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lacia
-
[quote name='BUDRYSEK']bedziemy kombinowac z transportem a Wy macie juz auto? ;)[/QUOTE] moje auto już wróciło, tzn. nie moje tylko firmowe ale w moim uzytkowaniu ;) jak trzeba będzie podjechać to będziemy myśleć, chociaz zeby gdzies dalej (Wrocław) to jest ciężko bo mi już wymówek brakuje ze biore na długo to auto.. mi najbardziej pasuje z wyjazdami w soboty z reguły bo wtedy mówie ze biore do schroniska i nie ma mnie pół dnia, tylko ze to jest rano.. Zobaczymy, jakby co to się coś wykombinuje.. nie ma sytuacji bez wyjścia..
-
[quote name='BUDRYSEK']ns Lacie zawsze mozna liczyc ;) tylko 1 chcesz? :)[/QUOTE] Dzięki. Może być więcej, najlepiej duże, mogą byc onkowate ale nie musza. Takich ludzie u nas szukają, a my takich nie mamy obecnie ( Lara zamowiona, dziś pobranie krwi, potem sterylka i do adopcji). Zawsze tylko transport najgorszy bo to daleko..
-
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiki4']A na jakich zasadach jest teraz wolontariat w tym nowym schronisku?;)[/QUOTE] nie wiem pewnie na razie na takich jak w starym czyli na żadnych.. myslę ze póki co w schronisku jest dużo pracy związanej z uporządkowaniem wszystkiego i nikt się nad wolontariatem nie zastanawiał.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vilena']Co słychać u Bingo?[/QUOTE] u Bingo super, na wybiegu śmiga jak dziki.. wszystkie słupki w które niechcący uderzy od razu obsikuje i już później na nie nie wpada.. Ania jak będę miała chwilę to ci napiszę bo nie pamiętam teraz wszystkich i muszę do ściągi zajrzeć.. -
hej trafiłam tu przypadkiem. Jak się znajdzie transport możecie go do nas podrzucić. My mamy niedomiar dużych psów, a domki chętne są..
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Lacia replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='omi']A Kubuś jest obecnie w schronisku czy w dt? Nie mogę...jakie on ma spojrzenie...[/QUOTE] Kubuś niestety w schronisku. Dostał chociaż osobny boks bo na początku sierpnia psiaki zostały przeniesione do nowego schroniska.. Kubuś jest psiakiem z charakterkiem, jednego pracownika już ugryzł (chociaż jak ja bym była psem też bym tego pracownika pogryzła) ale tak naprawde to przylepka która bardzo stresuje się schroniskowymi warunkami.. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Lacia replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B][SIZE=3][COLOR=green][SIZE=2][COLOR=black]hej chciałam niestety zgłoscic psiaka[/COLOR] Imię - Kubuś Płeć - samiec Wiek - niestety nie wiem ile, ale najmłodszy to on pewnie nie jest, ja bym mu na początek dała 7 lat, a w sobotę jak będę w schronie to dokładnie sprawdze. Miejsce - schronisko w Lesznie (wielkopolska)[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=green] [/COLOR] [COLOR=green][B][SIZE=3][SIZE=2]Sterylizacja - nie Wątek na dogo - nie Zdjęcia- nie umiem wklejać.. :( nie wiem jak dodać Kontakt: Ania (603 716 582), Marcelina (668 045 313) Kubuś jest szorstkowłosym jamniczkiem, w schronisku jest od czerwca 2011r. na początku był w boksie z innymi psami i nikt z pracowników nie zauważył ze Kubuś nie jest dopuszczany do jedzenia i tamte psy go gryzą. jak znalazłyśmy Kubusia był totalnie wychudzony i odwodniony, siedział wciśnięty za budą i patrzył na nas swoimi mądrymi i smutnymi oczkami. wyglądał jak kościotrup, ledwo stał na łapkach.. :( kroplówki i odpowiednia karma sprawiły ze Kubuś w końcu doszedł do siebie i jest gotowy do adopcji. Mały ma charakterek, jest bardzo przyjazny ale broni miski i jedzenia. Wskazane jest aby trafił do domu bez malutkich dzieci. [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] -
Piękna,młoda pręgowata Kora. Schroniskowy kojec to nie Jej miejsce...
