-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
Cieszę się, ze wyniki Binia są w normie i mam nadzieję, ze kastracja też będzie bez komplikacji. Teraz przede wszystkim trzymamy kciuki za poniedziałkowy zabieg ! Mam nadzieję, ze p. Kasia wkrótce podeśle nam potrzebne dane. Wiosenne zdjęcia dodają jeszcze uroku naszemu psiaczkowi. Na pewno wykorzystam je do ogłoszenia.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że kotka nie dało się oswoić, bo urodziwy z niego mruczek. Ale i tak Elu zrobiłaś kawał dobrej roboty ! A ja w sobotę rano, pożegnałam gołębia.... ok. 4 tygodni temu, znalazlam go rano, leżącego przy wejściu do piwnicy. Miał złamane skrzydło, dziurę w brzuszku i leżał do góry łapkami. Żył. Prawdopodobnie cudem uniknął śmierci ze strony jakiegoś ptaka-drapieżnika. Chociaż miał żółtą obrączkę na łapce, nigdzie go nie zgłaszałam, bo pamiętam historię gołąbka Eli. Dawałam mu jeść i pić w piwnicy. Po 2 tygodniach zaczął wychodzić sam na ogród i próbował wznieść sie w powietrze. Udało mu się w sobotę; widziałam przez okno, jak sam nie wierzył, że lata. Chociaż bardzo sie ucieszyłam, to jakoś tak mi za nim tęskno. Odleciał. Oby miał na tyle siły i szczęścia, żeby wrócić do swoich. -
Bardzo cieszą wieści o psiej rodzince. Wszystkie są już w bezpiecznym miejscu, zaopiekowane i leczone. Dzięki hojności DARCZYŃCÓW, każdy psiaczek, otrzyma w darze po 210 zł ! Pieniążki już przelane na podane konta. Prosiłabym tylko o potwierdzenie ich otrzymania na wątku bazarkowym ( link w moim podpisie).
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Havanka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zwierzaki też potrzebują czasu, by ból rozstania choć trochę osłabł. Chociaż nie potrafią mówić, tęsknią czasem bardziej niż ludzie. Trzymajcie sie kochani w tych trudnych dniach. Pozdrawiam Was i też życzę zdrowia .