-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
[SIZE=2][B]wpłaty:[/B] [FONT=Verdana][COLOR=#616161]20.01 – Agnieszka N. , Łódź[/COLOR][/FONT] - 100 zł 29.02 – Katarzyna G., Skierniewice - 30 zł Justyna G. - 48,31 zł 18.02 -Ewa O - 50 zł 22.02 – Ela K. - 50 zł 25.02 – lolalola - 35,83 zł kama210 - bazarek cegiełkowy "ROZTOP ZASPY" - 277 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223461-UTOP-MARZANNĘ-6-ZŁ-dla-uratowanych-w-zimę-2-sióstr-ROZLICZAM"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223461[/URL] [COLOR=#b22222][B] suma wpłat : 591,14 zł [/B][/COLOR] [B]- ogólne wydatki z wpłat : 28.02 - sterylizacje -[/B] obie siostry miały sterylizacje aborcyjne - 400 zł 09.06 – odrobaczenie Coli /paragon/ - 12 zł 9.07 - 25 zł szczepienie Coli + dojazd do wet - 35 zł 29.08 - koszt dojazdu DT spod Warszawy na wizyte PA - 46 zł /post nr 72 / [COLOR=#0000ff][B]suma : 483 zł [/B][/COLOR] [B]- wydaki na pobyt sióstr hoteliku pod Białobrzegami i potem , po przenosinach w DT pod Warszawą - PEPSI I COLA /POBYT W HOTELU 250 zł + KARMA - 300 zł / [/B] 1 miesiąc - 18.02-17.03 - 600 zł 2 miesiąc - 18.03 0 17.04 - 600 zł [B]3 miesiąc[/B] - 18.04- 17.05 - 600 zł [B]4 miesią[/B]c - 18.05- 17.06 - 600 zł 10.06 Cola zmieniła hotelik na domowe płatne Dt ... wydatek ten sam ..ale KORZYŚĆ dla jej ADOPCJI j WIĘKSZA ... bedzie mieszkała w domu - bezpośrednio z ludzmi i innymi psami i kotem ..będzie sprawdzona w warunkach domowych - na zachowywanie czystości, na niszczenia i typowe sytuacje domowe .... Pepsi z braku miejsc w domowym Dt , została w dotychczasowym hoteliku .. [B]5 miesiąc[/B] - 18.06 - 17.07 - 600zł [B]6 miesiąc[/B] - Cola - 18.07 - 12.08 - 260 zł Cola 12.08 pojechała do nowego domu .. nowa rodzina wieczorem przyjechała po Colę spod Lublina /post nr 70/ - Pepsi - 18.07 - 17.08 - 300 zł [B]7 miesiąc[/B] - Pepsi - 18.08 - 29.08 - 12 dni - 120 zł 22.08 Pepsi zmieniła hotelik na domowe płatne Dt ... wydatek ten sam ..ale KORZYŚĆ dla jej ADOPCJI j WIĘKSZA ... bedzie mieszkała w domu 29.08 PEPSI pojechała wieczorem do nowego domu w Warszawie /post nr 72/ [COLOR=#0000ff] [B] SUMA WYDATKÓW na hotel i DT[/B] : [B]3. 680 zł [/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]SUMA WSZYSTKICH WYDATKÓW : 4163 zł [/B][/COLOR] [B]Cola i Pepsi są już w swoich nowych domach :smile:))[/B] [B][COLOR=#ff0000]pozostał dług = MINUS 3571,86[/COLOR][/B] [B] wydatki opłacone z wpłat ogólnych z dogo na psy z Szydłowca : 20.02 -[/B] transport do hoteliku pod Białobrzegami - 50 zł /paragon/[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182189-Szydłowiec-PILNE-szukamy-OSOBY-DO-WIZYTY-PA-MIECHÓW-40-km-od-Krakowa"] [/URL][/SIZE]
-
Szydłowiec - czyli miasto, w którym według urzędników nie ma problemu bezdomnych psów - a tu dowód - reportaż TVN Uwaga z 16 lutego - [URL]http://uwaga.tvn.pl/55667,wideo,335093,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,na_pomoc_zmarznietym_zwierzetom,reportaz.html?hashr=1mask:95537199[/URL] Przedstawiamy Wam dwie kolejne potrzebujące natychmiastowej pomocy SUNIE - jednak wg urzędników "nie istniejące" bo nie ma przecież w Szydłowcu bezdomnych psów. JEDNAK W RZECZYWISTOŚCI to one marzną, głodują, uciekają ze strachem w oczach - to siostry, dwie młodziutkie, małe sunie wyrzucone na obrzeżach Szydłowca ... Nieopodal Zamku Mikolaja Radziwiła, który wprowadził humanistyczne tradycje do Szydłowca - jednak te tradycje odeszły razem z nim... ALBUM - [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.340277662683124.93811.173802145997344&type=3[/URL] PO "wywiadzie" w okolicy dowiedziałyśmy się, że sunie zostały wyrzucone ok grudnia 2011. Obie przeszły cieczki, Jedna jest w mocnej ciąży. Ludzie z okolicznych sklepów - hurtowni - dokarmiają je. SUNIE ŚPIA W ZASPIE~~~ SZUKAMY DOMÓW TYMCZASOWYCH - CZEGOKOLWIEK dla obu suniek. RAZEM ALBO OSOBNO. Jedna sunia jest w bardzo zaawansowanej ciąży - MUSIMY POMÓC IM. kontakt : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] kamila 604 322 515 / Anita 692407681 [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/432218_340357326008491_173802145997344_1108923_1389928029_n.jpg[/IMG] jedna z suniek - TA CIEZARNA!!! załapała się nawet na kadr do programu TVN UWAGA! Piła wodę z mroźnej rzeczki! TO JEDYNE ŹRÓDŁO WODY NA CALY SZYDŁOWIEC! [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426000_340282252682665_173802145997344_1108801_1509480314_n.jpg[/IMG] [SIZE=4][B] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409397_340278409349716_173802145997344_1108785_1982434347_n.jpg[/IMG] ogłoszenia o znalezieniu suczek [/B][/SIZE][URL]http://www.zgubione-znalezione.org/announcements/znl/7///3384/7/[/URL] [URL]http://www.utracone.pl/temp-6325/2-czarne-sunie-siostry.html[/URL] [URL]http://zaginionepsy.pl/[/URL]
-
[B]Greta wczoraj pojechała do NOWEGO DOMU - pod Warszawą ... [/B]będzie miała kolegę do towarzystwa :) psy się dogadały ... byłyśmy z Anitą wczoraj u donki .. Greta pięknie wygląda - ma piękne futro .. to delikatna i czuła sunia .. .. mnie widziała po raz pierwszy od pory jak ją taszczyłam na rękach do samochodu pudziana po złapaniu w Szydłowcu .. na początku była niufna ..ale po paru minutach dała się pogłaskać i oparła się na mnie łapami w celu miziania ... kurcze ... super się patrzy na takie zmiany psa ... nowa rodzina przyjechała po Gretę do donki :) wcześniej już byli zapoznać się z Gretą ... a to zdjęcia :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5Jej7biUqJ8/T0Fwy8QiFcI/AAAAAAAACZQ/ZmZj_qwWfxs/s720/DPP_0009.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-F-s0boXcY_E/T0FxmVKKUsI/AAAAAAAACZ4/7rF8qzJkTBI/s720/DPP_0021.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-p4yV2pmtnLc/T0FyJcOtRWI/AAAAAAAACaI/zCmAYEE4ncY/s720/DPP_0027.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IppJWkcbvnM/T0Fy15rQWgI/AAAAAAAACao/KAQDlo_MmDI/s720/DPP_0040.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cIxKnq4pfX4/T0FyvrTioQI/AAAAAAAACaY/7j5Y_6MJbg8/s720/DPP_0038.JPG[/IMG]
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
pudzian wejdzie na wątek to napisze dokładniej .. sytacja u pudziana się skomplikowała ... Ruda musi szukac innego DT ... zrobiłam jej na szybko nowe ogłoszenia na gumtree - ale będzie dostępne za 24 godziny - potem je wyróżnię - [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ruda-o-golebim-sercu-poszukuje-Rodziny-ktora-to-doceni-W0QQAdIdZ356345916"]warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ruda-o-golebim-sercu-poszukuje-Rodziny-ktora-to-doceni-W0QQAdIdZ356345916[/URL] Nr referencyjny ogłoszenia 356345916 na razie nie widać chyba .. -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
