Jump to content
Dogomania

izabela1234

Members
  • Posts

    747
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by izabela1234

  1. Basiu (jetek) odezwały sie dwie fajne rodzinki w sprawie Śnieżki :)
  2. Nasz ukochany bezimienny vel Gucio !!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/296/6c2ab5fb508e37f3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/208/f359a9b6075f66camed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/296/676f37b81938ac01med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/296/3e8e37401881727d.jpg[/IMG][/URL] a to jest najlepesze !!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/296/2744f8d072459e58med.jpg[/IMG][/URL]
  3. Jagoda przeslij mi na maila wydrukuję :)
  4. [quote name='NINKA1']Izunia udało Ci się wkleić dwie pudelkowate , sprawdzalam jest Twój post ze zdjęciami i tel kontaktowym. Gratuluję!!!!!!! Wkleilam jeszcze naszego Wojtka vel Trampka bo chyba pasuje do opisu.[/QUOTE] Basiuniuu nioo hihiih udałoo się uffff
  5. [quote name='iwona213']Post izunia to jest numer w prawym górnym rogu (Twój post powyżej ma numer 2334). W lewym górnym rogu jest godzina wpisania postu a po prawej stronie numer postu. Na naszym wątku w poście 2312 są jakieś pudelkowate (teraz musze wyjsc z domu wiec nie mam czasu szukac) i trzeba je wstawic pewnie na jakas strone pudelkowatych. Energy możesz podać nam link do wątku pulkowatych w potrzebie??[/QUOTE] hihih dzięki juz zdjęcia wstawione czlowie kuczy sie całłły czas :)
  6. [quote name='Energy']W poście 2312 macie pudelkowate psiaczki, wstawcie może nam na wątek pudlowatych w potrzebie, tylko z telefonem do ogłoszeń i ew. jakieś info o psiakach:p[/QUOTE] Czy ktos może wstawić te psiaki do postu 2312 bo ja kompletnie nie wiem jak sie znajduje post :( Brysio, Iwonko pomożecie
  7. [quote name='NINKA1']SFORA W KOMPLECIE!!!!!!!!!!!!!!! [URL=http://img33.imageshack.us/i/img7928k.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2435/img7928k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] No ja nie moge hehehe poprostu rewelka
  8. [quote name='Agucha']... żebyście sobie ich nie wytresowali tak na przyszłość...[/QUOTE] Kurcze fakt nie pomyślałam o tym
  9. Jaaga są szanse na jakieś fotki suni jak teraz wygląda
  10. A ja słyszalam ze psy w kojcach zamknietych pozostawione zostały. Pani Tereso z kim sie tam można kontaktować kogo pytać
  11. [quote name='sonia71']dziewczyny a skoro oni sa poprostu złosliwi i ją schowali -nie wykluczacie takiej wersji-to czy nie mozna szepnąć pracownikowi na ucho że opłaci mu się jeżeli niby przez "pomyłkę" wam ją wyda-moze właśnie skusi go kasa[/QUOTE] To jest dobry pomysł pomyślcie ile trzeba a przeleje kasekurcze szukajcie dziewczyny tej suni. Musimy miec pewnośc że suni tam nie ma
  12. [quote name='sybisia']Weszłam na wątek "maleństwo sznaucerowate", chciałam pomóc, zaprosiłam znajomą, wpłaciłyśmy zadeklarowane, może niewielkie, ale zawsze, kwoty, czytałam radosne wpisy, że we wtorek wielki dzień, maleńka będzie uratowana i co? Zaczęły się dyskusje, może jeszcze ten, jeszcze drugi, trzeci. Zamieszanie, że w końcu nie wiadomo kto, co, kiedy i gdzie, a w efekcie psiaki poznikały. Wiem, że tysiące psów potrzebują pomocy, każdy ma do niej prawo, ale taki zamęt nie zachęca do włączania się. Mam niewielkie, dochody, kilka stałych deklaracji, staram się pomagać sznaucerowatym kudłaczkom, przygarnęłam schroniskową sunię, maleńka chwyciła mnie za serce, ale cóż, nie dostała nic oprócz 20 stron wątku; smutne i przykre. Życzę powodzenia, może uda się uratować jakąś inna biedę. I należałoby zmienić tytuł, tu nie chodzi już o sznaucerowate maleństwo.[/QUOTE] Też sie pogubilam w tym wszystkim kurcze tak mi cholernie przykro ze tej suni nie udalo sie kurcze dziewczyny macie przechlapane z tym schronem a serce aż boli jak sie myśli o tych psiakach
  13. Matko jak ta sunia jest cudowna Dziewczyny trzymam kciuki za akcje !!! Ten Sosnowiec to spędza mi sen z oczu
  14. [quote name='Mysza2']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo, bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi::multi: Mimo wszystko szczęściara z Puśki[/QUOTE] Mysza2 masz pełną skrzyneczkę - chyba hihih
  15. Dzięki za zaproszenie na tą chwilke nie jestem w stanie pomóc finansowo - niestety :( - zapisuje wątek może coś w przyszłym miesiącu
  16. [quote name='kurza stopa 39']Ponawiam pytanie bo to pilne, bo musze oddzwonić.[/QUOTE] Max miał zostać dzisiaj odebrany niestety Pani nawalił samochód ma przyjechać po niego jutro... czekamy
  17. Witam wszystkich wlaśnie skończyłam czytać cały wątek.Justyna zrobilas kawal dobrej roboty jestem pod wrazeniem Twojej determinacji. Drugi uklon w kierunku P.Iwony. Stałej deklaracji nie moge dac bo mam sporo pisaków. Ale wplacam 30 zeta jednorazowo bedę sledzić watek
  18. Jestem po rozmowie z rodzinka od naszego Bezimiennego vel Gucia. Wszystko jest oki. Gucio czuje sie juz jak u siebie w domciu rodzinka zadowolona z pisaka :) poprosiłam o przesłanie zdjęci na maila no to czekamy :)
  19. [quote name='NINKA1']OLA la Śnieżka ma chyba raczej 8 a nie 2 lata. Ja robię ogłoszenia Guzika gdzie się da.[/QUOTE] Ninka1 Sniezke ogłosze w piątek w dzienniku :)
  20. [quote name='Ola la']Witojcies :) Moglabym prosić kogoś ,kto ma nr telefonu do domku Gucia- Bezimiennego o przeslanie mi go?Chcialam zadzwonic spytac co slychac i może umówic sie na wizyte poadopcyjna. Zgubilam telefon,wiec stracilam wszystkie kontakty :( Mój nr jest nadal taki sam. Chetnie zrobie cafeanimal jakims gliwickim psiakom w najpilniejszej potrzebie.[/QUOTE] Ola la zadzwonie do nich jutro
  21. Czytam i czytam i oczom nie wierze biedna sunia!!! Wpłacam jednorazowo 50 zł niestety tyle na razie na stałej mam już sporo psiaków :) Proszę dane do przelewu na PW
  22. [quote name='furciaczek']Dzieki w poniedzialek zadzwonie, moze jakis inny psiaczek bedzie nadawal sie do takich warunkow :)[/QUOTE] Szkoda jej do kojca ona potrzebuje długich spacerków z silnym właścicielem
×
×
  • Create New...