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kora już od kilku dni jest w nowym domku! :D -
hej piszę trochę nie na temat ale mam problem, może ktoś będzie mógł mi pomóc. Mam do adopcji kilkanaście kociaków. jeden wyrzucony z auta, inny podrzucony pod lecznice, jeszcze inne błąkały się w różnych częściach miasta lub przerażone siedziały ukryte w krzakach. 8 maluchów mam u siebie (z czego 4 jeszcze za małe na adopcje), pozostałe maluchy są rozlokowane w różnych miejscach (lecznice, inne osoby). jest ciężko, bo utrzymanie tych kotów kosztuje, karma, piasek, odrobaczanie pochłania mnóstwo pieniędzy, a miasto Leszno umywa ręce od kotów. Proszę, może znacie kogoś kto chciałby maluszka? albo kto chociaż mógłby takiego kociaka przetrzymać? kotki są różnie umaszczone. są czarne, czarno-białe, biało-szare, jasno-szare, szaro-rude, ciemno-szare, beżowo-białe, rudo-czarne itd. chyba wszystkie możliwe kombinacje:smile: proszę popytajcie znajomych, rodzinę, może akurat ktoś szuka kociaka? wśród kotów są prawdziwe łobuzy, które nie mogą usiedzieć w miejscu i są też takie które wolą być na kolankach. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Nowi opiekunowie otrzymują też dużą zniżkę na sterylizację swojego podopiecznego. Proszę pomóżcie bo sama nie dam rady! :-( Mój tel 603 716 582 jakby ktoś coś wiedział to proszę dzwońcie!
-
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
hej. mam problem, może ktoś będzie mógł mi pomóc. Mam do adopcji kilkanaście kociaków. jeden wyrzucony z auta, inny podrzucony pod lecznice, jeszcze inne błąkały się w różnych częściach miasta lub przerażone siedziały ukryte w krzakach. 8 maluchów mam u siebie (z czego 4 jeszcze za małe na adopcje), pozostałe maluchy są rozlokowane w różnych miejscach (lecznice, inne osoby). jest ciężko, bo utrzymanie tych kotów kosztuje, karma, piasek, odrobaczanie pochłania mnóstwo pieniędzy, a miasto umywa ręce od kotów. Proszę, może znacie kogoś kto chciałby maluszka? albo kto chociaż mógłby takiego kociaka przetrzymać? kotki są różnie umaszczone. są czarne, czarno-białe, biało-szare, jasno-szare, szaro-rude, ciemno-szare, beżowo-białe, rudo-czarne itd. chyba wszystkie możliwe kombinacje:) proszę popytajcie znajomych, rodzinę, może akurat ktoś szuka kociaka? wśród kotów są prawdziwe łobuzy, które nie mogą usiedzieć w miejscu i są też takie które wolą być na kolankach. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Nowi opiekunowie otrzymują też dużą zniżkę na sterylizację swojego podopiecznego. Proszę pomóżcie bo sama nie dam rady! :( Mój tel 603 716 582 jakby ktoś coś wiedział to proszę dzwońcie! -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']Czy schronisko adoptuje psy na lancuch?:angryy::mad: jezeli sprzedaja psy po podpisaniu umowy adopcyjnej to dlaczego nie ujeli punktu ,ze psy schroniskowe nie wolno na lancuch zakuwac do budy?:angryy: Ale daja dobre przyklady:angryy: Biedny piesek:placz:[/QUOTE] po co się wypowiadasz skoro nie wiesz jak jest. W umowie oczywiście jest zapisane ze pies nie może być na łańcuchu, ale to jedno a czy ludzie bedą tego przestrzegać to drugie.. po to są wizyty poadopcyjne zeby się okazało w jakich warunkach jest pies i te z łańcucha są odbierane.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniapsiara']Biedna Bessy, za długo nie była u nowych właścicieli, trzeba sprawdzić co się stało[/QUOTE] bessi była na łańcuchu i na szczęście uciekła.. -
Piękna,młoda pręgowata Kora. Schroniskowy kojec to nie Jej miejsce...
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hej Kora została wysterylizowana. wcześniej nie mogła być bo wyszły jej podwyższone wskaźniki nerkowe ale specjalistyczna karma załatwiła sprawę. Także sunia po sterylce i zaczynamy domu szukać. Poza tym Kora jest świetną suczką, uwielbia inne psy i ciągle chce się bawić.. tylko na spacerach jest trochę nieogarnięta.. ;) -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia300']Dziewczyny mam pytanie czy ktoś z leszna mógłby użyczyc transportu dla pieska który jedzie do BDT do poznania z miejscowości Nowe Drzewce koło Wschowy sprawa bardzo pilna :) jezeli bedzie trzeba to pokryje koszty paliwa[/QUOTE] Hej raczej nie powinno być problemu. Na pv podam ci mój tel. -
ONkwate, starsze sunie Liza, Aza i Mamuśka już w ds!
Lacia replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Witam moje kochane sunieczki. dawno mnie nie było na dogo bo mam teraz dużo zamieszania z kotami. Obecnie mam 14 maluchów do adopcji.. :( dopiero co 11 wydalismy a tu kolejne.. :( ale dziś jadę na weekend w góry i porozwieszam ogłoszenia sunieczek.. -
ONkwate, starsze sunie Liza, Aza i Mamuśka już w ds!
