-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
andzia nic sie nie martw - bedzie na dluzej. Albo wazniejsze;) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
I kolejny dubel...:mad: -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[I] Dogo szaleje - dubel;)[/I] -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
A oto mała dama terrorystka....[CENTER][I][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kABUBsXI/AAAAAAAACUI/W-m1R5MNMHk/Mitzi%20u%20Jaagi%20%284%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kBO8k8yI/AAAAAAAACUM/2-shZQ7Q438/Mitzi%20u%20Jaagi%20%282%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kB6FHnYI/AAAAAAAACUQ/AIAfK2ivTv4/Mitzi%20u%20Jaagi%20%283%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kC7OQoNI/AAAAAAAACUU/Y7oq4dA2jsk/Mitzi%20u%20Jaagi%20%285%29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kC7OQoNI/AAAAAAAACUU/Y7oq4dA2jsk/Mitzi%20u%20Jaagi%20%285%29.JPG[/IMG][IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/S41kEUPMs1I/AAAAAAAACUc/2Jvxj9ZrcTY/Mitzi%20u%20Jaagi%20%281%29.JPG[/IMG][/I] [/CENTER] -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Dostalam zdjecia Mitzi o Jaagi. I tu cytuje;) [I]"Jedna fotka jest zrobiona w legowisku Nika, widać jej zaborczość. Biedak musi sie gnieść w jej gąbkowym, w który ledwo się wbija."[/I] -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Moze to bedzie jeden a dobry telefon. Oby...Tez trzymam kciuki bo Zoche sledze od poczatku - mimo znikomej aktywnosci na jej watku;) -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ja zagladam, ale coz ja moge...Ewelinka dziala ogloszenia wiec ja tylko patrzam i patrzam....Moge podnosic dziewczyne, ale chyba ogloszenia wazniejsze... -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oki, ale miejmy nadzieje, ze nie bedzie potrzebna druga seria. Ale w razie czego wyrzuce ten zapis skad sie da;) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No to szal sie jej wlaczyl jakis dziwny...No ale najwazniejsze, ze ja do pionu sprowadzilas;) Teraz juz wiemy, ze swoich rzeczy miec nie moze, bo sie bawic nie umie;) -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
divia_gg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zrobilam mu komplet z takim tekstem. halbiny tekst oczywiscie swietny, ale jak posklejam wszystko to czasem brakuje znakow na niektorych portalach, a nie mam czasu na kazdy portal robic nowy tekst... Wiec zrobilam go bardziej praktycznym:) [I][B]Niko idealny pies towarzysz do domu.[/B] [/I][/SIZE][/FONT] [I][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Niko to pies , który był bezdomny – znalazł schronienie u ludzi o dobrym sercu. Był mocno zagłodzony – teraz jest już wszystko w normie. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest bardzo towarzyski, delikatny, łagodny i posłuszny. Bardzo lubi dzieci . Nie obskakuje ich, nie podgryza. Po prostu lubi się poprzytulać, ewentualnie razem wybiegać. Zachowuje czystość w domu i nie niszczy, jest spokojny. Ładnie chodzi na smyczy. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] Niko nie nadaje się do osób nerwowych i głośnych (w tym też takich dzieci). Jest trochę lękliwy na spacerach w stosunku do obcych, nieznanych mu osób i stara się ich unikać. W domu lubi być duszą towarzystwa, ale nie nachalnie. Gości nie boi się, od razu ich wita. Bardzo lubi suczki, psy w swoim domu również, ale nie lubi obcych samców. Może mieszkać z kotami. Jest łagodny, ale też pilnuje własnego domu, tyle że od środka. Nie nadaje się absolutnie do zamieszkania lub dłuższego przebywania na zewnątrz. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [B]Niko posiada komplet szczepień, jest odrobaczony i wykastrowany.[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]On szuka tylko człowieka, który będzie łagodny dla niego. Trochę przytulania i głasków i to wystarczy, żeby pokochał kogoś. [B]Kontakt w sprawie przygarnięcia psa:[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3](32) 3533135 [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]660124623 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE][/FONT][/I] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Pies przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, ale w miarę możliwości, istnieje możliwość dowiezienia psa do innego miasta w Polsce.