a ja sobie wstawię zdjęcię :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eWO5e0z1FYY/Tz_6Lpb6-yI/AAAAAAAAAZg/maQMO3TbzKU/s720/trening%252018022012.JPG[/IMG] :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Aneta .. pokażę Ci naszą Gagę - sunia idealna do aportu , do biegania - też może by się nadała , bo uwielbia niestrudzenie aportować , woda, ruch - to to co uwielbia .. niby taki niby zwykły kundelos .. o domieszce labradora .. ale ona jest super psem .. tylko tak "zwyczajnie " wygląda .. a niestety ludzie zwykle szukają po wyglądzie ... ona szuka domu już prawie rok :( ... kurde ..na ma jakiegoś pecha .. nc się ludzie nią interesują ..a jak dochodzi do ankiety , umowy itp .. ta zapada cisza :( jest kochana , uwielbia ludzi i dzieci .. co do psów .. to ma różne zachowania ... bo niekiedy jest zazdrosna o zabawkę czy osobę towarzyszącą ... może puścisz wieści ... :) tu jest jej wątek - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203319-Kto-pomo%C5%BCe-nam-jej-pom%C3%B3c..m%C5%82oda-%C5%9Bliczna-w-typie-labradora-...-zbiera-na-hotelik[/URL] a tu jej opis z ogłoszeń: .......................... [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]czarnulka Gaga – młoda, żywiołowa - dla tych którzy nie lubią się nudzić[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Szukasz czworonożnego przyjaciela na dobre i na złe ? Poznaj GAGę - wesołą, żywiołową sunię w typie labradora uwielbiającą kontakt i aktywne spędzanie czasu z człowiekiem .. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] - uwielbia KONTAKT Z CZŁOWIEKIEM, jest wpatrzona w człowieka … łagodna i posłuszna [/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]- IDEALNA DO aktywnej PRACY Z PSEM , uwielbia ruch i zabawy na spacerach, sama zachęca do zabaw – kocha aportowanie i zabawy z człowiekiem - jak nie odszuka aportu to nie wróci z pustą łapą! ; - kocha wodę i zabawy wodą!; - w domu zachowuje się spokojnie , zachowuje czystość ; - lubi jazdę samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej ; - lubi dzieci i zabawy z nimi , … DZIECI TEŻ ją uwielbiają … /obecnie ma kontakt z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym / , [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]jednak ze względu na jej żywiołowość – najlepiej do domu bez małych dzieci.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Gaga to pies który potrzebuje ruchu … i takiego właściciela jej szukamy – który też lubi aktywnie spędzać wolny czas a nie leniuchować na kanapie przed telewizorem :smile: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Jak każda kobieta żadnej pracy się nie boi = GaGa Może KTOS sie znajdzie KTO zakocha sie w Gadze i da jej to co ONA KOCHA! PRACE Z PSEM > Jest Ona Idealną kandydatką na psa do popracowania. Jest Bystra potwornie. Dla Aportu życie odda! Z nią nie da się nudzić filmik z Gagą - [/SIZE][/FONT][/COLOR][URL="http://www.youtube.com/watch?v=J9kTeXs31fM"][COLOR=#000080][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]http://www.youtube.com/watch?v=J9kTeXs31fM[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] oraz [/SIZE][/FONT][/COLOR][URL="http://www.youtube.com/watch?v=ClALrpn4Qr8&feature=mfu_in_order&list=UL"][COLOR=#000080][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]http://www.youtube.com/watch?v=ClALrpn4Qr8&featur[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][URL="http://www.youtube.com/watch?v=ClALrpn4Qr8&feature=mfu_in_order&list=UL"][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]e=mfu_in_order&list=UL[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] Towarzyska do innych psów - jednak nie powinien to być pies dominujący .. Gaga jest kontaktowa, zabawna, lubi zabawy, aporty... szuka domu z charakterem.. Sunia jest wysterylizowana, zdrowa, z aktualną książeczką zdrowia, odrobaczona i odpchlona Ma około 2 lat, wielkość w kłębie – do kolana [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Obecnie przebywa w hoteliku dla zwierząt w