Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Cuda nie cuda trza napisac;) A co do Talkowej oczywiscie wyjasnienie jak najbardziej logiczne bynajmniej dla mnie. Chyba ze sie okaze ze sunia starsza, choc oby nie;)
  2. [quote name='lilo']zgłaszam się do podnoszenia ... narazie tyle mogę[/QUOTE] Zapraszamy zapraszamy, bo mala nam ginie. [quote name='Akrum']zgłosiłam małą do Skarpety - będziemy czekać na rozważenie sprawy szanownej komisji ;) a wiecie może ile ona ma lat?[/QUOTE] Czekamy. Ja wieczorem najpozniej zglosze ja do kundelkowej skarbonki. A co do wieku to chyba nic nie wiadomo...Narazie wielka niewiadomo, jak to w "naszym" schronie.
  3. Melduje gotowosc podnoszowawczą;)
  4. [quote name='andzia69']u nas w schronie nie robią sterylek!!![/QUOTE] No wiem własne. ALe jak ona pare lat niby tam jest...No nie wiem, ale w sumie trzeba zalozyc ze nie ciachnieta..
  5. To ja napisze do Kundelkowej skarbonki i do sterylek a Ty Akrum mozesz do Talkotowej napisac? edit: Tak sobie pomyslalam, ze moze sunia jest juz ciachnieta. Tak sobie gdybam, ale moze jednak. Narazie napisze do kundelkowej skarbonki. A o ktora mame szczeniakow chodzi? Moze razem je zlaczyc w wolaniu o pomoc. Tez jakby byl watek to mozna by je razem reklamowac...
  6. [quote name='eliza_sk']Ale czegoś tu nie rozumiem - przecież na kontroli był również ŚTOZ - w osobie ewab zdaje się i też nic nikt nie widział ? Bo do zachowawczości TOZu to już się wszyscy tu obecni chyba przyzwyczaili ... Czy należy mniemać, że ŚTOZ też podpisał się pod tą laurką dla schronu ... :roll:[/QUOTE] Mnie sie wydaje, ze na "kontroli" moglo byc wszystko ok. Zreszta po zdjeciach widac, ze psy "maja tam dobrze". Wiec w sumie chyba "nie bylo sie czego przyczepic"...To trzeba by z zaskoczenia, wglad w rejesrty i takie tam. Bo ze psy sa zdrowe i maja czysto to zadna sztuka przeciez. Troche pisaku, slabsze ...do kasacji a zostawic swieze nabytki jeszcze calkiem pulchne w wiekszosci... A STOZ czy Kielecki TOZ co musialby zrobic zeby schronem zarzadzac? Bo przeciez czy w Krakowie, czy we wrocku chyba tak jest. U nas jakas taka "firma":mad:
  7. [quote name='eliza_sk']A to ciekawe, bo dwa dni potem, w sobotę - kiedy była tam Potter - psy już miały zapleśniałą treść misek i brak wody ...[/QUOTE] No wiec mowie - szopka i juz...:mad: Zreszta co sie dziwic, przeciez oni sa idealni...Kazdy pies marzy zeby tam byc...
  8. Z innej nie powodziowej beczki. Znajoma, ktora pisala do Kancelarii Prezydenta otrzymala wiadomosc pokontrolna... Szopki ciag dalszy... " W nawiązniu do informacji dot. wizyty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach, w dniu 27 maja 2010r, uprzejmie informuję, że członkinie Towarzystw Opieki nad Zwierzętami, nie wnosiły żadnych uwag dotyczących dobrostanu zwierząt przebywających w schronisku. Nie potwierdziły się zarzuty pojawiające się w Pani piśmie. Panie z TOZ mają prawo wejść na teren schroniska w godzinach jego otwarcia w dogodnym dla siebie terminie ( podobnie jak każdy inny obywatel odwiedzający schronisko lub chcący wziąć zwierzę ze schroniska). W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dot. niewłaściwej opieki nad zwierzętami w schronisku w Kielcach, proponujemy się kontaktować bezpośrednio z Towarzystwami Opieki nad Zwierzętami działającymi ne terenie miasta. Są one w bezpośrednim kontakcie zarówno z Urzędem Miasta jak również ze schroniskiem. Dzięki temu informacje na temat opieki nad zwierzętami w schronisku będą pochodziły z wiarygodnego źródła, a ewentualne uwagi bedą przekazywane do tut. Wydziału [FONT=Arial][SIZE=2]na bieżąco.[/SIZE][/FONT]" To chyba nie jest tajne, wiec pozwalam sobie wkleic...
