Jump to content
Dogomania

kama210

Members
  • Posts

    6247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kama210

  1. kasumi .. balbina to temat rzeka ... nawet mi sie pisac nie chce ... jest mądra - wie że coś przeskrobała .. ale przeskrobuje dalej ... jak mozesz to zrób sklejki .. ja napisze jakis tekst .. myślałm zeby ją ogłaszać dopiero po sterylce ale trzeba zacząc wcześniej ... ... trzeba ją ogłaszać .. ale to musi byc wyrozumiały dom .. bardzo ... ja wiem jedno .. ostatni szczeniak w mojej kadencji ... zresztą ona była zabrana z zaskoczenia .. i tylko ze była mala to została u mnie na DT z calym domem jestem o nią pokłócona .. i mają wiele racji .. ja tez mam jej niekiedy dosyć ... CO innego jakby była jedynym moim psem .. i ja osobiście miałabym więcej czasu ..
  2. skrócony opis ... zamawiam głoszenia [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Greta to młoda ok 2 letnia suczka w typie owczarka podhalańskiego., można się też w jej wyglądzie i zachowaniu dopatrzeć cech psa w typie goldena .. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]jedno jest pewne – Greta to subtelna, delikatna zarówno w zachowaniu jak i w psychice sunia.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Człowiek wyrządził jej ogromną krzywdę porzucając na obrzeżach miasta. Sunia zostawiona na pastwę losu straciła całkowicie zaufanie do człowieka .. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Dzięki zaangażowaniu kilku osób została po wielu próbach złapana i obecnie jest pod opieką Fundacji.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Greta otoczona troskliwą opieką zmieniła się .. nabrała zaufania do ludzi .[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Obecnie to delikatna w stosunku do człowieka i bardzo czuła suczka, która już nie boi sie dotyku ręki człowieka. Sama zaprasza do zabawy - bo wie co to beztroska. Szukamy dla niej domu, który da jej tyle samo miłości co daje Greta. W kontaktach z innymi psami bezproblemowa. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Nie jest impulsywna. Ma kontakt z 10 letnią dziewczynką. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Adoptując GRETĘ - trzeba mieć świadomość, że to sunia, która przeszła wiele. Życie jej nie oszczędzało. Dlatego też adopcja ta musi być przemyślana i odpowiedzialna. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] Jeśli jesteś osobą, która chce poznać GRETĘ dzwoń lub pisz. Z miłą chęcią opowiem o niej więcej - Anita 692 407 681 Możesz poznać jej historię oglądając film: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=qaEpD85f2uM&list=UUN1T3dbqGmxGTcLlNwUh_lQ&index=8&feature=plcp[/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Greta jest wysterylizowana, zdrowa, z aktualną książeczką zdrowia, odrobaczona i odpchlona Obecnie przebywa w hoteliku dla zwierząt w potrzebie pod Białobrzegami koło Radomia , woj. mazowieckie. KONTAKT DO Opiekunów Grety Anita 692 407 681[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Kamila 604 322 515[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] email [/SIZE][/FONT][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000080][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][email protected][/SIZE][/FONT][/COLOR][/EMAIL][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] Warunkiem przekazania PSA jest spełnienie warunków adopcji: a. pozytywna ocena podczas wizyty przedadopcyjnej, b. podpisanie umowy adopcyjnej, Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/[/SIZE][/FONT][/COLOR] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403131_314552395255651_173802145997344_1039101_1265303252_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/378026_314552638588960_173802145997344_1039102_2086340604_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396699_314552875255603_173802145997344_1039103_674249467_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/384380_314553105255580_173802145997344_1039105_652409707_n.jpg[/IMG]
  3. jeszcze nie doszły ... sunia ma się dobrze, to istny kanapowiec :) na spacerki nie za bardzo chce na zimno wychodzić ... tekst trzeba trochę zmienić .. poprawię wieczorem .. dzięki za ogłoszenia:)