[/I] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][U][B]Tu jest ogloszony:[/B][/U] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL] [URL="http://www.olx.pl/"]http://www.olx.pl/ - [/URL][COLOR=Black](na katowice, krakow, kielce, warszawe, wroclaw[/COLOR], łódź) [URL]http://katowice.gablota.com/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL] [URL="http://krakow.szerlok.pl/"]http://katowice.szerlok.pl/[/URL] [URL="http://krakow.cwirek.pl/"]http://[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.szerlok.pl/"]katowice[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.cwirek.pl/"].cwirek.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://wszystkotujest.pl/[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [URL]http://www.mamoferte.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszeniaonline.com/[/URL] [URL]http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL] [URL]http://neeon.pl/form_ogloszenie.php[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3042385.html[/URL] [URL]http://www.krakowmiasto.pl/moje-konto/dodaj-ogloszenie/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] [URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.tarnow.pl/index.php[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][U]A tu prosze o pomoc w uzupelnieniu;)[/U][/B] Nie wiem jak allegro wyglada, ale to juz Ewelinka monituje u Elizy_sk[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.swistak.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.gumtree.pl/"]http://katowice.gumtree.pl/[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.twojeanonse.com/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://kokosy.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.bardzi.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na jednych nie potrafie, na innych przerwa jakas a inne mi cos nie wchodza. Wiec jak tam ktos uzupelni to bedziepelny komplet na katowice;)[/SIZE][/FONT] -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
No to dobrze ze zadzialalo;) Ona sie nia po prostu opiekowala. A ze zabrocza i zadziorna jest to tak sie to objawialo. Psotfforzyca jedna;) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Hmm kurcze. No nie wiem naprawde - popytam. chyyba ze dawaj jej jakis dyzurny stary kocyk do zabawy;) Wiesz teraz sobie przypominam, ze jak u mnie byla to po zabawie z Zuza lubila koncowke dywaniu mietolic. Ale jak jej sie zrocilo uwage to przestawala...Popytam. A oprocz tego pogryzienia w zeszlym tyg jeszcze cos zaatakowala? Czy to bylo jednorazowe? A co do jej warczenia to az jestem w szoku. Taka delikatna dziewczynka a jednak. Choc jak jechala z ewab do wawy to podobno amstafa Rockiego ustawila odpowiednio:) Dobrze, ze chociaz ona nabiera cialka bo ten Czrany chudzielec narazie nie bardzo....Jakas taka jego uroda chyba. -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Niebieska czyzbys cos rozwazala? Hmm jak nie Ty to prosze rozgladaj sie, moze u Was cos bardziej sie znajdzie;) Zalezy mi na takim swiadomym domku, zreszta wiesz;) A jak tam dziewczynka - dziala niszczycielsko dalej? -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Ano kastrowany juz i nawet wygojony tez;) Wiesz ogolnie ciezko z domami dla szczeniakow, a co dopiero pies "starszy" 8-9 lat. Ogolnie wedlug mnie on tylko do bloku sie jednak nadaje. Bo teraz mimo, ze juz jakis czas jest u nas jednak zdarzaja mu sie wypady na teren...Na podworku nikt nie bylby go w stanie kontrolowac. A tak w bloku, specerek i do domu:) Raczej duzo ruchu nie potrzebuje. Samo to ze potrzafi naprawde pare dobrych godzin przespac w jednym miescu. Poza tym jest mistrzem ukladania sobie legowiska. To co rano zastaje to istny koltun;) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeny nie wiem co z tym Barym....Moze i jemu watek i zbierac deklaracje? Moge poprowadzic taki watek, ale fizycznie chyba nie dam rady monitowac sytuacji...Moge zalozyc, prowadzic, oglaszac jak do tej pory i reklamowac....Ale decyzje co gdzie i jak chcialabym pozostawic Erce.... Co do zakazu to rzeczywiscie beznadzieja. W takiej ilosci psow to masakra....:mad: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Jeny gapa ze mnie. Teraz sie dopiero zorientowalam ze jest przeciez na pierwszej. Ale dzieki. Juz siadam. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Podajcie mi prosze link do watku Nika. Zrobie mu komplet. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie takie pytanie mi chodzi po glowie od kilku dni. Bo tyle interwencji i roznych przypadkow ostatnio. A to jest tylko czubek gory...Jak to jest u nas (czy w ogole takie cos jest) z zakazem trzymania zwierzat. Np taki Mozart zabrany dziadowi. Mozart zabrany, ale przeciez zdobycie psa nie wymaga zadengo wysilku. I taki dziad jeden z drugim bedzie robil nowych Mozartow...Czy mozna dac takiemu..... zakaz posiadania zwierzat. Czy jest taka opcjia i jak to moze byc zrobione. Potem oczywiscie kontrola jakas czy nie ma kolejnego. Tak pytam rozeznawczo, bo jakos mi nie daje spokoju pytanie. A co do tych ludzi to naprawde nie powinni juz miec psow.... -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Juz napisalam:) -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Kurcze no to rzeczywiscie dziene...:) Moze powinnam sie zmartwic, ale wybaczcie jak sobie ja wyobraze to mi sie usmiech pojawia...Ten maly terrorysta jest po prostu nieprzecietny. Jaaga kurcze ja Ci nie powiem co nalezy robic z takim okazem, bo sie kompletnie nie znam. Jak pisalam u mnie zawsze psiaki byly, a Zuza raczej urojonych nie miala....Moze inni bardziej doswiadczeni sie wypowiedza. Chociaz moze i zabrac jej ta skarpete, zeby tego nie poglebiac.... Artystka z niej niezla jest widze. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do czestowania sie banerkami - zrobionymi przez Kashdog. Jeden promuje 1% na Kielce, a drugi moj bazarek na Kielce[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/112282-ALARM-Kielce-A-wiAE-tokrzyskie-prosimy-o-POMOC-FINANSOWAE-OGA-OSZENIA-aktualiz-str-1"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/1-43.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180871-MEGa-bazar-rA-A-noA-ci-na-Kielce-Do-22-03-10-ZAPRASZAM-Otwarte"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/BAZAR.png[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do czestowania sie banerkami - zrobionymi przez Kashdog. Jeden promuje 1% na Kielce, a drugi moj bazarek na Kielce;) [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/112282-ALARM-Kielce-A-wiAE-tokrzyskie-prosimy-o-POMOC-FINANSOWAE-OGA-OSZENIA-aktualiz-str-1"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/1-43.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180871-MEGa-bazar-rA-A-noA-ci-na-Kielce-Do-22-03-10-ZAPRASZAM-Otwarte"] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180871-MEGa-bazar-rA-A-noA-ci-na-Kielce-Do-22-03-10-ZAPRASZAM-Otwarte"][IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/BAZAR.png[/IMG][/URL][/CENTER] -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mysle ze jesli chodzi o psiaka to rzeczywiscie nie musi byc to kryterium wyboru. Rzeczywiscie jakos faceci na punkcie kastarcji jakos fiksuja....Wiem z wlasnego domu;) Kurcze to zalezy od temperamentu psa tez. Ja mam 2 skrajne przyklady teraz w domu - moj Akaj nie jest kastrowany i nigdy, ale to nigdy (a ma 13 lat juz) nie poszedl za suka. Nawet jak w sasiedztwie jakas byla z cieczka. A Czarny z kolei nie przepuscil chyba zadnej...Wiec w sumie nigdy nie wiadomo...Ciezko:) -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Nie no wojtus daj spokoj. Czemu cos nie tak? No u nas tez wieje jak cholera niestety. -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] to dla Mitzi dekl. już wysłałem[/QUOTE] wojtus dziekuje. Jak tylko odnotuje na koncie to zaktualizuje pierwszy post;)