-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
Wyrzucony z samochodu biały kudlacz juz w DOMU :-)
kama210 replied to nincia's topic in Już w nowym domu
niestety Dyzio / Puffy nie żyje :( z informacji od anity wiem że pies wydostał się z podwórka i zginął pod kołami samochodu :( Monika przykro nam bardzo .. trzymaj się jak będziesz mogła wejdz na wątek ... -
Ora - dostałam po długim oczekiwaniu zwrot za sterylizację ... sterylizacja Ory 300 zł - 50 % - czyli 150 zł pokryła "Akcja Steryzlizacja " .. dziękujemy bardzo :smile: Ora nie ma obecnie już kasy na pobyt w hoteliku . więc pozostałe 150 zł pokrywamy z min. pomocy taks z jej poprzedniego bazarku - w wpłat na wszystkie nasze psy z Szydłowca... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL] [SIZE=4][B]SZUKAMY dla Ory DT za zwrot kosztów karmy ..... jest coraz ciężej w utrzymaniu jej w hoteliku ... [/B][/SIZE] pakietów miała już kilka - odzewu zero ... :-(
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Andziula ... kurcze ... trochę Wam zaczynam zazdrościć .. ruch , psy ... a macie w planach jakieś zawody ? -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
kurcze .. ale ma chłopak szczęście że trafił pod opiekę do Rodzinkowa .. zadowolony pychol .. ocieplenie na maxa :) [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7321/dsc001481.jpg[/IMG] -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='anecik20-1985']Andziula po kolacji (karma podlana wodą z kiełbaski ze śniadania od Pańcia :D)robi się zaczepna i zalotna :D Muszę ją "gonić", żeby się położyła na odpoczywanie :)[/QUOTE] rozrabiara szalona :) .. a jak w domu - spokojna czy lubi podokuczać ? -
telefonów z pakietu zero :( .... doszły wpłaty dla Ory od : - 31.01 - marakota - 20 zł - 02.02 - Agnieszka103 - 30 zł .... dziękuję Wam dziewczyny za pamięc ... ................. poprosiłam jamora o sprawdzenie podejścia Ory do kotów ... mama jamora ma kota, ale nie przepada - zarówno ona jak i zwłaszcza kociak - za wizytami jamora z psami w tym celu ... dzięki jamor za próbę sprawdzenia :) oto relacja :) [QUOTE][B]"wykazywała zainteresowanie, próbowała dostac sie pod klatke do kota, ale nie szczekała. Popiskiwała jedynie i patrzyła na mnie abym jej pomógł. Nie wiem czy chciała suie z nim pobawic czy pogonic. Kot sie zesrał. ja dostałem miotłą od mamy. Ora tak do konca nie była szczera, bo to obce miejsce i była skrepowana. Jakie wnioski ? 1. Jest zainteresowanie , ale nie pokazuje agresji , wiec na dwoje babka wróżyła 2. Kot do testu powinien byc wyprózniony"[/B] [/QUOTE]ponadto jamor napisał mi że Ora to najsympatyczniejsza sunia w hotelu :)...
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
fotki wstawiam jak są nowe od Pani Eli lub jak jej zrobię .. nie jestem w stanie co parę dni jeżdzić i robić jej zdjęć ..:) obroża o której mowa to ta różowa - na Rudą jest za mała - nawet nie obejmuje jej szyi ... możemy ją podarować innej suni w potrzebie z forum amstaff ... jak znacie też sunię w dużej potrzebie -możemy podarować też jeden z kubraków - Ruda dostała dwa takie same :) -
[quote name='kasumi']zabij mnie..... wiszę ci sklejki dla Balbiny....... :([/QUOTE] kasumi nie rób ... ja ją dopiero będę ogłaszać po sterylce ... a do tej pory jeszcze może urośnie przy jej tempie jedzenia .. [quote name='lilith27']im większa jest tym piękniejsza no i chyba kocha się z tym maleństwem obok co ?[/QUOTE] ona go lubi podgryzać .. i podnosić za ogon do góry:diabloti::diabloti: lubią się bawić .. ale on jest za bardzo napalony .. mały kurdupel ..