potrzebie pod Białobrzegami koło Radomia , woj. mazowieckie. KONTAKT DO Opiekunów GaGi Kamila 604 322 515 Anita 692 407 681 email [/SIZE][/FONT][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000080][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][email protected][/SIZE][/FONT][/COLOR][/EMAIL][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] Warunkiem przekazania PSA jest spełnienie warunków adopcji: a. pozytywna ocena podczas wizyty przedadopcyjnej, b. podpisanie umowy adopcyjnej, Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/ [/SIZE][/FONT][/COLOR] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/281243_227559150621643_173802145997344_748273_2333370_n.jpg[/IMG] [IMG]http://www.bezdomniaki.pl/wp-content/gallery/gaga/2.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254745_227559273954964_173802145997344_748274_7211250_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/281225_227581927286032_173802145997344_748343_1021830_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/311784_258485330862358_173802145997344_862756_102756469_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/317758_258485444195680_173802145997344_862757_864874303_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294689_258485604195664_173802145997344_862758_982637605_n.jpg[/IMG] ........................ idelana do pracy z psem ..aport do jej żywioł ... dzisiaj byłyśmy w hoteliku gdzie jest Gaga .. będą nowe zdjęcia na śniegu .. ............ tu jest jej album na naszym fb - [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.182984305079128.51919.173802145997344&type=3[/URL] ......... ogłoszenie Gagi na naszej stronie - [URL]http://www.bezdomniaki.pl/gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-na-lata[/URL] -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='anecik20-1985']hahaha o te koty na spacerze najlepiej nadają sie do "zabawy" i gonienia :D[/QUOTE] Andzia u Moniki uwielbiała zaczepiać i potem ganiać się z kotem dla zabawy ... ganiali się po całym domu :) -
GAGA-13 miesięcy w hotelu- ma dom i 2000 długu
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
na naszej stronie - [URL]http://www.bezdomniaki.pl/gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-na-lata[/URL] -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
ale tych fotek nie da się skopiować jak z dogomanii .. to są fotki które się otwierają jak na nie klikniesz ... jak coś to musisz każdą z osobna - kopiować - lewy przycisk myszy - kopiuj adres obrazka i po kolei wstawiać na forum .. -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
hmmm .. jak klikam w ten link to mi się ogłoszenie na całą stronę otwiera .. a Tobie nie ? [URL]http://www.bezdomniaki.pl/ruda-spokojna-lubi-dzeci[/URL] -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']może być taki?tyle tylko się zmieściło.[/QUOTE] nie rozumiem o co chodzi... -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
baster i lusi może zmnien trochę tytuł .. ................... Rudzielec na naszej stronie - moje pierwsze podrygi w uzupełnianiu strony net - [URL]http://www.bezdomniaki.pl/ruda-spokojna-lubi-dzeci[/URL].... -
dziewczyny -PILNIE szukam osoby do wizyty PA w miechowie .. DLA NASZEGO FELIKSA- pekinczyka a jak się okazało spaniela tybetańskiego :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-PILNE-szukamy-OSOBY-DO-WIZYTY-PA-MIECH%C3%93W-40-km-od-Krakowa?p=18514115&viewfull=1#post18514115[/URL] znacie kogoś z Miechowa - 40 km od Krakowa lub kogoś kto by pojechał na wizyte za zwrot kosztów paliwa ...