Lacia replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']oczywiscie! super pomysl :) fakt, jesli nie ma schroniska to moze i nie maja skad psow brac, a jezdzic nie kazdy moze, psa autobusem ciagnac, duzego do strozowania. no i dla nas niedaleko, jesli trzebaby transport zorganizowac. a kiedy tam jedziesz? mialam wlasnie ostatnio tel z klodzka odnosnie psa do strozowania w zakladzie stolarskiem, wyslalam obie sunie, ale pan wybral o polowe mniejszrgo psa, bo od poczatku mowil,ze chce nie za duzego. wybral i tyle. przestal sie odzywac...[/QUOTE] właśnie nie wiem bo dziś właśnie wyjeżdzam na wakacje i wróce za 10 dni.. ale mysle ze nie szybciej niż pod koniec lipca dopiero.. -
ONkwate, starsze sunie Liza, Aza i Mamuśka już w ds!
Lacia replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Witam u moich kochanych sunieczek.. Oby się wam poszczęściło. Wałbrzych troche daleko ode mnie ale ostatnio tak sobie pomyslałam. Jeżdze w góry do Stronia Śląskiego - mamy tam mieszkanie (koło Klodzka) to już trochę bliżej, w tym Stroniu dużo ludzi ma psy i te psy maja się dobrze, nie zauważyłam tam praktycznie żadnego psa uwiązanego, taka porządne miasteczko.. :) Może bym tam też porozwieszała ogłoszenia o suczkach? jakby tam trafiły to pewnie na podwórko ale to chyba byłoby dla nich najlepsze.. Jakby się udało to domki mogłyby być przeze mnie kontrolowane co jakiś czas bo co jakiś czas tam jeżdze.. tam w poblizu nie ma żadnego schroniska więc może zapotrzebowanie na takie duże psiaki by było? Kora co myslisz? Spróbować? -
Piękna Beza prosi o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu Dt i Ds...
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziś o 12 Państwo przyjeżdzają odwiedzić Bezioła, a jutro jedzie do nowego domu! -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hej kiedy ONek skończy kwarantanne? -
[quote name='piesia']W Azorku w Obornikach wlkp. mamy na chwilę obecną kilka owczarków . Na stronce nie ma wszystkich , ale zainteresowanych proszę o kontakt , jeżeli odległość nie jest przeszkodą :) .[/QUOTE] hej odległość to w tym wypadku trochę problem bo Pan chciał poznać osobiście psa przed adopcją i jakby mu się jednak psiak nie spodobał co co wtedy? trzeba by było go zabrać spowrotem.. dlatego szukamy tu w okolicy..
-
Piękny, ogromny ON-ek. Potrzebny DT/DS i pomoc w ogłaszaniu!
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Brytan juz jest w nowym domu! Mieszka w tej samej wiosce w której jest nasz BDT także będzie pod kontrolą.. -
Piękna Beza prosi o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu Dt i Ds...
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Beza ma dom!!! W niedziele byli ją oglądać Państwo. Przyjechali ze swoim psem ( 5 m-c mix onka i husky) Beza jest bardzo uległa, nawet w stosunku do tak młodego psa. Psiaki rewelacyjnie sie bawiły.. Beza pojedzie do nowego domu na początku lipca bo teraz Państwo wyjeżdżają na wakacje.. nie mam za bardzo czasu więcej napisze póżniej.. -
Przytulisko dla psów w Lesznie. Aktualizacja pierwsze posty!
Lacia replied to aniapsiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vilena']Czy ktoś pamięta o zdjęciach Bingo dla mnie?[/QUOTE] niestety z tego co wiem poza zdjęciami tymi [url]http://www.adopcja-leszno.za.pl/html/bingo.html[/url] ja nie mam innych zdjęć.. :( one są aktualne, Bingo nadal tak wygląda :) nie wiem czy teraz podczas dni otwartych w schronisku ktoś mu robił zdjęcia. ja nie robiłam, nie mam aparatu :( -
Piękna Beza prosi o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu Dt i Ds...
Lacia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Z nieoczekiwanych przyczyn Beza jest u mnie w DT. Niezła z niej łobuziara.. zjadła już miskę i jak poczuła się pewniej to zaczyna broić ;) wyrosły różki aniołkowi.. sunia jest kochana, to młody psiak więc potrzebuje ruchu i zabawy. jak jest wybiegana to grzecznie leży albo śpi. ale jak nie jest to sama sobie szuka zajęcia. Własnie oduczamy się skakania na ludzi, poza tym skakaniem to Beza jest niesamowicie grzeczna, o dziwo pieknie chodzi przy nodze (ja raczej nie przykładam zbyt dużej wagi do tego żeby pies chodził koło mnie jak policyjny, ale Beza poprostu już to umiała - idealna do chodzenia przy wózku, to jest w ogóle idealny pies dla rodziny z dziećmi)) Z moją Łatką (psem o bardzo małym rozumku) Beza się zaprzyjaźniła. Łata raczej nie lubi psów a Bezę zaakceptowała od razu (Beza jest bardzo uległa w stosunku do wszystkich i wszystkiego). Sunie bawiły się jak szczeniaki.. Beza robiła wszystko co Łacia, wąchała nawet te same krzaczki, czasem miałam wrażenie ze wącha ale nie wie po co, chyba tylko dlatego ze Łata wącha.. niedługo porobie fotki i wstawie..