-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
Cieszę się, ze nie tylko mnie podobało się to imię ! Dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na BINIA ! Binio, to zdrobnienie od Albina, a ponieważ nasz bohater jest prawie kopią swego poprzednika, więc to imię pasuje do niego jak ulał ! Nie spodziewałam się, że awansuję do roli Matki chrzestnej. Takie miano zobowiązuje. Dlatego, obiecuję ci Biniuś super domek !
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Strasznie smutna wiadomość. Nesiu, tak mi przykro. Ta pustka, którą zostawił Misio po sobie, bedzie długo bolała. Przeżył kawał życia, miał dom, pełną miskę i miłość. Teraz cieszy się już innym życiem. Przytulam Cię kochana. Misiaczku.... -
-
Cyganek z nienaturalnie wykręconą nóżką już po operacjach. Ma domek :)
Havanka replied to Alvenka's topic in Już w nowym domu
Alvenka przysłała mi zdjecia z fakturami do potwierdzenia. Przejrzałam i potwierdzam, ze koszty poniesione na leczenie Cyganka są udokumentowane.