Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Mam propozycje imon dla: psiaka z Pinczowa - Pińczuś dla bialego szczylka u tej starszej pani na kolanach: Albin I ewentualnie suka z Opatowa: Opi. I dla terrierki : Terri:) Takie lokalizacyjno kolorystyczne;) A czy mi sie wydaje czy Jagiego nie ma na piewrszej str? Tak teraz przylookalam;) Nie wiem czy zamierzenie go nie ma, ale tak tylko pisze.
  2. Jasne jasne. Moge jedynie rozsylac watek...Tyle tylko...A biedot nie widzialam...
  3. Zrobilam taki mix szczeniakowy. Czas goni i nie ma czasu za bardzo oglaszac kazdego z osobna, wiec tak kompleksowo robie im komplet na ślaskie. A to przyklad jak to wyglada z gratki:P [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3880495_docelowo_spore_szczeniaki_do.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3880...eniaki_do.html[/URL] A szczylki z Opatowa moze bedziemy nazywac OPATKI;) Tak sobie zdjecia popodpisywalam i jakos tak pasuje do nich;) No i takie zdjecia do ogloszenia, bo nie wszedzie mozna wpakowac duzo zdjec: [CENTER][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/fd/7f/7c-orig.jpg[/IMG] [IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/fd/7f/83-orig.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]Zrobilam maluchom komplet (oprocz cafeanimal) z naciskiem na slaskie[/B][/SIZE] [/CENTER]
  4. Zrobilam taki mix szczeniakowy. Czas goni i nie ma czasu za bardzo oglaszac kazdego z osobna, wiec tak kompleksowo robie im komplet na ślaskie. A to przyklad jak to wyglada z gratki:P [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3880495_docelowo_spore_szczeniaki_do.html[/URL] No i takie zdjecia do ogloszenia, bo nie wszedzie mozna wpakowac duzo zdjec: [CENTER][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/fd/7f/7c-orig.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img.kupsprzedaj.pl/fd/7f/83-orig.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]Zrobilam maluchom komplet (oprocz cafeanimal) z naciskiem na slaskie.[/B][/SIZE] [/CENTER]
  5. Czarny wprost uwielbia byc w domu. Potrafi spedzic na swoim legowisku kilka godzin chyba bez ruszania sie - no chyba ze sobie poulkadac co czyni po mistrzowsku;)
  6. [QUOTE]@divia Swietnie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG])) ! [/QUOTE] hmmm, czy tak moze byc? Mam nadzieje, ze juz ok;)
  7. A policja w takim wypadku nie moze nic zrobic? Moze dac chociaz mandat? No bo jak sobie mozna poradzic z takim "kims"...Czy to juz calkowita beznadzieja w naszym kraji. Bo przeciez nawet jak sie zabierze psiaka, to babior ma problem z glowy, a przeciez zdobyc psa zaden problem i tak w kolko. Boshe jak jakas ciagle naiwna chyba jestem....A to naprawde wierzcholek gory lodowej i to jest przerazajace...;(
  8. Bylam dzis w lecznicy gdzie Mitzi byla na pierwszej wizycie i wzielam ten piatkowy rachunek. Wkleilam do 2 postu i zmienilam tam gdzie byla ta notatka. No i wklejam i tu;) [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S3rX3FJzdkI/AAAAAAAACKE/szm0caIHQZc/P1080585.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S3113ZF9DHI/AAAAAAAACL0/Z8EUi3OU6-g/P1080585.JPG[/IMG] [/CENTER]
  9. Ma te ponizej na ślaskie i malopolskie, allegra na 4 woejwodztwa z tych osciennych plus warsza i kilka typowo krakowskich, ale nie pamietam nazw. Miał cafeanimal, ale chyba juz nie ma. [URL="http://www.swistak.pl/"][/URL][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"][/URL][URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL]http://www.olx.pl/[/URL] [URL]http://katowice.gablota.com/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL="http://www.twojeanonse.com/"][/URL][URL]http://kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL="http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html"][/URL][URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL]http://krakow.szerlok.pl/[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL]
  10. [QUOTE] ja mu allegro od początku robię...[/QUOTE] Ano racja, moj blad. Ale miejmy nadzieje, ze ludziska beda przegladac inne strony. Ja mialam telefony o Luske z Olxow, a tam jest ogloszony na wszystkie strony:) A nuz widelec. No nic trzymamy kciuki;) [B]A i Mozart chyba nie ma - przynajmniej u mnie - gumtree.[/B]
  11. [QUOTE] Bardzo dziękujemy![IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Wczoraj Mozart był odjajczany...w sumie jest gotowy do adopcji...tylko nikt o niego nie pyta[/QUOTE] andzia spokojnie dopiero co ogloszony jest przeciez chlopak;) moze ludzie w weekendy siada do neta i poszukaja i miejmy nadzieje, ze znajda...nie tylko Mozarta ale cale stado kieleckich psiakow;)
  12. OO wojtus bardzo dziekuje. Bo okazalo sie ze mysza musi byc dluzej w DT i na pewno sie przyda. DZIEKUJE bardzo;)
  13. [QUOTE]nam ani rachunek ani faktury nie są potrzebne bo i tak nie mamy u kogo tego rozliczyć...[/QUOTE] No wlasnie o to chodzi, bo to jest "prywatna dzialalnosc". A potwierdzenia sa potrzebne dla uwiarygodnienia, bo rozni sa ludzie i ja tez chce byc wiarygodna. A ze tu przegapilam wpis ceny to juz moje gapiowstwo.