  9. [quote name='henikar']Zaraz prześlę 20 zł.. Niestety narazie tylko tyle, bo dokładnie jestem spłukana.[/QUOTE] Zapisam narazie jako deklaracje. Dziekujemy. Kochani mamy juz 70 zł. I tak sobie pomyslalam ze moze zwroce sie o pomoc do Kundelkowej skarbonki o wsparcie i do sterylkowej swinki, prowadzonej przez Soeme. Co myslicie? Moze by sie uzbieralo jednak. W ogole jakie ustalenia sa i decyzje? Pytam, zeby wiedziec jak sytuacja wyglada?:roll:
  10. [quote name='Rudzia-Bianca']Divia damy radę ...[/QUOTE] Nie jestem decyzyjna w tek kwestii, ale strasznie bym chciala pomoc. Fajna ta dziewczynka;) Zreszta jak cala masa, wiem, ale jak juz ja oko Jaagi wypatrzylo to strasznie bym chciala zeby sie cos dzialo....
  11. Zmieniajac temat, wkleje zdjecie Lary z nowego domu. Czyz nie aniolek. No slodzinka piekna[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAQYBcc0BAI/AAAAAAAADUs/lVQUSnBkCM8/s512/Lara.jpg[/IMG] [LEFT]A co do Waszych wypowiedzi to nie pozostaje mi nic innego jak w 100% sie zgodzic. Dziady wiejskie do kosciola pewnie co niedziele, albo i czesciej a tu takie rzeczy. Tez mi ich nie szkoda. Szkoda mi tylko tych naprawde biednych ludzi, a nie takich ....Ach az brak slowa w miare przyzwoitego :mad: [/LEFT] [/CENTER]
  12. A ja wkleje zdjecie narazie jendo damu. Podobno szalona, ale jak pisalam sunia ma duzo energii, mysle ze niebawem wyrosnie. Teraz to taki przerosniety szczeniak;) Panstwo podobno zakochani. Pai Iwona rozpuszcza panne, ale jej TZ ja stopuje za co mu chwala, bo Larke trzeba prowadzic. To jest bardzo madry pies, to trzeba przyznac. A na zdjeciu czyz nie aniolek. No slodzinka piekna;) [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TAQYBcc0BAI/AAAAAAAADUs/lVQUSnBkCM8/s512/Lara.jpg[/IMG] [LEFT]Najpiekniejsze jest to, ze sunia paletala sie niewiadomo gdzie, jadla niewiadomo co i nagle znalazl sie ktos kto ja pokochal. I to jest cudowne;) [/LEFT] [/CENTER]
  13. Nie ma kasy i nawet źbła zainteresowania sunia. Trzeba wiecej ludzi na watku....
  14. I chyba nici z pomocy suni....
  15. Patrzcie jakie podobne: [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/inne/suka_boleslaw2[/IMG] z tego watku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183625-psy-ULICY-suki-w-CIECZKACH-potrzebna-pomoc...-SZCZENIAKI%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/183625-psy-ULICY-suki-w-CIECZKACH-potrzebna-pomoc...-SZCZENIAKI!!![/URL] i Usia: [IMG]http://images41.fotosik.pl/295/97c44374c9c85897med.jpg[/IMG] jak siostry, chyba ze mnie oko myli:)
  16. [quote name='Linssi']Divia, Owieczka podeslala mi szczeniory po duzych rodzicach :)[/QUOTE] Aha. W sumie chyba jednak jak chca duzego psa, to warto zeby byc pewnym jego wielkosci. A ja w sumie nie wiem, bo matka raczej ze srednich. Ojciec potencjalnie mogl byc wiekszy, ale tez niewiadomo. Wiec spoko.;)
  17. [quote name='Linssi']Mam chetny domek dla szczeniaka (pieska), ktory docelowo mieszkalby w kojcu. Warunek - musi byc duzy. Domek sprawdzony. Mamy cos?[/QUOTE] Te co ja zglaszalam - maluchy ze skalek. Matka ich srednia, ale wydaja mi sie ze beda wieksze niz srednie. Choc to nigdy nie wiadomo co to wyrosnie...I mysle, ze one do mieszkania na dworze sie nadaja, z racji zahartowania...A gdzie? U nas w okolicy? Jak cos moglabym kluske dowiezc;) To one dla przypomnienia: [CENTER][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2964/667fbf520012da9f4bfb7422[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2549/b153fe26001daf0d4bfb768f[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi216/1998126d0016c7e84bfb7429[/IMG] [/CENTER]
