Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Mala juz tak dlugo siedzi, ze nawet momentami zapominam ze ona jeszcze do adopcji :-( Jak taki pies moze tak dlugo czekac...Niewyobrazalne...
  2. No ładne, czy ja wiem:) Na szablonie takim psim:) Jasne ze moge zrobic. Jak zrobie to wkleje;)
  3. Bazarkow nie wrzycalam nigdzie i przez weekend mnie nie bedzie, bo jutro wybywam i wracam w niedziele wieczorem. Wiec bardzo prosilabym o podrzucanie;)
  4. Zapraszam do rozsyłania bazarków trzech, które teraz prowadze. Co prawca jutro wybywam i bede w niedziele, ale mam nadzieje, ze bede miala co aktualizowac. Prosze porozsyłajcie watki:) Na Gine i Oskarka z rzeczy savahny: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208041-***Markowe-UBRANIA-na-par%C4%99-staruszk%C3%B3w-u-Jaagi.-Do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-%21%21%21?p=16903892#post16903892"]http://www.dogomania.pl/threads/208041-***Markowe-UBRANIA-na-par%C4%99-staruszk%C3%B3w-u-Jaagi.-Do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-!!!?p=16903892#post16903892[/URL] Na trójpak - Szopen, Mocart i Orlen z rzeczy ranias: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208042-****-Sza%C5%82-kosmetyk%C3%B3w-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-TR%C3%93JPAK-kielecki.do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-%21%21%21?p=16903964#post16903964"]http://www.dogomania.pl/threads/208042-****-Sza%C5%82-kosmetyk%C3%B3w-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-TR%C3%93JPAK-kielecki.do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-!!!?p=16903964#post16903964[/URL] i na ogólnie kieleckie stffory z rzeczy illa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208044-***-Na-kieleckie-sp%C5%82ukan******.-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-cudne-do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-%21%21%21?p=16904166#post16904166"]http://www.dogomania.pl/threads/208044-***-Na-kieleckie-sp%C5%82ukan******.-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-cudne-do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-!!!?p=16904166#post16904166[/URL] ZAPRASZAM:)
  5. Nie wiem czy wiecie, ale jakis wirus sie zapaletal na strone schroniska. Nie wiem czy to czyjas "zyczliwosc" czy po prostu pech, ale moze trzeba sie temu przyjrzec. Ja juz raz zainfekowalam kompa takim syfem w pracy to informatycy nie mogli sobie z tym gownem poradzic:(
  6. Madziu to jak dzialasz na pierwszej stronie to zdejmij moze Rudolfa, on chyba w domu juz jest:) Chyba ze mi sie cosik pomieszalo.
  7. on jest taki...MEGA CIAPEK, te oczyska takie maslane...No ciapek jak nic...:)
  8. [QUOTE][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3554/dsc06865gy.jpg[/IMG][/QUOTE] CUDO :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Patrz erko, tak jak Ulka18 pisala, Gorce zmiana drastyczna dobrze zrobila, tak jak i Fuksikowi dzikuskowi. Czyli zdecydoanie cos w tych zmianach miejsca jest:)
  10. Wyjasnilo sie juz wszystko z psiakami z kopalni. Otoz okazalo sie ze sunia zrobila podkop pod kojcem i wyprowadzila maluchy...Wrocila z jednym. Ale erka szybko podala namiar na goscia co dzwonil o sunie i p. Ewelina tak pojechala po sunie. Po drodze - nie wiem co prawda jak - namierzyli drugiego zaginionego, ktorego ktos przygarnal. I sytuacja wyglada tak:) Ten jeden piesek zaginiony zostal tam gdzie go przygarneli, bo niedawno im odszedl psiak. Sunia z chlopcem drugim pojechaly od razu - zeby juz takiej akcji nie ryzykowac - do cioci p. Eweliny. Mialo jechac dwoch chlopcow, ale pojechala i dziewczynka. Oczywiscie mowilam o koniecznosci sterylki i niby ze maja dopilnowac zeby byla zrobiona. Wiec pozostaje nam wierzyc ze psiaki beda mialy dobrze...A zakladajac ze tak bedzie mamy dzis happy end. A teraz z innej beczki...Bo sunia matka tam zostaje. Jak mozna zabezpieczyc sunie przed kolejna ciaza? Bo podobno sunia starszawa i na sterylke troche za stara. Czy myslicie ze zastrzyk moglby byc? Ja ogolnie nie jestem za tym, ale z dwojga zlego ...Co myslicie?
