-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No ładne, czy ja wiem:) Na szablonie takim psim:) Jasne ze moge zrobic. Jak zrobie to wkleje;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bazarkow nie wrzycalam nigdzie i przez weekend mnie nie bedzie, bo jutro wybywam i wracam w niedziele wieczorem. Wiec bardzo prosilabym o podrzucanie;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do rozsyłania bazarków trzech, które teraz prowadze. Co prawca jutro wybywam i bede w niedziele, ale mam nadzieje, ze bede miala co aktualizowac. Prosze porozsyłajcie watki:) Na Gine i Oskarka z rzeczy savahny: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208041-***Markowe-UBRANIA-na-par%C4%99-staruszk%C3%B3w-u-Jaagi.-Do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-%21%21%21?p=16903892#post16903892"]http://www.dogomania.pl/threads/208041-***Markowe-UBRANIA-na-par%C4%99-staruszk%C3%B3w-u-Jaagi.-Do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-!!!?p=16903892#post16903892[/URL] Na trójpak - Szopen, Mocart i Orlen z rzeczy ranias: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208042-****-Sza%C5%82-kosmetyk%C3%B3w-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-TR%C3%93JPAK-kielecki.do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-%21%21%21?p=16903964#post16903964"]http://www.dogomania.pl/threads/208042-****-Sza%C5%82-kosmetyk%C3%B3w-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-TR%C3%93JPAK-kielecki.do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-!!!?p=16903964#post16903964[/URL] i na ogólnie kieleckie stffory z rzeczy illa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208044-***-Na-kieleckie-sp%C5%82ukan******.-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-cudne-do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-%21%21%21?p=16904166#post16904166"]http://www.dogomania.pl/threads/208044-***-Na-kieleckie-sp%C5%82ukan******.-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-cudne-do-3.06-do-10.00.-ZAPRASZAM-!!!?p=16904166#post16904166[/URL] ZAPRASZAM:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Madziu to jak dzialasz na pierwszej stronie to zdejmij moze Rudolfa, on chyba w domu juz jest:) Chyba ze mi sie cosik pomieszalo. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
on jest taki...MEGA CIAPEK, te oczyska takie maslane...No ciapek jak nic...:) -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
divia_gg replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Patrz erko, tak jak Ulka18 pisala, Gorce zmiana drastyczna dobrze zrobila, tak jak i Fuksikowi dzikuskowi. Czyli zdecydoanie cos w tych zmianach miejsca jest:) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wyjasnilo sie juz wszystko z psiakami z kopalni. Otoz okazalo sie ze sunia zrobila podkop pod kojcem i wyprowadzila maluchy...Wrocila z jednym. Ale erka szybko podala namiar na goscia co dzwonil o sunie i p. Ewelina tak pojechala po sunie. Po drodze - nie wiem co prawda jak - namierzyli drugiego zaginionego, ktorego ktos przygarnal. I sytuacja wyglada tak:) Ten jeden piesek zaginiony zostal tam gdzie go przygarneli, bo niedawno im odszedl psiak. Sunia z chlopcem drugim pojechaly od razu - zeby juz takiej akcji nie ryzykowac - do cioci p. Eweliny. Mialo jechac dwoch chlopcow, ale pojechala i dziewczynka. Oczywiscie mowilam o koniecznosci sterylki i niby ze maja dopilnowac zeby byla zrobiona. Wiec pozostaje nam wierzyc ze psiaki beda mialy dobrze...A zakladajac ze tak bedzie mamy dzis happy end. A teraz z innej beczki...Bo sunia matka tam zostaje. Jak mozna zabezpieczyc sunie przed kolejna ciaza? Bo podobno sunia starszawa i na sterylke troche za stara. Czy myslicie ze zastrzyk moglby byc? Ja ogolnie nie jestem za tym, ale z dwojga