-
Balbina ... pochłaniacz wszystkich gryzakw w tempie światła - kurze łapki, tchawice, kości prasowane to dla niej pikuś ... suchą karmę wcina .. ale wciąż nienajedzona ... ze gotowane jedzenie oddałaby życie ... nie można niczego zostawić na jej widoku i wysokości na jaką może stanąć na łapach - już ma kilka moich faktur na koncie - musiałam duplikaty załatwić .. papier to jej żywioł .. np. dzisiaj dwie rolki papieru toaletowego z łazienki ... długopisów już nie w kilku ale kilkudzieięciu sztukach można liczyć .. kolejny kabel od ładowarki od telefonu .. uczy porządku - to fakt .. ale też na stoliku nie można nic zostawić .. ściąga i drze .. potem jak wracam .. od razu spierdziela z mojego pokoju bo wie że żle zrobiła i będzie miała ochrzan .. ale i tak jutro to samo zrobi :) takie niewiniątko .. [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7430/dsc07769d.jpg[/IMG] i z Pikusiem mojej mamy - lovelas .. jak będzie miała cieczkę to będzie sajgon ... oj ... [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6180/dsc07486gs.jpg[/IMG] ........ Balbina i jej "zbiór skarbów" ... przywłaszczyła sobie posłanie Duszka .. a swoje zjadła ... [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2042/dsc07775he.jpg[/IMG] ..........ale najlepiej na łóżku ... w nocy tak się rozpycha że niekiedy budzę się z jej łapami na twarzy ... [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4626/dsc07772s.jpg[/IMG] obecnie zbieram kasę na zakup większej paczki suchej karmy - przy jej tempie jedzenia nie opłaca się już totalnie kupować karmy na kilogramy u weta ... najlepiej będzie worek 10 - 15 kg ...
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
super widoki :) anecik wyślesz mi zdjęcia na @ - bo z bloga nie da się skopiować - [email][email protected][/email] ... szybko Andzia łapie zasady ? tzn. trzymanie kierunku itp .. -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
Rudaska kocha dzieci :) [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/418174_320009254711247_100001065258225_970913_643721227_n.jpg[/IMG] a tu dzięki odpowiedniej postawie P. Eli i reszty rodzinki i Rudej która się trochę ogarnęła możemy podziwiać takie widoki ... Ruda i reszta brygady p. Eli - w środku Nana - która parę razy nieżle oberwała od Rudej ... Nana jest też psem z ulicy w Szydłowcu - wyciągnieta jako 3 miesieczny szczeniak spod sterty złomu gdzie żyła od urodzenia - też DO ADOPCJI - w DT u. P. Eli - sunia o wielu "twarzach" -- do domu z pasją i oddaniem i wyrozumiałością dla psów:) dziękuje p. Elu i reszcie rodzinki pudzianowej :) :) [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428362_320010274711145_100001065258225_970921_536956940_n.jpg[/IMG] -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[quote name='arjuna']dalibyscie radę zrobić jej jakieś fajne zdjęcie w obroży od el perro? chciałabym je umiescić na stronie sponsora wraz z podziekowaniami.[/QUOTE] a która to bo ja się nie patrzyłam na metki ? no to różowa jest za mała ... -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
ruda na wyróżnione ogłoszenie - [URL]http://tablica.pl/oferta/ruda-sliczna-spokojna-o-masywnej-budowie-lubi-dzieci-kto-doceni-jej-milosc-do-ludzi-IDGilP.html[/URL] na tablica.pl - na 30 dni - koszt 19,9 zł - [URL]http://tablica.pl/zwierzeta/mazowieckie/[/URL] -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
zaraz popatrzę ile kosztują wyróżnione ogłoszenia na tablica.pl i gumtree .. trzeba ją bardziej wyeksponować .. bo ogłoszenia spadają ciągle na dlasze strony z dnia na dzien ,.. Ruda jest piękna, oddana .. musi szybko znależć domek . .a na razie zero telefonów i @ :shake: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9430/dsc07729.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9881/dsc07728i.jpg[/IMG] -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
a tu Ruda pokazuje sztuczki :) [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3815/dsc07741m.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2389/dsc07739bn.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/750/dsc07738x.jpg[/IMG] -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
sesja Rudej ... dziękujemy za prezenty :) w kubraczku - trochę dziwnie wygląda w tym kołnierzu z kokardkami ..:diabloti: ale kołnierz da się odpiąć :cool3: [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/2277/dsc07719t.jpg[/IMG] u lalaa kokardki :lol: [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/350/dsc07725c.jpg[/IMG] nowa obroża :) [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4589/dsc07732l.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3379/dsc07736a.jpg[/IMG] reszta prezentów [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8669/dsc07735o.jpg[/IMG] -
FREDI - Mistrz w udawaniu jamnika ma swój kochający domek !!!
