Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. andzia nic sie nie martw - bedzie na dluzej. Albo wazniejsze;)
  2. A oto mała dama terrorystka....[CENTER][I][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kABUBsXI/AAAAAAAACUI/W-m1R5MNMHk/Mitzi%20u%20Jaagi%20%284%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kBO8k8yI/AAAAAAAACUM/2-shZQ7Q438/Mitzi%20u%20Jaagi%20%282%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kB6FHnYI/AAAAAAAACUQ/AIAfK2ivTv4/Mitzi%20u%20Jaagi%20%283%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kC7OQoNI/AAAAAAAACUU/Y7oq4dA2jsk/Mitzi%20u%20Jaagi%20%285%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kC7OQoNI/AAAAAAAACUU/Y7oq4dA2jsk/Mitzi%20u%20Jaagi%20%285%29.JPG[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kEUPMs1I/AAAAAAAACUc/2Jvxj9ZrcTY/Mitzi%20u%20Jaagi%20%281%29.JPG[/IMG][/I] [/CENTER]
  3. Dostalam zdjecia Mitzi o Jaagi. I tu cytuje;) [I]"Jedna fotka jest zrobiona w legowisku Nika, widać jej zaborczość. Biedak musi sie gnieść w jej gąbkowym, w który ledwo się wbija."[/I]
  4. Moze to bedzie jeden a dobry telefon. Oby...Tez trzymam kciuki bo Zoche sledze od poczatku - mimo znikomej aktywnosci na jej watku;)
  5. Ja zagladam, ale coz ja moge...Ewelinka dziala ogloszenia wiec ja tylko patrzam i patrzam....Moge podnosic dziewczyne, ale chyba ogloszenia wazniejsze...
  6. Oki, ale miejmy nadzieje, ze nie bedzie potrzebna druga seria. Ale w razie czego wyrzuce ten zapis skad sie da;)
  7. No to szal sie jej wlaczyl jakis dziwny...No ale najwazniejsze, ze ja do pionu sprowadzilas;) Teraz juz wiemy, ze swoich rzeczy miec nie moze, bo sie bawic nie umie;)
  8. [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zrobilam mu komplet z takim tekstem. halbiny tekst oczywiscie swietny, ale jak posklejam wszystko to czasem brakuje znakow na niektorych portalach, a nie mam czasu na kazdy portal robic nowy tekst... Wiec zrobilam go bardziej praktycznym:) [I][B]Niko idealny pies towarzysz do domu.[/B] [/I][/SIZE][/FONT] [I][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Niko to pies , który był bezdomny – znalazł schronienie u ludzi o dobrym sercu. Był mocno zagłodzony – teraz jest już wszystko w normie. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest bardzo towarzyski, delikatny, łagodny i posłuszny. Bardzo lubi dzieci . Nie obskakuje ich, nie podgryza. Po prostu lubi się poprzytulać, ewentualnie razem wybiegać. Zachowuje czystość w domu i nie niszczy, jest spokojny. Ładnie chodzi na smyczy. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] Niko nie nadaje się do osób nerwowych i głośnych (w tym też takich dzieci). Jest trochę lękliwy na spacerach w stosunku do obcych, nieznanych mu osób i stara się ich unikać. W domu lubi być duszą towarzystwa, ale nie nachalnie. Gości nie boi się, od razu ich wita. Bardzo lubi suczki, psy w swoim domu również, ale nie lubi obcych samców. Może mieszkać z kotami. Jest łagodny, ale też pilnuje własnego domu, tyle że od środka. Nie nadaje się absolutnie do zamieszkania lub dłuższego przebywania na zewnątrz. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [B]Niko posiada komplet szczepień, jest odrobaczony i wykastrowany.[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]On szuka tylko człowieka, który będzie łagodny dla niego. Trochę przytulania i głasków i to wystarczy, żeby pokochał kogoś. [B]Kontakt w sprawie przygarnięcia psa:[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3](32) 3533135 [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]660124623 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE][/FONT][/I] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Pies przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, ale w miarę możliwości, istnieje możliwość dowiezienia psa do innego miasta w Polsce.