  4. joteska .. dzięki za opis zachowania Grety :) obecnie nie stać nas na odkupienie karmy ... Greta ma karmę w cenie hotelu ... ................. zamówiłam Grecie pakiet 50 ogłoszeń .. to moja sktórcona wersja tekstu na podstawie tekstu Anity .. w ogłoszeniu jest podawane że Greta jet po sterylece - po to żeby jacyś pseudo - rodowodowcy nie dzwonili .. [SIZE=4][B] prosze o uwagi i poprawki ... [/B][/SIZE] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Greta to młoda ok 1,5 - 2 letnia suczka w typie owczarka podhalańskiego., można się też w jej wyglądzie i zachowaniu dopatrzeć cech psa w typie goldena .. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]jedno jest pewne – Greta to subtelna, delikatna zarówno w zachowaniu jak i w psychice sunia .. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Suczka jest przykładem, że pies tak jak człowiek - czuje. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]człowiek wyrządził jej ogromną krzywdę porzucając na obrzeżach miasta … sunia zostawiona na pastwę losu straciła całkowicie zaufanie do człowieka .. . Przemykała się ukradkiem ulicami naszego miasta. Strach, panika, przerażenie, przeganianie ...TEGO nauczyły ją dotychczasowe kontakty z człowiekiem. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Dzięki zaangażowaniu kilku osób , którym jej los nie był obojętny została po wielu próbach złapana i obecnie jest pod opieką Fundacji ..[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Suczka znajduje się w hotelu dla psów w potrzebie pod Radomiem , woj. mazowieckie . Sunia dostała na imię GRETA. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Greta otoczona troskliwą opieką zmieniła się .. nabrała zaufania do ludzi .[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Obecnie to delikatna w stosunku do człowieka i bardzo czuła suczka, która już nie boi sie dotyku ręki człowieka. Sama zaprasza do zabawy - bo wie co to beztroska. Szukamy dla niej domu, który da jej tyle samo miłości - co daje Greta.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]W kontaktach z innymi zwierzętami bezproblemowa. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Greta to pies o drobnej budowie w typie owczarka podhalańskiego / niewykluczone że także z domieszką goldena. Nie jest impulsywna. Ma kontakt z 10 letnią dziewczynką. Jest psem o śnieżnobiałej szacie. Jej futro tak jak u podhalanów, pokryte jest lanoliną przez co sunia nie brudzi się. Nawet jak ubłoci się - błoto odpada bez kąpieli.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Adoptując GRETĘ - trzeba mieć świadomość, że to sunia, która przeszła wiele. Życie jej nie oszczędzało. Dlatego też adopcja ta musi być przemyślana i odpowiedzialna. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Przed adopcją odbywa się spotkanie z wolontariuszem mające na celu poznanie rodziny adoptującej. Dlaczego? Ponieważ wysiłek jak włożyliśmy w tą sunie nie może być zmarnowany. STĄD nasza troska o nowych opiekunów dla GRETY. Adopcja to podpisanie umowy adopcyjnej. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] Jeśli jesteś osobą, która dotarła do końca naszej opowieści i chcesz poznać GRETĘ dzwoń lub pisz. Z miłą chęcią opowiem o niej więcej. Anita 692 407 681 Możesz poznać jej historię oglądając film: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=qaEpD85f2uM&list=UUN1T3dbqGmxGTcLlNwUh_lQ&index=8&feature=plcp[/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Album gdzie jest więcej zdjęć Grety - [URL]https://picasaweb.google.com/105589679541360870529/JesienWHotelu2011Rozne?authkey=Gv1sRgCOGuvKztqKCHFQ[/URL]#[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Greta jest zdrowym, z aktualną książeczką zdrowia psem. Zostanie wysterylizowana.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Ma około 2 lat, wielkość w kłębie – do kolana [/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Obecnie przebywa w hoteliku dla zwierząt w potrzebie pod Białobrzegami koło Radomia , woj. mazowieckie. KONTAKT DO Opiekunów Grety Anita 692 407 681[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]lub[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Kamila 604 322 515[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] email [/SIZE][/FONT][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000080][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][email protected][/SIZE][/FONT][/COLOR][/EMAIL][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] Warunkiem przekazania PSA jest spełnienie warunków adopcji: a. pozytywna ocena podczas wizyty przedadopcyjnej, b. podpisanie umowy adopcyjnej, Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/[/SIZE][/FONT][/COLOR]