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
super ... dziękuję za domek dla Andzi :) i opiekę :) to miałam trochę nosa z tym grenlandem :) -
ta Pani dziś do mnie rano dzwoniła - znalazła Verę na dogomanii , więc musi jej chyba zależeć, zwłaszcza że Vera nie miała dużo ogłoszeń - zwłaszcza w Polsce i przekierowałam ją do Waszej Fundacji .. chipa niestety nie miała sprawdzanego , bo u nas w Szydłowcu dopiero od niedawna jeden tylko wet ma czytnik ... a Ulka u siebie nie sprawdzała ?? ale chyba sprawdzić w niemczech da radę .. Vera znaleziona w połowie kwietnia w Szydłowcu - miała straszne odleżyny na łapach , nawet na kręgosłupie ... w miesiąc takie by sie zrobiły ?
- 102 replies
-
- do adopcji
- doberman
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
zacznę ją ogłaszać ..bo czy przed czy po sterylce .. to może zejść z szukaniem domu ... ostatnio ma manię wynoszenia papieru toaletowego jak tylko ktoś nie domknie drzwi do łazienki ... i co się dalej dzieje nie trzeba kończyć ... babina sięl ansuje w obroży podarowanej dla szydłowiaków .. obroża to wygrana w konkursie na forum ast naszej Rudej - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219226-Szyd%C5%82owiec.sunia-po-sterylce-aborcyjnej.pilnie-poszukujemy-DT-.?p=18569321#post18569321"]http://www.dogomania.pl/threads/219226-Szyd%C5%82owiec.sunia-po-sterylce-aborcyjnej.pilnie-poszukujemy-DT-.?p=18569321#post18569321[/URL] na którą okazala się za mała .. więc Balbina dziedziczy w spadku :) [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6875/dsc07809a.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1051/dsc07804a.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/636/dsc07799a.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3491/dsc07794a.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8353/dsc07788au.jpg[/IMG]
-
dziewczyny .. mamy do przekazania kubrak .. nasza Ruda dostała w konkursie z forum ast dwa takie kubraki .. przydadzą Wam się w schronisku ??? bo czytałam że raczej nie za bardzo w warunkach schronu się sprawdzi .. chyba że macie jakiegoś psiaka np. na DT /bezdomnego/ potrzebującego kubraka "na oku" a to taki kubrak :)))) [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/350/dsc07725c.jpg[/IMG] ania z poznania jest poinformowana :)
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
napisałam na tamtym wątku .. .............. ..........a tu zdjęcia Balbiny u mnie na DT w obroży którą przejęła od Rudej :) - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215507-Balbina-3-5-miesi%C4%99czna-sunia-zabarana-spod-k%C3%B3%C5%82-samochodu-SZUKA-DOMU"]http://www.dogomania.pl/threads/215507-Balbina-3-5-miesi%C4%99czna-sunia-zabarana-spod-k%C3%B3%C5%82-samochodu-SZUKA-DOMU[/URL] niestety Balbina nie za bardzo ma ochotę pozowac na zawołanie ... ona to taki cudookk ..:) jedyne co ma w głowie to jedzenieeeeeeeeeeeeeeeee.... , memlanie kości i gryzaków w ilościach hurtowych , spanie, podgryzanie moich psów i ostatnio rozrywanie papieru toaletowego ..hmmmmmmmmm .. się mi trafiło ... [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6875/dsc07809a.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1051/dsc07804a.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/636/dsc07799a.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/3491/dsc07794a.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8353/dsc07788au.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kama210 replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
lilith27 .. a co z matką tych szczeniakow czarnych ?? przecież bo za pół roku będzie to samo ? kolejne szczeniaki , których nikt nie chce :(( sterylka by się przydała .. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
kama210 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