zlego ...Co myslicie? -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To na 100% ta sunia. Zadzwonilam do P. Eweliny i pytam czy wydawala komus sunie. Ona na to ze nie i ze sunia jest tam. Byla ostatnio u nich w srode i sunia byla i ze tylko ona lub tesc mial wydawac psiaki. Ja na to ze chyba cos nie tak bo mamy zdjecie suni podrzuconej i ze jest identyczna. No to p. Ewelina juz sie zdenerwowala...Wiec dla pewnosci wyslalam jej zdjecia. Oddzwonila i mowi ze na pewno to ta sunia, ze zadzwonila do tescia ktory jest w Holandii, czy komus kazal wydac psa. No i nie kazal nic z sunia robic, bo szukaja naprawde dobrych domkow. No i zaraz ma jechac do kopalni i zobaczyc co i jak. Chba ktos bedzie mial zje*&ę cos czuje...No czekam na info od niej co tam sie wykluje. Bo jak to ta sunia to jak gosc nie bedzie chcial jej zatrzymac pewnie trafi z powrotem na kopalnie do czasu znalezienia domu...No bo co z nia by zrobic....No nic zobaczymy cos sie okaze... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
erko rzeczywiscie [I]identiko[/I]...DZis juz nieco pozno, ale jutro zadzownie do tej pani co zglaszala co jest grane... Nie no patrze na te zdjecia i na 100% to ta sama...:( -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Divia_gg , nikt nie dzwoni w sprawie szczeniorków z kamieniołomu, czy one były na mnie ogłaszane?[/QUOTE] Tak na Ciebie erko. Najpierw na swietokrzyskie, a potem na poczatku tyg byly na slaskie. Powtorze sunie na swietokrzyskie... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to jak nie bardzo to nie ma co. A ja mialam maila, ze Pani / dziecko - sama nie wiem juz bardzo kocha suczke, ale nie ma nic na koncie i zebym zadzwonila. Odpisalam, ze jak nie ma teraz na telefon to co bedzie z wyzywieniem, szczepieniem, sterylizacja i ewentualnym leczeniem. Nie dostalam odpowiedzi...A o ktorej jutro dziewczyny jada? Bo moze jeszcze jutro by sie jakis domek do poludnia urodzil to po drodze by piata dziewczyne zgarnely:) Fajnie by bylo:) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z tych sczezniakow z kamieniolomu bolechowickiego zostala tylko sunia. Wiec jakby jakis chetny byl na takiego gada to dajcie znac:) Dwa szczylki jada do cioci tej kobitki co zglaszala je. -
No wlasnie z czasem cosik cienko u mnie. Mam dwa bazarki w zawieszeniu i nie moge sie zebrac ni cholery. Ale moze zeby nie mieszac az tak narazie zrobilabym z rzeczy od savahny i najwyzej Jaagi, bo nie lubie za bardzo takich bazarkow gdzie kazda rzecz z innej miejscowosci wysylana bedzie. Ciezko i mnie i kupujacym sie polapac. Wiec Jaaga jaby cos miala to podeslij.
-
andziu ja tam na biezaco wrzucam fotki i relacje p. Teresy. Pomysle co by tu zrobic boby bardziej zainteresowac...Narazie zrobie malej allego na slask.
-
Ale mala ma juz wydarzenie na fb...:( i narazie tam cisza, ludzie udostepniaja i tyle......Chyba nie ma sensu robic nowego..
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Divia_gg, nie mogę wziąć suni z kamieniołomów, bo wczoraj mialam w domu i tak przejścia o te dziewczyny z lasu. Całe szczęście, że są tylko dwie do tymczasowania. Ostatnio przywiozłam 5 psów, więc sobie wyobraź atmosferę w domu. Do tego co tydzień jeździmy na wystawy, a Andrzej jedzie do Niemiec w najblizszych dniach. Powtórzę za Erką: potrzebny transport do Katowic dla dwóch zamówionych szczeniorek.[/QUOTE] Wiem wiem Jaaga, ale tak chcialam sie upewnic;) Psiaki mają nienajgorzej bo i jedzenie i opieke do czasu znalezienia domu, wiec nie ma co rozpaczac:) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Allegro maluchów z kamieniołomu: [URL]http://allegro.pl/szczeniaki-z-kamieniolomu-pomocy-szukamy-domkow-i1598399630.html[/URL] jakby ktos chcial sie tekstem, zdjeciem poczestowac to bardzo prosze;)