  5. zmieniłam trochę tekst do ogłoszeń : [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Tytuł : [B]czarnulka Gaga – młoda, żywiołowa - dla tych którzy nie lubią się nudzić[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Szukasz czworonożnego przyjaciela na dobre i na złe ? Poznaj GAGę - wesołą, żywiołową sunię w typie labradora uwielbiającą kontakt i aktywne spędzanie czasu z człowiekiem .. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] - uwielbia KONTAKT Z CZŁOWIEKIEM, jest wpatrzona w człowieka … łagodna i posłuszna [/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]- IDEALNA DO aktywnej PRACY Z PSEM , uwielbia ruch i zabawy na spacerach, sama zachęca do zabaw – kocha aportowanie i zabawy z człowiekiem - jak nie odszuka aportu to nie wróci z pustą łapą! ; - kocha wodę i zabawy wodą!; - w domu zachowuje się spokojnie , zachowuje czystość ; - lubi jazdę samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej ; - lubi dzieci i zabawy z nimi , … DZIECI TEŻ ją uwielbiają … /obecnie ma kontakt z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym / , [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]jednak ze względu na jej żywiołowość – najlepiej do domu bez małych dzieci.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#000000]Gaga to pies który potrzebuje ruchu … i takiego właściciela jej szukamy – który też lubi aktywnie spędzać wolny czas a nie leniuchować na kanapie przed telewizorem :) [/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Jak każda kobieta żadnej pracy się nie boi = GaGa Może KTOS sie znajdzie KTO zakocha sie w Gadze i da jej to co ONA KOCHA! PRACE Z PSEM > Jest Ona Idealną kandydatką na psa do popracowania. Jest Bystra potwornie. Dla Aportu życie odda! Z nią nie da się nudzić filmik z Gagą - [/SIZE][/FONT][/COLOR][URL="http://www.youtube.com/watch?v=J9kTeXs31fM"][COLOR=#000080][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]http://www.youtube.com/watch?v=J9kTeXs31fM[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] oraz [/SIZE][/FONT][/COLOR][URL="http://www.youtube.com/watch?v=ClALrpn4Qr8&feature=mfu_in_order&list=UL"][COLOR=#000080][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]http://www.youtube.com/watch?v=ClALrpn4Qr8&featur[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][URL="http://www.youtube.com/watch?v=ClALrpn4Qr8&feature=mfu_in_order&list=UL"][COLOR=#ff6600][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]e=mfu_in_order&list=UL[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] Towarzyska do innych psów - jednak nie powinien to być pies dominujący .. Gaga jest kontaktowa, zabawna, lubi zabawy, aporty... szuka domu z charakterem.. Sunia jest wysterylizowana, zdrowa, z aktualną książeczką zdrowia, odrobaczona i odpchlona Ma około 2 lat, wielkość w kłębie – do kolana [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Obecnie przebywa w hoteliku dla zwierząt w potrzebie pod Białobrzegami koło Radomia , woj. mazowieckie. KONTAKT DO Opiekunów GaGi Kamila 604 322 515 Anita 692 407 681 email [/SIZE][/FONT][/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000080][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][email protected][/SIZE][/FONT][/COLOR][/EMAIL][COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] Warunkiem przekazania PSA jest spełnienie warunków adopcji: a. pozytywna ocena podczas wizyty przedadopcyjnej, b. podpisanie umowy adopcyjnej, Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/[/SIZE][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='joteska']witam, Gagusie u Donki5 widziałam, piękna urocza i przyjazna sunia, aż dziw bierze, że nadal tkwi w hoteliku cioteczki, odstapię niedrogo karmę Hillsa canin adult chicken około 10 kg ( bo 2 kg mogą być podjedzone) z powodu tego, że mój podopieczny Igor (z podpisu) jest alergikiem i jej nie toleruje- szukam psiaka, który jest u Donki5 bo tam też jest dopiero co zamówiona owa karma;-), zapraszam ew. na pw[/QUOTE] niestety to jest ewenement ... pierwszy pies od Nas który tyle czasu Szuka domu ... niestety na odkupienie karmy nas nie stać ... .............. wykupiłam dla Gagi kolejny pakiet ogłoszen ... będą niebawem ..