  18. [quote name='Akrum']jestem i ja u tej ślicznotki... oh to oczko... nieciekawie to wygląda. finansowo ani transportowo niestety pomóc nie mogę, ale ogłoszenia jak już będzie czas na nie, to oczywiście mogę pomóc zrobić, jak dla Szymka i Nodika :)[/QUOTE] No jasne ze bedzie potrzeba. Oczywiscie nie teraz, bo trzeba sie skupic na organizacji akcji, ale pozniej jak najbardziej;)
  19. Jezeli zdecydujemy sie na ten bazarek to 15 zł, ja tyle placilam, co prawda czekam na wykonanie, ale to na dniach:) Jak macie inny bazaro to moze tez wklejcie linki cos sie wybierzez. Trza sie sprezac, bo nam "sponsor" sie rozmysli:evil_lol:
  20. Ja Soni zamowilam na tym: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA%21-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-%21%21%21-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07"]http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA!-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-!!!-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07[/URL]
  21. A ja proponuje jeszcze takie::evil_lol: [LEFT][LEFT][LEFT][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182268-Bary-duA-a-i-przyjazna-ciapa-ma-dt-ale-nie-ma-KASY-i-swojego-ludzia"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/Bary.png[/IMG][/URL] [/CENTER] [COLOR=navy][COLOR=darkred][/COLOR][/COLOR][CENTER][COLOR=navy][COLOR=darkred][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/177257-5000-z%C5%82-na-diagnostyk%C4%99-i-operacj%C4%99-Albinki-albo-eutanazja%21%21%21%21%21%21"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8840/img2770i.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186551"][IMG]http://s6.tinypic.com/311quit_th.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/LEFT] W tym nowy Albinki bo teraz to juz jej nie bedzie sie leczyc a rehabilitowac i oczywiscie szykac domku:) Bary to kolejny tymczasowicz Jaagi, a Kala to suczka ktora miejmy nadzieje na dniach doejdzie do Jaagi. I oby wiecej takich kradziezy:evil_lol: [/LEFT]
  22. [quote name='kiziamizia1110']Witam czy to jest szchronisko w Dyminach bo jak tak to znam to Schronisko od tej najgorszej strony[/QUOTE] TAk dokladnie to;( NIestety. Sunia w koncu ma szanse na zycie. Od nas zalezy jak szybko bedzie mogla zaznac szczesliwego zycia... Ewa napisz prosze kiedy bylaby dokladnie opcja transportu. Dzwonilam do Petry i bylaby mozliwosc przenocowania Kali jedna noc. Schronisko wydaje do 16 psiaki, wiec ja bym byla tak na styk. Ale moze ktoras by mogla tam chwile wczesniej podjechac, wyciagnac dzieczyne a ja bym dojechala i zawiozla do Petry? Tylko zeby wiedziec kiedy bedzie jechala. Taka moja propozycja, jak macie inny pomysl to dajcie znac:)
  23. A moze na ta jedna noc dac ja do Petry? Zaraz zadzwonie. Tylko kto suczke wyciagnie i da rade zawiezc do niej ewentulanie? Bo schron do ktorej czynny jest i do ktorej mozna psiaki wyciagac?
  24. Ja juz sobe "zainstalowalam" banerki. Teraz trzeba sie powloczyc chyba z nimi po dogo;)
  25. hallo...Czy ktos moglby zrobic banerek dla tej suni z chorym oczkiem? Wiecej ludzi moze zajrzy...Bo narazie 4 czy 5 osob na watku wiec marniutko...:placz: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186551-Kala-z-POWA%C5%BBNIE-chorym-okiem-skazana-na-dozywocie-w-UMIERALNI.POMO%C5%BBMY-dajmy-szanse%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/186551-Kala-z-POWA%C5%BBNIE-chorym-okiem-skazana-na-dozywocie-w-UMIERALNI.POMO%C5%BBMY-dajmy-szanse!![/URL] Mag.do moze wstaw te nowe zdjecia Soni. Naprawde slodko na nich wyglada;)
×
×
  • Create New...