[/I] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][U][B]Tu jest ogloszony:[/B][/U] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL="http://www.olx.pl/"]http://www.olx.pl/ - [/URL][COLOR=Black](na katowice, krakow, kielce, warszawe, wroclaw[/COLOR], łódź) [URL]http://katowice.gablota.com/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL="http://krakow.szerlok.pl/"]http://katowice.szerlok.pl/[/URL] [URL="http://krakow.cwirek.pl/"]http://[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.szerlok.pl/"]katowice[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.cwirek.pl/"].cwirek.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://wszystkotujest.pl/[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [URL]http://www.mamoferte.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszeniaonline.com/[/URL] [URL]http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL] [URL]http://neeon.pl/form_ogloszenie.php[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3042385.html[/URL] [URL]http://www.krakowmiasto.pl/moje-konto/dodaj-ogloszenie/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] [URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.tarnow.pl/index.php[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][U]A tu prosze o pomoc w uzupelnieniu;)[/U][/B] Nie wiem jak allegro wyglada, ale to juz Ewelinka monituje u Elizy_sk[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.swistak.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.gumtree.pl/"]http://katowice.gumtree.pl/[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.twojeanonse.com/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://kokosy.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.bardzi.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na jednych nie potrafie, na innych przerwa jakas a inne mi cos nie wchodza. Wiec jak tam ktos uzupelni to bedziepelny komplet na katowice;)[/SIZE][/FONT]
  9. No to dobrze ze zadzialalo;) Ona sie nia po prostu opiekowala. A ze zabrocza i zadziorna jest to tak sie to objawialo. Psotfforzyca jedna;)
  10. Hmm kurcze. No nie wiem naprawde - popytam. chyyba ze dawaj jej jakis dyzurny stary kocyk do zabawy;) Wiesz teraz sobie przypominam, ze jak u mnie byla to po zabawie z Zuza lubila koncowke dywaniu mietolic. Ale jak jej sie zrocilo uwage to przestawala...Popytam. A oprocz tego pogryzienia w zeszlym tyg jeszcze cos zaatakowala? Czy to bylo jednorazowe? A co do jej warczenia to az jestem w szoku. Taka delikatna dziewczynka a jednak. Choc jak jechala z ewab do wawy to podobno amstafa Rockiego ustawila odpowiednio:) Dobrze, ze chociaz ona nabiera cialka bo ten Czrany chudzielec narazie nie bardzo....Jakas taka jego uroda chyba.
  11. Niebieska czyzbys cos rozwazala? Hmm jak nie Ty to prosze rozgladaj sie, moze u Was cos bardziej sie znajdzie;) Zalezy mi na takim swiadomym domku, zreszta wiesz;) A jak tam dziewczynka - dziala niszczycielsko dalej?
  12. Ano kastrowany juz i nawet wygojony tez;) Wiesz ogolnie ciezko z domami dla szczeniakow, a co dopiero pies "starszy" 8-9 lat. Ogolnie wedlug mnie on tylko do bloku sie jednak nadaje. Bo teraz mimo, ze juz jakis czas jest u nas jednak zdarzaja mu sie wypady na teren...Na podworku nikt nie bylby go w stanie kontrolowac. A tak w bloku, specerek i do domu:) Raczej duzo ruchu nie potrzebuje. Samo to ze potrzafi naprawde pare dobrych godzin przespac w jednym miescu. Poza tym jest mistrzem ukladania sobie legowiska. To co rano zastaje to istny koltun;)
  13. Jeny nie wiem co z tym Barym....Moze i jemu watek i zbierac deklaracje? Moge poprowadzic taki watek, ale fizycznie chyba nie dam rady monitowac sytuacji...Moge zalozyc, prowadzic, oglaszac jak do tej pory i reklamowac....Ale decyzje co gdzie i jak chcialabym pozostawic Erce.... Co do zakazu to rzeczywiscie beznadzieja. W takiej ilosci psow to masakra....:mad:
