Jump to content
Dogomania

izabela1234

Members
  • Posts

    747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izabela1234

  1. Hej Ciotki przelewam jednorazowo 50 zł na Bartusia mam nadzieje ze szybciutko zabierze się go :( :( Nie potrafię odnaleźć konta bankowego ktoś pomoże??
  2. Nie Iwonko jutro jedziemy do Katowic z Bryśką a tam ją zabiera Figu i jedzie do Warszawy :) Warszawianki sprawdziły domek Basia tez zadowolona z przyszłego domku no i sunia jedzie a do mnie przyjechala na zabiegi kosmetyczne
  3. Troszkę usmiechu po misiu :( Majeczka u mnie Kąpiel [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/191/18245e999c5715f0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/216/68dce7b5e9924112med.jpg[/IMG][/URL] i po kąpieli [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/304/09e67da0f1c119e1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/305/4fd8b0ab706f8cafmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/303/430b9e82ad291b8amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/216/4f97c533333f7e1amed.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='AGA35']kochane cioteczki wpisuję zaproponowany podział kasy 1110 zł misia . [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]Teresa Borcz na "szczęśliwy łańcuszek ogłoszeń" - 60 zł IBIS - 150 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]DOREK - 150 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]1110 - 360 =750 zł [/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][/SIZE][/FONT]Pozostałą kwote chcę przekazać na klembowskie psiaki który jest bardo dużo i które " popychałyśmy " w hotelikach na które nie starcza nam pieniążków .Mam nadzieję że wszystkie cioteczki się zgodza ze mną :-)[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł.
  5. Jakie wieści u suni :( Czy będą robione jakieś jeszcze badanka??
  6. Straż miejska ma obowiązek interwencji ! Sama niedawno składałam zeznania w sprawie psa. Faktem jest to że jak zadzwoiłam na straż to ostro i kategorycznie zażądałam aby strażnicy przyjechali.... i przyjechali. Jak psiaka uda się odebrać proszę o zdjęcia
  7. [quote name='Agata,Sonia']Doda_, w maju wpłacałas 2 razy,10.05-20zł i 13.05.-20zł czyli wpłata z czerwca będzie za lipiec tak? Nowe wpłaty: 31.05. Akrum 20,00 za czerwiec 2.06. Malibo57 50,00 Izabela1234 15,00 Sylwija 30,00 4.06. Plicha 10,00 Beataczl 10,00 Ola la 20,00 za czerwiec Dziękujemy:lol::lol::lol::lol::lol: Izabela 1234,wpłata z 2.06 to za czerwiec czy lipiec?Chodzi o to,że pierwszy raz wpłacałas 6.04,póżniej 2 razy w maju i raz w czerwcu.Wpłatę z kwietnia mam zaliczyc na marzec czy kwiecień?:cool3: Tola,jutro wyślę Tobie wiadomośc z małymi korektami wpisów na 1 stronie. Słodkich snów Binguś.[/QUOTE] Daj tą wpłatę na kwiecień w lipcu puszcze nowy przelew dla Bingusia
  8. Zerduszko dzisiaj napisze do tej mojej babki ale potrzebuje zdjęcie psiaka i pewność ze psinka to starszy piesek :( :( okrutny los
  9. [quote name='Ola la']Odnowilam dziś cafeanimal Boksiowi,Śnieżce i Pusi :)[/QUOTE] Ola la Śnieżki już nie ma jest jużw nowym domku
  10. Dziewczyny niestety na jutro nie dostałam urlopu Basia (jetek) potrzebuje jedną osobe na jutrzejszą akcje jest ktoś może chętny ??
  11. Dziewczyny widziałam Promyczka po tym Jak przyjechał do Teresy koszmar .... a teraz niesamowita przemiana Sposoby Teresy sprawdzają się trzeba tylko duzzzzzooo cierpliwości. Połączenie wiedzy Teresy z dobrym weterynarzem przyniesie skutek
  12. Binguś !!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/213/9db12d753ba7f26dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/301/eaead5ce8948a265med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/188/f80a9b1d059e8b30med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/302/98cad0a0687907fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/301/23b5c183f3d80c7fmed.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ewciu zdjęcia rewelka dajesz rade hihiihih
  14. [quote name='Mysza2']Będę pisać Izabelko i życzyć wszystkim wygranej w totka:(:(:([/QUOTE] Ja już też odprawiam modły o wygraną :-(
  15. Ok dziewczyny jestem po rozmowie z Teresą Borcz. Teresa za chwilkę czyści skrzynkę i będzie z a moment na wątku
  16. Matko oglądam i oczom nie wierzę biedna sunia trzeba szybko dobrego wete Dajcie znać ile będzie kosztować diagnostyka dokładam się :( Mysza2 pisz do mnie jak coś na PW
  17. [quote name='iwona213']ja nie dojechałam niestety (do domu weszłam o 21), ale dziewczyny super robota z tym strzyzeniem, całkiem inny piesio :) ja proponuje jeszcze zrzute zrobić na maszynke wtedy bedzie szybciej i wygodniej niż nozyczkami, co Wy na to? Jak byłam ostatnio z moją zizką u fryzjera to przyjrzałam sie ze to nic trudnego, jechac maszynką ma psie hehe ;)[/QUOTE] Jestem za też dzisja o tym mówiłam Iwono ale to musi być maszynka dla psów bo takie zwykłe (ludzie) nie mają szansy. Basia wspomniala żeby sie porozglądać na allegro można taniej kupić
  18. a na koniec nasza urocza Kropeczka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/301/8060d20231ee144f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/296/3b3d1c1838c03caa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/297/cccfbe10ad112f0b.jpg[/IMG][/URL]
  19. A tu kolejny pienio którym sie trza zająć.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/302/a0d14ec4e5f2c818.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/155/d9d2068c14cb05d9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/297/a2b9b3d401b51504med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/302/e923071579146a26med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...