a o co chodzi z tą słabością do narzędzi ??? - bo może nie każdy zrozumie ... zwłaszcza że ludzie pobieżnie czytają ogłoszenia .. bardziej sugerują się zdjęciami .. a potem jak dzwonią do się okazuje co dokładnie doczytali ... chyba brakuje ważnej info - jej stosunek do innych psów - chyba w jej przypadku to dość ważne .. ...... a zdjęcia jakie masz - może zrób sklejki / kolaż z kilku zdjęć .. ona mma tyle zdjęć od jamora że jest w czym wybierać .. z reguły do ogłoszeń wchodzi około 5 zdjęć - a jak zrobisz kolaż w którym umieścisz np. 5 zdjęc .. o zawsze większa szansa ze im więcej zdęc to ktoś zwróci większą uwagę ... pierswze zdjęcie - jako główne do ogłoszeń - takie fajne z Lady - jako miniaturka , a następne - to kolaże z kilku jej zdjęć ... /to taki mój pomysł ... / ale to też nie reguła że podziała ... -
uzupełniam informacje : Anita zorganizowała zbiórkę w ramach Fundacji mającą na celu pomoc biednym rodzinom w naszej okolicy , które są czułe na los zwierząt, jednak nie mają funduszy na odpowiednie zabezpieczenie psów przed zimą i karmę .. [B]Akcja miała na celu zakup bud dla psów z tych rodzin ..[/B] psom tym też szukamy domów .. RODZINA nr. I - to jest Pan Kazimierz od którego w maju zabrałyśmy Lunę .. a jego pozostałe trzy psy nie miały bud ... Biedny i schorowany PAN - Pan, który został zgłoszony na Policję "przez szczekające psy", które przeszkadzały sąsiadowi. Pojechaliśmy - sprawdziliśmy. Bieda i starość + stado psów, którym ten człowiek nie umiał odmówić przez lata - dał sobie pomóc. Po roku czasu, od kiedy pomagamy temu panu, psy są grubsze. 2 suczki nam oddał. Obecnie człowiek ten jest po dwóch udarach - prosił o pomoc dla reszty zwierząt. ODDA psa i suczkę. Zostawi jednego, przy którym mu pomożemy. FILM: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=d-EYuxXB-6E&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=d-EYu...layer_embedded[/URL] *** MOŻNA POMÓC Przesyłając "NA ADRES FUNDACJI - dopisek Rodzina I:PAN Kazio": - karmę dla zwierząt Pana KAzia - materiał do palenia w piecyku /brykiety/ - to starszy człowiek, schorowany, pali w piecu drewnem - jak drewno jest zmrożone to ciężko się rozpala. - ciepłe ciuchy - bluzy polarowe, swetry, ciepła kurtka, ciepłe buty i grube skarpety (ubrania na rozmiar około 176 cm) - jedzenie /paczkowane, konserwy - nie ma lodówki/ - pomoc w wykarmieniu zwierząt WYDARZENIE [URL]http://www.facebook.com/events/281911585206987/[/URL] 3 psy P. Kazimierza dostały budy ... ponadto P. Kazimierz dostał też wsparcie w postaci min . ciepłych ubrań, brykietu - obecnie mieszka tylko w jednej izbie, którą ogrzewa piecykiem typu "koza" ... [SIZE=5][B] zbieramy na karmę dla psów ... i zakup brykietu dla p. Kazimierza .. [/B][/SIZE] to schorowany człowiek - po dwóch udarach ... rodzina nie interesuje się jego losem .. anita zawiozła go do lekarza na badania kontrolne... [IMG]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=326179444092946&set=a.317878528256371.90039.173802145997344&type=3&theater[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426026_326179444092946_173802145997344_1071725_1252636415_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/402754_326179910759566_173802145997344_1071731_1977835894_n.jpg[/IMG] "bałwanek i czarna mamba" w akcji :smile: [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/424101_326194420758115_173802145997344_1071747_1207424034_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/408919_326179764092914_173802145997344_1071729_1949555330_n.jpg[/IMG] więcej - [URL]http://www.facebook.com/events/281911585206987/[/URL]
-
Lampo .. żegnaj ...:( miałeś jednak szczęście ... że Cię ktoś zauważył .. najpierw na ulicy w Szydłowcu pod sklepem ,... a potem asia wzięła Cię pod swoje skrzydła i dała wszystko co najlepsze ... nie umarłeś sam ... biegaj szczęśliwy za TM asia ..dziękujemy za wszystko co zrobiłaś dla Lampo ...