  7. może zaczniemy myśleć na tekstem ogłoszeń dla Miska .... kto zaczyna ?? :)
  8. a ja sobie pozwolę wstawić link do Wszego albumu Andzi - [URL]https://picasaweb.google.com/105403856381402523600/8Stycznia2012AndziaWNowymDomku?authkey=Gv1sRgCJ6IndrS8Lz1xQE[/URL] i nasza wesoluchna Andzia ... ona uwielbia spać na grzbiecie z łapani na górze :) pilnujcie dobrze Andziuli :) i trzeba powpisywać jej nr chipa i dane właścicieli - zwłaszcza nr telefonu do różnych baz ... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xcbTcEeX6BM/TwnCwpHPsBI/AAAAAAAAAGs/1rSP7fxymaw/s720/100_5205.JPG[/IMG] ale ma piękne to futroooo [IMG]https://picasaweb.google.com/105403856381402523600/8Stycznia2012AndziaWNowymDomku?authkey=Gv1sRgCJ6IndrS8Lz1xQE#5695297564659080066[/IMG][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ufrfyns-jAA/TwnC9cem24I/AAAAAAAAAHk/vdWjY-uOPfY/s640/100_5216.JPG[/IMG]
  9. [quote name='Agnieszka103']Kamilo, daj proszę znać w wolnej chwili czy dotarła na konto deklaracja dla Ory. Dzięki[/QUOTE] ostatnie wpłaty dla Ory : 2.01.2012- marakota - 20 zł - deklaracja za III miesiąc 3.01.2012- Agnieszka103 - 15 zł - deklaracja za III miesiąc 10.01 - jagolcia@pdx - 100 zł - deklaracja za IV i V miesiąc [B]ORA - tej suni życie nie oszczędzało....czy ma szanse na swojego człowieka. Czy uda jej się wskoczyć komuś na kanapę? odzyskała radość życia ..teraz SUKA Domu :) filmik opowiadający jej historię ... [/B]made by pudzian321 - pudzian leniuch, zrobił i nie wstawił :p:p [video=youtube;Dm2kZc4RfAY]http://www.youtube.com/watch?v=Dm2kZc4RfAY&list=UUN1T3dbqGmxGTcLlNwUh_lQ&index=2&feature=plcp[/video]
  10. kurcze przepraszam że zawaliłam dwa dni w pojawianiu się na wątku , ale na fb jestem :) i jak kolejny dzień z Andzią minął ? a małżonek zadowolony z Andzi ?
  11. wieczorem uzupełnię rozliczenie .. podziękowania dla Pani Aleksandry K. z Krakowa - za przelanie 300 zł na opłatę za DT Miśka /15.12/ przepraszam że tak spóźnione :oops::oops: 20.12 opłaciłam 400 zł za DT [FONT=Verdana, sans-serif]20.12 – opłata za DT od 21.11 do 30.11 – 100 zł [/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif]20.12 – opłata za DT od 1.12 do 31.12 – 300 zł [/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif]..........[/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif]edgraska - w tym roku są tylko 2 wpłaty dla Miśka :[/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif]Rajmund N., Boguszów – Górce – 10,11 zł[/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif]KRZYSZTOF K, KRAKÓW – 100 zł - czyli chyba chodzi o ta wpłatę ? tak? [/FONT]
  12. Misiek dziś obszczekał i postraszył razem z resztą psiaków Listonosza .. chłopak dokazywał pod ogrodzeniem :)
  13. [FONT=Times New Roman, serif][SIZE=2]po opłaceniu pobytu za IV miesiąc /20.10- 20.11/ i szczepień oraz chipowania Andzi / F-ra nr 12/01/2011 z dnia 29.11.2011 /[/SIZE][/FONT] [SIZE=2][COLOR=#000000][B]na dzień 30.11 – zostało 70,91 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000][B]wpłaty po 30.11 :[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]23.12 [COLOR=#000000] - Lolalola – 30 zł - - [/COLOR][COLOR=#000000][B]deklaracja stała za V miesiąc /20.11 – 20.12/[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]28.12 Ewa O. /fb/ - 50 zł [/COLOR][COLOR=#000000][B]- deklaracja stała za V miesiąc[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE] n[SIZE=2][COLOR=#000000][B]a dzień 28.12 stan kasy Andzi : 150, 91 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]wydatki : [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]03.01.2012 r. - zapłacony z powodu braku kasy -dużo po terminie pobyt za V miesiąc /20.11-20.12/ - 270 zł [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=#000000]brakuje : 119, 09 zł - zapłaciłam z pieniędzy uzbieranych z bazarków na nasze psiaki …[/COLOR][/B][/SIZE] [COLOR=darkred] [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=darkred][B]- transport