kama210 replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
:))))))))))))))))) no rzeczywiście długiiiiiiiii się zrobił ... czyli bianka twój tymczasowicz nie chicał byc gorszy od Twojej jamniczej drużyny i się postarał :) dziękuje bianka za kontakt z domkiem Frediego :) monikapf dziękujemy za wizytę :) -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
a ja sie napatrzec nie moge .. widac ze Andzi przypasowało:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4PW-eBGZ0ec/TxrUR1TQbqI/AAAAAAAAAWg/aqeZ_WOxtfQ/s720/IMG_7755%252520%25255B1024x768%25255D.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-n7BHLV-qAcs/TxrULb9pnnI/AAAAAAAAAU0/DaLLbAoF2Zk/s720/IMG_7721%252520%25255B1024x768%25255D.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-b8FXaFqkbVA/TxrUaMlRLzI/AAAAAAAAAYc/OvQ0XNBeE_k/s720/IMG_7801%252520%25255B1024x768%25255D.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AzHVTxTlqC4/TxrUbPKCqeI/AAAAAAAAAYs/5X48E4ILebA/s512/IMG_7805%252520%25255B1024x768%25255D.JPG[/IMG] -
Ora będzie miała nowy pakiet ogłoszeń ... troche zmianiłam tekst - bo na szczęscie Ora zaczęła akceptować inne psy :) Ora to około 3 - letnia sunia , której życie nie oszczędzało. Kiedyś zaniedbana, wystraszona, zdana na samą siebie . Od długiego była bezdomna, co pół roku rodziła niechciane szczeniaki .. jej codziennością była tułaczka w poszukiwaniu jedzenia. Przeganiana przez ludzi, obrzucana kamieniami … gryziona przez inne psy … Udało jej się pomóc dzięki zaangażowaniu wielu osób … Obecnie zapomina co za nią i z nadzieją patrzy w przyszłość. Ora od 3 miesięcy mieszka w hotelu dla psów . Ma codzienny kontakt z dorosłymi i dziećmi w wieku wczesnoszkolnym oraz z innymi psami . Ora to wrażliwa, spokojna i łagodna do ludzi sunia. Początkowo nieśmiała , ale jak nabierze zaufania nie odstępuje człowieka na krok. Mimo tego co przeżyła jest spokojnym, opanowanym , łagodnym do ludzi psem i szuka kontaktu z człowiekiem, Potrzebuje domu spokojnego, najlepiej bez małych /kilkuletnich/ dzieci. Lubi spacery, w hoteliku została nauczona chodzić na smyczy. Idealna dla osoby która nie wymaga od psa dużej aktywności, albo dla starszej osoby, lub np. dla wędkarza czy dla osoby która potrzebuje wyciszenia w towarzystwie oddanego PRZYJACIELA. Stosunek do innych psów - Ora toleruje inne psy, jednak inny pies nie powinien być dominujący. Oczywiście powinna być umiejętnie zapoznana z nowym psem i mieć czas na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji. .. jeżeli dom z ogrodem – to ogrodzenie musi mieć podmurówkę … Ora lubi sie podkopywać .. Ora obecnie przebywa w hotelu dla psów w Warce woj. mazowieckie jest szczupłej budowy ciała, wysokość – do kolana … jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana ALBUM ZE ZDJĘCIAMI ORY - [url]http://www.fotosik.pl/u/jamor/album/988345[/url] film przedstawiający metamorfozę Ory - [url]http://www.youtube.com/watch?v=Dm2kZc4RfAY&feature=player_embedded[/url] Pozwoliliśmy Orze zapomnieć o przeszłości. Pokaż jej na czym polega prawdziwe psie życie u boku człowieka. KONTAKT DO Opiekunów Kamila 604 322 515 Anita 0 692 407 681 email [email][email protected][/email] ODDANIE psa to ADOPCJA, która poprzedzona jest wizytą przedadopcyjną. Przekazanie psa wymaga podpisania umowy adopcyjnej. Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/ sklejki z ostatnich zdjęć .. [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/407862_320614861316071_173802145997344_1056238_397757463_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/394935_320615011316056_173802145997344_1056239_671715333_n.jpg[/IMG]
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
super team ... kondycja Pańci znana :) a jak Andziula ? uczycie już ich biegania razem ? i jak, trzymają tempo?