  14. Jeny gapa ze mnie. Teraz sie dopiero zorientowalam ze jest przeciez na pierwszej. Ale dzieki. Juz siadam.
  15. Podajcie mi prosze link do watku Nika. Zrobie mu komplet.
  16. Słuchajcie takie pytanie mi chodzi po glowie od kilku dni. Bo tyle interwencji i roznych przypadkow ostatnio. A to jest tylko czubek gory...Jak to jest u nas (czy w ogole takie cos jest) z zakazem trzymania zwierzat. Np taki Mozart zabrany dziadowi. Mozart zabrany, ale przeciez zdobycie psa nie wymaga zadengo wysilku. I taki dziad jeden z drugim bedzie robil nowych Mozartow...Czy mozna dac takiemu..... zakaz posiadania zwierzat. Czy jest taka opcjia i jak to moze byc zrobione. Potem oczywiscie kontrola jakas czy nie ma kolejnego. Tak pytam rozeznawczo, bo jakos mi nie daje spokoju pytanie. A co do tych ludzi to naprawde nie powinni juz miec psow....
  17. Kurcze no to rzeczywiscie dziene...:) Moze powinnam sie zmartwic, ale wybaczcie jak sobie ja wyobraze to mi sie usmiech pojawia...Ten maly terrorysta jest po prostu nieprzecietny. Jaaga kurcze ja Ci nie powiem co nalezy robic z takim okazem, bo sie kompletnie nie znam. Jak pisalam u mnie zawsze psiaki byly, a Zuza raczej urojonych nie miala....Moze inni bardziej doswiadczeni sie wypowiedza. Chociaz moze i zabrac jej ta skarpete, zeby tego nie poglebiac.... Artystka z niej niezla jest widze.
  18. Zapraszam do czestowania sie banerkami - zrobionymi przez Kashdog. Jeden promuje 1% na Kielce, a drugi moj bazarek na Kielce[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/112282-ALARM-Kielce-A-wiAE-tokrzyskie-prosimy-o-POMOC-FINANSOWAE-OGA-OSZENIA-aktualiz-str-1"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/1-43.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180871-MEGa-bazar-rA-A-noA-ci-na-Kielce-Do-22-03-10-ZAPRASZAM-Otwarte"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/BAZAR.png[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. Zapraszam do czestowania sie banerkami - zrobionymi przez Kashdog. Jeden promuje 1% na Kielce, a drugi moj bazarek na Kielce;) [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/112282-ALARM-Kielce-A-wiAE-tokrzyskie-prosimy-o-POMOC-FINANSOWAE-OGA-OSZENIA-aktualiz-str-1"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/1-43.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180871-MEGa-bazar-rA-A-noA-ci-na-Kielce-Do-22-03-10-ZAPRASZAM-Otwarte"] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180871-MEGa-bazar-rA-A-noA-ci-na-Kielce-Do-22-03-10-ZAPRASZAM-Otwarte"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/BAZAR.png[/IMG][/URL][/CENTER]
  20. Mysle ze jesli chodzi o psiaka to rzeczywiscie nie musi byc to kryterium wyboru. Rzeczywiscie jakos faceci na punkcie kastarcji jakos fiksuja....Wiem z wlasnego domu;) Kurcze to zalezy od temperamentu psa tez. Ja mam 2 skrajne przyklady teraz w domu - moj Akaj nie jest kastrowany i nigdy, ale to nigdy (a ma 13 lat juz) nie poszedl za suka. Nawet jak w sasiedztwie jakas byla z cieczka. A Czarny z kolei nie przepuscil chyba zadnej...Wiec w sumie nigdy nie wiadomo...Ciezko:)
  21. Nie no wojtus daj spokoj. Czemu cos nie tak? No u nas tez wieje jak cholera niestety.
  22. [QUOTE] to dla Mitzi dekl. już wysłałem[/QUOTE] wojtus dziekuje. Jak tylko odnotuje na koncie to zaktualizuje pierwszy post;)
×
×
  • Create New...