Andzi na profesjonalną sesję zdjęciową– 40 zł /zaległe z powodu braku kasy/[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=darkred] - zapłacone z bazarków [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=darkred][B]do opłacenia dojdzie :[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=darkred] [/COLOR][COLOR=darkred] [/COLOR] [SIZE=2][COLOR=darkred][B]- pobyt Andzi w DT – od 20.12 do 6.01 – DT wyliczy – około 150 zł [/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=darkred] [/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=#000000][COLOR=darkred]- transport – 200 zł .......................................... [/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]Andzia nareszcie się doczekała :smile:)) jutro jedzie do swojego domu do Katowic .. przyszły domek ma już przygarniętego psa .. Andzia będzie trenować canicross :smile: domek wyjedzie po Andzię w połowie drogi ... zbieramy brakującą część na transport Andzi - 200 zł .. kto może pomoc Andzi ? prosimy .. jeżeli ktoś może wspomóc .. Fundacja "Ocalmy od Zapomnienia" Numer KRS: 0000373059 68 1160 2202 0000 0001 7724 6419 - dopisek darowizna DLA ANDZI Millenium Bank siedziba Fundacji: 26 500 Szydłowiec ul. Jachowskiego 14 lok.14 [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/378615_311332628910961_173802145997344_1031381_1462450044_n.jpg[/IMG] [SIZE=2][B][COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/SIZE]
  14. [quote name='Donka5']Robiłam zdjęcia....z Gretą jest poblem,bo na widok aparatu zwiewa,aż się kurzy:-)...Może jak będę z drugą osobą,to się uda....Poza tym apetyt dopisuje-przytyła....jest przyjażnie nastawiona do innych psów.[/QUOTE] dzięki Iwona za opiekę na Gertą .. jak Iwona dasz radę z kimś zrobić jej nowe zdjęcia np. z córką to byłoby fajnie ... dobrze że Anita zrobiła wiele fajnych zdjęc będąc ostatnio .. ale fajnie by było też zobaczyć aktualne fotki Gerty.. [quote name='Cromikowa']kama, piszę o informacjach i o tym żeby wątek żył dla dobra suni, bo dogo to nie jest miejsce gdzie są sami dobrzy ludzie i wszystkim można bezgranicznie ufać, dlatego sądzę że sporo osób obawia się wspomagać finansowo psy, o których jest tylko informacja, że tej pomocy potrzebują, a i nikt nie będzie codziennie zaglądał i śledził wątku na którym nic się nie dzieje.... Ja sledzę wątek suni, bo jestem mocno związana z podhalanami, współpracuję z Fundacją, która pomaga podhalanom i gdybym miała więcej informacji o niej to może mogłabym pomóc w znalezieniu domu, bo do nas zgłaszają się ludzie właśnie po podhalany...[/QUOTE] dzięki za zrozumienie ... w tym ogłoszeniu Anita zawarla najwięcej istotnych informacji o Grecie ... - [URL]http://tablica.pl/oferta/owczarek-podhalanskigreta-adopcja-delikatna-sunia-IDCqrp.html[/URL] jak możecie pomoźcie nam szukać dla niej domu .. [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/405829_310568715654019_173802145997344_1029352_1178870496_n.jpg[/IMG]
  15. dobra Ciotki wstawię Wam filmik z Miśkiem nagrany z Cyfry .. powycinałam framenty o Miśku i skleciłam w całość ... mnie tam nie ma ... Kacper zgodził się mnie zastąpić za co mu bardzo dziękuję ,.. ja się wolę nie upubliczniać w tej małej mieścinie ... psów pod bramą przywiązywanych nie chcę mieć ... proszę tylko na razie o nie przekazywanie linka dalej bowiem nie wiem czy można go umieszczać bez zgody telewizji - prawa autorskie .. filmik jest na razie na youtube niepubliczny ... anita miała się dowiedzić czy można go wstawiać na fb lub inne fora ... jak coś to potem usunę ten post ... [video=youtube;V0N0eVrx9A4]http://www.youtube.com/watch?v=V0N0eVrx9A4&feature=youtu.be[/video]
  16. u Miśka bez większych zmian - nie jest gorzej - to najważniejsze :) nauczył się w końcu wcinać suchą karmę bez dosmaczania bo wcześniej opornie mu szło .. chodzi w miarę sprawnie .. jednak jest jeszcze taki obojętny do ludzi - rzadko macha ogonem .. taka bida ...