  14. [QUOTE] Faktura bez ceny [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/gruebel.gif[/IMG] ? Do czego ona ma sluzyc ? Wetka musi wpisac cene ! .[/QUOTE] Po pierwsze jak widac to nie jest faktura, a potwierdzenie wizyty. Faktury nie mialam w planach brac, a sam wypisany rachunek, bo w takim przypadku taka fakture to sobie moge rozliczyc chyba sama sobie. Bo jak pisalam to akurat nie idzie przez zadna organizacje. Zalezalo mi natomiast na potwierdzeniu kosztow wizyty, dla ludzi, ktorzy wplacali pieniadze na to. Rachunek wezme w tym tyg, bo nie moglam wczesniej podjechac. [QUOTE] A za wyniki z lab. (zeskrobiny) przyjdzie osobna faktura [/QUOTE] Skad masz takie info?
  15. No wlasnie nie wiedzialam jak z ta cieczka...Tzn i ze szczepieniem. Nie mialam nigdy wczescniej suczki, a Zuza od razu byla ciachana. W tej kwestii jestem zielona....
  16. No nie pisalam narazie nic bo czekalam na rozwiazanie. Kurcze szkoda no, bo juz mialam nadzieje, ze niebawem bedzie mozna ja oglaszac...A Jaaga moze by w takim razie ja zaszczepic? Bo i tak sterylka bedzie za 5 tyg, a tak juz jedno by bylo z glowy. Mozna ja myslisz juz szczepic?
  17. Podnoszac Czarnego powtorze, ze psiak jest mega grzeczny. Potrafi kilka dobrych godzin spac na poslaniu i nawet sie chyba nie ruszac. Rana sie goi jak na moje oko w porzadku. Ogolnie widac ze czuje sie bardzo dobrze. Apetyt ma - jak na niego. Mam nadzieje, ze po tej kastracji troche przytyje, bo mimo regularnego zywienia kostki mu wystaja....A jedzenia ma pod dostatkiem...No ale do tej pory chlopak spalal...:)
  18. Nie nie marudzisz;) Wiedz, ze mnie tez go /jej bardzo szkoda. Ale naprawde narazie tego nie widze. On naprawde jak tylko zwrocisz na niego uwage po prostu ucieka. Nawet nie ma opcji podejcia na 20 m...Zreszta tam jest ogrodzony teren ze sniegiem po pachy a wkolo las. Wiec nie wiem jaka by musiala byc oblawa zeby jego/ja zlapac...
  19. Nie martw sie dokarmiam tak jak do tej pory. Wiem, ze nie sa to warunki dla psiaka, ale czasem tylko tak mozna pomoc. Moze z czasem sie cos wyklaruje, zobaczymy...
  20. Sluchajcie jesli moge taka organizacyjna uwage...Moze ten tekst, taki gotowy do oglaszania wstawic do pierwszego postu. Wiem z doswiadczenia ze to ulatwia oglaszajacym, bo czasem ktos by pomogl i gdzies psica wrzucil, ale nie chce sie przekopywac przez watek. Gotowy tekst z namiarami i wszelkimi informacjami plus wskazanie gdzie sa zdjecia... Taka mala sugestia;)
  21. Wklejam notke z lecznicy piatkowej. Niestety dopiero teraz zobaczylam, ze nie ma tam ceny wpisanej - chyba, ze slepa jestem...Ale koszt to byl 49 zł, w koszty wrzucilam 40 zł. Jesli ktos ma jakie watpliwosci jest tam nr do lecznicy, prosze smialo dzwonic;) [CENTER][IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S3rX3FJzdkI/AAAAAAAACKE/szm0caIHQZc/P1080585.JPG[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S3113ZF9DHI/AAAAAAAACL0/Z8EUi3OU6-g/P1080585.JPG[/IMG] [/CENTER]
  22. OOO no to trzymamy kciuki:) Bo dzielne mamy zasluguja na najlepsze domki.
  23. Owieczko on/ona to jest albo nie ma. Przedwczoraj jak bylam to byl, wczoraj nie bylo i jedzenie bylo niezejedzone...Woze tam karme dalej, ale uwierz mi narazie nie ma opcji na zlapanie go/jej...:oops: Jak lapalysmu Mizti poszlysmy tam gdzie ta budke postawilam (bo to na tylach budynku) i byla w bardzo dobrym stanie i wygladalo jakby tam pomieszkiwal. Wiec jakos moze przetrwa....
  24. [QUOTE]Dzięki za zaproszenie ! w tym miesiącu niestety już ani grosza nie dam rady pomóc ale zaraz w pierwszych dniach marca na pewno pomogę. Nie będzie to jakaś zawrotna kwota ale jakieś 30 zł. pewnie tak. Nie obiecuję stałych deklaracji bo boję się, że nie wyrobię, ale jeśli to cudne cudeńko nie znajdzie domu w marcu to bardzo proszę o przypomnienie i zobaczę co będzie z moimi finansami w kwietniu. A teraz proszę o numer konta bo muszę przygotować się na marzec i nie zapomnieć.[/QUOTE] Dziekujemy i zaraz wysle nr konta. Choc mam nadzieje, ze w marcu ksiezniczka bedzie miala juz swoj domek...No ale w razie czego bede pisac i sie ...upominac;)
  25. DZis Czarny wyjatkowo sporo byl w domu. W sumie cale popoludnie. Zaczal tak popiskiwac, ale oczywiscie nie zczailam o co chodzi...No i chodzilo o wypuszczenie na dwor... [B]Czyli nasz usmiechajacy sie psiak ma dodatkowa umiejetnosc - wolanie o wyjscie.[/B] Nie ma natomiast instynktu, ze wszystkich dzwoniacych do drzwi trzeba obszczekac;) Jak zadzwoni dzwonek on sobie w najlepsze spi dalej;)
×
×
  • Create New...