  11. To na 100% ta sunia. Zadzwonilam do P. Eweliny i pytam czy wydawala komus sunie. Ona na to ze nie i ze sunia jest tam. Byla ostatnio u nich w srode i sunia byla i ze tylko ona lub tesc mial wydawac psiaki. Ja na to ze chyba cos nie tak bo mamy zdjecie suni podrzuconej i ze jest identyczna. No to p. Ewelina juz sie zdenerwowala...Wiec dla pewnosci wyslalam jej zdjecia. Oddzwonila i mowi ze na pewno to ta sunia, ze zadzwonila do tescia ktory jest w Holandii, czy komus kazal wydac psa. No i nie kazal nic z sunia robic, bo szukaja naprawde dobrych domkow. No i zaraz ma jechac do kopalni i zobaczyc co i jak. Chba ktos bedzie mial zje*&ę cos czuje...No czekam na info od niej co tam sie wykluje. Bo jak to ta sunia to jak gosc nie bedzie chcial jej zatrzymac pewnie trafi z powrotem na kopalnie do czasu znalezienia domu...No bo co z nia by zrobic....No nic zobaczymy cos sie okaze...
  12. erko rzeczywiscie [I]identiko[/I]...DZis juz nieco pozno, ale jutro zadzownie do tej pani co zglaszala co jest grane... Nie no patrze na te zdjecia i na 100% to ta sama...:(
  13. [quote name='erka']Divia_gg , nikt nie dzwoni w sprawie szczeniorków z kamieniołomu, czy one były na mnie ogłaszane?[/QUOTE] Tak na Ciebie erko. Najpierw na swietokrzyskie, a potem na poczatku tyg byly na slaskie. Powtorze sunie na swietokrzyskie...
  14. Oczywiscie.;) Post jest na pierwszej stronie, pod postami andzi. Moze tam nie byc wszystkich wszystkich psiakow, bo czesc andzia wrzuca na stronke od razu. Sa te co sa na piewszej;)
  15. To rufus z dwoch stron obstawiony;) Wpisalam Was razem w pakiecie;)
  16. Bardzo prosze znow oglaszajacych o kontrole postu ogloszeniowego, bo znow jezdem do tylu;) Looknijcie plis i jak cos to krzyczcie glosno to dopisze;)
  17. No to jak nie bardzo to nie ma co. A ja mialam maila, ze Pani / dziecko - sama nie wiem juz bardzo kocha suczke, ale nie ma nic na koncie i zebym zadzwonila. Odpisalam, ze jak nie ma teraz na telefon to co bedzie z wyzywieniem, szczepieniem, sterylizacja i ewentualnym leczeniem. Nie dostalam odpowiedzi...A o ktorej jutro dziewczyny jada? Bo moze jeszcze jutro by sie jakis domek do poludnia urodzil to po drodze by piata dziewczyne zgarnely:) Fajnie by bylo:)
  18. Z tych sczezniakow z kamieniolomu bolechowickiego zostala tylko sunia. Wiec jakby jakis chetny byl na takiego gada to dajcie znac:) Dwa szczylki jada do cioci tej kobitki co zglaszala je.
  19. No wlasnie z czasem cosik cienko u mnie. Mam dwa bazarki w zawieszeniu i nie moge sie zebrac ni cholery. Ale moze zeby nie mieszac az tak narazie zrobilabym z rzeczy od savahny i najwyzej Jaagi, bo nie lubie za bardzo takich bazarkow gdzie kazda rzecz z innej miejscowosci wysylana bedzie. Ciezko i mnie i kupujacym sie polapac. Wiec Jaaga jaby cos miala to podeslij.
  20. andziu ja tam na biezaco wrzucam fotki i relacje p. Teresy. Pomysle co by tu zrobic boby bardziej zainteresowac...Narazie zrobie malej allego na slask.
  21. Ale mala ma juz wydarzenie na fb...:( i narazie tam cisza, ludzie udostepniaja i tyle......Chyba nie ma sensu robic nowego..
  22. [quote name='Jaaga']Divia_gg, nie mogę wziąć suni z kamieniołomów, bo wczoraj mialam w domu i tak przejścia o te dziewczyny z lasu. Całe szczęście, że są tylko dwie do tymczasowania. Ostatnio przywiozłam 5 psów, więc sobie wyobraź atmosferę w domu. Do tego co tydzień jeździmy na wystawy, a Andrzej jedzie do Niemiec w najblizszych dniach. Powtórzę za Erką: potrzebny transport do Katowic dla dwóch zamówionych szczeniorek.[/QUOTE] Wiem wiem Jaaga, ale tak chcialam sie upewnic;) Psiaki mają nienajgorzej bo i jedzenie i opieke do czasu znalezienia domu, wiec nie ma co rozpaczac:)
  23. Allegro maluchów z kamieniołomu: [URL]http://allegro.pl/szczeniaki-z-kamieniolomu-pomocy-szukamy-domkow-i1598399630.html[/URL] jakby ktos chcial sie tekstem, zdjeciem poczestowac to bardzo prosze;)
×
×
  • Create New...