  17. [quote name='kasumi']kama, tak obiektywnie patrząc, to opis trochę za długi i pierwsze zdjęcie nie przyciąga uwagi (pierwsze zdjęcie widać jako miniaturka na stronie) i jest trochę przekombinowane ;)[/QUOTE] to anita robiła .. ja znajdę wiecej czasu ro robię kolaże ze zdjęc co są i trzeba jej wykupić pakiet ogłoszen
  18. [quote name='Cromikowa']Nie chcę być złośliwa, ale nie dziwię się że na nic nie ma pieniędzy, bo kto będzie się interesował przypadkiem suni, o której nie ma ani zdjęć, ani żadnych informacji.... wątek składa się gółwnie z pytań w stylu "co u Grety? czy są jakieś informacje?" . Takie wątki umierają i przez to psy mają małe szanse na pomoc....[/QUOTE] [quote name='azalia']Zapytam,co u Grety?Może wreszcie czegoś się dowiemy.Jej wątek musi "żyć",żeby ta piękna,wspniała,młodziutka sunieczka znalazła dom.[/QUOTE] dziewczyny .. Szydłowiec - to ja , anita i kapcer .. a psów mamy pod opieką 11 .. a ogłoszeniami , promowaniu psów zajmujemy się same z anitą ... oprócz tego trzeba zadbać o inne sprawy .. a psów jest 11 ... ta ilośc to są psy które zabraliśmy bo nie miały szans na ulicy - - takie jak Greta .. a pomocy nie mamy ... cieszę się ze jeszcze mimo skąpych informacji zaglądacie na wątek - ale najwięcej info o Grecie ma anita - mówiła mi że od dawna nie może się zalogować na dogo - wyskakuje jej jakis błąd ... ja w tym czasie zajmuję się innymi psami o których wiem najwięcej - one tez szukają domów - i wbrew temu że podaję tam info - tez ruchu nie ma ... robię bazarki , ogarniam rozliczenia, jeżdze do wetów z innymi psami itd itd i pieniędzy na ich utrzymanie też nie ma ... więc proszę nie piszcie takich złośliwości -czy psu pomaga się finansowo dla informacji o nim ? czy po to żeby mu pomóc bezpiecznie czekac na dom ? wiec piszę co ja wiem : Greta tak jak pisałam wcześniej już może być szykowana do adopcji .. [B]odpowiedzialnej adopcji ,[/B] otworzyła się na kontakty z ludźmi .. oprócz pisania co u Grety trzeba jej znależć dom - a domu bezpośrednio ona na dogo nie znajdzie ... rzeczywiście Greta od dawna nie ma żadnych info , poprosze donka o aktualne info o Grecie ... jeżeli ktoś może pomóc nam w ogłaszaniu Grety ... wzór ogłoszenia [URL]http://tablica.pl/oferta/owczarek-podhalanskigreta-adopcja-delikatna-sunia-IDCqrp.html[/URL] nowe wydarzenie Gerty na fb [URL]http://www.facebook.com/events/302637963111960/[/URL]
  19. rozmawiałam z Iwoną z hoteliku - prosiłam ją jeszcze w grudniu o zaszczepienie Grety - już najwyższa pora zresztą na to .. mam 50 zł od memory na szczepienie .. greta może być już powoli ogłaszana .. do super opowiedzialnego domu oczywiście ze względu na jej przeszłość trzeba myśleć o sterylizacji Grety .. sterylizacja byłaby w Radomiu -ale brak kasy i na transport i na samą sterylkę poprosiłam Iwonę o jakieś wieści o Grecie i nowe zdjęcia suni ... czekamy ...
  20. temat psiaków rzeczywiście ucichł .. .. ja sama nie ogarnę wszystkiego .. a co chwila pojwiają się kolejne psy na ulicach ... byłam kilka razy sama na dworcu - ale z powodu pracy byłam tam późno wieczorem - zostawiałam jedzenie w stałym miejscu .. psów nie widziałam .. .............. a ja zapraszam na bazarek na utrzymanie i wydatki na nasze psiaki z Szydłowca - dla :[B] Greta, Balbina, Nana, Tabac, Ruda, Ora, Gaga, Misiek, Felix, Tibi, Andzia[/B] [SIZE=3][B]bazarek z [COLOR=darkorange]ciuszkami XL i XXl [/COLOR][/B][SIZE=2]podarowanymi przez Anitę i jej mamę [/SIZE][B] [SIZE=4][COLOR=darkorange]torebkami i butami [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]podarowane przez agaga21 [/SIZE][B]:smile: [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22[/IMG][/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22"]http://www.dogomania.pl/threads/2202...do-14.01.-g.22[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22"][IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401975_228143950595024_100001982634640_509125_274243350_n.jpg[/IMG][/URL]
  21. a ja zapraszam na bazarek na utrzymanie i wydatki na nasze psiaki z Szydłowca - dla :[B] Greta, Balbina, Nana, Tabac, Ruda, Ora, Gaga, Misiek, Felix, Tibi, Andzia[/B] [SIZE=3][B]bazarek z [COLOR=darkorange]ciuszkami XL i XXl [/COLOR][/B][SIZE=2]podarowanymi przez Anitę i jej mamę [/SIZE][B] [SIZE=4][COLOR=darkorange]torebkami i butami [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]podarowane przez agaga21 [/SIZE][B]:smile: [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22[/IMG][/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22"]http://www.dogomania.pl/threads/2202...do-14.01.-g.22[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22"][IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401975_228143950595024_100001982634640_509125_274243350_n.jpg[/IMG][/URL]
  22. Jamor mówi że Ora już bardziej toleruje się z innymi psami .. zresztą widać na zdjęciach .. przez pierwszy ponad miesiąc nie pozwalała innym psom do siebie podchodzić ... ........ a ja zapraszam na bazarek na utrzymanie i wydatki na nasze psiaki z Szydłowca - dla :[B] Greta, Balbina, Nana, Tabac, Ruda, Ora, Gaga, Misiek, Felix, Tibi, Andzia[/B] [SIZE=3][B]bazarek z [COLOR=darkorange]ciuszkami XL i XXl [/COLOR][/B][SIZE=2]podarowanymi przez Anitę i jej mamę [/SIZE][B] [SIZE=4][COLOR=darkorange]torebkami i butami [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]podarowane przez agaga21 [/SIZE][B]:smile: [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22[/IMG][/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22"]http://www.dogomania.pl/threads/2202...do-14.01.-g.22[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22"][IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401975_228143950595024_100001982634640_509125_274243350_n.jpg[/IMG][/URL]
  23. a ja zapraszam na bazarek na utrzymanie i wydatki na nasze psiaki z Szydłowca - dla : Greta, Balbina, Nana, Tabac, Ruda, Ora, Gaga, Misiek, Felix, Tibi, Andzia bazarek z ciuszkami XL i XXl [SIZE=2]podarowanymi przez Anitę i jej mamę torebkami i butami podarowane przez agaga21 :smile: http://www.dogomania.pl/threads/2202...do-14.01.-g.22
  24. a ja zapraszam na bazarek na utrzymanie i wydatki na nasze psiaki z Szydłowca - dla :[B] Greta, Balbina, Nana, Tabac, Ruda, Ora, Gaga, Misiek, Felix, Tibi, Andzia[/B] [SIZE=3][B]bazarek z [COLOR=darkorange]ciuszkami XL i XXl [/COLOR][/B][SIZE=2]podarowanymi przez Anitę i jej mamę [/SIZE][B] [SIZE=4][COLOR=darkorange]torebkami i butami [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]podarowane przez agaga21 [/SIZE][B]:smile: [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22[/IMG][/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22"]http://www.dogomania.pl/threads/2202...do-14.01.-g.22[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22"][IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401975_228143950595024_100001982634640_509125_274243350_n.jpg[/IMG][/URL]
  25. a ja zapraszam na bazarek na utrzymanie i wydatki na nasze psiaki z Szydłowca - dla :[B] Greta, Balbina, Nana, Tabac, Ruda, Ora, Gaga, Misiek, Felix, Tibi, Andzia[/B] [SIZE=3][B]bazarek z [COLOR=darkorange]ciuszkami XL i XXl [/COLOR][/B][SIZE=2]podarowanymi przez Anitę i jej mamę [/SIZE][B] [SIZE=4][COLOR=darkorange]torebkami i butami [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2]podarowane przez agaga21 [/SIZE][B]:smile: [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22[/IMG][/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22"]http://www.dogomania.pl/threads/2202...do-14.01.-g.22[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-SZYD%C5%81OWIEC-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI-I-BUTY-do-14.01.-g.22"][IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401975_228143950595024_100001982634640_509125_274243350_n.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...